כיצד להתקין דופק על Kodi


עדכון: מבנה ה- Pulse CCM Kodi הופסק.

אם אתה’אתה קורא מחדש את המאמר הזה, אתה’סביר להניח שאתה מחפש דרך להפוך את הקודי שלך למכונת סטרימינג מלאה. ובכן, בזכות הדופק, תוכלו לעשות זאת תוך דקות - אבל אתם’אני צריך מדריך אמין.

במקרה שלא עשית’אני לא יודע, הדופק אינו’t תוסף קודי טיפוסי. במקום זאת, זהו מבנה אשר לאחר ההתקנה משנה את האופן בו הקודי שלך נראה ואיך הוא מתנהג. במילים אחרות, דופק מאכלס אוטומטית את קודי’הספרייה עם חבורה של תוספות ומביאה גם מעיל צבע טרי.

אם אתה’אתה מחפש מדריך להתקנת Pulse ב- Kodi, אתה’הגענו למקום הנכון. מלבד מתן מדריך ההתקנה שלנו צעד אחר צעד, אנו’אדבר גם על מה זה בונה, למה כדאי להתקין אותם, מה הם עושים בפועל והרבה יותר.

אז, בלי להתייחס יותר, בואו’מתחילים לדבר על תוסף הדופק לקודי. ראשית, אנחנו’אני אסביר את היסודות של הקודי הזה.

הכירו - מבנה הדופק קודי

אנחנו’אתה בטוח שיש לך הרבה שאלות לגבי דופק. זו הסיבה שאנחנו’אני אלמד אותך תחילה כמה דברים לפני שנגיע לשיטת ההתקנה.

המידע הקריטי ביותר אודות דופק הוא שאנחנו’אתה מדבר על בנייה של קודי. במהות, ישנם שלושה סוגים של יצירות תוכנה של צד שלישי עבור קודי, אז בואו’לוקח רגע לדבר עליהם.

  • תוספות לקודי: אנחנו’אתה בטוח שאתה’שמעת כבר על תוספות קודי. אתה יכול להשתמש באלה כדי להוסיף מקורות סטרימינג חיצוניים לקודי, שבתורם מאפשרים לך להזרים תכניות טלוויזיה, סרטים, מוזיקה, וכמעט כל דבר שביניהם..
  • עורות לקודי: מעצמו, קודי מביא ממשק משתמש ממשק מעוצב ומאוד אינטואיטיבי (ממשק משתמש). עם זאת, יש מאות עורות בחוץ שאתה יכול להתקין. אלה יכולים לשנות את מראה הקודי שלך, להביא סוגים חדשים של תפריטים והרבה יותר.
  • בונה לקודי: לבסוף, אנו באים לבנות. אתה יכול לחשוב על אלה כשילוב של עורות ותוספות. כשאתה מתקין מבנה, תסתיים עם עור חדש לגמרי - להפוך את הקודי שלך’הופעתו למשהו אחר. ועוד על זה, אתה’אני אשיג עשרות תוספות שכבר הותקנו ומוכנות לשימוש.

כאמור, דופק הוא מבנה. אז אתה בטח תוהה איך הדופק משנה את הקודי שלך’המראה שלו ואילו סוגים של תוספות זה מביא? לתת’זה לגלות.

איזו הופעה מביאה דופק?

הדופק מבוסס על עור קודי פופולרי להפליא של צד שלישי בשם Xonfluence. אתה יכול לזהות אותו באמצעות התפריט הראשי האופקי הבולט שלו, יצירות אמנות גדולות ובקרות ידידותיות למגע.

בעת התקנת Pulse ב- Kodi, תראה סרגל תפריט אופקי בו תוכל לעבור בין קטגוריות תוכן. כשתעשה זאת, תראה מתחת לקטגוריות משנה. ובתחתית המסך תראו תוספות המותקנות מראש.

אם תעצרו לרגע באחת מהקטגוריות הזמינות כרגע (בתפריט הראשי), תוכלו לראות כרזות קולנוע מעוצבות יפה. הם בראש קודי’ממשק משתמש, כך שאתה קופץ במהירות לכותרת ספציפית ומתחיל להזרים.

מכיוון ש- Xonfluence מביא ניווט נוזלי מאוד ומגיע עם סמלי שליטה גדולים, הוא עובד מצוין במכשירי מסך מגע. ובכל זאת, זה יעבוד בצורה חלקה בכל מכשיר, כולל הטלוויזיה עם המסך הגדול.

מה אתה יכול לעשות עם דופק לקודי?

אנו מבטיחים שאחרי התקנת הדופק שלך ב- Kodi, אתה’אני נדהם ממה שהיא מציעה. מבנה זה מכיל מספר עצום של תוספות בודדות המביאות מגוון עצום של תוכן. לכן, כדי להבהיר זאת מעט, אנחנו’אבדוק כמה קטגוריות תוכן הקיימות בתוך הדופק.

  • תוכניות טלוויזיה: הקטגוריה הראשונה שאתה’אני אראה קשורה לתכניות טלוויזיה. הדופק מסתמך על תוספות פופולריות במיוחד כמו Covenant, Placenta ו- Neptune Rising על סוג זה של תוכן. תוכלו גם לגלוש בתוכניות טלוויזיה לפי ז'אנר, תאריך העלאה, פופולריות ועוד.
  • אזור ילדים: במקרה שיש לכם ילדים, אתם’אשמח לדעת שדופק מביא כמעט כל סרט מצויר פופולרי. כדי לאפשר זאת, תוכלו לסמוך על תוספות כמו Cartoons8, Kids Tube ו- B99TV.
  • ספורט: שם’אין מצב שיבנה כה פופולרי לא עושה זאת’לא יהיה אזור ספורט ייעודי. בקטגוריה זו, אתה’אני אמצא תוספות כמו Planet MMA, Hub Sports, Rising Tides, WWE On-Demand ואחרים..
  • שידור חי: כן, קראת נכון. בזכות תוספות לא רשמיות כמו ה- IPTV של Cerebro, תוצרת IPTV בקנדה ו- FilmOnSimple - תוכלו לצפות בתוכניות טלוויזיה עם שם גדול והן בתוכניות מעורפלות..

כמובן שזה לא’איפה הדופק’סיום קטגוריות התוכן. תוכלו למצוא קבוצות הקשורות לסרטים, כושר ומוזיקה. למותר לציין שאתה’כמעט ולא יגיע בלי לפחות כמה אפשרויות קיימא.

האם יש אלטרנטיבות לדופק?

זה לא’לא יהיה הוגן לומר שאתה יכול’לא למצוא אלטרנטיבות בת קיימא לתוסף הדופק עבור קודי. יש המון מפתחים בחוץ שיוצרים קודי בונה, כך שיש לפניכם לא מעט אפשרויות.

בין המבנים הפופולאריים ביותר תוכלו למצוא את הבאים: טיטניום, דורקס בנה, Misfit Mods Lite, BK Nox ו- BK Links. עם זאת, כל אלה די דומים מבחינת התוכן שהם מביאים.

מכיוון שאתה יכול’לא להתקין ולהפעיל שני קודי בונה בו זמנית, אתה צריך להחליט איזה אתה’אני רוצה לנסות. לאחר מכן, שמור על כל האחרים כחלופות.

האם הדופק חסום במדינות כלשהן?

מכיוון שזה לא’תוסף Kodi טיפוסי, הדופק אינו חסום בשום מדינות. המשמעות היא שתוכלו להתקין את Pulse ב- Kodi ללא מכשולים. עם זאת, שם’זה עוד משהו שכדאי לזכור.
מכיוון שמבנה זה מסתמך על הרבה תוספות לא רשמיות כדי לספק את תוכנו, תוספות אלה עשויות לגרום לך לצרות. אלה תוספות לא רשמיות וחלקן עלולות להיות חסומות על ידי ספק שירותי האינטרנט שלך (ספק שירותי אינטרנט). יתר על כן, השימוש ברובם מסתכם בהפרת זכויות יוצרים.

העצה החזקה שלנו היא להשתמש ביישום VPN כדי להגן על עצמך. למעשה, שימוש ב- VPN הפך להיות הכרחי בימינו, וכל משתמש בקודי צריך להיות מודע לכך.

מדוע כדאי להשתמש ב- VPN?

זה’חשוב מאוד להבין כי השימוש בקודי ללא כל הגנה דיגיטלית עלול לגרום לך לצרות במהירות.

הבעיה השכיחה ביותר שאיתם מתמודדים משתמשי קודי היא הפרת זכויות יוצרים. פשוט אמר, שם’אין דרך לדעת מאילו מקורות אתה זורם סרטים ותכניות טלוויזיה, ורבים מהם הם קישורים הקשורים לפיראטיות. לכן ספק האינטרנט שלך רואה אותך זורם סרט פיראטי, וזה’איך אתה מקבל הודעה על הפרת זכויות יוצרים.

בעיה נפוצה נוספת קשורה לתוכן חסום גיאוגרפי. אם אתה’אינך נמצא במדינה מסוימת, כמו ארה"ב או בריטניה, אתה’נראה מספר מוגבל של קישורים עובדים. שם’אין דרך לגשת אליהם אלא אם כן יש לך כתובת IP מתאימה.

פיתרון יעיל ביותר לכל אותן בעיות הוא יישומי VPN. אלה מגיעים כשירותי מנוי, והם נועדו להסתיר את ה- IP האמיתי שלך, להשיג לך IP וירטואלי ולהצפין את התנועה שלך. המשמעות היא שהפעילות המקוונת שלך תהיה אנונימית לחלוטין.

עשה לעצמך טובה גדולה ותשלב תמיד VPN עם הקודי שלך. אחרי הכל, זו הדרך היחידה להפיק את המרב מתוכנת הקולנוע הביתי הזה.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

55 + = 63