שלוש דרכים להסתיר את פעילות האינטרנט שלך מספקי ספקי נתונים


עדכון אחרון: 05.31.2019

תאמין או לא, ספק האינטרנט שלך רשאי למכור את כל הנתונים שהוא אוסף עליך. זה אומר שאפשר לאסוף ולמכור את כל מה שאתה עושה באינטרנט - את כל האתרים שאתה מבקר בהם, דברים שאתה מחפש, דוא"ל שאתה שולח וקורא - לחברות אחרות.

ספקי האינטרנט מורשים לבצע את הדברים הבאים:

  • שתף את תוכן פעילויות האינטרנט שלך (אך רק עם ממשלות)
  • מכור מטא נתונים אנונימיים על הפעילויות המקוונות שלך לכל אחד
  • שמור את המידע הזה בכל מקום בין 6 חודשים לשנתיים

עבור אנשים מסוימים זה בסדר גמור. הם’רגיל לאסוף את הנתונים שלהם ונמכרו על ידי חברות כגון פייסבוק, גוגל ועוד. אבל למי שיודע מה אנשים יכולים לעשות עם המטא נתונים שלך, או מה הממשלות יכולות לדעת עליהם מהתכנים שהם נהנים כל יום, זו בעיה רצינית.

זה’למה היום אנחנו’אתה הולך לבחון שלוש דרכים בהן אתה יכול להסתיר את כל פעילות האינטרנט שלך מספק האינטרנט שלך.

3 דרכים להסתיר את פעילות האינטרנט

כל הדרכים הללו יעזרו לך להגיע לתוצאה של הסתרת הפעילויות המקוונות שלך או היסטוריית הגלישה מכל אחד, כולל ספק שירותי האינטרנט שלך. עם זאת, הם ידרשו רמות שונות של מאמץ, מחיר ויעילות. מעבר לזה, הם’אינך בלעדי - אתה יכול להשתמש רק באפשרות אחת או מרובה בו זמנית. עבור כל אחד, אנחנו’אני אפרט את היתרונות והחסרונות.

1. השתמש ב- VPN

  • מקצוענים: הקלה ביותר להגדרה; ידידותי למשתמש; ביטחון בדרגה צבאית; מצפין את החיבור כולו
  • חסרונות: צריך מנוי חודשי

כיצד לבטל את חסימת האתרים בבית הספר

לא משנה מה הרמה הטכנית שלך, שימוש ב- VPN הוא רעיון טוב למדי. ל- VPN הטובים ביותר, כמו ExpressVPN או NordVPN, יש הצפנה בדרגה צבאית שמערבלת את הנתונים שלך כך שאיש לא יוכל לראות מה אתה’מחדש עושה באינטרנט. אפילו טוב יותר, VPNs מנתבים את התנועה שלך דרך השרת שלהם, כך שהתקשורת שלך יכולה’לא ניתן לייחס את ה- IP שלך בפועל.

עם זאת, הדבר היחיד ש- ISP שלך יראה הוא שהמכשיר שלך מחובר לשרת מסוים, וזה’זה זה. היחיד “חיסרון” האם זה אתה’עלי לשלם אגרה חודשית עבור מיטב ה- VPN. ExpressVPN יכול להיות קצת יקר, אבל הבחירה העליונה האחרת שלנו, NordVPN, מסתכמת במחיר של 3.49 דולר לחודש.

רוצים פרטיות מושלמת ברשת?

קבל פרטיות וביטחון ברמה הגבוהה ביותר בדרגה צבאית באחד המחירים הנמוכים ביותר.

בקר ב- NordVPN ▸

2. השתמש ב- Tor

  • מקצוענים: ביטחון ואנונימיות נוספים; קל יחסית לשימוש; חופשי לשימוש
  • חסרונות: פגיעויות אפשריות; יכול למשוך תשומת לב לא רצויה; רק מצפין פעילויות דפדפן

שלוש דרכים להסתיר את פעילות האינטרנט שלך מספקי ספקי נתונים

Tor, או נתב הבצל, הוא אחד הפתרונות המובילים להסתרת הפעילות המקוונת שלך מכל אחד. בדומה ל- VPN, Tor משתמש בשכבות של הצפנה כדי לקבץ נתונים, ושכבות אלה הן “מקולף” כאשר המנות מקפצות ברחבי האינטרנט. מכאן השם. כשהנתונים מגיעים ליעדם, כל השכבות הוסרו, יחד עם כל מידע מאיפה הוא הגיע ומי שלח אותו.

זה אמנם מציע אנונימיות מדהימה למדי, אבל זה לא כן’לא יבוא ללא הכישלונות שלה. אחת החסרונות הגדולים היא שבאמצעות שימוש בטור, אתה עשוי למשוך תשומת לב מאכיפת החוק, כמו ה- NSA. יש גם שאלות על טור’המטרה האמיתית: יש הסבורים כי מאז שנוצרה על ידי ממשלת ארה"ב, הם עשויים להיות עדיין בשליטה על צומת היציאה.

לטור היו גם כמה בעיות פגיעות. אירוע אחד התרחש בשנת 2014, בו האקרים הקימו ממסרים ברשת, ונתנו לתנועה לזרום דרך אותם שרתים כדי שיוכלו לזהות את המשתמשים. כמובן שכדי לקזז פגיעות זו תוכלו להשתמש בשילוב של Tor ו- VPN, תכונה הזמינה עם ExpressVPN’שירות s.

לוגו ExpressVPN

ExpressVPN ▸

דירוג VPNpro: 9.6 / 10

בקר ב- ExpressVPN ▸

3. השתמש ב- HTTPS בכל מקום

  • מקצוענים: קל להתקנה ושימוש; חינם
  • חסרונות: לא’לא עובד כל הזמן; רק מצפין פעילויות דפדפן

שלוש דרכים להסתיר את פעילות האינטרנט שלך מספקי ספקי נתונים

לבסוף, תוכלו להשתמש בתוסף Firefox, Chrome ואופרה המכונה HTTPS בכל מקום. תוסף זה מאפשר לך לבקר בגרסאות ה- HTTPS המוצפנות של אתרי אינטרנט, ולא ב- HTTP המוצפן. על ידי שימוש ב- HTTPS בכל מקום, אתה’אוכל להצפין את תוכן האתרים שבהם אתה מבקר.

עם זאת, תוסף זה פועל רק עבור אתרים התומכים ב- HTTPS, וייתכן שלא תוכלו לבקר באתרים אלה או שתצטרכו להשתמש בהם ללא מוצפן. מעבר לכך, הרחבה זו תצפין רק את פעילות הדפדפן שלך. זה אומר דברים אחרים שלא’ספקי האינטרנט שלך עדיין יראו דפדפנים, כמו סיבוב.

היו פרטיים ובטוחים בכל פעם שאתם נכנסים לרשת

כל שלושת הדרכים הללו המפורטות לעיל יעזרו לכם להיות יותר פרטיים כשאתם’מחדש ברשת. עם זאת, אם אתה’אם אתה מודאג לגבי פרטיות ואבטחה אמיתיים, אנו ממליצים לך לקבל VPN. זה’זו האופציה הטובה ביותר בסך הכל, מכיוון שהיא תגן על כל חיבור האינטרנט שלך, ולא רק על פעילות הגלישה שלך.

זה’זו גם הסיבה שאנחנו’אלך שוב עם NordVPN מכיוון שיש לו את התכונה Tor over VPN המאפשרת לך לשלב את הטוב משני העולמות, בתוספת מחיר ללא תחרות.

לוגו NordVPN

NordVPN 9.5 / 10

NordVPN לקבלת פרטיות ואבטחה מיטביים, השתמש ב- VPN המדורג שזכה’לא עלה לך זרוע ורגל.

למידע נוסף בסקירת NordVPN שלנו

בקר ב- NordVPN ▸

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 52 = 53