האם מגן נקודה חמה שומר יומנים?


במאמר זה, אנו’אתה הולך לבדוק VPN פופולרי להפליא בשם Hotspot Shield. VPN זה מקדם בכבדות את מדיניות אי-יומני וטוען שאיש לא יוכל להתחקות אחר מקום הימצאם המקוון. ומכיוון ש- 650 מיליון משתמשים משתמשים בה, טענות אלה חייבות להיות נכונות, נכון? ובכן, בואו’זה לגלות!

תחום השיפוט והחוקים החלים

לתת’זה מתחיל עם היסודות. בעת בחירת שירות VPN, זה’חובה לדעת מאיפה זה בא. יש לכך השלכות נוספות, מכיוון ש- VPNs צריכים לכבד את חוקי מדינות מולדתם. זה כולל גם חוקים הקשורים לרישום נתונים ושמירת נתונים.

Hotspot Shield ממוקמת ברדווד סיטי, קליפורניה. אתה בטח כבר יודע על ארה"ב והמדינה הזו’מעקב המוני. כפי שנחשף על ידי אדוארד סנודן, מדינה זו הייתה פולשנית להפליא בעבר, ואוספת נתונים למרחוק. בימינו ספקי שירותי אינטרנט ומפעילי טלקום מוכנים יותר לחלוק את הנתונים שלהם עם ממשלת ארה"ב.

מבחינת VPNs, בארה"ב יש חוקים נוקשים לשמירת נתונים. במקרה של חקירה פלילית, גופים עסקיים מחויבים ולעיתים קרובות נאלצים למסור נתונים. זה לא’לא לשים את מגן Hotspot במצב טוב, וזה’זה טבעי לתהות אם זה שומר יומני.

אז האם Hotspot Shield מסוגל להימנע מרישום נתונים, למרות שהוא מגיע מארצות הברית? כדי לענות על שאלה זו אנו’בדקנו היטב את מדיניות הפרטיות ותנאי השירות שלה. אז המשיכו לקרוא בכדי ללמוד עוד.

מגן נקודה חמה’מדיניות פרטיות ו- ToS

Hotspot Shield מתחיל את מדיניות הפרטיות באומרו שהיא’מחויבים לפרטיות המשתמש ואבטחתם. הם מדגישים את המסירות שלהם להיות שקופים ולהסביר במה הם אוספים, משתמשים ואיתם הם חולקים סוגים שונים של נתונים.

מבחינת VPNs, ניתן לאחסן שלושה סוגים של נתונים. זה חל על פעולות ספציפיות שאתה מבצע במהלך רכישת מנוי, באמצעות VPN שנבחר וביקור באתר שלו למטרות תמיכה בלקוחות. עם זה נאמר, אנחנו’אני אעבור על שלושת סוגי הנתונים האלה.

מידע שנאסף באמצעות ההרשמה

בזמן ההרשמה ל- Hotspot Shield, אתה’תתבקש לקבל את פרטי התשלום שלך. זה כולל את שמך הפרטי ושם המשפחה, מספר כרטיס התשלום, כתובת הדוא"ל שלך ועוד. כשאתה משלם, אתה יכול לבחור מכרטיסי אשראי או PayPal.

מגן נקודה חמה לא עושה זאת’לא יאלץ אותך לרשום את חשבונך. וכשמדובר בתשלומים, הם מעובדים על ידי צדדים שלישיים ולא על ידי מגן Hotspot עצמו.

הנה, השאלה היא כזו - האם מישהו יכול לדעת שאתה’משלמים מחדש עבור מנוי VPN? כן, מישהו יכול למצוא את המידע הזה, אבל זה’זה לא דבר ש- VPNs יכולים להסתיר (אלא אם כן אתה משלם באמצעות כרטיסי ביטקוין, מזומן או מתנה). אנו יכולים להסיק שמגן Hotspot אינו’אני לא עושה שום דבר חשוד בהיבט הזה, אבל זה גם לא’לא לעשות את המיטב על ידי לא לספק אפשרויות תשלום אנונימיות.

מידע שנאסף באמצעות שימוש

בכל פעם שאתה משיק מגן Hotspot (עוד לפני שאתה מתחבר לשרת), נאסף מידע רב. זה כולל מידע ספציפי לחומרה, כמו מזהה ייחודי, גרסת מערכת הפעלה, שפה, מידע ברשת, מיקום ועוד.

כשאתה מתחבר לשרת VPN, כתובת ה- IP שלך נאספת. עם זאת, Hotspot Shield טוענת כי מידע זה מוצפן ונמחק לאחר הניתוק. זה’יוצא דופן ש- VPN רושם את כתובת ה- IP האמיתית שלך, שהיא ללא ספק חשודה. Hotspot Shield אומר שהיא עושה זאת כדי ללמוד את המיקום המשוער שלך ואת “לספק לך שירות טוב יותר.”

ניתן להשתמש ב- Hotspot Shield גם ללא עלות. גרסה זו של ה- VPN נתמכת על ידי מודעות, מה שאומר שאתה’אראה פרסומות המסופקות על ידי VPN זה’ספונסרים. כדי שזה יקרה, כתובת ה- IP שלך נאספת יחד עם המכשיר שלך’מזהה פרסום, IMEI, כתובת MAC, ספק אלחוטי, מיקום ועוד.

מה’זה מדאיג שמפרסמים יכולים לקרוא את כתובת ה- IP שלך גם אם אתה’אינך מחובר לאחד מ- Hotspot Shield’שרתים. למרבה המזל, אתה יכול להמשיך להשתמש ב- Hotspot Shield בחינם עם הפעלת חוסם מודעות.

מידע שנאסף באמצעות Hotspot’אתר זה

בכל פעם שאתה מבקר ב- Hotspot Shield’שירות VPN זה יאסוף מגוון רחב של מידע. הדבר נעשה על ידי הצבת עוגיות, משואות וטכנולוגיות דומות. כתובת ה- IP שלך רשומה יחד עם המידע הספציפי למכשיר שלך, מיקום, גרסת מערכת הפעלה, סוג דפדפן האינטרנט, שפה, שם ספק שירותי אינטרנט ושמות רשת סלולריים..

Hotspot Shield טוענת כי כל מידע שנאסף לעולם אינו משויך לחשבונך או לשימוש מקוון, לא משנה אם הפעלת חיבור VPN או לא.

האשמות הקשורות לפרטיות

בשנת 2017, המרכז לדמוקרטיה & טכנולוגיה הגישה דוח שהוביל לחקירה של ועדת הסחר הפדרלית. ההודעה הביאה לאישומים רבים נגד Hotspot Shield, שכוונה ל- VPN’s טוענת שלא לאסוף את הנתונים שלך.

בהתאם לדוח, Hotspot Shield עוקב אחר המשתמשים באופן פעיל’ הרגלי גלישה. יתר על כן, VPN זה הואשם בכך שהוא סיפק (וככל הנראה מכר) את המשתמשים שלהם’ נתונים למפרסמים, תוך הבטחה להצביע על משתמשים המבקרים לעתים קרובות “אתרי נסיעות, קמעונאות, עסקים ומימון.”

מה’הדבר שמדאיג ביותר הוא ש- Hotspot Shield הואשם בהזרקת קטעי קוד JavaScript. אלה משמשים להכנסת פרסום אך ניתן להשתמש בהם גם למטרות זדוניות שונות. בעיקרו של דבר, נמצא כי VPN זה מזריק קוד לכל אתר בו מבקרים פותחים, וזו נתפסת כפולשנית ובעייתית ביותר.

שורה תחתונה

זה’זה בטוח לומר ש Hotspot Shield רחוק מלהיות VPN שלא’לא לאסוף נתונים. במקרה הטוב, היא משתמשת בנתונים שנוצרו על ידי לקוחותיה כדי ליצור קשרים עסקיים עם מפרסמים. לאחר שעיין מקרוב במדיניות הפרטיות שלו, זה’ברור כי הרבה מידע נאסף. עם זאת, שם’אין דרך לדעת בדיוק איזה סוג של נתונים מתקבלים ועד כמה.

בסופו של דבר, זה’האם השיחה שלך אם אתה’אני אמון ב- Hotspot Shield’טענות או לא. עם זאת העצה החזקה שלנו תהיה לבחון חלופות VPN ידידותיות יותר לפרטיות. אתה כבר יודע שהנתונים הפרטיים שלך הם בעלי הערך הגבוה ביותר כיום’העולם הדיגיטלי, אז אל’אני לא לוקח את זה כמובן מאליו.

קריאות מומלצות:

סקירת מגן נקודה חמה

האם מגן Hotspot בטוח?

מגן נקודה חמה לסיבוב

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 3 =