אסטריל בסין

עדכון אחרון: 01.02.2020


רוב הזמן, כשאנחנו’אני מדבר על VPN זה’הכי טוב למשימה ספציפית, אתה יכול לקחת אחת מרשימת ה- VPN העילית ולהיות כמעט בטוח שהיא תעבוד. אבל כשמדובר בהתגברות על חומת האש הגדולה, הסיכויים מחמירים. על פי דו"ח בית החופש, זו השנה השלישית ברציפות, סין הייתה העולם’המתעלל הגרוע ביותר בחופש האינטרנט.

לכן אין להתפלא ש- VPN פונקציונלי לאחרונה עשוי לפתע להיות חסר אונים מול המתרס האדום. והמצב לא מראה שום סימן להשתנות בעתיד הנראה לעין, כאשר הגישה המקוונת הולכת ומכווצת. באוגוסט 2018 ה- BBC עבר מ- HTTP לפרוטוקול HTTPS המאובטח, שהביא לאיסור נוסף בסין. ככל ש- HTTPS יהפוך לפרוטוקול הרגיל, אנו יכולים לצפות לראות כי המדיניות המגבילה הזו נמשכת. ה רשת BBC עצמה ממליצה לקוראיה להשתמש ב- VPN אתה מאמין ל- BBC, אל’אתה לא? עדיף שתקבל אחד כזה אם אתה רוצה להישאר מקוון בסין. אך השימוש באסטריל בסין מומלץ או לא מומלץ?

למרבה הצער, שם’זו לא דרך קלה לבחון את אסטריל בסין מכיוון שאין לה ניסיון חינם או אחריות להחזר כספי. המשמעות היא שתצטרך לקנות VPN של אסטריל בלי לבדוק קודם אם זה עובד. אנו ממליצים להביא אותו למחשב או לסמארטפון לפני היציאה לסין מכיוון שהגישה לאתר האינטרנט שלו ככל הנראה חסומה.

4 נקודות שכדאי לקחת בחשבון בבחירת VPN בסין

רשימת vpn בסין

לכל VPN צריך להיות אבטחה ברמה העליונה, מהירות טובה ולקוח קל לשימוש. באופן אידיאלי, כל זה צריך לבוא במחיר סביר. עם זאת ישנן גם ארבע נקודות ספציפיות שיש לקחת בחשבון בזהירות יותר אם אתה’מתכנן להשתמש ב- VPN בסין:

 1. מספר השרתים באסיה
 2. מספר השרתים בחוף המערבי של ארה"ב
 3. הפרוטוקולים הזמינים עבור כל פלטפורמה
 4. איכות תמיכת הלקוחות

האם אסטריל עומדת בכל ארבעת הקריטריונים של VPN ראוי לסין?

לאסטריל 320+ שרתים ב- 60+ מדינות. בעוד שהשרתים מפוזרים בצורה די רחבה, ספירת השרתים עשויה להעניק ספקות למשתמש ה- VPN של wannabe. לכן עלינו לציין כי המספר הכולל של השרתים אינו בשום דרך דרך טובה לקבוע אילו שירותים מספקים קישוריות טובה יותר.

לעיתים קרובות זה מסתכם בעומס השרת. וככל ש- VPN הפופולרי יותר, כך המשתמשים יסחטו פנימה. אבל הכי חשוב, אסטריל היא הבעלים של כל השרתים שלה ולא’לא להשתמש בווירטואלים, מכה באיכות עם איכות.

כדי להמחיש זאת, בדקנו את VPN של אסטריל לעומת NordVPN מיבשת אחרת, והתחברו לשלוש מדינות באסיה - הונג קונג, טייוואן ודרום קוריאה - כדי לראות אילו מחירים טובים יותר. השתמשנו בשני שרתי בדיקות מהירות לכל מדינה, אבל אחד מהם היה צריך להיות “טייוואן נייד.”

הבדיקה ללא VPN הראתה הורדה של 87 מגהביט לשנייה והעלאה של 92 מגהביט לשנייה (מעוגל).

תוצאות מהירות vpn

כמצופה, NordVPN הדגימה תוצאות טובות מאוד גם: הורדת 25-26 מגה-ביט לשנייה בכל שלוש המדינות והעלאת 11-14 מגה-ביט לשנייה, שמור לטייוואן שם המהירות התפוצצה וירדה לפחות מ -1 מגה-ביט לשנייה.

מבחן מהירות vpn

אבל כשהגיע הזמן ל- VPN של אסטריל, לא היינו עושים זאת’לא חשבתי שנראה משהו כזה: 3 מתוך 6 בדיקות הראו מהירויות הורדה של 70 מגהביט לשנייה ו -2 תוצאות בדיקה נפלו בין 37 ל 43 מגהביט לשנייה! עכשיו דמיין מה היה קורה אם היית משתמש באסטריל’שרתי VIP (קרא עליהם בהמשך) כדי לשפר את הקישוריות באסיה! למרבה הצער, כל מספרי ההעלאה היו מאכזבים ולא הגיעו אפילו ל -2 מגהביט לשנייה.

בדיקת מהירות vpn

למרות שתוצאות כאלה רחוקות מלהיות סופיות, הן נראות הגיוניות - VPN של אסטריל, בהיותה שם בית בסין, מציגה מהירות מהממים.

שרתי VPN של אסטריל באסיה

באסיה יש ל- Astrill VPN שרתים ב -22 מיקומים ו -13 מדינות. ואילו זה’לא ברור כמה שרתים בדיוק יש לאסטריל, העניין הוא שהם עובדים ממש טוב ומספקים מהירויות מהירות. כאן’זוהי רשימת המדינה והמיקומים המלאה של שרתי VPN ב- Astrill באסיה:

 • יפן - 3
 • טייוואן - 4
 • הונג קונג - 1
 • אינדונזיה - 1
 • הודו - 4
 • קוריאה - 2
 • מלזיה - 1
 • הפיליפינים - 1
 • פקיסטן - 1
 • סינגפור - 2
 • תאילנד - 1
 • וייטנאם - 1

מפת מיקום של שרת VPN של אסטריל

במפה למעלה תוכלו לראות שתי נקודות המסמנות את טריטוריה של אסטריל בסין, ובכל זאת השרתים המקומיים הללו אינם ברשימה - אלה הם השרתים המיועדים ל- VIP שתוכלו להזמין אצל Astrill (עוד בהמשך).

שרתי VPN של Astrill בחוף המערבי של ארה"ב

יש סיכויים שתשיג את המהירות הטובה ביותר באמצעות שרתי החוף המערבי בארה"ב, והטובים ביותר לבחור הם אלה הנוחים שם “סין אופטימיזציה.” גרסת האנדרואיד החינמית נותנת לנו 1, בעוד שהמשלמת נותנת 3.

כמו תמיד, עליך לבדוק איזה שרת עובד הכי טוב עבורך, מכיוון שהוא יכול להיות תלוי בתאריך ובשעה, והכי חשוב - ביעד ההסרה שנבחר על ידי אנשי המשמר הגדול בחומת האש באותו יום..

פרוטוקולי VPN של אסטריל העובדים בסין

פרוטוקולי VPN של אסטריל בסין

בעוד שהשרתים וספק שירותי האינטרנט שלך הם שני הגורמים העיקריים הקובעים את מהירות החיבור ויציבות, פרוטוקולים הם גם חשובים, במיוחד כשמדובר בסין. VPN של Astrill מציע מבחר פרוטוקול רחב למשתמשים שולחניים - OpenVPN, WireGuard, StealthVPN, OpenWeb, L2TP / IPSec, IKEv2 / IPsec, SSTP ו- PPTP.

היו דוחות מרובים על סין שמשתמשת בבדיקת Deep Packet Inspection (DPI) כדי לחסום את התעבורה של OpenVPN. ל- VPR של Astrill יש את פרוטוקול StealthVPN הנ"ל, המאפשר לעקוף DPI.

למשתמשי אנדרואיד יש OpenWeb כפרוטוקול ברירת המחדל, אבל זה’מתאים רק לגלישה. זה’זו כנראה הסיבה שאסטריל לא עושה’אני לא מציע הרחבות דפדפן. כך שלמרות ש- OpenWeb עובדת בצורה סבירה בסין (אם כי אבטחתה לא נבדקה היטב בהשוואה ל- OpenVPN), היא’זה לא מתאים לבולקים ולכל פעילויות אחרות שאינן דפדפניות. למזלנו, StealthVPN זמין גם באנדרואיד. אם כבר מדברים על מערכת הפעלה זו, עליכם להיות מודעים לכך שדווח על דליפת DNS בגירסת אנדרואיד לפני זמן מה, אך המבחן שלנו לא’לא מצאתי משהו.

מהירות מנהרת אסטריל-סין

בעת השימוש באסטריל בסין, צפו למהירויות טובות עד טובות מאוד, וזה נובע בחלקו ממספר השרתים בסביבה וניסיון הוותיק שלהם בעבודה באזור זה.

לקבלת מהירות רבה עוד יותר, אתה יכול לקנות תוכנית VIP מאסטריל במחיר של 10 $ לחודש. זה יאפשר לך גישה “שרתי ייעודי VIP VPN בלעדיים,” מה שנשמע יותר מגניב מאשר להעביר את שליטת הפנים במסיבת האוסקר לאחר המסיבה. זה עולה אגורה יפה, אך המהירות שתקבלו תהיה ככל הנראה הטובה ביותר שתוכלו להשיג בסין. למה? מכיוון שרתי VIP אלה נוצרו במיוחד עבור משתמשים באסיה. לכן רובם נמצאים באזור… אסיה! הונג קונג, טייוואן, ארה"ב, יפן, סינגפור, קוריאה, סין - הכל נראה נהדר, ואנחנו כבר יודעים ששרתי ארה"ב יכולים גם לספק מהירויות טובות.

מה’זה יותר, שרתי VIP מציעים אבטחה מתקדמת עם תכונת ה- VPN של Multi-Hop. מצא מידע נוסף על זה בסקירת VPN של Astrill.

מדברים על אמינות החיבור, היינו אומרים את זה’זה בסדר אבל אי אפשר להשוות ל- Express או NordVPN, לפחות בזמן שאתה’לא נמצא במצב VIP זה.

תמיכה למי שמשתמש באסטריל בסין

אז אנחנו כבר יודעים על השרתים והפרוטוקולים, עכשיו מה לגבי התמיכה, שיכולה להפוך במהירות לסל לא יסולא בפז בסין?

VPN של Astrill מציעה צ'אט חי 24/7. שם’זה גם אפשרות להגיש כרטיס באמצעות טופס יצירת קשר, והתשובה לא צריכה להיות’לא לוקח יותר מכמה שעות. אם זה נכשל, הנה’היא רשימה מקיפה של מדריכי תמיכה והדרכות בנושא Astrill’אתה יכול לנסות ולפתור דברים בעצמך.

האם אסטריל-סין היא משחק, או התאמה ביניהם?

אסטריל vpn לסין

בזמן אסטריל בהחלט מספיק טוב בכדי שיוזכר באף אחד’רשימת 10 ה- VPN העליונה למרות מחירו וחוסר הערבות להחזר הכסף, עדיין יש לו מוניטין של VPN פופולרי ויעיל שישמש אך ורק בסין. אנו מאמינים שזה עומד להשתנות.

העובדה שאסטריל היא שחקנית ליגת VPN סינית ידועה היא ברכה וקללה. קללה, מכיוון שממשלת סין מכוונת אליהם ומנסה לחסום אותם (הם מושכים יותר מדי תשומת לב בהשוואה לשירות חדש). היו ניסיונות רבים לחסום את אסטריל, מה שאומר שהממשלה הסינית פועלת לוודא שהאופציה הפופולרית הזו כבר לא פופולרית.

מצד שני, ל- Astrill VPN ניסיון של שנים בעבודה בפלח השוק הקשה הזה, כך שאנו בטוחים שהיא תמשיך להיות אופציה לא רק לאוהדי הארדקור, אלא גם למצטרפים החדשים שמוכנים להוציא קצת כסף כדי לגשת לשרתי ה- VIP שלהם. . מי שתמיד זוכר להסתכל על תג המחיר לפני הקנייה עשוי להרגיש את הדחף להסתכל במקום אחר.

האם אנו ממליצים על אסטריל לסין?

לסיכום, אנו ממליצים על אסטריל לסין, אלא אם כן אתה כבר מנוי ותיק ל- VPN אחר ואין לך בעיות איתו. אם לא, אתה לא צריך’אני לא מתכוון לשלם קצת יותר בכדי להשיג את המהירות המרבית האפשרית ואת האבטחה הגדולה, שהם שני דברים חיוניים בעת השימוש באינטרנט במדינה זו. אסטריליות’ שרתים ייעודיים VIP יכולים להגדיל עוד יותר את הקישוריות ולאפשר חיבור מקומי איכותי לשרתים הסיניים. באמצעות כל VPN בחינם בסין אינו מומלץ, למעט TunnelBear שלצערי יש מגבלת רוחב פס קפדנית של 500 מגה-בתים.

לא משנה מה תבחרו, וודאו כי החלטתכם מבוססת על המידע העדכני ביותר אודות VPNs בסין. זה’זה דבר אחד כשאתה לא יכול לבדוק את העדכון שלך בפייסבוק בזמן חוף ים בתאילנד, ודבר אחר כשאתה לא יכול להגיע למידע עסקי חשוב במטרופולין סיני. זה גם קשור למהירות החיבור - שם’זה לא הרבה להשתמש בתשלום עבור כמה “באנג עבור VPN 2020 הדולר” מנצח אם הזמן המשוער שהסיקור שלך יסיים להוריד הוא בשנה של דורבן, שהוא לעולם לא.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 1 =