סקירה של NordPass

מנהל הסיסמאות של NordPass הוא שם חדש בענף אבטחת הסייבר, אך הוא מגיע מיוצרי שירות NordVPN ידוע. אך האם ראוי לעמוד ליד מוצרים אחרים של Tefincom? האם יש לכלול אותו ברשימת מנהלי הסיסמאות הטובים ביותר שלנו כבר? קרא את סקירת NordPass שלנו כדי לגלות.


סקירה כללית

 • הצפנה: XChaCha20, ארגון 2
 • אימות דו-גורמי: כן
 • קוד PIN לאפליקציה לנייד: כן
 • כניסה ביומטרית: זיהוי מגע, זיהוי פנים
 • פלטפורמות: Windows, macOS, Linux, Android, iOS
 • תוספי דפדפן: Chrome, Firefox, Opera, Edge
 • גרסה בחינם: כן
 • מחיר: החל מ- 2.49 $ לחודש

מה אתה יכול לעשות עם NordPass?

באופן כללי, ישנם שבעה דברים עיקריים שתוכלו לעשות עם NordPass:

 1. שמור סיסמאות במקום מאובטח אחד
 2. גש אליהם כשאתה צריך
 3. פשט את חייך המקוונים באמצעות טפסים מלאים אוטומטית
 4. צור סיסמאות חזקות במקום
 5. שתף סיסמאות בצורה בטוחה עם חברים ובני משפחה
 6. שמור הערות מאובטחות לעיניך בלבד
 7. אחסן כרטיסי אשראי לקבלת תשלומים מקוונים מהירים

לא כל האפשרויות הללו זמינות בכל הרחבת אפליקציות או דפדפנים. לכן, אני ממליץ להקדיש זמן ולעבור סקירה זו של מנהל הסיסמאות של NordPass למידע נוסף.

בטיחות ופרטיות

NordPass הוא מנהל סיסמאות חדש, אז זהו’ברור שזה’זה לא בטוח’טרם הועמד לדין באש. עם זאת, אנו כבר יכולים לומר כי ישנם מקרים מסוימים כאשר ספק זה אינו עושה זאת’אל תהסס ללכת כקילומטר נוסף. בסך הכל, אני יכול לומר את זה NordPass מציע אבטחה ופרטיות איתנים התואם או אפילו עולה על התחרות.

הצפנה

מנהל הסיסמאות של NordPass הוא באמת בטוח, והנה’למה. בתור התחלה, NordPass משתמש אדריכלות עם אפס ידע, מה שאומר שהנתונים שלך מוצפנים לפני שהם מגיעים לשרת שלהם.

מה’יותר מכך, קידוד AES-256 הוא תקן בענף’זה די והותר כדי לשמור על בטיחות הנתונים שלך. עם זאת, NordPass מציע הגנה חזקה עוד יותר על ידי יישום XChaCha20 ו- Argon 2 עבור נגזרת מפתח, המפריד בין עצמו לחבילה. ההצפנה הזו קלה יותר ליישום וקשה יותר לביצוע - זה’למה אני’אני שמח לראות ש- NordPass עושה צעד קדימה לקראת הגנת סיסמאות אולטימטיבית.

אימות 2FA וביומטרי

אימות דו-גורמי (2FA) הוא מאפיין בטיחות נוסף של NordPass, שהפך לתקן בתעשייה, כדי להיות הוגן. כשאתה משתמש ב- 2FA, אתה מוסיף שכבה נוספת על ידי בקשת משהו שיש לך (מכשיר עם אפליקציית אימות) בנוסף למשהו שאתה יודע (סיסמת אב). רק הזמן יגיד אם אותה שיטה תחול על נוהלי תכנון המשפחה.

בנוסף, NordPass מגיע עם אימות ביומטרי תמיכה, המאפשרת לך להחליף את סיסמת האב שלך בטביעת אצבע במכשירי אנדרואיד או iOS. מכיוון ששיטה זו צוברת פופולריות בקרב משתמשים ניידים על ביטול נעילת הטלפונים שלהם, גישה של חשבונות מקוונים במגע אחד עשויה להיות גם רעיון טוב.

לחלופין, אתה יכול להשתמש ב- Face ID במכשיר ה- iOS או Google Pixel 4, אך אינני יכול להמליץ ​​עליו מכיוון שטכנולוגיה זו מעוררת חששות אבטחה רבים.

תחום שיפוט ידידותי לפרטיות

אמנם זה אולי לא חשוב לרוב המשתמשים במנהל הסיסמאות, אך זה’עדיין טוב לדעת שהספק שלך ממוקם במדינה ידידותית לפרטיות. זה’זה המקרה עם NordPass, שהוא רשום בפנמה, שאין בה חוקים לשמירת נתונים. אפילו יותר מזה, זה’זה רחוק מכל חברי הברית של ארבע עשרה העיניים, רואים הכל כי פעילים ועיתונאים פוליטיים צריכים להרגיש בטוחים באמצעות מנהל הסיסמאות הזה..

תכונות אבטחה נוספות

א מחולל סיסמאות ו בודק חוזק סיסמה - - יעזור לך להימנע מקישורים חלשים במאגר הסיסמאות שלך. NordPass תייצר עבורכם אוטומטית סיסמאות חזקות וייחודיות, וזה הרבה יותר בטוח מאשר לנסות להמציא משהו בעצמכם. חוץ מזה, אתה יכול ליצור סיסמאות במצב לא מקוון - הן אינן’לא נשמר בשרת כלשהו.

מחולל סיסמאות של NordPass ובודק חוזק

מה’עוד, NordPass מגבה ומסנכרן את הנתונים שלך כך שלעולם לא תאבד אותו. המשמעות היא שגם אם המחשב או הטלפון שלך יתקלקל, עדיין תוכל לגשת לכל החשבונות שלך בקלות באמצעות סיסמת האב שלך. ותודה לסנכרון, הכספת של NordPass שלך תהיה מוכנה כל הנתונים 24/7, באשר אתה.

אפליקציות וקלות שימוש

ל- NordPass יש אפליקציות לפלטפורמות הבאות:

 • חלונות
 • macOS
 • לינוקס
 • אנדרואיד
 • iOS

חוץ מזה, יש תוספי דפדפן עבור Chrome, Firefox, Opera ו- Edge. משתמשי אפל יבחינו ב- היעדר תמיכה בספארי, למרות ששם’זה כבר יישום ל- iOS ו- macOS. ומאחר וייבוא ​​סיסמאות מספארי גם הוא בלתי אפשרי, העברה לדפדפן אחר יכולה להיות מסובכת עבור מי שיש לו עשרות חשבונות.

יישומי שולחן עבודה

אפליקציית שולחן העבודה של NordPass מעט מוזרה מבחינת חווית המשתמש. בתור התחלה, זה לא עושה זאת’אני לא עובד ללא תוסף לדפדפן, ומציע רק קישור לחשבונך בו תוכל לשנות את הסיסמה ולהוריד אפליקציות ותוספים לנייד. שנית, המסך הראשי מוקדש לשיווק כאילו אתה מקלט’כבר לא קיבלתי את מנהל הסיסמאות הזה, שלא לדבר על היותו מנוי מובחר.

יישום שולחן העבודה של מנהל הסיסמאות של NordPass עבור Windows

לחיצה על תפריט צ'יזבורגר בצד ימין למעלה תעניק לך מידע נוסף על כך’זמין באתר NordPass. זה’זה רק כשאתה לוחץ על שלוש הנקודות בצד ימין למעלה, אתה מתקרב למנהל הסיסמאות בפועל.

האייקון הקטן עם הלוגו של NordPass הוא מה שאתה רוצה ללחוץ עליו הבא. לאחר שתעשה זאת, אתה’נגיע למחולל הכספת והסיסמה שלך, הפועל במצב לא מקוון. בחירה הגדרות תפתח את סיומת הדפדפן שלך, איפה אתה’אני אוכל להפיק את המרב מ- NordPass.

תוספי דפדפן

NordPass תמך בהתחלה בדפדפני האמיצים וויוואלדי, עם תוכניות להוסיף ייבוא ​​סיסמאות. מאוחר יותר התקבלה ההחלטה לתלוש אותם לחלוטין, תוך התמקדות בדפדפני המיינסטרים.

אבל אפילו אם מדברים על אלה, שם’s אין תמיכה בספארי ושלא יבוא ממנו סיסמה, מה שבטח יקפוט על מצחו של חובבי אפל עד ש- NordPass יתקן זאת. המשמעות היא שגם אם תחליט לעבור מספארי ל- Chrome, Opera, או Firefox - אתה’עלי להתחיל מחדש. זה’זה לא נורא אלא אם כן יש לך עשרות חשבונות פעילים כמו שרוב האנשים עושים.

דבר אחד ברור - אתה’אני זקוק להרחבת דפדפן כדי לייבא או לייצא את הסיסמאות שלך. ואת’אני צריך אפליקציה לנייד כדי לשחק עם OCR.

מצד שני, NordPass אינו היחיד שמזניח את דפדפני הנישה - לדוגמה, LastPass תומך רק במיינסטרים, ו- Enpass אומר באומץ לא לאמיצים.

אפליקציות סלולריות

בדיוק כפי שניתן היה לצפות, למנהל הסיסמאות של NordPass יש אפליקציות לאנדרואיד והן ל- iOS. הם מעוצבים בקפידה ואינטואיטיביים, ומאפשרים לך להתחיל מייד. עם זאת, יש כמה סוגיות שמישות שאני’אדון ביתר פירוט בהמשך.

דבר נוסף שצריך להזכיר מיד הוא בהשוואה לגרסת האנדרואיד, NordPass עבור iOS חסר כמה תכונות. זה לא’זה לא עניין גדול אם ל- NordPass עצמה היו אפשרויות נוספות לעבור. אך כעת, היעדר הרחבת ספארי, בשילוב עם אפליקציית iOS סלולרית דקיקה, יגרום לאוהדי אפל לחשוב פעמיים לפני שהם מתחייבים.

כיצד להשתמש במנהל הסיסמאות של NordPass

השימוש ב- NordPass קל, גם אם אתה עלול להסתיים בכמה צומת דרכים מבלבלות, אשר בתקווה יטפלו בעדכון הגדול הקרוב. לחלק זה של הסקירה, אני מבסס את החוויה שלי בעיקר על שימוש באפליקציית אנדרואיד והשוואה לגירסת iOS. רוב מה’זה שנכתב כאן מתאים גם לתוספי הדפדפן.

תחילת העבודה עם NordPass

לאחר כניסה מוצלחת, חוויית האנדרואיד שלי התחילה בהצעה ל אפשר מילוי אוטומטי, וזה צריך להיעשות ברמת מערכת ההפעלה.

מנהל הסיסמאות של NordPass עבור אנדרואיד - אפשר מסך מילוי אוטומטי

אחר כך התקבל בברכה על ידי ידידותי למשתמש מסך הבית. כאן תוכלו לחפש בכספת שלכם, לבדוק את כל חמש הקטגוריות השונות (כניסות, הערות מאובטחות, כרטיסי אשראי, שיתוף וזבל), עיין בערכים ששימשו לאחרונה ואת הרשימה האלפביתית המלאה שלהם. כמו כן, ישנם שלושה כפתורים גדולים בתחתית המסך - אחד לבית, אחד להוספת אחד משלושת סוגי הנתונים ואחד להגדרות..

מנהל הסיסמאות של NordPass עבור אנדרואיד - מסך דף הבית

לחיצה על שלוש הנקודות שמשמאל לערך פותחת תפריט עם כל הפעולות האפשריות, כגון העתקת שמות משתמש או סיסמאות..

NordPass for Android - תפריט כניסה

מה שאהבתי בהתחברות הכניסה הייתה אפשרות השקת אתר ותן למילוי האוטומטי לעשות את השאר. מה שאהבתי קצת פחות היה הצורך לפגוע בשלוש הנקודות בפינה השמאלית העליונה ואז לגעת במקום בו כתוב ערוך במקום פשוט ללחוץ על שם המשתמש או הסיסמה עצמה. מצד שני, זה’לא סביר שאתה’אני יערוך ידנית כל אחד מזה אלא אם תשנה את הדוא"ל שלך לאחר שינוי מיני מוצלח.

מי שאוהב לחטט בפח ימצא את NordPass אשפתון מלא לעלות. זה’זה פונקציונלי לחלוטין ומאפשר להעתיק את המידע ולהפעיל את האתר בכדי להיכנס אליו. חלקם עשויים להשתמש בו כקטגוריה נוספת למיון הסודות שלהם.

אם כבר מדברים על סודיות, מוסיפים א הערה מאובטחת מאפשר לך לבחור כותרת ופתק. זה גם מאפשר להשתמש במצלמה שלך עבור קלט OCR. לאחר הבדיקה, NordPass הצליח למדי עם מודפסים ודי גרועים עם טקסט כתוב על כל הכובעים. למרבה הצער, אם ברצונך לערוך את ההערה המאובטחת שלך, אינך יכול עוד להשתמש בתכונה OCR, שהיא ככל הנראה לטובה.

מבחן ה- OCR של NordPass נכשל

הוספת א כרטיס אשראי זה קל כמו להגיע למגבלת האשראי שלך. מטבע הדברים, העתקת כל השדות קדימה ואחורה לא תהיה יעילה, כך שהמילוי האוטומטי ישתלט שוב ​​בשמחה. לרוע המזל, הרכישה שלי ב- NordVPN בבדיקה השאירה את השמות הפרטיים, שם המשפחה, חודש התפוגה ושדות ה- CVV ריקים. כמו כן, בניגוד להערות מאובטחות, למעשה תוכלו להשתמש בקלט OCR לסריקת כרטיס האשראי שלכם - זה עובד די טוב עם מספרים ואלף-בית לטיני.

מה שמשתמשים עשויים לפספס ב- NordPass הוא מה שמכונה “זהויות” שם תוכלו להוסיף פרטים אישיים, כגון כתובות, מספרי טלפון או שמות מסך של מדיה חברתית. שם’זה גם לא דרך לארגן את הרשומות שלך בתיקיות.

שתף את הסודות שלך ב- NordPass

שיתוף סיסמא אפשרי על ידי שליחת דוא"ל. מה שאהבתי הוא אמצעי זהירות מפני שליחת סיסמאות לעצמך. כאשר הכנסתי כתובת דוא"ל בה השתמשתי כדי ליצור את חשבון NordPass, קיבלתי הודעה כי כבר יש לי גישה אליו.

NordPass עבור אנדרואיד - שיתוף סיסמאות לדוא

לאחר הוספת אותו אדם אמין, אתה יכול להפוך אותו לבעלים או לבטל את הגישה אם הוא יאכזב אותך. אך כדי שדבר כזה יקרה, אותו אדם יצטרך ליצור חשבון NordPass תחילה - למדתי זאת רק לאחר בדיקת הדוא"ל השני שלי, שהוא נהדר מבחינה שיווקית, אך לא מהמשתמש.’s.

כמו כן, הפיכת מישהו לבעלים חדש של הסיסמה שלך אינה עושה זאת’לא לשתף אותו באופן אוטומטי עם אותו אדם, כלומר שהיא’אני אקבל דוא"ל חסר משמעות בלי “השג את NordPass” קריאה לפעולה, וקובעת שעכשיו יש לה משהו איפשהו. ביטול הגישה אינו’לא להפעיל הודעות דוא"ל לאדם חסר הסיסמה עכשיו, שהוא די מגניב בצורה רעה, ומאפשר לו לגלות בעצמו.

אפשרות אחת זו’חסר ב NordPass כרגע הוא ירושת סיסמא. זה אומר שאם אתה מת, אתה’אדבר על כל הסיסמאות וההערות המאובטחות לקבר.

הגדרות ותכונות נוספות

הגדרות NordPass הן נדירות, שמקורו יחסית רשימת תכונות קצרה.

אתה יכול נעל את NordPass באמצעות סיסמת האב שלך, שתוכל גם לשנות כאן בנוחות. נעילה אוטומטית מאפשר לך לבחור את מגבלת הזמן, שאחריה האפליקציה מבקשת שוב את סיסמת האב שלך - זה נע בין “באפליקציה קרוב” ל “לעולם לא.” מטבע הדברים, בחירה באחרון אינה מומלצת, גם לא בעת השימוש אימות דו-גורמי - אתה יכול לכבות אותו ולהידלק שוב גם כאן.

מנהל הסיסמאות של NordPass עבור אנדרואיד - תפריט הגדרות

לאבד את סיסמת המאסטר שלך הוא לא סוף העולם - שם’זה סיכוי לקבל קוד התאוששות חדש, אם כי מסיבה כלשהי דורש להזין את אותה סיסמת אב שאתה’הפסדנו.

האפשרות האחרונה היא החלפת השימוש ב- טביעת אצבע על ביטול נעילת הכספת שלך. זה’זו אפשרות מומלצת שכן כניסה ביומטרית בטוחה יותר מאשר שימוש בסיסמה. אחרי הכל, שם’סיכוי גבוה יותר שתאבד את הסיסמה מאשר האגודל אלא אם כן’מחדש בפשע מאורגן.

תוסף הדפדפן מוסיף יבוא ויצוא פונקציה מעולם לא נשמרו כתובות אתרים, שמפרטת את כל האתרים שלא שמרת עליהם באמצעות מילוי אוטומטי.

באמצעות אפליקציית NordPass עבור iOS

ההתחלה היא בדיוק כמו באנדרואיד - אתה מאפשר מילוי אוטומטי בהגדרות iOS שלך. ההבדל הראשון הוא מסך הבית, שחסר לו אפשרות השיתוף. זה בגלל שיש’s אין שיתוף ב- iOS.

NordPass עבור iOS - מסך ביתי

יתר על כן, שטרות מאובטחים וכרטיסי אשראי לא’יש לי את תכונת ה- OCR. בזמן שאני’אני לא מתגעגע לראשון, זה היה די נוח עבור האחרון.

כשניסיתי לקנות את אותו NordVPN, לא עשיתי זאת’לא לקבל את האפשרות מילוי אוטומטי להשתמש באחד מהכרטיסים שלי. זה אומר ש לגרסת iOS של NordPass יש מילוי אוטומטי מוגבל - זה’זה כנראה קל יותר להוציא את הכרטיס במקום לעבור בין המסכים ולהדביק העתקה כל שורה ידנית.

הבדלים אחרים נעוצים בעיצוב האפליקציות, שהוא אינטואיטיבי לא פחות מגרסת האנדרואיד, אם כי יש לו מקום לשיפור. לדוגמה, אשפה’s שחזור ומחיקה לצמיתות הוא די קרוב בכדי לאפשר נגיעה בחלק הלא נכון ולהתמודד עם ההשלכות. לסיכום, NordPass הוא שירות אנדרואיד הראשון, אבל זה’אין יוצא מן הכלל לכלל החל גם על אחרים.

יבוא ויצוא עם NordPass

נורדפאס ייבוא ​​ויצוא אפשרי רק כאשר משתמשים בתוסף הדפדפן. יש המון אפשרויות ייבוא, אם כי כמה שמות יוחמצו מאוד. NordPass מאפשר ייבוא ​​ל- Chrome, Firefox ואופרה, אבל תעלות קצה, וכמובן ספארי.

אפשרויות ייבוא ​​ויצוא של מנהל הסיסמאות של NordPass

כשמדובר במתחרים, רוב השמות הגדולים וחלקם פחות פופולריים, כמו BitWarden או TrueKey, נמצאים כאן. התגעגעתי אל כמה ממנהלי הסיסמאות מהרשימה הטובה ביותר שלנו, כלומר Enpass ו- Norton Manager Manager.

במקרים כאלה .csv היא התקווה היחידה שלך. עם זאת, עליכם לארגן זאת כראוי, וניתן לעשות זאת באמצעות תבנית הייבוא ​​של NordPass. וכשמדובר בייצוא, .csv היא גם האפשרות היחידה כרגע.

תמחור של NordPass

NordPass מציעה את אפשרויות התמחור הבאות:

 • גרסה חינמית (חיבור אחד בו זמנית, ללא שיתוף סיסמאות)
 • חודשי - 4.99 דולר
 • שנתי - 2.99 דולר לחודש או 35.88 דולר
 • דו שנתי - 2.49 $ לחודש או 59.76 $

תוכניות פרימיום מספקות לך שישה חיבורים בו זמנית - סכום זהה לזה של LastPass, ויותר מ- 1Password.

לעומת התחרות, מחירי NordPass טובים, בהתחשב בכך שלקוחות לטווח ארוך מקבלים הנחות משמעותיות, וכל תוכניות הפרימיום מגיעות עם שישה מכשירים בו זמנית המותרים.

אתה יכול לשלם עם כרטיסי אשראי, אמזון Pay או cryptocururrency. זה’זה מבחר נחמד בהתחשב בכך ש LastPass, RememBear, ולא מעט מנהלי סיסמאות אחרים מקבלים רק כרטיסי אשראי. לבסוף, כל התוכניות מגיעות עם א ערבות 30 יום הכסף בחזרה.

חינם לעומת פרמיה

עם זאת, סביר להניח שרוב המשתמשים יהיו מרוצים מהגרסה החינמית, לפחות עד שיהיו יותר תכונות בלעדיות ל- NordPass הפרמיום. אלא אם כן אתה זקוק ליותר מחיבור סימולטני אחד ואינך יכול לחיות מבלי לשתף את הסודות שלך עם אחרים, ההפעלה עם הגרסה החינמית מקובלת לחלוטין. כמו כן, תוכלו לקבל את הסיסמאות המשותפות על ידי משתמשי הפרימיום ולהכניסו כמה שיותר ערכים.

שירות לקוחות

בהגדרות יש קישור למרכז העזרה של NordPass, אך רק באפליקציות לנייד. הנה אתה יכול חפש במאגר המידע או להגיש בקשה. למרבה הצער, שם’s אין צ'אט חי, אפילו לא עבור לקוחות הפרמיום.

החלטתי לבדוק את ההיענות של תמיכת הלקוחות של NordPass על ידי שליחת שאלה די כללית לגבי איפוס שיטת האימות 2FA שאבדת. לקח תשובה במהלך ימי עבודה לקח בערך 8 שעות. זה’זה לא כשאתה משתמש במילה “מהיר,” אבל התשובה הייתה שווה לחכות - קיבלתי את כל מה שרציתי ואז כמה.

מסתבר שם’s אין דרך לאפס את ה- 2FA שלך אבל מחק את הכספת שלך לחלוטין, מה שאומר שזה’זה חיוני כמו סיסמת המאסטר שלך. זה אומר גם שם’אין טעם לשחזר את חשבונך אלא אם כן ברצונך להשתמש באותה כתובת דוא"ל לגלגול נשמותך השני.

שורה תחתונה

האם חסר משהו ב- NordPass? ובכן, חלק מהמתחרים כמו 1Password מספקים אחסון קבצים, בעוד של LastPass יש שינוי סיסמא אוטומטי, זה’תבקש מהמשתמשים להחליט עד כמה תכונות אלה חשובות להם. למרות חסרונותיו, NordPass הוא ללא ספק אחד ממנהלי הסיסמאות הטובים ביותר זמין היום.

לסיכום, אני’אני מרוצה ממנהל הסיסמאות של NordPass ורואה שהוא עולה לפסגה בעתיד. במקביל, אני ממליץ לך לנסות את זה (זה’זה חינם), כך שתוכל לתפוס תוכנית לטווח ארוך לפני שהמחירים יעלו. לבסוף, אם כבר הושבת יד על NordPass, אני ממליץ לשתף את רשמייך בתגובות שלהלן.

היתרונות והחסרונות של NordPass

מקצוענים חסרונות
אבטחה מהשורה הראשונה & פרטיות אין תמיכה בספארי
גרסה חינמית חזקה גרסת פרימיום חסרה תכונות
2FA & אימות ביומטרי
מקבל cryptocurrencies
6 חיבורים בו זמנית
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 2