Jak nainstalovat Kodi na LG Smart TV


Pokud máte Smart TV, pak vy’Díky fantastickým funkcím a aplikacím, které nabízejí, vám již bude nabídnuta bohatší zábava. Na rozdíl od starších televizorů můžete streamovat nebo odesílat na web, stahovat aplikace pro streamování obsahu, procházet online a provádět další funkce. Uživatelská zkušenost je skutečně na vyšší úrovni a bohatá škála typů obsahu a žánrů, které jsou k dispozici, znamená, že je nikdy nebudete moci vypnout!

LG se mírně liší

Všichni hlavní výrobci televizních stanic nyní přecházejí na inteligentní televizory, ale verze LG se zcela liší od ostatních běžných konkurenčních nabídek. Proč? Protože inteligentní televize LG nefunguje’• Nepoužívejte Android pro svůj operační systém a místo toho používá WebOS. Nemějte obavy - ačkoli různé operační systémy způsobují, že instalace aplikací, jako je Kodi, je o něco složitější, následující kroky jsou poměrně jednoduché a existují různé potenciální trasy, které můžete podniknout.

O společnosti Kodi

Vy’Pravděpodobně jsem také slyšel o Kodi, což je open-source a bezplatná aplikace pro přehrávání médií. Softwarový systém vytvořený technickým konsorciem působícím v neziskovém prostoru XBMC Foundation lze použít v celé řadě hardwaru a různých operačních systémů - včetně WebOS. S uživatelským rozhraním, které může u kompatibilních televizorů dosahovat až 10 stop’je oblíbenou volbou pro majitele chytré televize LG.

Kodi lze použít v systémech Windows, Android, Web, Roku a Linux a instalovat je na více zařízeních a platformách současně. Funguje také u téměř všech značek výrobců chytré televize.

Výhody instalace Kodi na modelech LG Smart TV

Při instalaci Kodi na něj můžete získat ještě více ze své chytré televize LG. Mezi výhody patří:

  • Interaktivní, uživatelsky přívětivé rozhraní
  • Možnost rychlého a bezproblémového přepínání mezi vašimi aplikacemi
  • Bezproblémové streamování, vše v kvalitě HD
  • Exkluzivní, čerstvý obsah napříč všemi žánry zábavy.

V této příručce jsme’Řeknu vám, jak nainstalovat Kodi na chytré televizory LG a začít streamovat požadovaný obsah v blesku.

Novinky společnosti Kodi

Kodi můžete získat na modelech LG Smart TV a většině dalších značek, včetně Sony, Panasonic a Samsung. Měli byste si však být vědomi toho, že mnoho síly Kodi pochází z neoficiálních doplňků, které umožňují streamovat pirátský obsah. Z tohoto důvodu je rozumné používat Kodi ve spojení s VPN k ochraně vaší anonymity.

VPN pomáhá zabezpečit vaši identitu použitím masky IP a dalších technologií pro anonymitu. Tímto způsobem můžete pomoci předcházet problémům s autorskými právy a oznámeními DMA a také odblokovat klíčové doplňky, jako jsou GAIA, Covenant nebo Neptun Rising..

jestli ty’při hledání služby VPN pro Kodi byste měli zvážit především rychlost a zabezpečení. Proto je NordVPN skvělou volbou.

NordVPN Hodnocení NordVPN VPNpro: 9,6/10

Při instalaci Kodi do modelů LG Smart TV můžete také použít samotný systém Kodi VPN. Nabídka Kodi VPN je přímo kompatibilní s operačním systémem Android, ale stále ji lze použít s chytrými televizory LG a vyrovnat se s alternativou WebOS..

Možnost 1 - Stáhněte si Kodi prostřednictvím Google Play

Nyní, u většiny modelů Smart TV, které používají operační systém Android, je televizor připraven k instalaci Kodi přímo a poté lze televizní možnosti jednoduše přizpůsobit pro použití podle vašich preferencí. Protože však LG používá ke spuštění svého softwaru WebOS, můžete’t Získejte Kodi na modelech LG Smart TV s přímým stažením.

Chcete-li se tím obejít, jednoduše připojte buď krabici Android nebo tyčinku Android k televizoru LG Smart TV, přejděte do obchodu Google Play a poté stáhněte Kodi do televizoru. Můžete také použít Roku Player nebo Chromecast. Nechat’s podrobněji se podívejte na tyto možnosti.

Možnost 2: Stáhněte si Kodi na chytrých televizních modelech LG pomocí Chromecastu

Vy’K této možnosti budete potřebovat telefon Android. jestli ty’Mám jeden, postupujte takto:

1. Připojte svůj chytrý televizor i chytrý telefon ke stejné síti
2. Stáhněte si Kodi a nainstalujte jej do smartphonu s Androidem, abyste jej mohli přehrávat na televizoru.
3. Jednou’nainstalovali jsme Kodi, nainstalujte Chromecast na stejný telefon, opět pomocí obchodu Google Play.
4. Nainstalujte ji na Google Play a vyhledejte Domovská stránka Google a výběr instalace. Počkejte několik minut, dokud nedokončí.
5. Poté spárujte Google Chromecast s chytrou televizí LG. To provedete přechodem na domovskou aplikaci Google a výběrem Obsazení obrazovky / zvuku. To umožní zahájení vysílání, takže můžete začít používat Kodi na vašem LG Smart TV.

Možnost 3: Stáhněte si Kodi na modelech LG Smart TV s přehrávačem Roku Player

K dispozici je také možnost vybrat si přehrávač Roku, abyste získali přístup ke Kodi na vašem chytrém televizoru LG. Znovu, to’s rychlé a snadné a kroky jsou podrobně popsány níže.

1. Popadněte chytrý telefon nebo počítač a nainstalujte do něj Kodi.
2. Poté připojte vybrané zařízení k Roku pomocí internetového připojení. To provedete přechodem do Roku a otevřením nastavení přehrávače, zvolením System, hledáním Mirroring Screen Mirroring a výběrem této možnosti.
3. Nakonec nainstalujte možnost zrcadlení a připojte aplikaci Roku k smartphonu nebo počítači. Poté můžete sledovat obsah Kodi na chytré televizi LG.

Možnost 4 - Použijte Raspberry Pi k získání Kodi na modelech LG Smart TV

Ve vašem úkolu je další možnost: používat Kodi na vašem chytrém televizoru LG s Rasberry Pi. To je kompatibilní s každým modelem LG Smart TV na trhu. Chcete-li se vydat touto cestou, postupujte takto.

1. Otevřete kartu Raspberry Pi a naformátujte ji. Má zabudovanou SD kartu, která má formát FAT32. Vložte ji do počítače.
2. Jednou’ve formátu, jednoduše přeneste staženou aplikaci Kodi na kartu.
3. Použijte jej ke stažení Kodi do operačního systému.
4. Vyberte vhodný nástroj k zápisu OPENLEC, což je operační systém, na vaši kartu.
5. Poté připojte Raspberry Pi kartu k LG Smart TV.
6. Vy’Nyní je potřeba přepnout na Kodi. Udělejte to tak, že zvolíte trasu pro výběr vstupu, která je k dispozici na televizoru, a vyberete příslušnou možnost.

Díky kartě Raspberry Pi’Poté budete moci začít okamžitě používat Kodi na televizoru LG.

Používání Kodi na vašem LG Smart TV

Jakmile začnete, můžete začít přidávat různé doplňky’nainstalovali jsme Kodi. Udělat toto:

1. Přejděte na domovskou obrazovku Kodi
2. Přejděte na nastavení a klikněte na systém
3. Poté vyberte záložku doplňků
4. Vyhledejte možnost Neznámé zdroje a zapněte aplikace.

Nyní si můžete vybrat své oblíbené doplňky, které chcete nainstalovat, podle toho, co vás zaujme. Jednoduše je nainstalujte a začněte si užívat svůj obsah, kdykoli budete chtít. Existuje celá řada doplňků, z nichž si můžete vybrat a každý z nich má své vlastní funkce a speciální zaměření.

Mohu nainstalovat Kodi na chytré televizní modely LG 4K?

Ano absolutně. Můžete to udělat prostřednictvím vašeho zařízení Android TV a podobně’je to jednoduché. Jednoduše:

1. Připojte svůj chytrý televizor LG 4K k televizoru Android TV
2. Otevřete Google Play v krabici Android TV a vyhledejte aplikaci Kodi. Nainstalujte ji.
3. Aplikace se poté automaticky nainstaluje do krabice Android TV.
4. Jednoduše jej otevřete a poté použijte k zahájení kontroly vybraného obsahu na vašem LG 4K.

Co musím vědět o LG TV Upgraderu při používání Kodi?

Upgrade LG Smart TV zajistí, že ze zábavy budete mít vždy maximum. Kodi můžete snadno upgradovat. Pokud používáte Kodi prostřednictvím spárovaného zařízení Android, jednoduše upgradujte nainstalovanou verzi na smartphonu Android nebo PC. Pokud se rozhodnete sledovat Kodi na televizoru LG zrcadlením / přetáčením prostřednictvím Roku, pak stačí aktualizovat na nejnovější verzi Kodi v obou verzích a oni’Ukážu vám nejnovější funkce.

Závěrem

Pokud se rozhodnete používat Kodi v chytré televizi LG, vy’Budete moci zažít skvělý zábavní zážitek s neuvěřitelnou škálou obsahu, který máte k dispozici - vše v kvalitě HD. Někteří uživatelé jsou zpočátku trochu znepokojeni snadností instalace Kodi na jejich LG Smart TV, ale to’Je to skutečně snadné - zejména s různými výše popsanými možnostmi výběru. Když to uděláte čas, vaše multimediální prohlížení se zvýší na další úroveň, s fantastickým uživatelským rozhraním a širokou škálou možností obsahu.

Ano, použití Kodi ve vašem LG Smart TV je o něco obtížnější, když porovnáte model televize s alternativním modelem Smart TV, který používá Android. Nicméně, to’Dobře stojí za to podniknout kroky a doufáme, že to uděláte’Miluji zážitek ze sledování, který si můžete vychutnat jako výsledek!

Nezapomeňte nadále používat síť VPN, aby byla zachována vaše anonymita a můžete pokračovat v přístupu k celé škále obsahu, který chcete, aniž byste rozdali svou identitu a ohrozili své soukromí. Přečtěte si naše návody k systémům VPN a zjistěte více a zabezpečte své online aktivity.

Podívejte se na seznam nejlepších VPN pro zařízení LG

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 43 = 44