גורמת לסיבוב בלתי חוקי בקנדה


אנו חיים בעידן בו אנשים בעולם המערבי חוששים להיעצר בגלל דברים שהם אומרים ו / או עושים באינטרנט, ואנחנו מתכוונים לכך פשוטו כמשמעו. מכאן, היום’נושא זה מוקדש לקוראינו בקנדה: סוחף בלתי חוקי בקנדה?

היו בטוחים בזמן torrenting התחל עם אחד ה- VPN הטובים ביותר לביצוע: ExpressVPN ▸

ה- VPN החזק ביותר בשוק מכסה את כל הבוררים’מהירות וצרכי ​​האבטחה.

NordVPN ▸

לא רק ה- VPN המהיר ביותר כרגע, אלא גם כזה שיש בו כמה מבצעים מעולים למשתמשים.

CyberGhost ▸

זול וידידותי למשתמש - CyberGhost מציע רשימת שרתים נהדרת ויכולות P2P טובות.

בלי להתעסק יותר מדי, בואו’תיכנס ישר לבשר של הנושא.

גורמת לסיבוב בלתי חוקי בקנדה?

TL; DR: לא.

קנדה היא מדינה מעניינת מאוד בכל הנוגע לאכיפת חוקי זכויות היוצרים. מצד אחד, קנדה’הקוד הפלילי לא כיסה סוגיות של הפרות זכויות יוצרים, כגון סחף וכדומה. מצד שני, אם מורידים “רגיש” דברים שמייצרים תוכן פלילי, אתה עלול ליפול תחת קנדה’קוד פלילי וקנסות פנים ואפילו זמן בכלא. כרגיל, הכל סובב סביב אופי התוכן שאתה’מוריד מחדש דרך סיקור, לא על הטכנולוגיה, כשלעצמה.

אימה בקנדה

קנדים וטרנינג הם שם נרדף, מכיוון ששיתוף קבצים הוא נוהג נפוץ להורדת כל סוגי התוכן בקנדה, בין אם אנחנו’אתה מדבר על תוכן המוגן בזכויות יוצרים או אחרת. על פי דיווחי ה- OECD, קנדה נהגה להתפאר באחוז הגבוה ביותר באוכלוסייה בעולם באמצעות סופות זרימה כבר בשנת 2004, אך בימינו, קנדה כמעט ולא מצליחה להגיע לעשירייה העליונה בכל הקשור להורדת טענה המוגנת בזכויות יוצרים. עם זאת, סיבוכים עדיין פופולריים מאוד בקנדה, בגלל המדינה’תשתית אינטרנט מהשורה הראשונה המציעה כמה מהירויות הורדה מהירות בעולם.

מכאן שסרטים סוערים ותכניות טלוויזיה (בעיקר מתמודדים עם בידור) הפכו פופולריים יותר ויותר, במיוחד במשך השנים האחרונות, כמו גם הורדת ספרים, שירים ותיעודיים. אם כבר מדברים על הפופולריות של טורנטים בקנדה, על פי סקרי צרכנים רשמיים, 75 אחוזים מקנדה’אזרחי רשת הם במצב טוב בכל הנוגע לחוק זכויות יוצרים, כלומר הרוב המכריע של הקנדים טוענים כי לעולם לא הורידו תוכן המוגן בזכויות יוצרים.

עם זאת, כחמישה אחוזים מהקנדים הגישה לטלוויזיה, סרטים וסוגים אחרים של תוכן דיגיטלי באינטרנט אומרים כי הם צורכים את התוכן בהתאמה באופן לא חוקי. הסקר שהוזמן הפדרלית ראיין יותר מ- 3300 קנדים מעל גיל שתים עשרה.

עם זאת, סקר שנערך על ידי קנטאר TNS שראיין אזרחים ותיקים קנדים (מעל גיל 65) מצא כי מחצית מהתושבים שנבדקו רוכשים לפחות חלק מהבידור הדיגיטלי שלהם באמצעים לא חוקיים. אחד מכל ארבעה קנדים אומר שהם מתעלמים מהודעות על הפרת זכויות יוצרים מצד ספקי האינטרנט שלהם, מה שאומר שלפחות 25 אחוז מהקנדים צורכים תוכן פיראטי לכאן או לכאן, כולל סיקור. הקווים הדמוגרפיים בכל הקשור להפרת זכויות יוצרים בקנדה מטושטשים למדי, ללא קשר לאזור (כפרי / עירוני), מין ותעסוקה. עם זאת, נראה כי פיראטיות שכיחה יותר בקרב הצעירים, ובאופן מוזר, בקרב קנדים עשירים (הכנסות משק בית של 100,000 $ ומעלה). המחקר מצא זאת “יחסית למשתמשי האינטרנט הכולל, יש סיכוי גבוה יותר שמשתמשים ממהרים להיות גברים (62%) ובעיקר בגילאי 18 עד 34 (52%)..”

מסמכים משפטיים המגדירים את השימוש באתרי / קבצי סיקור

קנדה’החקיקה בנושא סחף נובעת סביב חוק מודרניזציה של זכויות יוצרים שהונהג בשנת 2011. הנה כמה קטעים מהחוק שעשויים להיות מעניינים לסחף את חובבי הקנדה:

-מגביל את סכום הנזקים הסטטוטוריים בגין הפרות לא מסחריות בין 100 ל -5,000 דולר עבור כל ההפרות בהליך יחיד לכל העבודות. נזקים סטטוטוריים בגין הפרה מסחרית נעים בין 500 ל 20,000 $ לכל עבודה שהופרה.

-מאמצת א “הודעה והודעה” משטר המחייב את ספקי האינטרנט להעביר כל הודעה הנוגעת להפרה שהתקבלה מבעלי זכויות היוצרים למנויים המדוברים.

השלכות משפטיות על סיבוב חומר המוגן בזכויות יוצרים בקנדה

החומר המוגן בזכויות יוצרים בקנדה (בתנאי שתיתפס בפעולה) אינו פלילי אלא עבירה אזרחית, מה שאומר שבמקרה הגרוע ביותר אתה’אני תקבל קנס, אבל אתה’אני לא אעמוד בפני זמן בכלא. בגין הפרות זכויות יוצרים שאינן מסחריות, הקנס המינימלי הוא 100 $ ואילו המקסימום עומד על 5,000 $ (עבור כל הפרות בתביעה מסוימת, לא על הפרה)..

סטטיסטיקות תביעה בנושא אימה בקנדה

על פי העיתונים הקנדיים, בעלי זכויות יוצרים החלו להידרש לפיראטים באינטרנט בעקבות חוק שהוחזר בשנת 2016, המחייב את ספקי שירותי האינטרנט לשלוח הודעות דוא"ל ללקוחותיהם שנתפסים ומורידים תוכן המוגן בזכויות יוצרים..

גם אם רוב האנשים מתעלמים מהודעות הדוא"ל הללו, כמוהם’בהיותם לא איומים ממשיים על פעולה משפטית, כ -1000 קנדים נתבעים מאז 2017 על ידי בעלי זכות הקולנוע. בחלק מהמקרים, קנדה’בתי המשפט הפדרליים הורה “פיראטים ברשת” לשלם נזקים סטטוטוריים בסכום של 5,000 $ לחתימה ל- LHF Productions LLC ו- Headhunter LLC. ישנם גם מספר לא ידוע של אנשים המעורבים בתביעות משפטיות של ג'ון דו ששילמו התנחלויות שלא נחשפו בגין הפרות לכאורה של זכויות יוצרים.

איך סיקור בבטחה בקנדה

עכשיו מגיע החלק הכיף, כמו שאנחנו’אני אלמד כיצד להסתובב בבטחה ובאנונימיות בקנדה. בתנאי שיש לך כבר התקן לקוח BitTorrent במחשב שלך, כאן’זה מדריך קצר אחר צעד:

שלב 1: בחר ספק שירות VPN והורד / התקן את התוכנה במחשב שלך על ידי ביצוע ההוראות.

שלב 2: בחר שרת P2P (קח בחשבון שספקי VPN מסוימים מציעים שרתים ייעודיים לצורך סיבוב) ומתחברים אליו.

שלב 3: בדוק אם כתובת ה- IP האמיתית שלך מוסתרת לפני שתתחיל לסקור. לחץ כאן כדי לראות את כתובת ה- IP האמיתית שלך, ואז בדוק אותה שוב עם התחלת שירות VPN ובדוק אם היא משתנה.

שלב 4: כאשר חיבור ה- VPN נוצר ושינוי ה- IP האמיתי שלך משתנה, אתה יכול להתחיל לבטל.

ה- VPN הטוב ביותר לסיבוב בקנדה

לבסוף, כעת אנו ממליצים לכם על ספק שירותי ה- VPN הטוב ביותר לטורנינג בקנדה. והמנצח הוא סמנכ"ל אסטריל.

לפני שאתה שואל, להלן הסיבות העיקריות שהופכות את VPN ל- Astrill לבחירה הטובה ביותר לסיבוב: ראשית, החברה היא מבוסס בסיישל, מדינה שלא’אין לי חוקים לשמירת נתונים, כלומר אתה’אני מכוסה באופן מוחלט מבחינת פרטיות. נוסף על כך, לאסטריל יש יותר מ 300 שרתים ביותר מ 62 מדינות, ביצוע עבור ספק שירותי VPN ברמה גבוהה יותר עם תמיכה מהשורה הראשונה וידידותי צ'אט חי (תכונה די נדירה) ותוכנה מתוחכמת.

מובן מאליו, יישומי P2P מותר ותמך ב OpenVPN או התגנבות VPN במצב בשרתים נבחרים, וכל תעבורת האינטרנט שלך מוצפנת באמצעות AES-256. התוכנה מגיעה עם תכונת מתג ההמתנה החובה, שמכבה אוטומטית את חיבור האינטרנט שלך למקרה שהתוכנה קורסת או תיפגע, ובכך מונעת את גילוי ה- IP שלך לצדדים שלישיים, יחד עם מובנה הגנה מפני DNS, IPv6 ו- WebRTC דליפות.

זה’חשוב מאוד ללמוד שאסטריל מציעה לך שרתים ייעודיים עבור אפליקציות מבוססות BitTorrent, שמותאמות במיוחד ל- P2P / torrenting, כלומר אתה’אני מרוויח מהירויות הורדה מהבהבות של התוכן המועדף עליך ומרוחב פס בלתי מוגבל.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

55 + = 60

map