כיצד להתקין אקסודוס ב- Kodi


כאופציה פופולרית להפליא להפעלת כל המדיות שלך, Kodi היא פיסת תוכנה הניתנת להתקנה על שלל מכשירים - החל מהטלוויזיה החכמה למחשב האישי שלך, ו- Amazon Fire Stick שלך לקופסת האנדרואיד שלך..

באיזה מכשיר תבחר להתקין את Kodi, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהוא יכול לשרת את צרכי המדיה שלך עם ממשק משתמש קל לניווט ומעוצב היטב. עם זאת, אם אתה’אתה מחפש להפיק את המרב מקודי, אז אתה’עלי לשקול להתקין תוספות שיכולות לקחת את חוויית הקודי שלך לשלב הבא.

עם זה בחשבון, זה לא עושה זאת’אני מפתיע לראות כי אקסודוס היא לעתים קרובות נמל השיחה הראשון עבור אלה המחפשים את הפיתרון האידיאלי להפעלת מדיה והזרמת תוכן מקוון. במאמר שלפניכם, אתם’אגלה כיצד להתקין אקסודוס ב- Kodi - אחת התוספות הפופולריות ביותר לקודי הזמינה כרגע.

המדריך השלם שלנו יספק סקירה של מה בדיוק אתה יכול לצפות עם התוספת הספציפית הזו וינחה אותך בתהליך של הוספת Exodus on Kodi.

מהי התוספת של אקסודוס?

במקרה ואתה’אתה עדיין תוהה מה זה יציאת מצרים: זה’זה תוסף צד שלישי לא רשמי שתוכל להוסיף לקודי כדי להזרים שפע של סרטים, תכניות טלוויזיה ועוד באמצעות קישורים המופיעים בתוסף. בזכות קלות השימוש והיכולת להציע קישורים באיכות גבוהה, אלפי אנשים מתקינים יציאה לשירותי Kodi מדי יום.

יציאת מצרים קיימת כבר זמן מה ועברה אינספור שינויים בהתפתחות. זה’זה שם גדול בקהילה של קודי, והמהדורה הנוכחית היא תחליף לתוספת Exodus שהייתה חלק ממאגר TVAddons לשעבר - הושבת בסוף 2017.

יציאת מצרים היא ללא ספק אחת האפשרויות הטובות ביותר בכל הקשור לזרמת תוכן מקוון באמצעות פלטפורמת Kodi. אבל, אם אתה רוצה לדעת יותר על התוסף וכיצד להתקין אקסודוס ב- Kodi, המשך לקרוא בהמשך.

כיצד להתקין אקסודוס ב- Kodi

מוכנים ליהנות מכמה ממאגרי התוכן הגדולים באינטרנט? להתקנת אקסודוס ב- Kodi, הקפד לבצע את הצעדים הפשוטים הבאים:

הפעל את מרכז המדיה של קודי ולחץ על הגדרות סמל שיניים הממוקם בחלק השמאלי העליון של המסך.

שלב 1 - הגדרות קודי

בחר מנהל קבצים.

שלב 2 - מנהל הקבצים של קודי

לאחר מכן, לחץ על הוסף מקור.

שלב 3 - הוסף אפשרות מקור

התעלם משלושת הכפתורים מימין ופשוט בחר .

שלב 4 - בחר 'אין'

בסרגל הכתובות שיופיע, הקלד או העתק והדבק את כתובת האתר הבאה: https://i-a-c.github.io/repo ולחץ בסדר. וודא שהקלדת אותו בדיוק כפי שמוצג כאן.

שלב 5 - הזן את כתובת האתר של המאגר

הדגש את התיבה שמתחת לשם הזן שם למקור מדיה זה, סוג iac ולחץ בסדר.

שלב 6 - הזן שם למקור מדיה זה

חזור אל שלך מסך הבית של קודי - פשוט לחץ על מקש המרחב האחורי במקלדת עד שאתה’חזרה למקום בו התחלת. לאחר חזרה למסך הבית, מהתפריט בצד שמאל של המסך, בחר תוספות מהתפריט משמאל ולחץ על היכנס לדפדפן התוספות כפתור.

שלב 7 - הכנס לחצן דפדפן נוסף

לחץ על התקן מקובץ zip אפשרות.

שלב 8 - התקן מקובץ zip

בחר iac.

שלב 9 - בחר iac

אתה אמור לראות קובץ בשם repository.exodusredux-0.0.x.zip. לחץ עליו ואז המתן ל הרחבת יציאה מופעלת הודעה לצוץ.

שלב 10 - לחץ על קובץ 0.0.x.zip

בחר התקן מהמאגר, אז תבחר אקסודוס Redux Repo.

שלב 11 - בחרו מחדש

לחץ על תוספות וידאו.

שלב 12 - לחץ על תוספות וידאו

…ולחץ על יציאת מצרים.

שלב 13 - לחץ על Exodus Redux

בחר להתקין, ואז המתן לסיום הורדת אקסודוס.

שלב 14 בהתקנת Kodi - בחר התקן

ראה את התוסף מעודכן הודעה? גדול! פירוש הדבר ש- Exodus זמין כעת בקטע ההרחבות שלך. אבל אנחנו’לא נעשה עדיין. לסיום התקנת אקסודוס ב- Kodi, אתה’עלי לבצע כמה צעדים נוספים.

ראש אל תוספות ואז אתר ופתח יציאת מצרים.

התקנת Kodi שלב 15 - פתח את Exodus Redux

מהתפריט, בחר כלים.

שלב 16 - בחר כלים

לאחר מכן, לחץ על הגדרות: ספקים.

שלב 17 - בחר ספקי הגדרות

בתוך ה בחר מקור ספק המודולים לחץ על החצים עד מגרדי למבדה נבחר.

שלב 18 - בחרו במגרדות למבדה

אם אתה מקבל הנחיה שאומרת שאתה צריך להוריד את מודולי המגרד, לחץ כן, ואז לחץ פתח את הגדרות מגרד הלמבדה.

שלב 19 - פתח את הגדרות מגרדי למבדה

עכשיו, פתח את ה- הגדרות מגרד למבדה שוב, ואז לחץ פתח את הגדרות מגרד הלמבדה. משם, בחר את הפעל את כל הספקים (עבור מגרד המודעות הנוכחי) ואז לחץ על בסדר.

שלב 20 - אפשר את כל הספקים (עבור מגרד המודול הנוכחי)

זה’כולם, אנשים! אתה’השלמת את כל השלבים להתקנת אקסודוס ב- Kodi! עכשיו לכו לתפוס קצת פופקורן, כי שם’זה עולם שלם של מופעים במרכז המדיה שלך בקודי, רק מחכה שייראו.

איזה תוכן זמין ב- Exodus?

אקסודוס מספק קישורים לשלל מדיות שתוכלו להזרים ללב’תוכן זה. זה כולל תכניות טלוויזיה, סרטים, בידור לילדים וספורט. לא משנה מה אתם מחפשים לצפות, אתם די מובטחים למצוא משהו מתאים לצפייה באמצעות התוסף המסוים הזה. זו הסיבה שאנשים רבים בוחרים להתקין יציאה על קודי בשילוב עם העובדה שהיא יכולה להציע קישורים רבים באיכות מעולה.

עם זאת, כדאי לזכור כי יציאת מצרים היא תוסף של צד שלישי. המשמעות היא שזה לא’לא אושר רשמית על ידי קודי בכל דרך שהיא - בלי קשר לעובדה, יש לך אפשרות להתקין תוסף זה ואפשרויות דומות אחרות על Kodi.

תלוי באזור בו אתה מתגורר, יציאת מצרים עשויה להיות תוסף שנחשב לא חוקי. לדוגמה, מדינות כמו גרמניה, צרפת, בריטניה, ארה"ב, קנדה ואוסטרליה רואות כל הזרמה לא חוקית מאתרים פיראטיים כפשע..

לכן, אם אתה מתכנן להתקין אקסודוס ב- Kodi, אתה’עלי לזכור שהתוכן הזמין בתוסף מגיע לרוב מאתרים הנחשבים כלא חוקיים. בכדי להישאר בצד הבטוח, כדאי בהחלט להשתמש ב- VPN. אנחנו’אבדוק את זה בהמשך המאמר.

דברים אחרים שכדאי לדעת על יציאת מצרים

כשמדובר ביציאת מצרים, זה’בטוח לומר כי התוסף משמש מיליוני אנשים ברחבי העולם. בזכות הפופולריות העצומה שלה, עדכונים מתמידים ניתנים על ידי המפתחים. זה משפר ללא הרף את ביצועי התוסף ומציג מדי פעם תכונות חדשות. תהליך העדכון הוא בדרך כלל אוטומטי לאחר האתחול של קודי. אך אתה יכול לעשות זאת בעצמך באופן ידני אם אתה עובר לתפריט ההגדרות.

עם זאת, יציאת מצרים אינה’האפשרות היחידה שלך לזרמת תוכן מקוון. ישנן גם תוספות רבות אחרות הפועלות באותה צורה. זה כולל את הדברים כמו Covenant, Neptune Rising ו- Nemesis. כל התוספות הללו מספקות קישורים לתוכן מקוון ופופולריות מאוד בקרב חובבי הסטרימינג המקוון דרך Kodi.

מדוע כדאי להשתמש ב- VPN

עכשיו שאתה’גיליתי כיצד להוסיף אקסודוס ב- Kodi, זה’הגיע הזמן לדבר על איך להגן על עצמך באופן מקוון. במיוחד בעידן המודרני, שם הפך חשוב מתמיד להשתמש בשירות VPN בעת הזרמת תוכן מקוון. הסיבה לכך היא שאתה צריך להגן על עצמך מפני כל עיניים חטטניות שמחפשות לחטוף את הנתונים שלך.

השימוש בתוספות Kodi לא רשמיות אינו שונה, מכיוון שלעתים קרובות תוספים כאלה מספקים גישה לחומר המוגן בזכויות יוצרים שתוכל להזרים במכשיר שלך. אם אתה נתפס בהזרמת תוכן פיראטי, אתה עלול למצוא את עצמך בסוף ההודעה על הפרת זכויות יוצרים או מכתב אזהרה מספק שירותי האינטרנט שלך (ISP) או גוף ממשלתי. מסיבה זו, מומלץ מאוד להשתמש בשירות VPN כשאתה’מתכננים להשתמש בכל תוספות קודי לא רשמיות כמו Exodus.

כדי להגן על עצמך בזמן הזרמת תוכן מקוון, תצטרך להשתמש ב- VPN. קיימות אפשרויות רבות בשוק - חלקן בחינם, וחלקן בתשלום. בהתאם לצרכים ולתקציב שלך, כדאי יהיה לבחור באפשרות בתשלום מכיוון שלעתים קרובות הם אמינים יותר ולרוב מספקים תנועה בלתי מוגבלת. לדוגמה, IPVanish הוא שירות VPN פופולרי המספק שירות זול עם מספר רב של תוכניות זמינות.

לגבי אופציות חינמיות, אתה’אני אגלה ש- Windscribe היא בחירה פנטסטית. עם זאת, קיימת מגבלה של 10 ג'יגה-בתים לחודש, אשר אולי לא תהיה האפשרות הטובה ביותר עבור חלקם. כך או כך, מומלץ מאוד להשתמש ב- VPN בזמן הגלישה באינטרנט והזרמת מדיה מקוונת. ללא ספק עדיף להיות בטוחים מאשר להצטער!

סיכום

ובכן, זה מסכם את המדריך השלם שלנו כיצד להוסיף יציאת מצרים על קודי! אם אתה’עקבנו אחר מדריך אחר צעד אחר צעד שלנו, זה יהיה רק ​​עניין של זמן לפניכם’אתה נהנה מתוכן איכותי מהנוחות של הבית שלך.

עם זאת, דון’אל תשכח לשמור על עצמך כשאתה משתמש בתוספות של צד שלישי כגון Exodus. אתה יכול לעשות בדיוק את זה עם שירות VPN ייעודי. כפי שאנו’כבר הזכרתי, יש לך כל כך הרבה אפשרויות לבחירתך, ותוכל להתחיל עם רשימת ה- VPN הטובות ביותר לקודי. לכן, קח קצת זמן לשקול את האפשרויות שלך, ותוכל לזרום משם בשקט נפשי מלא.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

61 − 54 =

map