VPN neobmedzená vs Windscribe VPN


Prehľad

Odvetvie VPN je stále vysoké, čo môže sťažiť výber riešenia VPN, ktoré vám vyhovuje. Je potrebné vziať do úvahy veľa faktorov. V tomto prehľade VPN Unlimited vs Windscribe pokrývame všetky najdôležitejšie faktory.

Hlavným cieľom VPN je skryť vašu skutočnú IP adresu a zároveň zabezpečiť bezpečnosť a ochranu osobných údajov a údajov. Windscribe aj VPN Unlimited ponúkajú svojim používateľom špičkové zabezpečenie.

Oba odblokujú Netflix a umožňujú vám torrent. Ak je to pre vás najdôležitejší faktor, Windscribe bude vaša najlepšia stávka. VPN Unlimited má obmedzené možnosti torrentovania.

Cenové štruktúry oboch služieb VPN sú si navzájom rovnocenné, ale služba VPN Unlimited ponúka svojim používateľom doživotný balík, ktorý je vždy chytľavý, ale potenciálne dobrý obchod. Windscribe má obmedzenú bezplatnú verziu, čo znamená, že ste schopní vyskúšať vody skôr, ako sa prihlásite na odber niektorého z dostupných platených programov. Podpora Windscribe a VPN Unlimited Väčšina zariadení a obidve rozhrania sú jednoduché a ľahko použiteľné.

My sme to urobili’nenájdeme žiadne úniky DNS alebo IP, keď sme spustili naše testy, takže sú opäť v čele.

Odporúčame po preskúmaní všetkých faktorov tohto porovnania VPN bez obmedzenia vs Windscribe niektorú z týchto dvoch služieb VPN? Obaja majú veľa výhod, ale tiež majú nevýhody. Pokračujte v čítaní tohto porovnania VPN bez obmedzenia vs Windscribe a zistite, či jedna z týchto sietí VPN môže byť vaším ďalším nástrojom na ochranu osobných údajov.

Bezpečnosť a súkromie

Windscribe podporuje OpenVPN a IKEv2 a používa šifru AES-128-GCM (pre rozšírenia prehľadávania) a AES-256 (pre stolné aplikácie). Toto je vysoká úroveň šifrovania, ktorú ocenia aj tí najnáročnejší používatelia.

VPN Unlimited tiež používa na šifrovanie vašich údajov štandard Advanced Encryption Standard. Väčšina sietí VPN, vrátane oboch uchádzačov v tejto bitke VPN Unlimited vs Windscribe, už používa AES-256 - v tomto zmysle sú si rovní.

VPN Unlimited má tiež protokol KeepSolidWise stealth. Táto vynikajúca modifikácia riešenia OpenVPN umožňuje obísť brány firewall, ktoré používajú kontrolu hlbokých paketov. Je to vynikajúce najmä pre používateľov v krajinách ako Čína, kde je používanie VPN výrazne obmedzené.

Zásady protokolovania

Windscribe neprihlási svojich používateľov’ údaje, ktoré sú definitívne plus, ale patria do jurisdikcie Five Eyes (krajiny zahŕňajú Kanadu, Spojené kráľovstvo, Nový Zéland, USA a Austráliu). Windscribe má sídlo v kanadskom Toronte.

Na druhej strane, VPN Unlimited zaznamenáva do svojich používateľov dosť údajov. Usadili sa tiež v krajine Five Eyes - v New Yorku, USA. Preto Windscribe zvíťazil v tejto kategórii.

Rýchlosť a výkon

Windscribe demonštruje veľké rýchlosti na serveri EÚ, Veľkej Británii a na americkom serveri.

VPN Unlimited môže mať viac ako 400 serverov v 52 krajinách, čo vedie jeden k očakávaniu, že rýchlosti budú čiastočne slušné, ale je to tak’je okolo priemeru. Aj keď to tak nie je’Pokiaľ ide o najpomalšiu VPN, ktorú sme testovali, existujú lepšie (a lacnejšie) VPN, ak je výkon najdôležitejším aspektom.

Pokiaľ ide o rýchlosť, Windscribe vs VPN Unlimited nie je ani blízko - prvý je podstatne rýchlejší.

Torrenting a streamovanie

VPN vytvárajú bezpečný tunel okolo vašej torrentovej prevádzky, aby vás chránili, ale nie všetky z nich umožňujú predovšetkým P2P prenos. Ak to’Vaším cieľom je prihlásiť sa na odber VPN, takáto služba vyhrala’nerob to moc dobre.

Windscribe umožňuje torrentovanie a ponúka tiež návody na nastavenie pre rôznych klientov torrentu. VPN Unlimited má zložitejší výhľad z hľadiska torrentingu. Niekedy “musieť ustupovať rýchlosti pripojenia kvôli torrentu” a povoliť prenos P2P iba ​​na niektorých serveroch.

Keď sa pokúsite pripojiť k Netflixu cez bežné servery Windscribe, pravdepodobne budete sklamaní, ale majú “Windflix” servery - konkrétne pre Netflix. Americké a britské servery Windflix pracovali bez problémov.

VPN Unlimited spravuje prístup k Netflix. Testovali sme ich servery v USA a Kanade a fungovalo to bez problémov. Takže, ak chcete VPN čisto pre Netflix, obe tieto VPN služby urobia trik.

Aplikácie a rozšírenia

Windscribe aj VPN Unlimited sa pýšia svojimi užívateľsky prívetivými aplikáciami a naše testy odhalili, že obe služby VPN boli verné svojmu slovu.

Inštalačný súbor Windscribe sa nepodarilo’netrvať dlho a skoro sme neboli pripojení k serveru Dallas. Celkovo sme boli celkom ohromení.

Rovnako nás ohromil softvér VPN Unlimited. Má pekné rozhranie a dá sa ľahko spustiť. Bočný panel zvyšuje pohodlie.

Ale pretože Windscribe ponúka aplikácie pre neuveriteľný počet platforiem a modulov gadget, Windscribe preberá toto kolo.

stanovenie ceny

Windscribe ponúka tri plány.

Mesačný plán na 9,00 dolárov mesačne, ročný plán na 4,08 dolárov mesačne.

Tieto ceny sú síce priemerné, ale ponúkajú aj bezplatný program. Ak nie ste spokojní s ich službami, môžete požiadať o vrátenie platby, ale môžete tak urobiť iba do 3 dní od predplatného a počas tohto krátkeho obdobia musíte použiť menej ako 10 GB šírky pásma..

VPN Unlimited ponúka tiež tri možnosti predplatného.

Mesačné predplatné je mesačné, ročné predplatné je 5,00 dolárov mesačne a celoživotné predplatné je 199,99 dolárov.

Neobmedzený celoživotný prístup je určite silným miestom predaja. Oni nerobia’Neponúkame bezplatnú službu, ale poskytujú 7-dňovú záruku vrátenia peňazí, takže ak nie ste spokojní so službou, môžete svoje peniaze ľahko získať späť.

Zákaznícka podpora

Ak máte otázky alebo problémy pri používaní služby VPN, je tu podpora zákazníkov. Raz ty’Mám predplatné a problém sa objaví, budete určite chcieť pokoj, s vedomím, že môžete niekoho osloviť o pomoc.

Windscribe VPN obsahuje chatbot a hoci to môže znieť úžasne, náš test to odhalil “Garry,” hoci pohotový, nemohol’Na naše otázky naozaj neodpoviem podrobne. Našťastie to’Nie je to jediný spôsob, ako získať podporu zákazníkov. K dispozícii je tiež vedomostná základňa s častými otázkami, inštalačnými príručkami, systémom podporných lístkov a fórom Reddit.

VPN Unlimited teraz pridala funkciu živého chatu, e-mailovú adresu a systém predaja lístkov. Aj oni majú vedomostnú základňu s množstvom informácií, ktoré si môžu prehliadať. Tam, kde VPN Unlimited kedysi prepadol, sa teraz zvýšili. Budeme to musieť nazvať rovnomerne.

VPN Unlimited alebo Windscribe VPN: ktorá z nich je lepšia?

Ako vidíte z tohto prehľadu VPN Unlimited vs Windscribe, obe tieto VPN majú niektoré pozitívne atribúty a pár nevýhod..

Ak chcete použiť niektorý z týchto nástrojov, je dôležité vedieť, ako vám každý nástroj môže pomôcť. Napríklad, pokiaľ ide o VPN Unlimited, možnosť pripojenia 5 zariadení naraz je vždy príjemná. Sú to aj servery na utrácanie, ochranu pred únikom DNS a ľahko použiteľné aplikácie. Nie je to také pekné, čo sa týka protokolovacej politiky a rýchlosti, ktoré ponúka.

Pokiaľ ide o Windscribe, musíme im v tomto porovnaní poskytnúť výhodu. Môže to byť nepatrná hrana, ale ak by sme si museli vybrať medzi nimi, vybrali by sme Windscribe. Lepšia ochrana proti úniku, dvojitý chmeľ, žiadne záznamy, blokovanie reklám, kompatibilita s množstvom platforiem a spoľahlivé odblokovanie Netflix - všetko dohromady vytvára pekný balík.

Prečítajte si naše úplné recenzie:

Neobmedzená kontrola VPN

Prehľad VPN VPN

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

98 − 97 =

map