הסרט ההינדי היחיד טורף אתרים שתזדקק להם אי פעם בשנת 2020


האם אתה מעריץ של סרטי השפה ההינדית, עם הסיפורים המורכבים שלהם, פסקולי שובה לב, ריקודים מרתקים ונוף צבעוני? אנו יודעים כמה אנשים אוהבים לצפות בסרטי בוליווד, כמו גם בסרטים אחרים של הינדי.

לעתים קרובות אתה יכול למצוא את הסרטים ההודיים האחרונים והטובים ביותר בחינם, אך לדעת באיזה אתר יהיה התוכן הנכון, כמו גם להיות קל לניווט ושימוש בו קשה לעיתים קרובות.

יתר על כן, המשתמשים צריכים להיזהר מהורדת תוכן המוגן בזכויות יוצרים עלול לגרום להם לצרות רציניות. כדי להימנע מלהיתפס בידיים אדומות, עליך לטשטש את זהותך המקוונת באמצעות שירות פרוקסי או VPN.

להלן שבע ספקי ה- VPN הטובים ביותר לשיתוף קבצים באופן אנונימי:

# מחיר פרובימינריום 1.NordVPN1.NordVPN 3. 3.492 $.CyberGhost2.CyberGhost 2. 2.753 $.VPN של Surfshark4. VPN של Surfshark 1. $ 1.994.ExpressVPN3. ExpressVPN 8 8.325 $.PrivateVPN5.PrivateVPN 3.8 3.826 $.מגן נקודה חמה6.Hotspot Shield ‣ 7.997 $.TorGuard7.TorGuard ‣ $ 4.17

עיין ברשימה המלאה של VPNs הטובים ביותר לסיבוב.

כדי לעזור לך לעקוב אחר התשוקה שלך לסרטי הינדי, אנחנו’ריכזנו כמה מאתרי הטורנט המובילים עם טורנירי סרטי הינדי שפועלים בשנת 2020.

RARBG

הסרט ההינדי היחיד טורף אתרים שתזדקק להם אי פעם בשנת 2020

RARBG הוא אתר מצוין לסוגים רבים של טורנטים, במיוחד סרטים ותכניות טלוויזיה. בדף הבית מוצגות חדשות הקשורות לסרטים ולהראות עסקים, אז אתה’עלי לנווט אל הכרטיסייה טורנטים כדי לראות בפועל את הטורנטים הזמינים.

אהבנו את העובדה של- RARBG יש קהילה של מעלה מסורים החולקים את התוכן העדכני ביותר, ובניגוד לאתרים רבים אחרים, לאתר זה יש תקני איכות קפדניים ולכן רוב הסרטים והתכנים באיכות גבוהה. יש לו כ- 700,000 טורנטים זמינים ו -500,000 משתמשים, כאשר המספרים גדלים מדי יום.

סרטי 99HD

הסרט ההינדי היחיד טורף אתרים שתזדקק להם אי פעם בשנת 2020

בסרטים של 99 HD יש קטע ייעודי לסרטים בוליוודיים וסינוניים אחרים, בו תוכלו למצוא אוצר של סרטים מלאים באקשן, רומנטיקה וכל הז'אנרים האחרים. כמו תמיד, זה’עדיף לסנן באופן אנונימי, באמצעות שירות כמו ExpressVPN.

בסרטי 99HD תוכלו למצוא סרטים המתויגים ומסווגים לפי ביטויים ותגים שונים. עם זאת, בריאות השטף, גיל ומספר הזרעים אינם נראים, אז ניצחת’אני לא יודע אילו עובדים הולכים לעבוד.

אנו בהחלט ממליצים על אתר זה לחובבי הסרטים ההינדים, מכיוון שתקבלו לא רק את הסרט’סיכום, אבל האתר’הפריסה המקלה מאוד למצוא סרטים מכל ז'אנר שאתה רוצה. עם זאת, יתכן שלא תמצא את הסרט המדויק שאתה רוצה, מכיוון שהוא לא עושה זאת’אין לי הרבה סרטים ישנים יותר.

סרטי HD הטובים ביותר

הסרט ההינדי היחיד טורף אתרים שתזדקק להם אי פעם בשנת 2020

זהו האתר לסרטי בוליווד האחרונים, אך בניגוד לאתרי סיקור רגילים, שם’רק אפשרות גלישה זמינה. לכל עמוד יש רשימת סרטי הינדי שתוכל להוריד, אך אתה יכול’לא לחפש סרט מסוים.

זה אכן הופך את האתר למעט שימושי עבור חובבי הקולנוע ההינדי. כמו כן, לא ניתן להבחין בבריאות השטף, גיל ומספר הזרעים, כך שניצחת’אני יודע לאילו יש מספיק זרעים למהירויות טובות.

אנו ממליצים על אתר זה לאנשים המחפשים כלאחר יד כמה סרטים הינדייים לצפייה, אך לא מחפשים סרט אחד במיוחד.

ExtraTorrents

הסרט ההינדי היחיד טורף אתרים שתזדקק להם אי פעם בשנת 2020

עם ממשק עמוס למדי, Extratorrents לא עושה זאת’אני לא זוכה בכל נקודות סגנון, אבל זה נהדר עבור מעריצי הקולנוע ההינדי. אתר הסיקור הזה באמת מספק את הסחורה, עם אלפי סרטי הינדי זמינים להורדה.

עם זאת, זכור שאתה’עלי לבזבז זמן בחיפוש אחר מה שאתה צריך, מכיוון שאין’לא קטע ייעודי לסרטי הינדי. אנו אוהבים את העובדה שבריאותו של כל סיקור ניכר בבירור ותוכלו למיין סרטים לפי מספר הזרעים.

LimeTorrents

הסרט ההינדי היחיד טורף אתרים שתזדקק להם אי פעם בשנת 2020

אנחנו אוהבים את לימטורנט’פריסה פשוטה וממשק קל לשימוש. אתה יכול למצוא כל מה שאתה’אתה מחפש במהירות על ידי גלישה בין 100 הסיקורים המובילים או על ידי שימוש באפשרות החיפוש הממוקמת בראש העמוד. משתמשים יכולים גם ליצור חשבונות על מנת ליצור סימניות, לספק משוב ולשוחח בצ'אט עם משתמשים אחרים.

מבחינת החסרון, סרטי הינדי ישנים רבים עשויים שלא להיות זמינים או שיש בהם טורפים בריאים, כך שבמקרים כאלה, ייתכן שתצטרך לחפש במקום אחר.

מפרץ הפיראטים

הסרט ההינדי היחיד טורף אתרים שתזדקק להם אי פעם בשנת 2020

מפרץ הפיראטים הוא אתר אגדי לטורנטים, ואולי תדעו שהאתר המקורי הורד ומאז באו ונעלמו מראות וגלגולים שונים. מפרץ הפיראטים קל לשימוש, ויש לו פריסה מינימליסטית פשוטה.

בדף הבית יש שדה חיפוש למציאת מבוקשכם ותוכלו גם לגלוש בטורנטים העליונים בקטגוריות מרובות.

ואילו תקני האיכות לתוכן אינם’זה לא קפדני כמו בכמה אתרי סיקור אחרים, בסיס המשתמשים הגדול, מיליוני טורנטים וקהילת העלאות הופך את זה למקום טוב למצוא סרטי הינדי חדשים וישנים כאחד. תגי המשתמש / VIP / מהימנים יכולים לעזור לך לזהות את השטפים הזויים או הרעים.

אתר זה מומלץ למצוא גרסאות חדשות של סרטי הינדי, אך בגלל בריאותם של סיקור, האפשרויות שלך למצוא סרטים ישנים יהיו נמוכות בהרבה מאשר באתרים מסוימים..

לפיד

הסרט ההינדי היחיד טורף אתרים שתזדקק להם אי פעם בשנת 2020

לפיד הוא לא’זה לא ידוע כמו האתרים האחרים ברשימה זו, אך זהו אתר הגון לסרטי הינדי. עם כמה באנרים, חלונות קופצים וכ -5 מיליון טורנטים מאומתים, אתר זה משמח להשתמש בו.

היתרונות של אתר זה כוללים את זה’זה קל לראות את הבריאות של סיקור, יש לו תוכן באיכות גבוהה, והחיפוש אחר מה שאתה רוצה הוא פשוט.

למי שמעדיף גלישה, קיימת גם אפשרות לדפדף בטורנטים המובילים בקטגוריות שונות. בין היתרונות ניתן למצוא את המספר הקטן של סרטי הינדי, היעדר קטע סרטים הינדי ייעודי וקושי בגלישה בסרטי שפה הינדית..

גן החיות

הסרט ההינדי היחיד טורף אתרים שתזדקק להם אי פעם בשנת 2020

Zooqle מבוסס על נתוני השטף מבית סנופ, ולכן יש לו מאגר נתונים ענק של סיקורים, אם כי חלק מהטורנטים מיושנים למדי. למרות ש’איננו קטע סרטי הינדי ייעודי, באפשרותך לגלוש ולחפש מתוך מבחר גדול של סרטי הינדי.

בצד הפלוס, תוכלו לראות תיאור, תמונה וסיכום קצר של כל סרט, וכך להקל על ההחלטה אם ברצונכם לצפות בו. החיסרון ל Zooqle הוא המספר הקטן של סרטי בוליווד והגיל של כמה מהסלעים, כך שאולי לא תמצאו זרעים ברבים מהם.

השתמש ב- Zooqle כדי למצוא גרסאות ישנות יותר לסרטי הינדי, אך בגלל בריאותם של סיקור, עלול להיתקל בבעיות. אז זה ניצח’לא תהיה הבחירה הראשונה שלך.

קיקאס טורנטים

הסרט ההינדי היחיד טורף אתרים שתזדקק להם אי פעם בשנת 2020

השם Kickass Torrents מוכר לכל חובב טורנירים ישן, והוא’ראיתי את חלקה בעליות וירידות לאחרונה, לאחר שהורד ואז התגלגל מחדש במראות שונות.

הוא מציע ממשק מוכר ונקי ותוכלו לדפדף בסרטים שהועלו לאחרונה. מבחינת החסרון נראה כי פונקציית החיפוש מקולקלת כרגע ולכן למצוא את הסרט ההינדי שתרצה לצפות בו לא יהיה קל.

בשורה התחתונה, אנו חושבים שזו אפשרות טובה למציאת סרטי הינדי וסרטים פופולריים לאחרונה.

הורדות מבול

הסרט ההינדי היחיד טורף אתרים שתזדקק להם אי פעם בשנת 2020

אתר זה מציע מבול בקטגוריות שונות, ויש לו ממשק פשוט ונקי עם קל לדמיין את בריאות הסיקור

להורדות טורנט יש אוסף די נרחב של סרטי הינדי, ישנים וחדשים כאחד. עם זאת, לעתים קרובות סרטים ישנים אינם זורעים, אז אל’אני לא מצפה למצוא משהו אזוטרי מדי. אבל אם אתה רוצה לצפות בסרטי הינדי האחרונים, אתה’אני אמצא אותם כאן בקלות.

בטיחות בעת שימוש בשטפים

בעוד שצפייה בסרטים דרך סיקורים זה גם כיף וגם לא עולה לך כלום, זה יכול להיות גם מסוכן!
אם הפעילות המקוונת שלך נמצאת במעקב על ידי סוכנות להגנה על קניין רוחני או אכיפת החוק, אתה יכול להיקנס או להיענש על הורדה או צפייה בסרט..

בנוסף, האקרים יכולים לאסוף מידע על מקום הימצאם או למחשב באמצעות טורנטים, ולאפשר להם לגשת לנתונים האישיים שלך.

הדרך הטובה ביותר להגן על עצמך מפני הסכנות הללו היא לשמור על עצמך אנונימי ברשת, באמצעות VPN. שירות VPN נהדר כמו ExpressVPN או NordVPN לא רק שומר על עצמך מפני השלכות משפטיות בעת הורדת טורנטים לא חוקיים, הוא מסתיר את מיקומך וכתובת ה- IP שלך, ומאפשר לך לגשת לאתרים שנחסמים לעתים קרובות באזור שלך..

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =