סקירת מנהל סיסמאות מתקדם


מומחי סייבר סייבר בכל העולם ממליצים להשתמש בסיסמאות שונות עבור כל שירות חדש שאתה’נרשמת מחדש - כל אחד חזק מהאחרון.

למזלך אתה לא’אני לא צריך לשנן ולזכור את הסיסמאות האלה יותר. אתה יכול לרתום את המדיומים הדיגיטליים ולהשתמש בזה במנהל סיסמאות’אשמור על הסיסמאות החזקות במיוחד שלך שימושי ובטוח.

סקירה זו מתמקדת במנהל הסיסמאות המתקדם, שם שאולי שמעת.
לסיכום תכונותיו, בואו’זה מתחיל בהשוואה מול שם גדול אחר: מנהל סיסמאות מתקדם לעומת LastPass.

מאפיינים מנהל סיסמאות מתקדם מעבר אחרון
אימות דו-גורמי לא כן
מילוי אוטומטי של טפסי רשת כן כן
דוח חוזק סיסמא כן כן
שיתוף מאובטח לא כן
סנכרון במכשירים שונים כל הדפדפנים העיקריים ב- Windows ו- Mac: Chrome, Edge, Firefox, Safari ו- Internet Explorer Windows, Android, iOS, Edge, Chrome, Opera, Firefox, Safari ו- Internet Explorer

כפי שאתה יכול לראות, עבור תוכנה שלוקח להתקין בקושי 20 שניות ומגיעה בעלות זולה יותר משבוע’קפה שווה, מנהל הסיסמאות המתקדם מתארגן היטב מול שם הדף.

היתרונות והחסרונות של מנהל הסיסמאות המתקדם

מנהל הסיסמאות המתקדם קיים כבר לא מעט זמן, משתמש בטכנולוגיית מיקרוסופט ברמת הממשלה כדי להגן על זהותך. כל שעליך לעשות הוא לבחור סיסמת אב כדי לגשת לשאר הסיסמאות שלך, והאפליקציה תעשה עבורך את השאר: הסיסמאות נוצרות באופן אקראי לפי המפרט שלך..

מנהל סיסמאות מתקדם לא רק עושה את מה שהשם מרמז - ניהול סיסמאות - אלא שהוא גם עומד בתקן “מתקדם” חלק מזה. בעיקרו של דבר, מנהל הסיסמאות המתקדם הוא כמו פיתרון של שניים באחד עבור רוב בעיות הפרטיות. תוך שמירה על סיסמאות אב שלך ומוצעות בהישג יד בכל עת’אני זקוק להם, הוא גם סורק את המחשב האישי שלך אחר איומים.

מנהל הסיסמאות המתקדם יסרוק את המערכת שלך בכל עקבות של מספרי טלפון, מספרי כרטיסי אשראי והצהרות, ועקבות זהות אחרים שהיא יכולה לקשר למידע מזהה אישי וליידע אותך, עם אפשרות לשמור או להסיר את החומר המסוכן או להצפין ולהגן עליו בשרתים מבוססי ענן משלהם. אתה יכול אפילו לשמור את פרטי כרטיס האשראי שלך ישירות לאפליקציה ולבצע רכישות מקוונות מהירות ובטוחות יותר.
עם זאת, ליקוי אחד משמעותי הוא היעדר ה- 2FA (אימות דו-גורמי) שהוא פחות או יותר הנורמה כעת לאבטחה בכל מה שקשור לסיסמאות..

שם’זה גם ה עיצוב ופריטי חלונות קופצניים בתוך התוכנה עצמה, ומאפשרת לך לדעת שהם מציעים תמיכה לכל החיים וצ'אט טלפוני ללא חיוג (וזה כשלעצמו בהחלט) “מקצוען”, למרות זאת).

תכונות אבטחה מתקדמות של מנהל הסיסמאות

לרוע המזל, גוגל מהירה תחשוף שאנשים רבים (בטעות) חושבים על מנהל הסיסמאות המתקדם כעל סוג תוכנה זדונית או הונאה.

אולם זה רחוק מהמקרה שכן’זה בעצם החברה’נראה כי תוכניות שיווק גורמות לנושא זה: עם זאת, מומלץ לספקנות, אך המחקר שלנו הראה שמנהל הסיסמאות המתקדם מנהל מערכת “גרסה חינמית - -” זה פשוט יתחק את המכשיר שלך אחר עקבות של בעיות פרטיות, אך כדי לנקות אותם לך’אני צריך לרכוש את הגרסה המלאה.
כמובן, זה בכלל לא אומר שהתוכנה עצמה מסוכנת לשימוש או שהיא מחזיקה באחד מהנתונים או המידע שלך כבני ערובה כמו שידוע כי ransomware עושה. האתר עצמו קובע כי הורדת התוכנה מזכה אותך ב- “סריקה חינם. רכישה נדרשת כדי להשתמש בכל הפונקציות.”

זה’זה מצב שקוף, ומצביע על שיווק מטושטש ועל גישה מדאיגה לאבטחת סייבר, אך ללא קשר,’לא בהכרח לסווג את התוכנה עצמה כווירוס.
לאמיתו של דבר, ישנם מעט כלים נוספים בשוק, שיעברו עד כדי כך שמנהל הסיסמאות המתקדם עושה עם ההתמקדות שלו בניקיון עמוק ובשורש כל איום אפשרי על פרטיותך מתוך המחשב האישי שלך. אתה יכול לשמור את המידע האישי שלך בכספת המאובטחת שלו במקום ברשת המחשבים שלך (בעצם לא מאובטחת) הרגישים לתקיפה (אלא אם כן אתה משתמש כמובן ב- VPN (רשת פרטית וירטואלית)).

תמיכה מרובת טפסים

מנהל הסיסמאות המתקדם נוצר כדי למקסם את הקלות שלך: ככזה, זה לא עושה זאת’לא דורש ממך הרבה. זה’זה זמין בכל ארכיטקטורות המערכת הפועלות עם Windows XP ומעלה, ו- Mac 10.8 ומעלה.

המגבלה היחידה היא כשמדובר בדפדפנים:

  • יש לשדרג את Internet Explorer לגירסה 11
  • Microsoft Edge חייבת להיות בגרסה 40 ומעלה
  • Firefox ו- Google Chrome חייבים להיות גרסאות יציבות ולא גרסאות בטא.

מנהל הסיסמאות המתקדם הוא כמעט זהה מבחינת העיצוב בכל הרחבות הדפדפן הזמינות.

  • MS Edge: כמו לכל הדפדפנים השונים, אתה יכול פשוט להוריד את התוסף מהחנות הרלוונטית (במקרה זה, מהחנות של מיקרוסופט). באתר עצמו ישנם כפתורים המאפשרים להתקין את התוספים בלחיצה אחת.
  • אינטרנט אקספלורר: הממשק זהה בכל הדפדפנים, ו- Internet Explorer אינו יוצא מן הכלל. אתה יכול לגשת לכל התכונות מתפריט סגנון נפתח של כרטיסיות המוצגות בתיבות מרובעות ומסודרות לאחר התקנת התוסף מהגדרת התוכנה עצמה..
  • גוגל כרום: התוכנה פועלת כדף או לשונית נפרדת אם אתה צריך לבדוק את כל הפרופילים והמידע השמורים שלך במבט חטוף. אתה יכול להוסיף הערות, לסנכרן דפדפנים, לשחק עם ההגדרות ואפילו להחריג אתרים מהמערכת אם תרצה.
  • Firefox: בעוד שכל השאר נותר זהה, יש בעיה שמתעוררת עקבות שנמחקו החוזרים לפיירפוקס. כדי לעקוף את זה, פשוט עבור אל האפשרויות של פרופיל החשבון או החשבון שלך ב- Mozilla Firefox וכבה את הסנכרון האוטומטי..

התוכנה עצמה גם מבקשת ממך להוריד את תוספות הדפדפן עבור כל הדפדפנים שהיא מוצאת במערכת שלך במהלך תהליך ההרשמה וההתקנה, וזה נגיעה שימושית מאוד.

תמחור

לבסוף, מילה על התמחור.

למנהל סיסמאות מתקדם יש רק תוכנית תשלום אחת: $ 20.00, מחויב בכל חצי שנה עד שתחליט לבטל את המנוי שלך. אתה יכול לשלם באמצעות PayPal וכל כרטיסי האשראי העיקריים.

אמנם יש אפליקציות זולות יותר, אך מעטות מהן עושות את מה שמנהל הסיסמאות המתקדם יכול לעשות בשבילך, כאמור. אם אתה מרגיש כאילו הצרכים האישיים שלך מתיישרים עם התוכנה, השתמש בפעולה מיידית ונסה אותה: שם’זה הכסף החזר כספי של 30 יום ללא שאלות - מבטיח זאת’אתה מכסה אותך.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 5 = 12