7 אלטרנטיבות נהדרות לפרוסטוויר בשנת 2020


מאז שפרוסטוויר נעלם לתמיד בספטמבר 2018, אנו מחפשים אחר חלופות Frostwire. תוכנת הטורנט הייתה ידועה כפשוטה ונוחה לשימוש, מהירה מאוד להורדה ופרסום בחינם. זה היה זמין בכל הפלטפורמות, ועודכן באופן קבוע.

למרבה המזל, ישנם כל כך הרבה מתמודדים בשוק כי לא היה קשה למצוא Frostwire ו- Frostwire פלוס אלטרנטיבות..

לאחר שגוגל הסירה את אפליקציית Frostwire מחנות האפליקציות Play שלה, הבעלים החליטו שלא ניתן להמשיך עם תוכנת הטורנט. Frostwire, שהוגש כמתמודד חדש ללימוויר עוד בשנת 2004, הפך למקור ידוע לכל צרכיך המגעים.

היו בטוחים בזמן torrenting התחל עם אחד ה- VPN הטובים ביותר לביצוע: ExpressVPN ▸

ה- VPN החזק ביותר בשוק מכסה את כל הבוררים’מהירות וצרכי ​​האבטחה.

NordVPN ▸

לא רק ה- VPN המהיר ביותר כרגע, אלא גם כזה שיש בו כמה מבצעים מעולים למשתמשים.

CyberGhost ▸

זול וידידותי למשתמש - CyberGhost מציע רשימת שרתים נהדרת ויכולות P2P טובות.

עם זאת, כאשר 80% ממשתמשיה מדווחים על יישום אנדרואיד, גוגל’ההחלטה להוציא את Frostwire מחנות האפליקציות שלה היוותה מכה הרסנית עבור החברה.

ביטורנט

אלטרנטיבה ידועה זו ל- Frostwire זמינה עבור Mac, Windows ו- Android, ויש לה חשבון טוויטר מועיל מאוד משלה.

הממשק של BitTorrent

BitTorrent היה צריך לבוא במקום הראשון ברשימה זו, ולו מכיוון שזה היה השם הפרטי שצץ לראשנו, ואנחנו מצפים שיהיה מוכר לרוב קוראינו. היא מחויבת כאופציית סיקור נטולת סיכון יחסית, והיא מגיעה בחינם לחלוטין.

אם ברצונך להשבית את הפרסומות יש תשלום קטן של שלושה דולרים בחודש. אם אתה מקפיד לא להתקין את התוכנה הנוספת שהיא מציעה במהלך תהליך ההתקנה, אז BitTorrent תופס שטח אחסון מועט, הוא מהיר, ויש לו רקורד מוכח ובסיס משתמשים מוצק..

uTorrent

אפשרות ידועה נוספת, μסיקור מקבל הרבה משוב טוב מהמשתמשים שלו.

ממשק שטף

μטורנט הוא אפשרות קלה ומשקל שעשוי להתווסף לכונן קשיח חיצוני. בניגוד לרבים מהסיבובי הקוד הפתוחים שם הקוד μסיקור אינו זמין ולכן אין אפשרות למשתמש לבדוק אם הוא חשוד.

המון פרסומות הן בעיה נוספת, אבל היי, להורדת סיקור בחינם שצפויה. תכונה מסודרת מאפשרת לך לתזמן כמוסות מהירות כך שההורדות שלך יתקיימו רק בשעות מסוימות בשבוע.

פלומה

למרות ש- Flud פתוח רק למשתמשים באנדרואיד, בהחלט כדאי להזכיר ברשימה זו של תחליפי Frostwire. הוא זמין בחנות האפליקציות של גוגל ויש לו לוגו וממשק אטרקטיביים.

פלומה

זה מומלץ כאופציה נהדרת למתחילים, מכיוון שהוא אמין וקל לשימוש, אך גם למשתמשים מנוסים יותר מכיוון שיש בו שפע של תכונות לגדול בהן. שלם רק 2 דולר לחודש ותוכל לקבל את הגרסה בחינם של הפרסומת.

הגדרה אחת שימושית באמת, בהתחשב בכך שהיא פועלת באנדרואיד שלך, היא שתוכל לבצע אותה כך שההורדות יקרות רק כאשר הטלפון מחובר לטעינה..

טורנט

aTorrent הוא אחד נוסף הזמין בחנות האפליקציות של גוגל למכשירי אנדרואיד.

טורנט

זה עודכן לאחרונה לפני למעלה משנה ויש לו אפשרות חופשית לפרסום כמו פלוד, תמורת 2 דולר בלבד לחודש. למרות שמשתמשים רבים אומרים שזה לא שווה לעשות זאת, מכיוון שהפרסומות בסדר. זו לא האפשרות המהירה ביותר, אך היא אמינה ופשוטה לשימוש. אולי אם יבוא עדכון חדש זה יהיה אחד שניתן לבחור בו.

TorrDroid

TorrDroid מיועד לאנדרואיד עודכן במרץ 2018.

TorrDroid

זו בהחלט אלטרנטיבה נהדרת לפרוסטוויר עבור משתמשי אנדרואיד, כלומר בגלל יכולות החיפוש וההורדה הפשוטות לשימוש שלה.

בעוד שרבים ממשתמשיה מתלוננים כי היא משתמשת בנתונים ניידים רבים כדי להוריד סרטים ומשחקים, קבצים עם יחסי זריעה-ליקר-חזקה יעבדו הרבה יותר טוב. התוכנית תשמור בטלפון שלך’כרטיס זיכרון זה ולכן תופס פחות שטח אחסון.

CatTorrent

לקוח הטורנט של CatTorrent לאנדרואיד יש את המיתוג הטוב ביותר של כל הטורנטים שאנחנו’דנו עד כה, עיצוב נקי ופשוט, והוא קל משקל.

CatTorrent

זה ללא ספק לקוח סיקור פחות ידוע בחנות האפליקציות של גוגל. עם זאת זוהי בחירה נהדרת עבור אלה המעוניינים להסתיר קבצים בטלפון שלהם. זה מאוד מוקרן וחסר תכונות מורכבות.

אחד הבולט שבהם הוא שאתה יכול להגדיר את זה כך שההורדות יתחילו רק כאשר הטלפון שלך נטען. זה זוכה לביקורות מעורבות מאוד ולכן ככל הנראה לא שווה את הסיכון, כאשר קיימות אפשרויות מעולות בהרבה כבר ברשימה זו.

WeTorrent

WeTorrent זמין לאנדרואיד עודכן לאחרונה מאוד ויש לו כמה תכונות נחמדות.

WeTorrent

זוהי אפשרות מהירה מאוד, אם כי יש לשקלל זאת מול פונקציונליות החיפוש הגרועה שלה. השימוש הטוב ביותר כאשר הוא משויך לאפליקציית חיפוש אחרת. אתה יכול להפחית את צריכת הנתונים שלך על ידי הגדרת האפליקציה להורדת טורנטים בלבד כאשר אתה מחובר ל- Wifi. הממשק הפשוט מאוד נהרס על ידי מיליוני התוצאות שחיפוש מעלה.

איך להסתובב בבטחה עם פרוסטוויר

ברצוננו להקדים את מסקנתנו לחלופות המובילות להורדת Frostwire עם שאלה שעולה רבות: האם Frostwire בטוח? אכן זוהי שאלה שחלה על כל אתרי הביור. התשובה היא כן, אבל עם כמה אזהרות.

בדוק את יחס seeder-leecher, שמתאר את מספר האנשים שמורידים את הקובץ בהשוואה למספר האנשים עם הקובץ במחשב שלהם, ממנו לוקח סיקור העבודה. אם יש הרבה זרעים - אנשים עם הקובץ במחשב שלהם - כנראה שהם כולם סומכים על הקובץ וזה עובד מצוין ושמחים לחלוק אותו בחזרה עם הקהילה.

VPN, או רשת פרטית וירטואלית, יעזרו לכם לשמור על עצמכם, בייחוד כאשר במקרים רבים הקבצים שאנו טורקים מוגנים תחת זכויות יוצרים. כשאתה מתחבר לאינטרנט כתובת ה- IP שלך מגלה היכן אתה נמצא בעולם. זה גלוי לכל האנשים המשתמשים בסיבוב. על ידי שימוש ב- VPN אתה יכול לכוון אנשים שגויים מה- IP האמיתי שלך.

עיין ברשימה שלנו של ה- VPN הטובים ביותר להתקררות.

טיפ פשוט נוסף הוא להתקין תוכנית אנטי-וירוס טובה ולבדוק ולעדכן אותה באופן קבוע. עליכם לדאוג להימנע מקבצים עם סיומות מסוימות של שמות קבצים, מכיוון שחלקם מועדים יותר לוירוסים מאחרים, וגם לציין שתוכניות סדוקות - בעיקרן היכן שהגנת זכויות היוצרים הוסרה כך שתוכלו להשתמש בהן בחינם - חשופים במיוחד לנגיפים.

כפי שאתה יכול לראות, יש כל כך הרבה אפשרויות בחוץ לכל צרכיך המגרה. תלוי אם אתה משתמש ב- Mac, PC או Android, אתה’אני אמצא אפשרויות שונות ברשימה זו המתאימות לך ביותר. אבל אם אתה חדש בכל זה, עבור עם BitTorrent המנוסה והבדיקה, שיעבוד בכל הפלטפורמות.

אז, באילו מהאלטרנטיבות של Frostwire המפורטות כאן היום אתה משתמש בשנת 2020? האם יש עיקרים שאנחנו’החמצנו?

כל אלה שאנחנו’רשמת שיש לך בעיות? ספרו לנו בתגובות למטה!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 85 = 92