כיצד לצפות ברשת וויל וגרייס ברשת


בתחילת שנות האלפיים, רצון וחסד היה אחד הסיטקוםיים המדורגים הגבוהים ביותר בקרב מבוגרים בארה"ב והוא צבר 18 פרסי פריימי אמי, כמו גם 83 מועמדויות מדהימות. בסדרה בעיר ניו יורק, הסדרה מתרכזת בחברות בין עורך הדין ההומוסקסואלי טרומן, אותו מצטיירים על ידי אריק מקורמק, לבין מעצב הפנים גרייס אדלר, אותו מגלמת דברה מסינג. במהלך הריצה המקורית, משנת 1999 ועד 2007, רצון וחסד הוכרה כאחת מסדרות הטלוויזיה המצליחות ביותר עם דמויות הומואים מובילות.

אחרי מאבק משפטי ארוך למדי בין המופע’היוצרים ו- NBC, הרשת בה שודרה, הסדרה הושלמה בשנת 2005 לאחר העונה השמינית שלה. עם זאת, בשנת 2017, NBC אישרה שהם יתחילו לאתחל את הצמד האייקוני לצד חבריהם הטובים ביותר ג'ק וקארן לעונה תשיעית, הודעה שזכתה במהרה לאישור של עשירית ואחת עשרה. אם אתה’אתה סקרן מה קרה בתכנית המקורית, מה’קם לתחייה, ואיך לצפות רצון וחסד באופן מקוון, זה המקום הנכון להיות בו.

מה’זה מונע ממך לצפות רצון וחסד

לצערי, NBC’s פלטפורמה מקוונת זמינה רק בארצות הברית, ואילו GlobalTV מוגבלת לאנשים השוהים כיום בקנדה. Xfinity ו- YouTube TV הם גם דרכים פופולריות דרכם הצליחו הצופים להזרים את החדש רצון וחסד, אבל כתובת IP בצפון אמריקה היא עדיין חובה. הסיבה לכך היא שאתרי הסטרימינג מספקים למשתמשים גישה לתוכן שלהם בהתבסס על זה האחרון’מיקום גיאוגרפי. ככאלה, בשל נהלי הרישוי והזכויות היוצרים שלה, רצון וחסד כרגע אינו זמין מחוץ לארה"ב.

זה יכול להיות מתסכל במיוחד עבור אנשים המטיילים במקומות זרים, בין אם לצורך עסקים או לצורך הנאה, כמו גם עבור הקהל הרחב שמצפה בשקיקה לחזות בקאמבק של ארבעת החברים. למרבה הצער, שם’אין לדעת אילו עסקות רישוי ייחתמו עם איזה גורם, ולא כמה זמן יימשך המצב הזה. למזלנו, אנחנו’אתה מוכן להראות לך איך לצפות רצון וחסד באופן מקוון, ללא קשר למקום שאתה נמצא.

איך לצפות רצון וחסד מקוון מחוץ לארה"ב.

בתנאי שיש לך מנוי ל- Xfinity, YouTube TV, NBC או Global, שתוכל להזרים רצון וחסד מחוץ לארצות הברית זה עניין של רכישת שירות VPN טוב. האחרון יצפין ונתב מחדש את התנועה שלך דרך שרת לפי בחירתך (במקרה זה, כזה’שנמצאים בארצות הברית) ומאפשרים לך לצפות בתוכן חסום גיאוגרפי.

דרך נוספת לעשות זאת היא באמצעות אפליקציות סטרימינג עמיתים לעמית כמו פופולרי כמו Kodi, Popcorn Time או Butter Project. עם זאת, באחרונים אין פרוטוקולי אבטחה מקוריים, מה שאומר שאתה’עלי להשתמש ב- VPN כדי למנוע מאנשים אחרים להיות מסוגלים לחטוף קשר בחיבור שלך.

כמה VPNs לא כל כך טובים בפתיחת תוכן חסום גיאוגרפי, בעוד שאחרים בעלי מהירויות איטיות מאוד. מסיבה זו אנו’יש לך רשימה של ספקי VPN מובילים שציונים גבוה בכל רחבי הלוח ומאפשרים לך לעקוף מגבלות גיאוגרפיות:

1. ExpressVPN

לוגו שירות ExpressVPN

ללא ספק, ExpressVPN הוא אחד השירותים הטובים מסוגו. אבטחת המחלקה הראשונה, מהירויות ההורדה וההעלאה הניכרות, התכונות המתקדמות, כמו גם שירות הלקוחות ללא דופי המוכן לענות על השאלות שלך 24/7, זיכו אותה במוניטין ראוי להרבה פיתרון מובחר לאבטחת אינטרנט ופרטיות.

אתה יכול בקלות לבטל את הנעילה והזרמת תוכן מוגבל גיאוגרפי ב- HD באמצעות ExpressVPN.

2. TorGuard

לוגו שירות TorGuard בקר ב- TorGuard

אף כי TorGuard ממוקמת בארצות הברית, מהירויות החיבור הטובות שלה, מאפייני האבטחה החזקים והמוניטין הבלתי נלאה תומכים בה כספק VPN מוביל.

למרות ניסיונות רבים של חברות המחזיקות ב- BBC iPlayer ו- Netflix לרשימה השחורה של השרתים שלה, כתובת IP ייעודית ב- TorGuard תבטיח שתוכלו להזרים כל מה שתרצו בכל מקום שתרצו. לטעמנו, המחיר הסביר רק הופך את הצעתם לאטרקטיבית יותר.

3. סמנכ"ל אסטריל

לוגו שירות VPN של אסטריל בקר ב- VPN של אסטריל

למרות היותו קצת בצד היקר, ל- Astrill VPN יש מערכת פרטיות איתנה. התמיכה המצוינת שלהם יכולה להיות שימושית להפליא אם אתה’פתרון בעיות מחדש בדרכים ורשימות השרתים הרבות שלהם מבטיחים לך לעקוף כל הגבלת מיקום גיאוגרפי.

יתר על כן, התוכנה’מהירויות החיבור המעולות מבטיחות ביצועים זורמים וגורמים מעולים.

רצון וחסד, אז והיום

בעונה הראשונה של הסדרה, העלילה מונעת על ידי גרייס’ההחלטה לעבור לגור עם וויל לאחר שנפרדה עם החבר שלה. הכימיה המתפתחת בין השניים משכנעת ומספקת עדה, שכן המעצב מתחיל לצאת עם וויל’אחיו, בזמן שהוא מקנא אותה בחבר חדש. בעונה השנייה גרייס עוברת מעבר למסדרון מוויל’הדירה והידידות שלהם נבחנת על ידי השניים במקביל להתמודד כנשיא הדייר’העמותה.

עונה שלישית מתחילה בכך שגרייס וגם ג'ק חיים עם וויל, מה שגורם לאחרונה למצוקה גדולה, בעוד שתי עלילות משניות לגבי וויל’ההורים מצד אחד וג'ק וקארן מצד שני תופסים את שארית הפרקים. העונה הרביעית, כשההצגה’המפיקים המקוריים הפסיקו לכתוב, מורכבים בעיקר מהדרך בה גרייס ווילי’החברות שלה גורמת לנתן, החבר החדש שלה, להרגיש בחוץ. בעונה 5, גרייס נפגשת עם קשיים כלכליים גדולים, ואילו מכר חדש שלה מכניס לה שקע ובוויל’זה מתכוון ללדת תינוק יחד.

עונה 6 מתחילה עם תגלית מזעזעת כשג'ק ווילי מתעוררים באותה מיטה, בעוד העונה השביעית מתמקדת בגרייס’צער בעקבות שנפרדה עם ליאו. העונה המקורית האחרונה, לא. 8, האם הגיבורים עוברים פיתולי עלילה מרובים כאשר ארבעת החברים מחליטים לצאת לטיול ב- L.A. מספיק לומר שגרייס מגלה שהיא’בהריון, בזמן שקארן מגלה שמישהו שהיה קרוב ויקר לה עדיין חי.

עונה 9 מפעילה מחדש את הצמד הדינמי’הידידות שלה משום ששניהם מנסים להתמודד עם גירושים אחרונים, כמו גם עם העובדה שהם’גילנו. כרגיל, הפרקים מתמקדים בפרטים העסיסיים יותר של מערכות היחסים שלהם וחייהם, בעוד שניהם נהנים מהתקדמות בקריירה. בעונה הנוכחית, העשירית, גרייס יוצאת לקמפיין להתמנות לנשיא החברה למעצבי פנים בניו יורק, וויל מנסה לנחות תפקיד הוראה במשרה מלאה, וג'ק נמצא בתהליך להתחתן. “הרבה קורה” יהיה אנדרסטייטמנט של רצון וחסד’עונה 10.

כוכבי אורח גשומים

כמו בסדרה המקורית, רצון וחסד הביאו שלל כוכבי אורח לתבל את הדברים. מאלק בולדווין ומיני דרייבר ועד דייוויד שווימר וג'ון קריייר, אנחנו יכולים’לא לחכות לראות מה הסיום של עונה 10 יביא לסיטקום המחודש. חבל להחמיץ את הכיף הליברטיני מכל סיבה שהיא, בייחוד מכיוון שהתוכנית מוכיחה כי היא נחתכת מאותו בד כמו העונות הראשונות שהפכו אותה למפורסמת.

עכשיו שאתה’גיליתי איך לצפות רצון וחסד באופן מקוון, אתה יכול להשתמש בקלות באחד מעשרת ה- VPN המובילים האלה כדי לעקוף את אותם חסימות גיאוגרפיות מגעילות, כמו גם להגן על התעבורה שלך באינטרנט ולהתעדכן בחבורה הנהדרת.

קריאה מומלצת:

ה- VPN הטוב ביותר ל- Xfinity

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 2 =