סקירה LuxSci

ההגדרה של לקוח דוא"ל מאובטח התפתחה עם הזמן. היום זה’לא רק לגבי שמירה על אימיילים בטוחים ומוצפנים, אלא גם על שמירת האנונימיות על כנה.


הרבה ספקי שירותי דוא"ל לא הצליחו להתמודד עם הביקוש ההולך וגובר, אך אפשרויות כמו LuxSci שולטו באמנות לספק לצרכנים את ההצפנה והאנונימיות הרצויה, בבת אחת..

מה זה LuxSci?

LuxSci הוא לקוח דוא"ל מאובטח שעובד על ידי אבטחת הערוצים המגוונים דרכם נכנסים ויוצאים דוא"ל. LuxSci הוא אולי לקוח הדוא"ל המאובטח המגוון והדינמי ביותר בשוק כרגע.

הוא מספק הצפנה תואמת HIPPA, מרחיב את התמיכה ב- PGP ועוסק גם בהעברות SMTP ישירות. LuxSci תומך גם בשידורי S / MME ו- TLS ומבטיחים אבטחה מלאה להודעות הדוא"ל שאתה שולח ומקבל.

דוא"ל LuxSci הוא מהיר, אמין ועובד בשילוב עם כמעט כל תוכנית דוא"ל פופולרית.

תכונות של LuxSci

 1. קידוד מקצה לקצה

Luxsci שומר על אבטחת הדוא"ל שלך על ידי הצפנת הדוא"ל בסוף שאתה יכול לפענח רק על ידי המקלט באמצעות מפתח ייחודי. מעורבותם של מפתחות ציבוריים ופרטיים הופכת את ההצפנה והפענוח למשימה חלקה ומבטיחה העברת נתונים מהירה ובטוחה יותר באינטרנט. הצפנה כזו מעניקה למשתמשים אחריות שלא לצותת לדוא"ל שלהם.

 1. העברת דואר אלקטרוני מאובטחת בלבד באמצעות TLS

LuxSci מאפשר לך להמשיך ולהגביל את כל כללי העברת הדוא"ל בצד השרת ולהקל עליך להשיג את האבטחה וה אנונימיות הנדרשים. תכונה זו פועלת רק כאשר למקלט בקצה השני יש שרת דוא"ל העוקב אחר פרוטוקולי TLS מאובטחים.

 1. כניסות מוגנות

הצפנה מלאה מבטיחה אבטחה מלאה ללא פרצות. LuxSci מספק לך תכונת כניסה מוגנת דרכה אתה יכול להתחבר ולהתנתק מכל מקום בעולם מבלי לדאוג שהתעודות שלך ינחתו בידיים הלא נכונות..

 1. הגדר נמענים לפטור מהצפנה

אם יש מידע שאינו מצריך קידוד או שיש לשלוח אותו למספר אנשים, אתה יכול להרפות מההצפנה עבור אותו דוא"ל. עסקים נדרשים לעתים קרובות לשלוח דוא"ל למספר נמענים מדי פעם. תכונה LuxSci זו נועדה לספק חוויה איכותית מבלי לפגוע באבטחה.

 1. הצפנה בצד השרת

אינך צריך להוסיף תוספים או להתקין חבילות תוכנה. ההצפנה בצד השרת המסופקת על ידי LuxSci פשוט אינה ניתנת להשוואה. אתה מקבל המון תכונות לעבוד איתו וליהנות מגישה לשירותים איכותיים במחירים נוחים.

 1. אתה יכול לפטור הודעות מהצפנה

LuxSci מאפשר לך לא להצפין דוא"ל לא רק על בסיס נמענים אלא גם על בסיס הודעות ששלחת. עם LuxSci, ניתן כעת לפטור דוא"ל מהצפנה על בסיס תוכן דוא"ל.

 1. שיווק במייל

בנוסף לספק טונה של תכונות מדהימות, דוא"ל LuxSci מספק גם מגוון כלים לשיווק בדוא"ל. אתה יכול לבחור מתוך מבחר של תבניות, תוך התאמה אישית של התאמה אישית.

יתר על כן, השירות מספק לך גם ניתוחים נרחבים המסייעים לך לאמוד את מידת ההצלחה של קמפיין מסוים לפני שהוא מופעל, וזה מאוד שימושי.

 1. תמחור

דוא"ל LuxSci מציע לך ארבע תוכניות לבחירה. התוכנית העסקית המשותפת מספקת גישה ל -50 משתמשים בעלות של 10 $. אתה יכול לבחור ללכת על תוכנית Enterprise Shared במחיר של $ 25 עבור 50 משתמשים המציע מגוון של תכונות מתקדמות כמו בידוד שרתים ואחרים. אם ברצונך להוסיף משתמשים ללא הגבלה, אתה יכול לבחור ללכת על תוכנית עסקית ייעודית שעולה לך 67.50 דולר לחודש. יש תוכנית אחרת בשם Enterprise Dedicated שעולה 407.50 $ ומגיעה עם התכונות הטובות ביותר.

איך LuxSci עובד בנייד?

 • שלב 1: המשתמש מגדיר “חליפין” חשבון בנייד שלהם המאפשר את LuxSci לבצע את ההצפנה לפני שליחת האימיילים. צריך לחבר את המכשירים הניידים ל- luxsci.mobi
 • שלב 2: צרכן’הטלפון הנייד שלה מוריד את כל הנתונים כמו דוא"ל, רשימות משימות, ספרי כתובות ולוחות שנה.
 • שלב 3: בכל פעם שמתקבלת דוא"ל, הודעה או פינג חדש, הנתונים האחרונים יורדים לטלפון והשינויים הנדרשים נעשים לפי הדואר או הפינג החדש שהתקבל. כל זה קורה בזמן אמת.
 • שלב 4: אתה יכול גם לבחור לקבל אימיילים לפי המהירות שלך. אם אתה מישהו שמקבל הרבה הודעות דוא"ל, שירות דוא"ל זה יכול לעזור לך להמשיך ולעדכן את הנתונים בטלפון שלך בזמן אמת..
 • שלב 5: כל השינויים שאתה מבצע בדוא"ל, בפנקס הכתובות, ביומן או ברשימות המשימות שלך מתעדכנים מייד בדוא"ל שלך. העדכונים שלך מסונכרנים כל הזמן עם הדוא"ל ברגע שאתה מתחיל להקליד אותם.

האם LuxSci מאובטח?

מנהיגים עסקיים סמכו על LuxSci כדי להצפין את הדוא"ל שלהם מכיוון שזה בטוח, מהיר יותר ואמין במיוחד. העובדה ש- LuxSci עושה שימוש בפרוטוקולי ההעברה של HIPAA ו- SMTP TLS מבטיחה כי דוא"ל מאובטח וניתן לפענח אותם רק על ידי בעלי אימיילים מורשים..

האם LuxSci אנונימי?

LuxSci הוא אולי לקוח הדואר האלקטרוני המאובטח היחיד שמספק אנונימיות נדרשת כבר עשור.

LuxSci’ה- SMTP האנונימי החדש מאפשר לאנשים להסתיר את המקבלים, זהותם ופרטי הדפדפן שלהם. מידע כזה כאשר הוא מתגלה לנמען יכול להשפיע על המניע הכללי של העסק ודוא"ל בפרט. על ידי מתן האנונימיות הנדרשת, LuxSci עשתה לעצמה שם ואנשים די מרוצים מהשירותים.

LuxSci לעומת ProtonMail

מאפיינים דואר LuxSci ProtonMail
בעלים Lux Scientiae פרוטון טכנולוגיות א.ג.
שוחרר N / A 2014
מקום ארה"ב שוויץ
גרסה בחינם זמינה לא כן
עלות תוכנית עסקית משותפת תמורת 10 דולר. תוכנית Enterprise משותפת תמורת 25 דולר. תוכנית עסקית ייעודית תמורת 67.50 דולר לחודש. Enterprise ייעודית תמורת $ 407.50. חינם; € 48.00 לשנה לתוכנית פלוס, € 75.00 לשנה / משתמש לתוכנית מקצועית, ו € 288.00 לשנה לתוכנית חזון
אחסון תיבות דואר 500 GB - ללא הגבלה בהתאם לתוכנית שלך 500 מגה - 20 ג'יגה-בתים בהתאם לתוכנית שלך
מקסימום מגבלת התקשרות N / A 25 מגה בייט
מאפייני אבטחה תמיכת HIPAA, PGP, S / MIME AES, RSA ו- OpenPGP

קריאות מומלצות:

ספקי הדוא"ל המאובטחים ביותר

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

54 − = 53