Jak nainstalovat Kodi na Samsung Smart TV


Pryč jsou dny tradičních televizí, které mohly přijímat pouze několik kanálů. Nyní se stále více domácností obrací “chytré televizory.” Tyto televizory podporující internet jsou navrženy tak, aby fungovaly jako zábavní centra typu vše v jednom. Většina z nich má oficiální aplikace pro všechny populární streamingové weby, včetně YouTube, Netflix, Amazon Prime a dalších.

Výběr zábavních aplikací na chytrých televizorech Samsung je skvělý, ale mnoho z něj zbývá. Ti, kteří milují binge-sledování nebo jsou selektivní ohledně filmů a televizních pořadů, které si vyberou, rychle zjistí, že jim dojde obsah, pokud jsou omezeni na oficiální aplikace Samsung.

Že’kde Kodi přichází. Kodi je nepochybně jednou z nejlepších a nejpopulárnějších aplikací pro přehrávání médií na trhu. Tento bezplatný software s otevřeným zdrojovým kódem vám umožňuje streamovat videosoubory (stejně jako hudební a obrazové soubory) z jakéhokoli zdroje. Můžete jej použít ke sledování obsahu na webu, nebo jej můžete použít pro streamování domácí sbírky videa do televizoru. Kodi má také řadu doplňků - mnohem více než oficiální kolekce aplikací Samsung Smart TV. Existují aplikace Kodi, které vám umožní přístup k bezplatným filmům a epizodám televizních pořadů, streamování živých kanálů, jako je ESPN, a kompletně přizpůsobení softwaru podle vašich představ.

Pokud Kodi zní jako nutnost pro vás a vaši rodinu, ale pro vás’nejsme si jisti, jak začít, my’Níže je uveden praktický průvodce, jak nainstalovat Kodi do Samsung Smart TV.

Než začnete: získejte VPN

Než se dostaneme do průvodce, tam’Je to jedna důležitá věc’Budu potřebovat, pokud plánujete používat Kodi v chytré televizi: VPN.

Používání Kodi v jeho základní podobě nebo s oficiálními doplňky není nezákonné. Pokud však začnete používat aplikaci Kodi ke stažení neoficiálních doplňků, které vám umožní sledovat pirátský obsah (jako jsou televizní kanály a filmy, které jste dosud neměli’t zaplaceno), můžete se dostat do problémů s porušováním autorských práv. VPN vás ochrání před stíháním směrováním veškerého provozu přes vzdálený server a jeho šifrováním. To znemožňuje vašemu poskytovateli internetových služeb nebo úřadům zjistit, jak se máte’znovu použijte krabici Kodi.

Ačkoli některé doplňky Kodi mohou zdarma zpřístupnit materiály chráněné autorskými právy, mohou’• Vždy je zpřístupňujte v jakékoli zemi. V některých případech (například u některých zahraničních televizních kanálů)’Pokud se pokusíte streamovat ze špatné země, zobrazí se chyba geo blokování. Pokud však máte síť VPN, můžete se připojit k serverům kdekoli na světě. VPN zamaskuje vaši skutečnou polohu a přiměje poskytovatele televize, aby vás přemýšleli’ve své zemi, odstraňovat geobloky navždy.

Existuje mnoho sítí VPN, ale naší oblíbenou verzí pro Kodi v Samsung Smart TV je ExpressVPN. Tento poskytovatel má tisíce vysokorychlostních serverů po celém světě, takže můžete streamovat v HD bez jakéhokoli zpoždění nebo ukládání do vyrovnávací paměti. Kromě toho jsou jejich soukromí a bezpečnostní funkce prvotřídní a neprodyšné. S ExpressVPN se nikdy nemusíte obávat, že se dostanete do problémů kvůli porušování autorských práv.

ExpressVPN Hodnocení ExpressVPN VPNpro: 9,3 / 10

Můžete nainstalovat Kodi přímo do televizoru?

Mnoho dnes’s Smart TV jsou poháněny operačními systémy Android. Protože Android je jednou z platforem, pro které má Kodi aplikaci, je’■ Snadná instalace softwaru přímo do chytré televize Android. Samsung je však jednou z neobvyklých společností, která běží na méně populárním systému (Tizen OS), který společnost Kodi isn’t kompatibilní s.

Výsledkem je, že’Nelze nainstalovat Kodi přímo do Samsung Smart TV, jako byste to bylo u oficiální aplikace Samsung. Naštěstí však existuje mnoho dalších způsobů, jak Kodi používat v Samsung Smart TV. 3 nejoblíbenější metody jsou:

 • přes Chromecast
 • přes Roku
 • přes Android TV Box

Pokud tyto 3 metody již znějí jako komplikace a zmatek než oni’stojí za to, nebojte se. Tato příručka vysvětlí, jak snadno postupovat podle jednotlivých metod.

Jak nainstalovat Kodi na Samsung Smart TV

Metoda 1: Chromecast

První metoda jsme’Znovu vám ukážeme, že potřebujete Google Chromecast - malé zařízení ve tvaru hůlky, které se připojuje přímo k HDMI portu Samsung Smart TV HDMI. Jednou’Pokud jste Chromecast nastavili, můžete do něj streamovat Kodi prostřednictvím telefonu nebo počítače.

 1. Přidejte zařízení Chromecast do svého zařízení: Prvním krokem pro streamování Kodi do televizoru přes Chromecast je přidání funkce Chromecast do zařízení. jestli ty’pomocí telefonu nebo tabletu to můžete provést stažením a instalací aplikace Google Home. jestli ty’Pokud jste uživatelem počítače, můžete povolit odesílání obsahu otevřením Google Chrome a výběrem Obsazení… z nabídky nastavení. Pokud chcete Obsazení tlačítko, abyste zůstali na panelu nástrojů trvale pro snazší použití, stačí na něj kliknout pravým tlačítkem a vybrat Vždy zobrazovat ikonu.
 2. Nainstalujte Kodi do svého zařízení: Dále musíte do svého zařízení nainstalovat Kodi. Uživatelé telefonů a tabletů najdou aplikaci Kodi v Obchodě Google Play. Uživatelé počítačů si mohou aplikaci stáhnout z https://kodi.tv/download. Jakmile aplikace dokončí stahování a instalaci, otevřete ji a dokončete proces nastavení.
 3. Přenášejte obrazovku: jakmile máte nainstalovanou Kodi, je to’s čas odevzdat obrazovku do zařízení Chromecast. Zkontrolujte, zda je televizor zapnutý a Chromecast by se měl zapnout. Jednou to bylo’s, vyberte Obsazení obrazovky z aplikace Domovská stránka Google nebo klikněte na ikonu Obsazení… na Chrome a vyberte Obsazení plochy z rozevíracího seznamu. Pokud vše půjde dobře, měli byste vidět obrazovku telefonu nebo počítače zrcadlenou na chytré televizi Samsung.
 4. Otevřete Kodi a přehrávejte svá média: nyní vše’Zbývá udělat a najít a přehrát vaše video nebo mediální soubor dle výběru. Stačí v zařízení otevřít aplikaci Kodi, pomocí knihovny médií nebo doplňků přejděte na to, co chcete sledovat, a poté klepněte na tlačítko Přehrát. Vaše média se poté začnou streamovat přímo do vašeho televizoru. Chromecast zrcadlí vaše zařízení’s obrazovku, vyhráli jste’Nebudou moci použít při jiných úlohách při obsazení.

Metoda 2: Roku

Zařízení Roku se v posledních letech staly velmi populární a mnoho lidí s chytrými televizory Samsung vlastní. Ať už máte Streaming Stick, Express, Ultra nebo Premiere, pokud ano’Pokud jde o uživatele Roku 2, 3 nebo 4, tato další metoda je pro vás.

 1. Nainstalujte si Kodi do svého zařízení: nejprve to je první’je čas dostat Kodi do vašeho zařízení. Znovu můžete aplikaci Kodi nainstalovat do telefonu, tabletu nebo počítače (nebo dokonce všech tří). Jen zamiřte https://kodi.tv/download získat počítačovou verzi softwaru nebo jej najít v obchodě Google Play pomocí vašeho kapesního zařízení. Před pokračováním se ujistěte, že je aplikace Kodi správně nastavena.
 2. Aktivujte zrcadlení obrazovky: stejně jako u metody Chromecast’Aby bylo možné sledovat Kodi prostřednictvím Roku, musíte zrcadlit obrazovku. Než to dokážete, vy’Bude nutné povolit funkci na vašem zařízení Roku. Naštěstí to’je to jednoduchý proces. Vše, co musíte udělat, je zamířit k Nastavení panel, vyberte nabídku Systém a poté přejděte na Karta Zrcadlení obrazovky a povolit to.
 3. Nainstalujte do zařízení castingovou aplikaci: vy’Aby bylo možné zahájit zrcadlení, musíte do zařízení nainstalovat také castingovou aplikaci. K dispozici je spousta aplikací - některé jsou obecné, jiné jsou určeny pro konkrétní telefony. Můžeš najděte je hledáním “obsazení” nebo “Pohled” nebo “zrcadlení” aplikace v Obchodě Google Play. Pokud jde o uživatele počítačů, může karta Cast cast Chrome fungovat pro některá zařízení Roku. Pokud ne, stejné vyhledávací termíny vám pomohou najít ten pravý software pro váš casting. Jednou to bylo’Je nainstalován, začněte přenášet obrazovku na svůj Roku.
 4. Otevřete Kodi a přehrávejte svá média

Metoda 3: Android TV Box

Android TV Box je další populární set-top mediální zařízení, které funguje dobře pro streamování Kodi na chytré televizi Samsung. To’je také nejjednodušší metoda na seznamu zdaleka, protože (jak název napovídá) je Android TV Box poháněn OS Android. To znamená, že do něj můžete nainstalovat aplikaci Kodi přímo.

 1. Nainstalujte Kodi do svého zařízení Android Box: Získání aplikace Kodi do vašeho televizního boxu je jednoduché. Stačí připojit a zapnout Box jako obvykle otevřete obchod Play. Do vyhledávací lišty napište Kodi a vy’Rychle najdu, co vy’znovu hledám. Poté ji stáhněte a nainstalujte stejně jako v jakékoli jiné aplikaci.
 2. Otevřete Kodi a přehrávejte svá média

A tady to máte: Kodi na Samsung Smart TV. Bez ohledu na to, jakou instalační metodu jste’Použili jste, jakmile je software spuštěn a spuštěn’Budu moci jej používat, jak chcete. Nastavte si server pro streamování vaší domácí mediální knihovny, nebo se naučte, jak nainstalovat doplňky Kodi třetích stran, pokud chcete sledovat televizi a filmy zdarma - výběr je na vás.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

21 − = 13

map