NordVPN vs Hotspot Shield


Zatímco společnost NordVPN má pověst uživatelsky přívětivé a moderní VPN, Hotspot Shield si našel cestu na trh VPN z jiného úhlu. Hotspot Shield, obecně známý jako bezplatné řešení VPN, přitahuje uživatele prostřednictvím bezplatného plánu a nutí je přejít na prémiový plán pro další funkce.

Jsou tedy tyto dvě VPN srovnatelné? Jak zjistit, který z nich je více přizpůsoben vašim potřebám? Pokud ano’to, co vy’přemýšlím, ty’jsem na správném místě.

V tomto srovnání NordVPN vs Hotspot Shield může být pouze jeden jasný vítěz. Bez dalšího přivolání’Začněte porovnáváním.

Zabezpečení a soukromí

Vítěz: NordVPN

Pokud jde o šifrovací a VPN protokoly, může NordVPN uspokojit i ty nejnáročnější uživatele. Tato VPN, zálohovaná AES-256, obsahuje OpenVPN, IKEv2 a SSTP. To je doplněno výkonným vypínačem zabíjení a úplnou sadou mechanismů ochrany před únikem dat (úniky DNS, IPv6 a WebRTC). A pokud ano’to nestačí (a my vás silně pochybujeme’Budu chtít více), NordVPN může využít výhod dvou serverů současně (DoubleVPN).

Pak máme ne tak působivý Hotspot Shield. Je zajímavé, že tato VPN přichází s protokolem zvaným Catapult Hydra, což je vylepšený protokol TLS / OpenSSL. S tím řekl, můžeme’t doporučit těm, kteří hledají nejlepší možnou ochranu online. Aby to bylo ještě horší, bylo zjištěno, že tato VPN v minulosti spolupracovala s úřady.

NordVPN je bezpochyby vítězem této kategorie. Vy’Dnes sotva najdeme VPN’trh, který obsahuje tolik pokročilých bezpečnostních funkcí.

Rychlost a výkon

Vítěz: NordVPN

Pokud se chcete podívat do různých koutů webu, potřebujete řadu strategicky umístěných serverů. S tím jsme řekli, my’ujistěte se, že vy’NordVPN a jeho 5 100+ serverů se rozšíří do 60+ zemí. Pak máme Hotspot Shield, který vám umožní používat jeho 2 500+ serverů nalezených v 29 zemích.

Ti, kteří se zajímají o nejrychlejší webové připojení, by měli vědět, že tyto dva přinášejí srovnatelný výkon. U obou se budete cítit škrtící, kde Hotspot Shield zaujímá vedení v této fotografii.

Nicméně, don’Nezapomeňte, že společnost NordVPN se o vaše soukromí stará lépe, a to vše při vyšších rychlostech.

Snadné použití a podpora

Vítěz: oba

Nezáleží na tom, jestli jste’re-časovač, nebo pokud máte spoustu zkušeností, vy’Chci pěkně navržené uživatelské rozhraní. No, my’s radostí říkám, že NordVPN a Hotspot Shield přicházejí s brilantně jednoduchými uživatelskými rozhraními, která jsou docela intuitivní a snadno použitelná.

Společnost NordVPN byla vždy odhodlána přinášet vysoce leštěnou grafiku a její nativní aplikace patří mezi ty nejlépe navržené. Můžeme’Neříkej, že Hotspot Shield vám dá problém s navigací v jeho nabídkách, ale my’Všimněte si, že jeho uživatelské rozhraní zůstalo stejné několik let. Ve srovnání se NordVPN snaží každoročně osvěžit své uživatelské rozhraní.

Nezkušení uživatelé se také budou starat o zákaznickou podporu. Zde jsou tyto dvě VPN na par. Oba nabízejí podporu živého chatu, dostatek svépomocných materiálů a můžete se spolehnout na rychlé vyřešení problému.

Torrenting a P2P

Vítěz: NordVPN

Ne každá VPN podporuje torrenting. A dokonce i mezi těmi, kdo to mají, najdete výrazně odlišné výsledky. To je důvod, proč jít na optimalizovanou VPN dodávanou se servery P2P je vždy dobrá volba. A pokud přijdou s proxy SOCKS5 zdarma, vy’Ujistěte se, že vaše rychlost stahování vyhrála’netrpím. To je přesně to, co NordVPN nabízí.

Štít Hotspotu není’t strašlivé řešení pro torrenting - to’je to jen to, že není’dostatečně optimalizováno. A protože se z hlediska serverové sítě nikde poblíž NordVPN nedá, můžete jen doufat, že tato VPN’Vyhrál nedaleký server’nedává vám žádné problémy s výkonem. Na druhé straně zahrnuje Hotspot Shield ochranu před malwarem a jinými typy škodlivých souborů a skriptů.

Odblokování Netflixu a dalších platforem

Vítěz: NordVPN

Pro odblokování Netflixu a jeho četných regionálních verzí lze použít NordVPN i Hotspot Shield. Kromě toho oba přicházejí s rychlým výkonem, což znamená, že je možné streamování v rozlišení HD a 4K. Takže, kdo’s vítězem této kategorie našeho srovnání NordVPN vs Hotspot Shield?

Chcete-li vybrat vítěze, musíme zahrnout i další streamingové služby. NordVPN vám může pomoci odblokovat Hulu, HBO, Amazon Prime Video, BBC iPlayer a mnoho dalšího. Hotspot Shield může’Tomu neodpovídá, i když občas uvolní BBC iPlayer. A z dlouhodobého hlediska se NordVPN a jeho armáda serverů jeví jako dobrá sázka, kterou vy’Vždy budu mít řešení pro odblokování webů pro streamování médií.

Obcházení Číny’s Velký Firewall a další cenzura

Vítěz: NordVPN

My’tady budu krátký a na místě. Jediným způsobem, jak překonat Great Firewall, je použití vysoce schopné VPN. To znamená mít přístup k zastřeným serverům, které mohou bojovat proti DPI (Deep Packet Inspection) za překonání jakýchkoli geografických a politických hranic. A mezi vzácné VPN s touto schopností není nikdo jiný než NordVPN.

Hotspot Shield ne’t práce v Číně. Její web je blokován a tato VPN je neúčinná proti čínským opatřením proti VPN. Totéž platí pro země jako Saúdská Arábie, Katar, SAE, Omán, Pákistán a Írán.

Jediným způsobem, jak bojovat proti opatřením proti VPN a překonat jakýkoli druh cenzury, je použití NordVPN.

Kompatibilita platformy

Vítěz: NordVPN

Při výběru sítě VPN se musíte ujistit’pokryté nativními aplikacemi. To znamená snadnou instalaci a využití všech funkcí vybrané VPN. Tak tady’co očekávat od našich dvou uchazečů.

NordVPN je nativně k dispozici pro Windows, MacOS, Linux (prostřednictvím ruční konfigurace), Android a iOS. Dále jsou zde rozšíření webového prohlížeče a aplikace pro Android TV. A pokud chcete chránit celou vaši domácnost najednou, můžete do routeru nainstalovat NordVPN. Navíc můžete používat až 6 současných připojení.

Protože to není’• Nabídka OpenVPN, štít Hotspot přichází s omezenou kompatibilitou. Můžete jej nainstalovat pouze na Windows, MacOS, Android, iOS a Chrome. Můžeš’• Nainstalovat tuto VPN na router, což je nepochybně výrazná nevýhoda.

Ceny

Vítěz: NordVPN

Pokud porovnáme ceny NordVPN a Hotspot Shield, můžeme vidět, že NordVPN je dostupnější varianta. Například tato služba VPN vás bude stát 11,95 $ za měsíc, zatímco Hotspot Shield je cena za 12,99 $ za měsíc.

To’Je také zajímavé poznamenat, že oba přicházejí s dlouhodobými plány až na 3 roky. To snižuje cenu na 3,49 $ za měsíc pro NordVPN i Hotspot, zatímco Hotspot Shield je vždy dražší variantou u každého dalšího plánu.

Pokud vám záleží na anonymních způsobech platby, uvědomte si, že společnost NordVPN podporuje celou řadu kryptoměn, které nejsou’případ s jeho konkurentem.

NordVPN vs Hotspot Shield - což je lepší?

Která VPN si tedy zaslouží váš čas, důvěru a peníze? No, NordVPN bije Hotspot Shield téměř ve všech aspektech, přičemž přináší většinu svých plánů za přijatelnější cenu. Ve skutečnosti bychom opravdu museli nitpick najít něco, co nemáme’nelíbí se o této uživatelsky přívětivé VPN.

Proto pokud ano’znovu hledáte způsob, jak zůstat chráněni online, odblokovat webové stránky, bojovou cenzuru a téměř cokoli mezi tím - NordVPN je naše silné doporučení.

Doporučené čtení:

Recenze NordVPN

Recenze Hotspot Shield

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

38 − 28 =