איך לצפות ב M6 מחוץ לצרפת


אם אתה בא או גר בצרפת, אולי התרגלת לצפות ב- M6, ערוץ הטלוויזיה השלישי הנצפה ביותר במדינה. סדרות כמו Papa ou Maman, La Faute ו- Quantico הן כמה מהאפשרויות הפופולריות בצרפת שתוכלו לצפות בהן ב- M6.

אתה יכול לחשוב שאתה יכול בקלות להתחבר עם האישורים שלך ל- M6 ולהתחיל לצפות מכל מקום שאתה נמצא, אחרי הכל, זה האינטרנט. עם זאת, למרבה הצער, הדברים מתרחשים’t פשוט. אם תנסה לעשות זאת מחוץ לצרפת, תמצא הודעה מתסכלת שאומרת שאסור לך לצפות בתכניות מהמיקום שלך..

כעת, כשהאינטרנט השתלט על העולם, אנו לוקחים חלק ניכר מהחופש המובא כמובן מאליו. אנו מתארים לעצמנו שהאינטרנט מאפשר גישה לכל תוכן מכל מקום ובכל זמן. רעיון זה לא נכון לצערי.

ייתכן שנתקלת בעבר במגבלות אזוריות באינטרנט. הם יכולים להיות מאוד מתסכלים במיוחד אם אתה גולה שמנסה להתעדכן בתכניות המועדפות עליך או לעקוב אחר החדשות המקומיות שלך מהערוץ אליו היית בעבר. הדבר נכון גם לנוסעים חד פעמיים או לאנשים שקופצים כל הזמן ממקום למקום. או אולי משום מה אתה סקרן לראות ערוצי טלוויזיה מסוימים ממדינות אחרות כדי להבין טוב יותר את התרבות שלהם או לתרגל את שפתם. זה לא’לא משנה מה המקרה, זה מאוד מרגיז להתמודד עם אפליה של תוכן בגלל המיקום שלך.

חברות משתמשות בטכנולוגיה המכונה חסימת גיאוגרפיה מסיבות שונות. הם קשורים לרוב לרווחים או להסכמי הרישיון שלהם. הם ממשיכים לעשות זאת מכיוון שאין חוקים ותקנות מפורשים נגד השימוש בחסימה גיאוגרפית.

כיצד חסימה גיאוגרפית עובדת?

לכל מחשב באינטרנט יש מספר כתובת IP או פרוטוקול אינטרנט. בכל פעם שמחשב מבקש תוכן משרת, השרת מקבל את הבקשה וכתובת ה- IP מאיפה הוא מגיע. שרתי IP מופצים לשרתים מקומיים, ושרתים אלה מקצים אותם ללקוחות שלהם. ניתן להשתמש בכתובת ה- IP לקביעת המחשב’המיקום של. בסיסי נתונים רבים מקשרים כתובות IP למיקומם המקורי וחברות עשויות להשתמש בהן כדי לחבר רשימות של כתובות IP לכל תוכן שנחסם.

האם יש דרך לחסום חסימה גיאוגרפית?

הדרך הטובה ביותר לעקוף חסימה גיאוגרפית היא להשתמש ב- VPN או ברשת פרטית וירטואלית. VPN מכוון את התנועה שלך אל שרת הנמצא במדינה לבחירתך. ניתן להתקין אותם בקלות על סמארטפונים, טאבלטים, וכל מכשיר נייד. לחלק מהספקים הזמינים קיימת גם אפשרות להתקנה בנתב. מדריך זה ינחה אותך בתהליך מציאת ה- VPN הטוב ביותר, התקנתו ולבסוף כיצד לצפות ב- M6 מחוץ לצרפת.

שלב מס '1 - בחירת VPN

ישנם שירותי VPN רבים ומתאימים לצפייה בערוצים זרים ברשת. המשך לקרוא למידע נוסף על המלצותינו. אחת התכונות החיוניות שיש ל- VPN חייבת להיות היכולת לבחור מיקום שרת מכיוון שאתה זקוק ל- IP מצרפת. למרבה המזל, לרוב השירותים כבר קיימת אפשרות זו לבחירות התוכנית הישירות ביותר.

1. ExpressVPN

לוגו שירות ExpressVPN בקר ב- ExpressVPN

ל- ExpressVPN מוניטין מצוין בכך שהוא מציע שירות עקבי ויציב, שהיא אחת האפשרויות היעילות ביותר עבור הצורך בהצפנה והגנה חזקות. במדינות כמו סין ואירן, מעט ספקי VPN יכולים לעבור את סריקת הצנזורה. בסין הממשלה עושה מאמץ מתמיד לחסום את מרבית חיבורי ה- VPN, אך ExpressVPN הצליחה בעקביות להתגבר על מעקב זה..

ExpressVPN מציעה גם תמיכת לקוחות יוצאת מן הכלל, רוחב פס בלתי מוגבל, חיבורים מהירים ויציבים המוערכים על ידי משתמשיה, מה שהופך אותו לשווה מאוד למחירו ולבחירה הטובה ביותר לדעתנו.

כדי ללמוד כיצד לצפות M6 באופן ספציפי, תזדקק ל- VPN. אפשרות זו מציעה כל כך הרבה אפשרויות IP שונות שאתה יכול להזרים כל טלוויזיה זרה כמעט מכל מקום בעולם. אז אם אתה רוצה הזדמנויות רחבות יותר, שקול ExpressVPN כאחת.

2. IPVanish

לוגו שירות IPVanish בקר ב- IPVanish

אפשרות מצוינת נוספת - סבירה יותר מאקספרס ועם זאת די יעילה עבור משתמשים צרפתים היא IPVanish. לספק יש את כל מאפייני האבטחה והפרטיות הדרושים תוך שהוא מציע 26 אפשרויות שרת שונות רק בצרפת, והכל בפריס. היישום מאפשר לך לעבור בין שרתים ולבחור תמיד את המהיר ביותר.

3. CyberGhost

לוגו שירות CyberGhost בקר ב- CyberGhost

CyberGhost הוא שירות VPN פופולרי יותר ויותר עם ממשק ידידותי למשתמש, תפוצה גיאוגרפית רחבה של שרתים וכמה תכונות אחרות שמועילות לשימוש לאבטחה נוספת, כגון חסימת מודעות, עוקבים ואתרי אינטרנט זדוניים. בצרפת היא מציעה 97 שרתים - 8 בתוך מרסיי והשאר בפריס.

יתרון גדול נוסף של CyberGhost הוא האפשרות לשלם עם ביטקוין, מה שמוסיף רובד נוסף של אנונימיות. אתה גם לא נדרש להירשם עם שמך האמיתי או פרטיך. אם אתה מוכן לנסות לפני שתחליט, ספק שירות זה יאפשר לך לבדוק במשך 7 ימים מבלי לבקש את פרטי כרטיס האשראי שלך מראש, ויעניק לך מספיק זמן להחליט.

4. NordVPN

לוגו שירות NordVPN בקר ב- NordVPN

NordVPN היא אפשרות נהדרת נוספת המציעה כלים חיוניים רבים. בין אלה ניתן למצוא VPN כפול שמצפין את התנועה שלך פעמיים, מה שהופך את זה כמעט בלתי אפשרי לפענח. יש לו גם הצפנה בדרגה צבאית וביומני אפס.

ישנם 5,700 שרתים ומעלה ב -60 מדינות לבחירה. יותר שרתים פירושם פחות עומס וחיבור טוב יותר וזה’סביר יותר שתמצא שרת בקרבת מקום. בצרפת בלבד אתה מקבל 200+ אפשרויות שרת שונות לבחירת כתובות IP מהן.

NordVPN היא אפשרות נהדרת לשימוש כמעט בכל מקום. לרוב, רשת מאובטחת מאוד עשויה לאבד נקודות במהירות, אך VPN זה מהיר דיו לצפייה ב M6 אלא אם כן יש לך חיבור אינטרנט לקוי..

שלב 2 - הירשם והיכנס לאתר 6play

לאחר הגדרת ה- VPN שלך, עליך לבחור שרת צרפתי, ואז להמשיך כאילו אתה תושב צרפת הצופה בתכניות שלך מצרפת. עבור לאתר 6play, הירשם והתחבר עם אישוריך. תתבקש להזין מיקוד, לכן עליך לספק קוד אקראי בצרפת.

עכשיו אתה מוכן ומוכן ליהנות מההופעות האהובות עליך!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 26 = 32