סקירה של מנהל סיסמאות של נורטון


Norton Manager Manager הוא שירות חינמי המוצעת על ידי ענקית אבטחת הרשת. עם למעלה מ -4 מיליון הורדות בחנות Chrome ולמעלה ממיליון אפליקציות אנדרואיד מותקנות, מנהל הסיסמאות הזה כבר נהנה מפופולריות מסוימת. בסקירה זו של Norton Manager Manager, אנו ננסה לבדוק את הבטיחות והתכונות שלה כדי לקבוע אם עליכם להתמיד בזה או לחפש אפשרות טובה יותר..

סקירה כללית

 • הצפנה: N / A
 • אימות דו-גורמי: לא
 • קוד PIN לאפליקציה לנייד: כן
 • כניסה ביומטרית: זיהוי מגע
 • פלטפורמות: אנדרואיד, iOS
 • תוספי דפדפן: Chrome, Firefox, Safari, Edge
 • גרסה בחינם: כן
 • מחיר: חינם

מאפיינים

מנהל הסיסמאות של נורטון הוא לא שירות עשיר בתכונות. בעוד שחלק יכולים לומר שזה’זה בחינם, העניין הוא שכמה מתחרים, כמו LastPass, נותנים לך יותר מבלי לשאול דבר בתמורה. אף על פי כן, אני’אני כאן כדי לעזור לך להחליט אם היסודות שנורטון מציע יספיקו לך.

ייבוא ​​וייצוא

פעמים רבות תחילת השימוש במנהל סיסמאות (בלתי יציב) תלויה ביכולות הייבוא ​​והייצוא שלו. אחרי הכל, אף אחד לא רוצה להזין עשרות כניסות שאתה’אספנו בדפדפן או באפליקציית סיסמה אחרת באופן ידני. לצערי, מנהל הסיסמאות של נורטון לא’אני לא מציע אפשרויות יבוא רבות.

אפשרויות ייבוא ​​של Norton Password Manager

בעזרת שירות זה תוכלו לייבא סיסמאות מ- Chrome, פיירפוקס 32 סיביות, Dashlane, LastPass ו- 1Password. בהתחשב בכך ש- KeePass או LastPass יכולים לייבא מעשרות מתחרים, זאת’זה ממש לא הרבה. אני’אני די בטוח שמנהל הסיסמאות של נורטון מאבד לא מעט לקוחות עם אפשרויות ייבוא ​​כה מוגבלות.

כיצד לייבא סיסמאות למנהל הסיסמאות של נורטון

ייבוא ​​מחייב להוריד ולהתקין פיסת תוכנה מיוחדת המייצרת קובץ בשולחן העבודה. אז אתה צריך לגרור אותו ולשחרר אותו למנהל הסיסמאות של נורטון. אמנם ניתן להפוך את התהליך הזה פחות מסורבל, אך זה’זה לא משהו שאתה’בכל מקרה אעשה על בסיס יומי.

ייבוא ​​מנהל הסיסמאות של נורטון מ- Chrome הושלם

לאחר הייבוא, נורטון ממליץ למחוק את הקובץ בשולחן העבודה, אך משתמשים מסוימים עשויים לשכוח לעשות זאת, במיוחד אם יש להם סביבות עבודה עמוסות. אני מקווה שנורטון ימצא דרך להפוך את כל תהליך היבוא הזה פחות לבית הספר הישן. מצד שני, זה עשוי להיות המחיר שיש לשלם עבור חילול אפליקציות שולחן העבודה.

לאחר התקנת גרסת ה- 32 סיביות של Firefox לבדיקה שלי, הוספתי חשבון גוגל אחד והפעלתי את תכונת הייצוא. באופן מפתיע, אני’יש לי שני חשבונות נוספים זמינים עבורי, שככל הנראה היו מקושרים לחשבון Google שלי, אך לא’לא יעבוד כשמנסים למלא אוטומטית.

סוף סוף, כנראה שזכית’אני לא נופל קורבן לכלל זה, אבל שם’s א מגבלה של 15 מגהבייט לקבצי .csv שניתן לייבא למנהל הסיסמאות של נורטון.

ייצוא בעיות עם מנהל הסיסמאות של נורטון

אם אתה’אתה לא בטוח שאתה’אני אשאר עם שירות זה זמן רב ותהה אילו אפשרויות ייצוא יש ל- Norton Manager Manager, כאן’זה מה שיש לי להגיד לך: זה לא עשה זאת’לא יעבוד כמו שצריך. על פי עמוד התמיכה המיושן, גרסת Windows תאפשר לכם לייצא קובץ .csv או גיבוי .dat.

תוצאות ייצוא של מנהל הסיסמאות של נורטון

למרבה הצער, מה שקיבלתי עכשיו הוא כרטיסייה חדשה עם הסיסמה היחידה שלי בפורמט מופרד בפסיקים, ללא דרך ברורה להשתמש בה באפליקציה אחרת או לשמור כ- csv..

בסך הכל אני יכול לומר שאפשרויות הייבוא ​​והייצוא של Norton Password Manager מוגבלות במקרה הטוב. לפני שתתחיל להשתמש בתוכנית זו, וודא שכן’בסדר עם האפשרויות שיש לו. ותהיה מוכן לבצע עבודות ידניות.

לוח מחוונים בטיחות

תכונה חדשה של מנהל הסיסמאות של נורטון, לוח המחוונים של בטיחות, בעודה עדיין בבטא, מספק כבר הרבה מאוד ערך למשתמשים. מה שהיא עושה זה לבדוק בכל אחד מפריטי הכספת שלך כפילויות, ישנות וחלשות ולתת ציון כולל לבטיחותך.

לוח מחוונים בטיחות של Norton Manager

באותו לוח מחוונים, אתה יכול לשנות ידנית או אוטומטית כל סיסמא. לצורך כך, Norton Manager Manager יפתח את האתר המתאים. החלק העצוב הוא שהפיצ'ר הזה קיים בטא מאז הקיץ.

פתיחת כרטיס סיסמא

לאחר פתיחת הסיסמה שלך’כרטיס, אתה’אני אראה את האפשרות להוסיף אותו למועדפים, לערוך את הרשומות שלה, לבקש סיסמת קמרון בכל פעם שמשתמשים בזה ולמחוק אותה לתמיד..

כרטיס הסיסמה של Norton Manager

עם זאת, יהיה זה מעולה לשלב אותה בלוח המחוונים של הבטיחות, כך שתוכל לראות בקלות את חוזק וגיל הסיסמה הזו תוך יכולת לעדכן אותה מייד..

מחולל סיסמאות

בעבר הייתה לנורטון מחולל סיסמאות באתר שלה בלבד, אך כעת’זה גם בתוספי דפדפן ויישומים ניידים.

למרות שהוא יכול לייצר סיסמאות קצרות כמו 4 סמלים, ברירת המחדל היא 20 שצריכה להספיק אפילו עבור חובבי ההצפנה הגדולים ביותר. אהבתי שלנורטון לוקח זמן לעשות מיני-שאלות נפוצות המסבירות אילו סיסמאות נחשבות חלשות ומדוע אתה לא צריך’לא להשתמש בהם, שלא לומר להשתמש בהם מחדש.

מנהל הסיסמאות של נורטון מייצר סיסמה ארוכה וקשה

הסיסמאות שנוצרו מוערכות כחזקות (ירוק), חלשות (כתומות) ורעיות (אדום). עליכם להיות מודעים לכך שמנהל הסיסמאות של נורטון מחשיב סיסמה בת 11 אותיות כחזקה, למרות שהיא כן’t השתמש באותיות רישיות, סמלים או מספרים. עם זאת, סיסמה בת 10 סמל עם כל סמל אפשרי המשמש עדיין נחשבת לחלשה.

אני’ממליץ להוסיף לפחות אחד מאלו - אחרי הכל, זכית’אני לא זוכר את זה בכל מקרה. זה חשוב במיוחד בעת יצירת סיסמאות בנורטון’s יישומים ניידים שאין להם מד כוח סיסמא ולהציע רק ארבעה סמלים כברירת מחדל.

אפליקציות וקלות שימוש

מנהל הסיסמאות של נורטון קל לשימוש. מי שכבר יש לו ניסיון כלשהו במנהלי סיסמאות עשוי למצוא בהתחלה היעדר אפליקציות למחשבים שולחניים - נורטון החליט לעזוב רק אפליקציות לנייד ותוספי דפדפן. במידה מסוימת זה מקל על הדברים, אך במקרים מסוימים, כמו ייבוא ​​וייצוא סיסמא, זה יכול ליצור מהומה מיותרת.

הגדרת חשבון

קל להתקין חשבון Norton Password Manager. אמנם יש שדות לשם, שם משפחה וטלפון נייד שלך, אך אתה יכול לדלג על כך שכן דוא"ל וסיסמא יספיקו. כמו כן, דון’לא השתמש בסיסמה אחת לשם כך מכיוון שאתה’אני צריך שנייה כדי לפתוח את הכספת שלך. זה יהיה מה שנקרא סיסמת אב שאתה’עלי לזכור את שארית ימיך.

יצירת רמז לסיסמא הוא צעד מכריע נוסף בהגדרת חשבונך שכן זו תהיה התקווה היחידה שלך לזכור את סיסמת הכספת למקרה שתשכח אותה. מאז’לא יתאחסנו בנורטון’השרתים או בכל מקום אחר, תמיכת הלקוחות זכתה’לא יעזור לך במקרה של אובדן זיכרון. כמו כן, ניצחת’לא תוכל לאפס את הסיסמה על ידי שליחת תזכורת לדוא"ל שלך.

אין אפליקציות למחשבים שולחניים

כמו שציינתי קודם, מנהל הסיסמאות של נורטון השליך גרסאות שולחן עבודה והשאיר רק תוספי דפדפן. אלה מגבלות משלהם, מה שאומר שאתה’כנראה שתרצה שהמכשיר הנייד שלך יהיה ליד כל פעם שאתה משתמש בשירות זה.

נעילת סיסמא של נורטון

ההנמקה היא פשוטה - תוספי דפדפן יבקשו מכם להזין את סיסמת הכספת, בעוד שתוכלו לאשר את זהותכם באמצעות ביטול נעילה נייד - הטלפון שלכם’s זיהוי מגע או קלט ביומטרי דומה.

תוספי דפדפן

ל- Norton Password Manager יש תוספי דפדפן עבור Chrome, Firefox, Safari ו- Edge. יש להם עיצוב פשוט ונוח לשימוש, אם כי משתמשים מתקדמים יבחינו במהירות ב- היעדר תכונות ואפשרויות התאמה אישית.

כספות

מנהל הסיסמאות של נורטון מקטלג את הכספת שלך’סודיות לתוך כניסות, ארנק, כתובות, הערות ומועדפים. האחרון יכול להכיל כל אחד מארבעת הראשונות. כניסות הן הסיסמאות שלך בעוד ארנקים יכולים להיות חשבונות בנק או כרטיסי אשראי.

כספת הרחבת Chrome Norton Manager Manager

ניתן להעתיק כניסה בקלות על ידי לחיצה על שלוש הנקודות בצד ימין אשר נותנת נפתח עם שם משתמש, סיסמא או קישור ישירות לדף ההתחברות בדפדפן המובנה..

הגדרות

שם’s אין הרבה מה לעבור במנהל הסיסמאות של נורטון’הגדרות.

 • נעילת נייד מסייעת לך לגשת למידע המאובטח שלך במהירות באמצעות התראה מאפליקציית Norton Password Manager שלנו
 • שנה את סיסמת הכספת
 • דרוש תמיד סיסמת קמרון לפני כניסה או טופס.
 • שאל או שמור תמיד אישורי כניסה כשאתה מתחבר לאתר
 • שתף שגיאת שימוש ונתונים עם נורטון
 • הצג סמלים של צד שלישי עבור כל התחברות

הגדרות סיומת דפדפן Norton Manager Manager

הפעם היחידה שתחזור לכאן היא כשאתה בטעות מדליק “תמיד דרוש סיסמת כספת” לכבות אותו לתמיד.

אפליקציות לנייד (אנדרואיד ו- iOS)

גרסאות אנדרואיד ו- iOS של Norton Manager Manager ניתן להוריד מחנות Google Play או אפל’App Store, בהתאמה.

במהלך ההתקנה הוא מבקש ממך להגדיר קוד ביומטרי או קוד PIN לצורך זיהוי מהיר. בעוד שהראשון בטוח יותר, אתה יכול גם להשתמש בזה האחרון אם אתה מכיר מישהו שיכול לחתוך את האגודל שלך כדי לגשת לכספת שלך. בכל מקרה, ה- PIN עובד במכשיר אחד בלבד, אז שם’זה לא עניין גדול בכך שזה רק ארבע ספרות - אותה כמות שהייתה לך על היד אם היית משתמש בביומטריה.

לאחר מכן, האפליקציה מעניקה לכם סיור קטן סביב חלקיה, אך בכנות, אתם לא’אני לא צריך את זה כמו מנהל הסיסמאות של נורטון’יישומים ניידים קלים לשימוש כבר.

מחולל סיסמאות

בניגוד לגרסת הדפדפן שלו, מחולל הסיסמאות הנייד מאפשר ארבע סיסמאות וסמל’לא צריך בודק חוזק.

Norton Manager Manager for Android - מחולל סיסמאות

אני מקווה שנורטון יטפל בבעיה זו ודרישות חוזק הסיסמה יאוחדו בין פלטפורמות שונות.

כמו כן, בעוד שנורטון’מחולל חוזק הסיסמאות נתן דוגמאות לסיסמאות חלשות בתוסף הדפדפן, יהיה נחמד אם האפליקציה הסלולרית תרתיע אתכם להשתמש ב- 1111 או 1234 כ- PIN שלך גם כן..

דפדפן מובנה לאפליקציות לנייד

ה הדפדפן המובנה הוא אחת התכונות העצובות יותר של מנהל הסיסמאות של נורטון’יישומים ניידים. זה’עבור כניסה אוטומטית ושמירת כניסותיך שלא’עדיין לא בכספת. סיבה נוספת לכך שמנהל הסיסמאות של נורטון משתמש בדפדפן המובנה הזה הוא היעדר תמיכה באפליקציות אחרות, לפחות כשמדובר בלכידת הסיסמאות.

מנהל הסיסמאות של נורטון לאנדרואיד - דפדפן מובנה

ממש כמו כל דפדפן רגיל, יש לו כרטיסיות, היסטוריה וסימניות, בין אפשרויות אחרות. אתה יכול גם להגדיר אותו כדפדפן ברירת המחדל שלך, שבו כנראה זכית’t.

דפדפן Norton Password Manager מציע גם להשתמש בדפדפן שלו חיפוש בטוח כדי להימנע מביקור באתרים מוצלים כלשהם. שלה דוח אתר מראה גם מה נורטון חושב על האתר הזה’הבטיחות והמיקום שלה.

כשבדקתי את זה, השמירה האוטומטית עבדה ב- Gmail ו- Netflix אך לא ב- YouTube או Yahoo. אפילו כששמרתי את כל האישורים שלי בכספת, מנהל הסיסמאות של נורטון ביצע רק חצי מהעבודה והזין את שם המשתמש, אך לא את הסיסמה. נראה שצריך צפו לבעיות בכל חשבון סלולרי שיכול הדפדפן המובנה’לא פתוח.

הבדלים בין אפליקציות לנייד

נראה כי עבור מוצרי Apple, תכונות מילוי אוטומטי תלויות בגרסת מערכת ההפעלה שלך. נורטון קובע כי iOS 12’מילוי אוטומטי חדש מאפשר לבחור יישום שיהיה אחראי לכך. השבתת KeyChain (ברירת מחדל) והפעלת Norton Password Manager צריכים להניב תוצאות מיטביות.

בהשוואה לאפליקציית Android, ה- גרסת iOS כוללת תפריט נחמד יותר ואנימציה חלקה יותר, אבל חוץ מזה די דומה למה שאנדרואיד מציעה. למחולל הסיסמאות יש את אותם הבעיות כמו גרסת האנדרואיד.

צילום מסך הוא לא’זה מותר באנדרואיד כברירת מחדל ואני מציע לשמור את זה ככה. ואם תכבה אותו, האפליקציה תבקש לבצע הפעלה מחדש וקוד PIN או סיסמא. גרסת iOS מאפשרת צילומי מסך כברירת מחדל, ושם’אין אפשרות מיידית להכחיש זאת.

שוב, אם יש לך את הסיסמה בכספת שלך, נורטון מציע בשמחה להזין אותה עבורך לכל מקום שאליו אתה מסתובב. בעצב, אתה יכול’לא לשמור שמירה אוטומטית מחוץ לאפליקציה, כלומר אתה’עלי להשתמש בדפדפן המובנה כדי לחבר כל חשבון חדש. זה’זה קצת מטרד כשאתה’אתה כבר מסיים את ההרשמה לספארי.

אפשרויות עזרה באפליקציות לנייד

שם’יש הרבה מה ללחוץ עליהם בקטע עזרה של Norton Manager Manager, במיוחד בהשוואה לתוספי הדפדפן שפשוט טוענים את Norton.’אתר התמיכה.

מנהל הסיסמאות של נורטון לאנדרואיד - מדור עזרה

עזרה ותמיכה פותח את נורטון’אתר התמיכה בדפדפן המובנה. הבלתי נראה “צור קשר” בצד ימין למעלה נמצא קיצור הדרך לתמיכה חיה וטלפונית 24/7.

דווח על בעיה פשוט קישורים לפורום ללא הנחיות מה לעשות הלאה. שלח דוח שגיאה הוא דוא"ל, ו פתרון תקלות הוא המקום שבו המידע החשוב ביותר שתשאל הלקוח יבקש הוא, כולל OID, MID וטביעות אצבע.

משום מה מצאתי כל הזמן שמנהל הסיסמאות של נורטון כבוי באנדרואיד’s הגדרות נגישות. נראה היה שהמערכת דוחה אותה כמו תורמת’כליה. למרבה הצער, לא הצלחתי לפתור את הבעיה מנורטון’דפדפן מובנה - תוכלו לקרוא עוד על כך בסעיף תמיכת הלקוחות שלהלן.

שירות לקוחות

לחיצה על סמל העזרה בפינה השמאלית העליונה פותחת פורטל תמיכה נורטון אנושי. באופן לא מפתיע, האפשרויות הן גם מרובות:

 • צ'אט חי 24/7 (פרמיום)
 • טלפון 24/7 (פרימיום)
 • פייסבוק & טוויטר
 • בסיס ידע
 • פורום

אפשרויות תמיכת לקוחות Norton Manager Manager

צ'אט חי 24/7 ותמיכה טלפונית נשמעים כמו יתרון ענק של נורטון - לא כל מנהלי הסיסמאות המובחרים מציעים זאת. עם זאת, אם אתה’אינך נמנה עם הבעלים הגאים של מוצר כלשהו של נורטון, אתה כבר יכול להתחיל לנפות את בסיס הידע. זה’מכיוון שהדבר הראשון שתומכת הלקוחות מבקשת הוא דוא"ל חשבון המנוי שלך.

לא הצלחתי להגיע למסך הצ'אט בעת השימוש במנהל הסיסמאות של נורטון’דפדפן מובנה. ככל הנראה, הוא חסם את מוקפץ הצ'אט שלו. משתמשי אפל לא צריכים’אני לא צוחק על זה כי כשמלאתי את כל השדות באייפון ולחצתי על הכפתור, אני חוזר לאותו מסך רק כדי לראות את כל השדות ריקים.

Norton Manager Manager - תמיכה בצ'אט חי

בשולחן העבודה הצ'אט עבד די חלקה עד שהועברתי למחלקת התמיכה הניידת וקיבלתי לקרוא את אותן הודעות אוטומטיות. לאחר מכן, הכל הפך במהרה למכירה של חג המולד. ככל הנראה מנהל הסיסמאות של נורטון כבר לא בחינם - עליכם לרכוש תחילה מוצר אחר של נורטון בכדי להשתמש בו.

תמחור של מנהל סיסמאות של נורטון

זה אחד התחומים שבהם נורטון עושה דברים קצת אחרת מחברות אחרות. מנהל הסיסמאות של נורטון הוא חלק מחבילת האבטחה Norton בתשלום, שעולה זרוע ורגל, אך מגיע עם מגוון רחב של תוכנות אבטחה המיועדות לשמור על לקוחות בטוחים ככל האפשר..

מנהל הסיסמאות של נורטון הוא שירות עצמאי בחינם, ומאפשר למשתמשים לאחסן ולנהל סיסמאות ללא עלות נוספת ומבלי לראות מודעות. כמו כן, אין צורך במידע על התשלום כדי להוריד את הגרסה החינמית.

עם זאת, נורטון מעוניין שתרכוש כמה ממוצרי הפרימיום שלה. לכן צ'אט חי ותמיכה טלפונית זכו’לא יהיה זמין לכולם. רוב הסיכויים שחשבון מנהל הסיסמאות החינמי שלך יושעה עד שתקנה משהו.

האם Norton Manager Manager מוגן??

בקיצור, זה כנראה. למנהל הסיסמאות של נורטון כמה תכונות שונות שמאפשרות את עצמן לתוספת אבטחה.

דבר ראשון, שם’זה אחסון הסיסמא המוצפן, השומר על המידע שלך מפני עיניים סקרניות ושחקנים זדוניים. שנית, אתה יכול להשתמש באימות ביומטרי לצורך גישה לכספת שלך באמצעות מכשירים ניידים. סוף סוף,

תכונות ההתחברות האוטומטית והשינוי האוטומטי מאפשרים למשתמשים גם ליצור אינטראקציה עם אתרים ותעודות קלט מבלי שהם צריכים לנווט באתרי אינטרנט או שירותים שעלולים להיות מאיימים. השינוי האוטומטי מאפשר לשנות סיסמאות מבלי לנווט הרחק ממרכז השליטה של ​​נורטון.

הצפנה

החיסרון האחד למנהל הסיסמאות של נורטון’ההצפנה היא שהם לא’לא לספק מידע על תקן האבטחה בפועל. השאלות הנפוצות קובעות כי “Norton Manager Manager משתמש קידוד AES בתעשייה ו- TLS חיבורים מאובטחים לדפדפן שלך.” כך שנשארת השאלה האם זה’s 256 סיביות או 128 סיביות.

אימות דו-פקטורי וביומטרי

למרבה הצער, מנהל הסיסמאות של נורטון לא’לא תומך באימות דו-גורמי. לפחות זה מקל על המשתמשים במכשירים ניידים בכך שהוא מאפשר אימות ביומטרי. משמעות הדבר היא שבמקום בכל פעם להקליד את סיסמת הכספת, תוכלו להשתמש בטביעת האצבע שלכם. לחלופין, אתה יכול לבחור קוד PIN בן 4 ספרות’אני אעבוד עבור המכשיר הספציפי הזה בלבד.

שורה תחתונה

החלק הטוב ביותר של מנהל הסיסמאות של נורטון הוא שזה’זה בחינם, אם כי זה עומד להשתנות. לצערי, ישנם מנהלי סיסמאות עם גרסאות חינמיות טובות יותר משירותיהם. לכן אתה צריך להסתכל על מנהל זה רק אם אתה’אתה כבר משתמש או מתכנן להשתמש במוצרי נורטון אחרים.

ללא אימות דו-פקטורי והצפנה לא ידועה, Norton Password Manager מציע פחות אבטחה מכפי שניתן היה לצפות מוותיק בתעשייה. לכן, זה’קשה להמליץ ​​על Norton Manager Manager לכל משתמש, יהיה זה טירון או מומחה.

קריאה מומלצת:

מנהלי הסיסמאות הטובים ביותר

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 2 =