Jak nainstalovat Kodi na Apple TV – podrobný průvodce


Kodi je bezpochyby nejoblíbenější software domácího kina. To’Je přítomen na neuvěřitelně široké škále platforem a přichází s jednoduchou instalací. Nicméně, Apple’s TvOS App Store vyhrál’Nezískám přístup k této aplikaci a zde’proč.

Je možné nainstalovat Kodi na Apple TV?

V případě, že jste to udělali’Nevím, Apple je docela restriktivní, pokud jde o aplikace, které se objevují ve společnosti’s četnými obchody s aplikacemi. Musí splňovat přísnou sadu pokynů, která minimalizují problémy s výkonem a problémy spojené s malwarem. No a co’s problémem s Kodi?

Kodi je velmi schopná aplikace. Hluboko se integruje s kompatibilními platformami, což je pro Apple problém. S tím řekl, tam’s Kodi žádný způsob’s vývojáři odstranit pryč četné funkce a nadále podporovat Kodi v tomto stavu.

Stále tam’není čeho se obávat. Kodi můžete v televizi stále provozovat bez problémů - stačí najít řešení. Tak ať’hovoří o tom, jak nainstalovat Kodi na Apple TV.

Jak nainstalovat Kodi na Apple TV 4

Tam’s několika způsoby, jak spustit Kodi v Apple TV 4. Můžete použít Cydia Impactor nebo Apple’s Xcode pro tento účel.

Upozorňujeme, že obě tyto metody vyžadují, abyste měli účet vývojáře. Bezplatný vám umožní používat Kodi až sedm dní před opětovnou instalací softwaru, zatímco placený účet vám umožní používat Kodi až jeden rok.

Chcete-li si vytvořit svůj účet, přejděte na Apple’s Webové stránky pro vývojáře.

Jak nainstalovat Kodi na Apple TV přes Cydia Impactor

Nejjednodušší způsob, jak spustit Kodi na Apple TV, je přes Cydia Impactor. Jedná se o přímou aplikaci, která ne’nevyžadují žádné pokročilé znalosti. Jinými slovy, my’víc než si jistý, že ty’Bez problémů projdu následující postup.

 • Nejprve si stáhněte Cydia Impactor a nainstalujte jej do počítače. Tato aplikace je zdarma a to’s dokonale bezpečné pro použití.
 • Budete také potřebovat instalační soubor Kodi, který je dodáván ve formátu souboru IPA. Tento soubor není’Nenabízel jsem na Kodi’s oficiální web. Místo toho si ji můžete stáhnout z webu KodiIPA.com - kde’Najdu nejnovější dostupnou verzi.
 • Nyní připojte Apple TV k počítači pomocí kabelu USB.
 • Spusťte Cydia Impactor.
 • Přetáhněte nově stažený soubor Kodi IPA na Cydia.
 • Dále musíte z rozbalovací nabídky vybrat svůj Apple TV.
 • Vy’Budete požádáni o přihlášení pomocí vašeho Apple ID, takže se ujistěte, že to uděláte.
 • Nakonec Cydia začne instalovat Kodi a dokončení procesu může trvat několik minut.
 • Že’je to! Nyní můžete Apple TV odpojit od počítače. Nastavte ji znovu, zapněte ji a Kodi bude čekat mezi nainstalovanými aplikacemi.

Jak nainstalovat Kodi přes Apple’s Xcod

Dále vám ukážeme další metodu, která zahrnuje Apple’Nástroj pro vývoj softwaru s názvem Xcode. Budete jednat jako vývojář, který má aplikaci, kterou je třeba otestovat. Nechat’s podívejte se, jak se to dělá.

 • Nejprve musíte stáhnout Xcode do počítače Mac a nainstalovat jej. Velmi brzy, vy’Potřebuji také Kodi’s DEB soubor z jeho oficiálních webových stránek (vyberte “iOS” na této stránce a stáhněte si soubor DEB). A konečně stáhněte aplikaci s názvem iOS App Signer.
 • Prozatím jsme my’Používám Xcode. Spusťte aplikaci.
 • Nejprve musíte vytvořit nový projekt. Na levé straně “Vítejte” vyberte podokno ‘tvOS > aplikace.’
 • Na pravé straně vyberte ‘Aplikace pro jedno zobrazení.’
 • Klikněte na ‘další,’ a vy’Budete požádáni o zadání některých informací. Můžete napsat cokoli do ‘jméno výrobku’ a ‘Název organizace’ pole. Poté zadejte ‘com.codingexplorer’ pro ‘Identifikátor organizace’ a ‘com.arcade.kodiappletv’ pro ‘Identifikátor svazku’.
 • Než budeme moci pokračovat, musíte vybrat ‘Rychlý’ a preferovaný programovací jazyk. Poté vyberte ‘Univerzální’ na dotaz zařízení, které chcete použít.
 • Po úplném načtení Xcode se vám může zobrazit zpráva, která tam říká’s chyba. Můžete kliknout na tlačítko, které říká: ‘Opravit problém.’
 • Vy’Budete požádáni o zadání vašeho Apple ID, takže se ujistěte, že tak učiníte. Jakmile Xcode odstraní chyby, vy’Vrátím se na hlavní obrazovku.
 • Nyní na počítači Mac spusťte aplikaci iOS App Signer. Umístěte svůj soubor Kodi DEB do ‘Vložte soubor’ pole a můžete použít výchozí hodnoty pro jiná pole. V dolní části zadejte ‘Kodi’ v ‘Zobrazovaný název aplikace’ pole. Klikněte na ‘Start.’
 • Jakmile aplikace iOS App Signer dokončí práci, vraťte se do Xcode.
 • Ujistěte se, že je váš Apple TV připojen k počítači Mac a vyberte jej z levého postranního panelu. Klikněte na Apple TV a poté na ‘+’ na pravé straně obrazovky.
 • Zadejte svůj nedávno extrahovaný soubor Kodi a Xcode jej odešle do vašeho Apple TV.
 • Že’je to! Zapněte Apple TV a Kodi na vás bude čekat.

Jak vidíte, tato metoda vyžaduje určitou úroveň znalostí a přichází s mnoha kroky. Proto důrazně doporučujeme vyzkoušet Cydia Impactor jako první. Nicméně, to’Je vždy dobré mít alternativu.

Jak nainstalovat Kodi na Apple TV 3

Bohužel máme špatné zprávy pro ty, kteří používají Apple TV 3. Toto zařízení je mnohem restriktivnější než jiné generace Apple TV a nefunguje’neumožní vám instalaci ‘neoprávněný’ aplikace. To znamená, že můžete’• Nainstalujte Kodi na Apple TV 3, alespoň ne přímo.

Stále se chystáme nabídnout proveditelné řešení. V případě, že máte Mac, vy’máte štěstí, protože můžete nainstalovat Kodi do počítače Mac a poté zrcadlit počítač’s obrazovky vašeho Apple TV 3. To lze provést pomocí AirPlay (který je součástí vestavěné) - existují však jednodušší řešení pro zrcadlení obrazovky.

AirParrot je možná nejschopnější aplikace pro zrcadlení obrazovky, která dokáže zrcadlit jednu aplikaci. Jinými slovy, můžete Kodi zrcadlit na Apple TV 3, zatímco používáte jinou aplikaci v počítači Mac. Můžete vyzkoušet AirParrot zdarma a pak i vy’Za úplné odemčení aplikace budete muset zaplatit 12,99 $.

Buď moudrý & Chraňte všechny své činnosti související s Kodi

Nakonec vám chceme dát ještě jednu radu. Důrazně doporučujeme, abyste nepoužívali Kodi bez schopné VPN. Že’protože různé doplňky Kodi spoléhají na problematické pirátské zdroje souborů, což je něco, co vás může rychle dostat do potíží.

Podívejte se na seznam nejlepších VPN pro Apple TV

VPN, která’Optimalizované pro Kodi vás zajistí’chráněn online. Nikdo (včetně vašeho poskytovatele internetových služeb) neuvidí, co děláte online nebo jaké mediální soubory, které streamujete. A co je nejdůležitější, Kodi vyhrál’netrpí problémy s vyrovnáváním nebo výkonem.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 5 = 2