Jak nainstalovat Kodi na Mac – průvodce krok za krokem


Tam’je hodně rád, když přijde na Kodi, svět’nejoblíbenější software pro domácí kino. Jednou z nejlepších věcí této aplikace je však její podpora široké platformy. Jak si dokážete představit, Kodi je plně podporován i na MacOSu a můžete jej snadno nainstalovat.

Věříme, že počítače Mac, zejména ty, které jsou chráněny vysoce kvalitní VPN pro Mac, jsou nejlepší stroje, pokud jde o používání Kodi. Že’Je to proto, že přicházejí s velmi schopnými displeji, která vytvářejí Kodi’s UI vypadá nádherně. To znamená, že tam’Není důvod neukládat celou knihovnu médií do Kodi a udržovat všechny vaše soubory přehledně uspořádané.

V tomto článku jsme’Řeknu vám, jak nainstalovat Kodi, nejjednodušším možným způsobem. My však’Také rozbalím toto téma a udělá z vás pokročilého uživatele Kodi.

Jak nainstalovat & odinstalovat Kodi na Mac

Nejdůležitější věc, kterou potřebujete vědět, je toto - Kodi přichází jako nativní aplikace pro MacOS. I když to’Je přítomen na široké škále platforem, my’nemluvě o portované verzi. Místo toho je společnost Kodi navržena tak, aby plně využívala výhody vašeho systému, včetně různých ovládacích prvků a gest, která jsou k dispozici pouze v systému MacOS.

Jak nainstalovat Kodi na Mac

Za prvé, my’Budu se zabývat instalací verze Kodi pro Mac. Pro tento postup potřebujete pouze aktivní webové připojení a webový prohlížeč, který my’určitě už máte.

 • Spusťte webový prohlížeč a navštivte Kodi’s oficiální web;
 • Nyní, klikněte na “Stažení” knoflík v pravém horním rohu. Jestli můžeš’nevidím toto tlačítko, ty’pravděpodobně používáte Mac s displejem s nižším rozlišením. V takovém případě klikněte na tlačítko hamburgeru v levém horním rohu a právě tam jste’Najdu prominentní modrou barvu “Stažení” knoflík;
 • Na této stránce, vy’Uvidíte mřížku ikon představující podporované platformy. Klikněte na “Operační Systém Mac”;
 • Teď ty’Uvidíme tři pojmenované karty “Doporučeno”, “Předběžné vydání”, a “Vývoj staví”. Nejnovější verzi najdete samozřejmě na první kartě. Takže, pokračujte a vyberte tuto kartu;
 • Nyní klikněte na “Instalační program (64bit),” a Kodi’s DMG soubor bude stažen do vašeho Mac;
 • jestli ty’Pokud se cítíte dobrodružně, můžete také zkusit některý z Kodi’s sestavení před vydáním. V tuto chvíli jste tady’Najdu nejnovější předprodejní verzi Kodi 18 Leia.
 • V závislosti na rychlosti vašeho webového připojení může Kodi trvat několik minut’Instalační soubor je plně stažen (je’s velikostí přibližně 80 MB);
 • další, otevři “Stahování” složku (pokud je to místo, kde váš webový prohlížeč stahuje soubory ve výchozím nastavení) a launch Kodi’s DMG soubor;
 • Objeví se nové okno, kde uvidíte Kodi’s ikona. Všechno tam’s zbývá přetáhněte Kodi’s ikona do “Aplikace” složku.
 • Váš počítač Mac nyní provede zbytek úlohy. Po chvíli bude Kodi plně nainstalována.
 • Že’je to! Můžeš najděte Kodi ve svém “Aplikace” složku Nyní. Užívat si!

Jak odinstalovat Kodi na Mac

Možná si to myslíte’Není třeba říkat, jak odinstalovat Kodi. Pokud si však myslíte, že se to dělá přetažením Kodi’s ikonou do koše - vy’špatně. Tím se Kodi z vašeho počítače skutečně odstraní, ale některé soubory duchů zůstanou a na vašem Macu zaberou cenný prostor’s pevný disk.
Pro tento postup jsme’znovu použiji praktickou aplikaci s názvem AppCleaner. Je dodáván zcela zdarma a můžete jej použít k odstranění téměř jakékoli aplikace z počítače Mac, včetně některých hluboce skrytých souborů. Tak tady’s jak odinstalovat Kodi na Mac.
Nejprve si stáhněte aplikaci AppCleaner a nainstalujte ji do počítače Mac. Poté spusťte aplikaci;
Vy’Uvidím okno, které říká “Sem vložte své aplikace.” Takže přetáhněte Kodi’s ikona do tohoto okna;

Po několika okamžikech AppCleaner vyhledá všechny soubory spojené s Kodi a vy’Zobrazí se seznam výsledků.

Ujistěte se, že jsou vybrány všechny soubory, a poté klikněte na “Odstranit” v pravém dolním rohu;
AppCleaner nyní dokončí odebrání Kodi z vašeho počítače.
Že’je to! Jak jednoduché to bylo, že??

Co dělat po instalaci Kodi?

Nyní, když máte na svém počítači Mac nainstalovanou aplikaci Kodi, možná vás napadne, co dělat dál. Můžete začít importovat svou sbírku filmů, televizních pořadů, hudby, fotografií a téměř cokoli mezi tím. Můžete však také prozkoumat možnosti třetích stran pro přizpůsobení Kodi.

 • Oficiální & neoficiální doplňky: Kodi je známo, že má obrovskou knihovnu doplňků. Můžete si myslet, že se jedná o streamovací služby, protože máme doplňky pro filmy, televizní pořady, hudbu, živé televizní vysílání a mnoho dalšího. Chcete-li začít, klikněte na “Doplňky” na levé straně obrazovky a poté klikněte na “Stahování.”
 • Zakázkové kůže Kodi: Věděli jste, že můžete Kodi úplně změnit’s vzhled? To lze provést přejetím do aplikace’s nastavení. Vybrat “Nastavení rozhraní,” a vy’Uvidím, jak si můžete stáhnout a použít nové skiny.
 • Zakázková výroba Kodi: A konečně máme sestavení třetích stran, což jsou balíčky, které obsahují desítky doplňků. Při instalaci sestavení získáte vlastní vzhled a vy’Dostanu řadu doplňků roztříděných podle jejich primárního typu obsahu.

Nikdy nepoužívejte Kodi bez spolehlivé VPN

Než vás pustíme, chceme využít této příležitosti, abychom vás varovali před použitím Kodi bez jakékoli digitální ochrany. Uvidíte, spousta doplňků Kodi se napojuje na různé zdroje obsahu a některé z nich vedou k porušení autorských práv. Jak si dokážete představit, vede to k řadě právních problémů, z nichž některé mohou být docela závažné.

Abyste byli při používání Kodi plně chráněni, musíte se přihlásit k odběru špičkové VPN pro Kodi, která spolehlivě zašifruje vaše online data a učiní vás zcela anonymními online. Jinými slovy, skryje vše, co děláte online, od vašeho poskytovatele internetových služeb a dalších třetích stran.

Nechat’Nezapomeňte také zmínit další výhody VPN. Lze je použít pokaždé, když’Když jsou online, protože odblokují webové stránky, umožňují bezpečně používat veřejné WiFi hotspoty a vaše webové připojení je stabilnější. A přestože jsou tak nápomocní a ultra-mocní, jsou také docela cenově dostupní.

Ujistěte se, že provedete průzkum a vyberte VPN, která vás udrží v bezpečí a zvuku. Plus, ty’Plně odemknete Kodi a užijete si používání jeho doplňků bez omezení.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

63 + = 71