Jak obejít Sky Broadband Shield v roce 2020


jestli ty’znovu hledáme efektivní způsob, jak rychle a bezpečně obejít Sky Broadband Shield, my’Mám řešení, které potřebujete.

Sky Broadband Shield je vynikajícím nástrojem, pokud máte v domě děti. Služba obsahuje filtry bezpečného vyhledávání, které blokují explicitní obsah z výsledků vyhledávače a pomáhají tak chránit vaše děti před nevhodným materiálem. Pokud jste však dospělí, kteří chtějí bez omezení přistupovat k celé škále obsahu, může být metoda blokování obsahu překročena.

Služba automaticky blokuje veškerý obsah považovaný za nevhodný pro osoby mladší 13 let. A bloky ne’Nezastavujte se pouze na zjevný obsah pro dospělé, ale také na nevinný obsah, jako jsou online hry a sociální sítě.

Pokud chcete obejít Sky Broadband Shield, nejlepší metodou je použití VPN (Virtual Private Network).

V této příručce vám ukážeme nejlepší způsob, jak obejít Sky Broadband Shield, včetně výběru silné VPN, abyste si mohli užívat neomezený přístup k internetu.

Obtokový širokopásmový štít Sky

Sky Broadband Shield je ve výchozím nastavení povolen a Sky ne’t poskytnout spolehlivý způsob, jak službu vypnout. Naštěstí, s VPN, můžete snadno obejít cenzuru.

Síť VPN umožňuje zašifrovat váš internetový provoz, takže je pro poskytovatele internetových služeb nebo jiné třetí strany velmi obtížné zjistit, co děláte online. Všechny vaše online aktivity, včetně žádostí o DNS, které zadáte, a webových stránek, které navštívíte, budou zamlžené a skryté před zvědavými očima.

Sky má seznam domén na černé listině. Když však zašifrujete připojení, poskytovatel internetových služeb nebude schopen zjistit, kdy se pokusíte o přístup na tyto stránky a uložíte omezení.

Nejlepší VPN pro Sky Broadband Shield bypass

Ne všechny VPN jsou vytvořeny rovnocenné. Výběr nejlepší VPN pro obcházení Sky Shield může být skličující úkol. K dispozici jsou stovky služeb VPN, všechny tvrdí, že mají nejlepší služby. VPN, kterou si vyberete, by měla mít robustní šifrování a měla by dodržovat přísné zásady nulových protokolů. Měl by také mít rychlá a spolehlivá připojení pro bezproblémové prohlížení.

Naše nejlepší VPN

ExpressVPN je VPN, kterou doporučujeme pro obcházení Sky Shield. VPN je rychlá, bezpečná a má více než 3 000 serverů ve více než 94 zemích po celém světě.

ExpressVPN ExpressVPN 9,5 / 10Neslužitelné zabezpečení, spolehlivé geografické odblokování a nadprůměrné rychlosti činí z ExpressVPN celkově jednu z našich oblíbených VPN. Prémiový nástroj v každém ohledu, včetně ceny.

  • Vodotěsná bezpečnost
  • Seznam masivních serverů
  • Skvělé pro streamování
  • Velmi dobré pro torrenting
  • Velmi rychle
  • Zákaznická podpora 24/7

Poskytovatel služeb má sídlo na Britských Panenských ostrovech, jurisdikci, která stále ještě leží mimo pět očí’ sféra vlivu. VPN udržuje přísné politika nulových protokolů, a můžete si snadno odpočinout s vědomím, že vaše soukromí je chráněno. ExpressVPN’Díky pokročilým funkcím zabezpečení a ochrany soukromí je VPN ve Velké Británii oblíbenou volbou, kde dohled probíhá hluboko.

Mezi další bezpečnostní funkce patří Ochrana proti úniku IP / DNS, dvojitá VPN, a spínač automatického zabíjení. ExpressVPN také nabízí antimalware funkce, která automaticky blokuje reklamy, phishingové domény a malware.

V současné době má ExpressVPN speciální 49% slevu na roční předplatné, což zahrnuje další 3 měsíce zdarma na 6,67 $. Všechny cenové plány jsou kryty 30denní zárukou vrácení peněz a můžete spustit až 5 současných připojení.

Jak používat VPN k obcházení Sky Broadband Shield

Nastavení VPN je poměrně snadné a proces lze dokončit během několika minut.

  • Stáhněte si aplikaci VPN

Než budete moci udělat cokoli jiného, ​​budete si muset aplikaci stáhnout do svého zařízení. Většina sítí VPN poskytuje aplikace pro Windows, Mac, iOS a Android. Někteří, například ExpressVPN, nabízejí také rozšíření prohlížeče a aplikace pro streamování zařízení, jako jsou Amazon Firestick a Amazon Fire..

  • Zaregistrujte se a přihlaste se

Po vás’Pokud jste si stáhli a nainstalovali aplikaci, budete si muset vytvořit účet. Zadejte své přihlašovací údaje a vyberte preferovaný tarif. Nyní stačí jen vybrat server VPN ze seznamu serverů a stisknout “Připojit.” Vaše data budou zašifrována a tunelována prostřednictvím serveru VPN, který používáte’Vybrali jste. Nebojte se vybrat jakýkoli server ve Velké Británii.

  • Užijte si neomezený přístup

Jakmile bude připojení VPN spuštěno, vše, co děláte online, zůstane soukromé. Ani Sky nemůže vidět ani sledovat vaše chování při procházení. Protože je váš provoz maskovaný, Sky Broadband Shield přestane fungovat. Vy’Budu mít přístup k webům, které byly dříve zablokovány, stejně jako k jinému obsahu na internetu.

Zabalit

Sky Broadband Shield má své klady. To’je skvělé pro rodiny s malými dětmi, ale pokud ne’Nemám děti, může chybět účel. Dokonce i malware, který nabízí Sky Shield, lze nahradit VPN’s antimalwarové nástroje.

VPN vám také umožní obejít jiné formy cenzury a získat přístup k veškerému obsahu na internetu. Pokračujte a zkuste obejít Sky Broadband Shield pomocí VPN a dejte nám vědět své myšlenky v sekci komentářů níže.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 6 = 1