כיצד לבטל חסימה של אתרים בבית הספר: שלוש השיטות המובילות


עדכון אחרון: 09.10.2019

שיתוף מוסיקה, סרטים, תמונות ומשחקים ברשתות בית הספר הוא רק חלום עבור מרבית התלמידים. נשמע מוכר? אנחנו בטוחים שזה כן. עם זאת, אל תפחד. אנחנו’כאן עם מדריך שיעזור לך לבטל את החסימה של אתרים בבית הספר - הדרך הפשוטה.

זה’זה נפוץ שמנהלי רשת בתי הספר חוסמים גישה לאתרי מדיה חברתית כמו אינסטגרם, סנאפצ'ט וטוויטר, כמו גם אתרי סטרימינג, כמו נטפליקס, פנדורה והולו. יש לכך סיבות מובנות, אבל כולנו יודעים שכל עבודה ושום משחק לא הופך את ג'ק לילד משעמם.

למרבה המזל, ישנן דרכים לבטל את החסימה של כמעט כל דבר אסור ברשת בית הספר שלך. אלו כוללים:

  • מכונת ה- Wayback
  • מקצר כתובת אתר
  • שירותי VPN (רשת פרטית וירטואלית)

לתת’צוללים ממש פנימה.

כיצד לבטל את חסימת האתרים בבית הספר?

ישנן מספר דרכים לגשת לתוכן חסום בשעות הלימודים, ואנחנו’בחרנו את שלוש השיטות הטובות ביותר לעשות זאת - בדיוק בשבילכם. אז בלי להתעדכן, בואו’מתחילים.

1. השתמש במכונת ה- Wayback

אם הם חוסמים את האתר היום, פשוט גשו אליו אתמול באמצעות מכשיר ה- Wayback!

מכשיר ה- Wayback הוא כלי ששומר את כל אתרי האינטרנט באינטרנט, כולל הקבצים המאוחסנים באתרי אינטרנט אלה, ומארגן אותם בשרתים משלה. בעזרת השירות המדהים הזה תוכלו לראות כמעט כל אתר שיש’נמצא באינטרנט מאז (התנשפות!) 1996.

כדי לבטל את החסימה של אתר מוגבל מבית הספר, פשוט היכנס למכונת ה- Wayback והדבק את כתובת האתר של האתר שאליו ברצונך לגשת, בסרגל הכתובות בחלקו העליון, כמו שאנחנו’מוצג להלן:

כלי מכונה

ברגע שאתה לוחץ עיין בהיסטוריה, אתה’נראה לוח שנה עם התאריכים באתר’נשמר בארכיון. פשוט בחר תאריך מלוח השנה ותיהנה מהנוף.

2. השתמש במקצר URL

אמנם לא יעיל במאה אחוז בכל המקרים, אך השימוש בשירות קיצור כתובות אתרים הוא שיטה פשוטה נוספת שיכולה לעזור לך לבטל את חסימת אתרים בבית הספר.

כדי לעקוף את החסימה, פשוט בקר בכל אתר המקצר כתובת אתר (אם הם’לא חסום בבית הספר שלך) כמו Bit.ly והדבק את כתובת האתר הרצויה בסרגל הכתובות:

מקצר url. bit.ly

ברגע שיש לך את הגרסה המקוצרת, פשוט לחץ עליה או הדבק אותה בדפדפן שלך’שורת הכתובת. בום! בית הספר’המאפיינים של הצנזורה שוב סוכלו!

3. השתמש ב- VPN

הדרך הפשוטה והקלה ביותר לעקוף חסימות בית ספר היא להשתמש ברשת פרטית וירטואלית (VPN). VPN שעובד בבית הספר אמור להיות מסוגל להסתיר את המיקום הפיזי שלך ולגרום לו להראות כמוך’אתה ניגש אל ה- WiFi של בית הספר ממקום אחר.

קבל הכל עם אחד ה- VPN הטובים ביותר בענף. נצל את היתרון של NordVPN’רשימת שרתים מאסיבית, רשומת פרטיות ללא רבב ותכונות אבטחה חסינות מים - הכל רק החל מ- $ 3.49 לחודש. השג את NordVPN

מדוע היית משתמש ב- VPN בבית הספר?

בתי ספר הם מוסדות לימוד בהם יש לגשת בקלות למידע וידע ולא לצנזר אותם. עם זאת, עם הכלי הנכון, כמו NordVPN, אתה יכול להסתיר את המיקום הפיזי שלך וליהנות מיתרונות כמו:

גלישה פרטית
גלישה פרטית

בתי ספר בדרך כלל צופים ומתעדים את כל הפעילויות המקוונות שלך. מה שאומר שמנהלי בתי הספר יודעים מה אתם’מחדש עושה באינטרנט.

VPN שומר על הגלישה שלך פרטית, כך שאף אחד - גם לא בית הספר שלך’ניהול רשת וגם לא ספק שירותי האינטרנט (ISP) - יכולים לפקח ולעקוב אחר הפעילויות המקוונות שלך.

לוגו מאומת
שמירה על חיבור בטוח ומאובטח

ה- wifi של בית הספר מוגן בסיסמה, אך הוא’זה רחוק מלהיות מאובטח.

אנשים אחרים משתמשים גם באותה wifi. משמעות הדבר היא שהם יכולים לפרוץ את המכשיר שלך בקלות ובזדון ולגרום לנזק בלתי הפיך, כמו מחיקת הערות או ניירות מונחים, או להחזיק את המכשיר שלך “כופר.”

כמו כן, אם אתה מביא את המחשב הנייד לקניון או לבית קפה כדי לבצע עבודות בית ספר, ניתן לפרוץ אותו בקלות. VPN מגן ומצפין את התנועה שלך, כך שאנשים עם כוונות מזיקות יכולים לעשות זאת’אני לא מוצא אותך.

אם אנחנו’אם להיות כנים, הסיבות הבאות לשימוש ב- VPN בבית הספר חשובות גם כן.

הפסקת קפה
להוריד את דעתך מלימודים

כן אתה’אתה זכאי להפסקה שלך בין הלימודים. אז אם הנהלת בית הספר שלך חוסמת אתרים שמעלים את הרגליים, אתה יכול באותה מידה לעקוף את המגבלות שלהם באמצעות VPN.

גיימינג

ביטול חסימה של משחקי וידאו ואתרי סטרימינג

בדרך כלל אתרים אלה חסומים מכיוון שהם יכולים להשתמש ברוחב הפס ולהאט את כל רשת בתי הספר.

כשאתה מתחבר ל- VPN, אתה יכול לעקוף את ההגבלות הללו, לבטל את החסימה של אתרים בבית הספר ולצפות בנטפליקס, הולו ואתרי סטרימינג אחרים, כמו גם לשחק משחקים. זה’זה לא מה שאנחנו’אתה מציע, אבל כולנו זקוקים להפסקה קצת מפוארת לפעמים, נכון?

ה- VPN הטוב ביותר לבית הספר: מה כדאי לקחת בחשבון

לא מאומת
טכניקת חסימה

ראשית כל, אתה צריך להיות בטוח כיצד בית הספר שלך חוסם את ה- VPN שאתה בוחר. אם הוא משתמש בחסימת יציאות, בחר רשת פרטית וירטואלית התומכת בפרוטוקול SSTP דרך יציאה 443 או העברת יציאת OpenVPN ליציאה 443 או 80.

אם בית הספר שלך משתמש בבדיקת מנות עמוקה, בחר באפשרות שתציע להסתיר את תנועת ה- VPN וכך תיראה כמו רגילה.

סימן ביקורת
זמינות

אם אתה משתמש במספר מכשירים כמו סמארטפונים, מחשבים ניידים ושולחנות עבודה, הקפד ללכת על VPN תואם מערכות הפעלה שונות, כולל iOS, Android, Windows או macOS..

שימושיות
שימושיות

אם אתה’אינך אשף מחשבים, לכי על תוכנית VPN’זה מהיר וקל לשימוש. וודא שיש לו גם ממשק אינטואיטיבי.

מהירות
מהירות

סמוך עלינו על זה - אתה’אני זקוק לחיבור אינטרנט מהיר למספר המשימות שעליך לבצע, לכן חיבור VPN מהיר הוא חובה.

שרתים
שרתים

ל- VPNs שונים שרתים שונים במדינות שונות. אם אתה צריך לבטל את החסימה של אתרים בבית הספר כדי לגשת לתוכן מצונזר מכל העולם, הקפד לבדוק של- VPN שבחרת יש מגוון רחב של שרתים..

בית הספר שלך חוסם VPNs? אין בעיה!

מנהלי בתי הספר עשויים להבין שתלמידים משתמשים ב- VPN כדי לגשת ל- WiFi לבית הספר.

זה עשוי לגרום לבית הספר לחסום את דרכם החוצה. זה יכול להיות לא נוח מאחר וייתכן שתצטרך לדון בפרויקט קבוצתי עם חבר בפייסבוק או אפילו בסנאפצ'אט. במקרה זה, עליך להסוות את תנועת ה- VPN שלך כדי שתיראה כתנועה רגילה בדפדפני האינטרנט.

אתה יכול לעשות זאת באמצעות VPN התגנבות או ערפול כדי לכסות את זרם התנועה הרגיל שלך, כך שהוא’זה לא ניתן לזיהוי. VPNs המובילים כמו NordVPN ו- ExpressVPN הם בעלי פרוטוקולים התגנבות שיכולים לעקוף בצורה מהימנה חסימות VPN, כולל חומת האש הגדולה של סין.

מדוע בתי ספר חוסמים אתרים?

בדרך כלל, מנהלי בתי ספר חוסמים גישה לאתרים ספציפיים כדי לשמור על מיקוד על חינוך ומשימות הקשורות רק לעבודות בית ספר.

יתר על כן, זה’זוהי חובה מוסרית להגן עליך מפני התוכן הלא בטוח המרחף ברחבי האינטרנט. השימוש ברוחב הפס הוא גם נושא. אם כולם’עסוק בהורדה או הזרמת סרטונים, כל רשת בתי הספר תאט.

מדוע זה נושא לסטודנטים?

שמירה על תלמידים בתוך בתי הספר’ חומות חומת אש מונעות מהם לעיתים קרובות גישה לתכנים חיוניים להם הם זקוקים מחקר אקדמי ונושאים הקשורים לבית הספר.

כיצד לבטל את חסימת האתרים בבית הספר

כן, בתי ספר רואים חסימת וסינון אתרים כדרך הגנה אך אנו שוכחים כי יתכן ותלמידים יצטרכו להודיע ​​לחברים בפייסבוק על פרטי פרויקט קבוצתי או לחפש הדרכה ביוטיוב.

חסימת אתרים מסוימים עשויה להפסיק את תהליך הלמידה.

לתת’להיות כנים לגבי גורם חשוב אחר - כולנו צריכים הפסקה והחיים בבית הספר’לא חתיכת עוגה.

לכן, כדי לא להילחץ, התלמידים זקוקים לכמה אפשרויות להקלת המתח. יהיה זה סרטון מהנה ביוטיוב, משחק מקוון או צ'ט פשוט עם חברים. הפסקות קצרות ב- Snapchat או Twitch Don’לא גורם נזק רב.

להפך, הם נותנים רגע להירגע בין השיעורים ויכולים למנוע שחיקה.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 1