כיצד להשיג כתובת IP אמריקאית


ארצות הברית נמצאת בחזית פיתוח האינטרנט. רבות מהחברות מבוססות האינטרנט נמצאות בארה"ב. גם אלה שלא נמצאים שם כמעט ודאי מספקים את שירותיהם בארה"ב. שירותים כמו HBO GO, Crackle וכו 'הם כולם בארה"ב בלבד, כלומר ניתן לגשת אליהם רק אם יש לך כתובת IP אמריקאית.

אפילו אתרים ושירותים הזמינים מחוץ לארה"ב, כגון Netflix, עשויים שלא לספק ספרייה מלאה של תוכן למשתמשים חיצוניים בגלל חוקים מסוימים בנושא זכויות יוצרים. אז אתה זקוק לכתובת IP אמריקאית כדי שתהיה לך גישה מלאה לאתרים כמו Netflix.

לפעמים, התוכן חסום גיאוגרפי, כלומר הם’מוגבלת מחדש על בסיס משתמש’מיקום גיאוגרפי. על ידי שינוי כתובת ה- IP שלך, אתה מסתיר ביעילות את המיקום שלך ומנתב את התנועה דרך מיקום לפי בחירתך. זה יכול לתת לך גישה לתכנים שאינם זמינים עבורך.

כיצד להשיג כתובת IP אמריקאית

להלן הצעדים שתוכל לבצע כדי לקבל כתובת IP אמריקאית במחשב Windows.

  1. הורד VPN והתקן אותו על-ידי ביצוע מערך ההוראות שניתנו בהתקנה.
  2. לאחר ההתקנה, פתח את היישום. זה יבקש מהתעודות שלך להתחבר.
  3. לאחר הכניסה תראה רשימת שרתים ומפה המציינת את מיקומם בה. אתה יכול ללחוץ על הסיכה שהוצבה בארה"ב במפה או לבחור את השרת בארה"ב מהרשימה.
  4. לאחר שנבחר, הסיכה בארה"ב תירק.
  5. סגור את חלון היישום. כתובת ה- IP שלך שונתה לכתובת IP בארה"ב.

VPNs הטובים ביותר לקבלת כתובת IP אמריקאית

לרוב ה- VPN יש אותו תהליך עם כמה וריאציות. אף ששירותי VPN רבים זמינים, ישנם כאלה הטובים יותר מאחרים. כעת נעביר אותך דרך כמה מה- VPN הטובים ביותר שבהם תוכל להשתמש אם ברצונך לזייף את המיקום שלך ונראה כאילו אתה מחובר מארה"ב..

1. ExpressVPN

לוגו שירות ExpressVPN בקר ב- ExpressVPN

ExpressVPN הוא אחד משירותי ה- VPN הטובים ביותר שכן הוא מספק ביצועים איתנים בכל המשימות ש- VPN צריך לבצע כגון אבטחה, ביצועים, תמיכה ותכונות. זה זוכה לשבחים על ביטחונה בכל קהילת ה- VPN.

VPN Express Express זמין גם בכל מערכות ההפעלה המרכזיות כולל macOS, Windows, Android, iOS ו- Linux. יש להם גם תמיכה בצ'אט בשידור חי 24/7 ותמיכה נהדרת בנטפליקס כמו גם טורנטים. עם זאת, כל ההטבות הללו אכן מגיעות עם חיסרון אחד: זה’זה יקר, החל מ $ 8.32 לחודש ועולה עד 12.95 $ לחודש.

2. NordVPN

לוגו שירות NordVPN בקר ב- NordVPN

ל- NordVPN אולי האבטחה הטובה ביותר בענף, אם כי היא נופלת מעט במהירות בהשוואה ל- ExpressVPN. יש לה שרתים ב 58 מדינות, כולל ארה"ב, והיא תומכת בכל הפלטפורמות והמכשירים העיקריים.

NordVPN מספקת גם תמיכה בצ'אט חי 24/7. בדומה ל- ExpressVPN, הוא גם מספק גישה לספריית Netflix הזמינה לכתובות IP אמריקאיות. זה גם מאפשר לך לגשת לשירותים אחרים מבוססי ארה"ב, כגון Hulu. ל- NordVPN יש תמחור מעולה, החל מ- $ 3.49 לחודש.

3. IPVanish

לוגו שירות IPVanish בקר ב- IPVanish

IPVanish הוא תיק מעורב. יש לו כמה תכונות נהדרות מאוד, אבל יש לו גם כמה נושאים שיכולים להיות די בעייתיים לאור התמחור של ה- VPN. הבעיה העיקרית איתה מתמודדת IPVanish היא העובדה שלמרות שיש לה אפשרויות אבטחה, מהירות והתאמה אישית טובה, היא עוברת על ידי NordVPN או ExpressVPN בכל אחת מאותן מחלקות.

אנחנו לא אומרים שמדובר בשירות VPN רע; זה’זה, למעשה, נהדר. אך אנו ממליצים לדבוק ב- ExpressVPN או NordVPN. כמו כן, חשוב לזכור של- IPVanish אין תמיכה טובה בסין, אז תתרחק אם אתה מתכנן להשתמש בה כדי להימנע מצנזורה באינטרנט הסינית.

4. TorGuard

לוגו שירות TorGuard בקר ב- TorGuard

TorGuard הוא גם שירות VPN נהדר. יש לו כמה מתכונות האבטחה הטובות ביותר, כולל טכנולוגיית הצפנה חזקה מאוד, מתג להרוג וכל דבר אחר שאתה מצפה מ- VPN איכותי ביותר..

זהו גם VPN נהדר שאליו אנשים בסין יכולים לעקוף את חומת האש הגדולה של סין. עם זאת, תוכניות התמחור שלהם מבלבלות מאוד. עד כמה שאנו יודעים, התוכניות שלהם משתנות מ- $ 4.17 לחודש ל- $ 9.99 לחודש, מה שהופך אותם לתחרותיים למדי.

5. PrivateVPN

לוגו שירות PrivateVPN בקר ב- PrivateVPN

PrivateVPN קטן יותר מ- VPNs אחרים ברשימה אך חסר גם בחלק מהתכונות הזמינות ב- ExpressVPN או NordVPN. יש לו פרוטוקולי אבטחה מתאימים והצפנה הגונה. זה אולי לא ה- VPN המהיר ביותר שיש שם, אבל הוא די שמיש.

עם זאת, היא מבוססת בשבדיה, שאינה מקום אידיאלי לשירות VPN מכיוון שיש להם עמדה איתנה כלפי הפרות זכויות יוצרים, וזה מה ששירותים אלה משמשים לעיתים קרובות למדי. עם זאת ניתן להשתמש בו כדי לגשת לנטפליקס ארה"ב ולהפוך את כל התוכן לזמין שם.

הסיבה העיקרית שבגינה בולטת PrivateVPN היא התמחור שלה. זה זול מאוד, החל מ- $ 3.82 לחודש והולך ל- 7.67 $ לחודש. מדובר בעסקה טובה עבור אנשים שלא’אני לא זקוק לאבטחה ברמה העליונה אך דורש VPN למשימות כמו גישה לספריית Netflix האמריקאית ושירותי מיקום גיאוגרפיים אחרים..

וזה’זה זה! עם כתובת ה- IP האמריקאית שלך על ידי שימוש באחד מאותם ה- VPN המדהים האלה המפורטים לעיל, אתה יכול ליהנות מכל מה שאנשים בארה"ב יכולים.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 1 =