Perfektné preskúmanie ochrany osobných údajov Reddit


Reddit je populárna platforma na zhromažďovanie, hodnotenie a diskusiu, ktorá sa pýši viac ako 230 miliónmi jedinečných používateľov mesačne. Ako 6. najnavštevovanejšia webová stránka v USA slúži často ako posledná hranica pre tých, ktorí hľadajú čestné recenzie zákazníkov. Naša recenzia Reddit Perfect Privacy Reddit vám pomôže zistiť, čo si reddikenti myslia o Perfect Privacy, jednej z najbezpečnejších a najviac súkromných sietí VPN, ktoré sú k dispozícii..

Perfektné súkromie, ako je vidieť na Reddit

Aj keď Perfect Privacy nepatrí medzi najlepšie VPN od Reddit, určite je niekde blízko. Toto je zrejmé, keď sa pozrieme na jeho prítomnosť a počet pozitívnych pripomienok, ktoré prevyšujú negatívne.

r / NoLogsVPN

Vieme, že Perfektné súkromie by malo byť medzi najmenej prihlásenými sieťami VPN (ktoré dokonca nie’neponúkajú svoje aplikácie v službách Google Play a App Store na ochranu používateľov), súhlasí s tým však komunita Reddit? Ukázalo sa, že áno.

Najhorúcejší príspevok v tomto subreddite vyhlasuje, že Perfect Privacy je jedinou 10/10 hodnotenou VPN medzi súkromným prístupom na internet, NordVPN a TorGuard. Zatiaľ čo samotný príspevok je stále považovaný za Hot, je’boli uverejnené pred rokom, rovnako ako ostatné v tomto pravdepodobne mŕtvom r / NoLogsVPN subreddit. Sme si však istí, že Perfect Privacy by malo byť, ak nie, na vrchole, potom určite medzi špičkovými VPN bez protokolov.

Avšak rovnaká tabuľka zoznamov VPN Vetted No Log VPN je udržiavaná nažive v r / InternetCondom so 74 upvotmi zverejnenými pred niekoľkými mesiacmi. Aj keď bolo niekoľko pripomienok, žiadna nedostala žiadne upvoty, čo znamená, že vplyv tohto príspevku by sa mal zmerať neskôr alebo nikdy.

r / homeassistant

Zameriava sa na omnoho populárnejšiu subreddit s 32 000 členmi “domáca automatizácia s otvoreným zdrojovým kódom, ktorá na prvom mieste dáva miestnu kontrolu a súkromie.” Nepodarilo sa nám však nájsť nič “dokonalé súkromie” kľúčové slovo, čo znamená, že príspevok alebo komentár, ktorý obsahoval tento názov VPN, bol odstránený alebo tento Reddit’s vyhľadávačom má nejaké úlohy.

V ostatných príspevkoch a komentároch od homosexuála existujú niektoré všeobecné správy o VPN, ale nič, čo by značne hovorilo o konkrétnej značke..

r / technológia

Pravdepodobne najobľúbenejší príspevok bol o Perfect Privacy’zabavenie serverov v Rotterdame v roku 2016. Táto obrovská subreddit s viac ako 7 miliónmi predplatiteľov zverejnila, že na serveroch sa nenašlo nič, čo dokazuje, že Perfect Privacy je skutočne poskytovateľom bez protokolov. Ale komentátori neboli’• podrobne diskutovať o tomto poskytovateľovi, čo pravdepodobne znamená, že iba málokto sa skutočne pokúsil VPN o dokonalé súkromie predtým.

r / The_Donald

Ďalšie miesto v amerických volebných voľbách 2016 venovalo subreddit s 741 000 členmi a pomenovali sa ako “vlastenci,” uviedla spoločnosť Perfect Privacy LLC ako spoločnosť, ktorej VPN používa Clinton’Tím pre nákup domény clintonemail.com pomocou spoločnosti Perfect Privacy LLC ako registrujúceho. Spoločnosť Network Solutions LLC, ktorá je zobrazená na obrázku nižšie, je vlastníkom spoločnosti Perfect Privacy.

Perfect Privacy je registrátorom spoločnosti ClintonEmail.com

Nevideli sme nijaký škandál, ako pravdepodobne väčšina ostatných čitateľov, pričom k tomuto príbehu napísali nulové komentáre.

r / hacking

V nedávnom príspevku používateľa sa uvádza spoločnosť Perfect Privacy spolu so spoločnosťou NordVPN as “vysoký profil” služby, ktoré sa môžu javiť ako bezpečné a bezpečné, ale nie sú’t vôbec. Sekcia komentárov ponúka ProtonVPN a súkromný prístup na internet ako alternatívu, ale nikto nebráni ani Perfect Privacy ani NordVPN..

Vzhľadom na to’s hackermi’ subreddit s viac ako 700 000 používateľmi sme očakávali väčšiu diskusiu. Ale častejšie ako ne, tí, ktorí majú nejaké vedomosti, poukazujú na tooneprivacysite.com ako na konečný zdroj vedomostí VPN, pričom sa neobťažujú písať niečo sami. Tento zdroj je však zameraný na najbezpečnejšie a súkromné ​​VPN, čím poskytuje menej informácií používateľom, ktorí sa zaujímajú o možnosti torrentovania alebo streamovania určitého nástroja..

r / MGTOW

Subreddit určený pre mužov, ktorí idú svojou vlastnou cestou, má príspevok, ktorý poskytuje zoznam vecí, ktoré musí každý skutočný človek urobiť, aby zvýšil svoju online bezpečnosť a súkromie..

reddit r / mgtow diskutuje o online bezpečnosti a súkromí

Používanie VPN je druhá vec po zabezpečenom e-maile (ProtonMail) a najlepším kandidátom je ProtonVPN. Spolu s spoločnosťami TunnelBear a NordVPN sa uvádza druhé miesto v kategórii Ochrana osobných údajov. Aj keď by sme to chceli’Nesúhlasím s firmou TunnelBear, ktorá je založená v Kanade (aliancia Five Eyes) a ktorá je vo vlastníctve americkej spoločnosti. Keď vidíme Tor v zozname, môžeme si myslieť, že buď pôvodný plagát nie je dostatočne informovaný, aby poskytoval odporúčania VPN, alebo jednoducho propagoval produkty označené značkou Proton..

Spodná čiara

Zaokrúhlením našej recenzie na dokonalé porušenie ochrany osobných údajov sme dospeli k záveru, že prítomnosť tejto značky na internete “predná strana internetu” je nízky.

Perfect Privacy nemá vyhradený subreddit (nehovoriac o oficiálnom, držanom niektorými konkurentmi), ani sa v mnohých posledných príspevkoch neuvádza, že’d mať dvojité číslice.

Dobré je, že Perfect Privacy sa pozerá hlavne v pozitívnom kontexte. Najobľúbenejším predmetom je zabavenie servera holandskými úradmi, ktoré ho ešte nemajú’Nenašiel som nič, čo by ostatných viedlo k názoru, že táto sieť VPN ukladá denníky používateľov.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

59 + = 66

map