Jak odblokovat Snapchat


Snapchat je ve vaší lokalitě zakázán? Už ne! Náš průvodce, jak odblokovat Snapchat, vám ukáže, jak začít odesílat snímky vašim nejlepším přátelům a nejhorším nepřátelům hned.

Snapchat je oblíbený pro zasílání zpráv a odesílání obrázků. To vám umožní shromažďovat vaše oblíbené příběhy a snímky, zatímco vy objevujete příběhy přinesené světem’s nejlepšími událostmi a vydavateli.

Aplikace usnadňuje komunikaci a zábavu. Nicméně, to’s politováním, že je v některých regionech nepřístupný. Některé země neumožňují používání Snapchatu a jiných sociálních aplikací z důvodu kybernetické bezpečnosti. Nemůžete mít přístup k Snapchatu například v Číně.

Je nešťastné, že vysoké školy, univerzity a některá pracoviště také omezují používání Snapchatu. V takových situacích můžete’t aplikaci používat, pokud nevíte, jak odblokovat Snapchat.

Proč některé země a instituce omezují Snapchat

Většina zaměstnavatelů a škol trvá na tom, aby kdokoli použil tuto instituci’Síť pro přístup k internetu by ji měla používat pouze pro zamýšlenou práci. Používání internetu pro jiné účely se považuje za ztrátu času a zdrojů. Proto většina institucí blokuje přístup na weby sociálních médií, jako je Snapchat.

Země jako Čína a Bangladéš zakázaly používání Snapchatu kvůli internetovým předpisům. Čína například cenzuruje svůj internet, aby jej chránila “svrchovanost v kyberprostoru.”

Tento druh internetové cenzury blokuje vše, co je považováno za nepříznivé údaje ze zahraničí. Omezuje také přístup k některým webům, ale nejvíce ovlivněny jsou aplikace a weby sociálních médií. Naproti tomu správce sítě může blokovat přístup na libovolný web nebo službu několika stisky kláves a několika kliknutími myši.

Naštěstí existuje snadný způsob, jak se naučit, jak odblokovat Snapchat a použít ho kdekoli.

Jak odblokovat Snapchat

Protože internetová cenzura v některých zemích je silná a může se zdát nerozbitná, mnoho uživatelů Snapchat se obává, jak k ní přistupovat. Pomocí důvěryhodného nástroje VPN je možné přistupovat k modulu Snapchat odkudkoli na světě.

Klient VPN vám poskytuje šifrovanou a zabezpečenou síť, která je vytvořena prostřednictvím veřejného internetového připojení. Díky tomu mohou uživatelé skrýt svou skutečnou identitu přes internet. Dobrá VPN skryje vaše internetové aktivity před poskytovatelem internetových služeb a vládou.

VPN také umožňuje uniknout cenzuře, která je řízena prací, školou, poskytovatelem internetových služeb nebo vládou, a umožňuje vám skrýt vaši polohu. Stručně řečeno, VPN otevírá přístup k veškerému geograficky blokovanému obsahu. Díky tomu je perfektním nástrojem pro přístup k Snapchat z míst, kde je blokována.

Služby VPN pokrývají vaše připojení k internetu vrstvou šifrování. Proto nejen odblokuje stránky, ale také nabízí ochranu osobního soukromí a dat.

Výběr nejlepší VPN pro odblokování Snapchat

Nejlepší VPN pro streamování

Hlavním cílem je naučit se používat Snapchat na školní wifi nebo pracovní wifi. Měli byste však také pamatovat na to, že VPN lze použít pro jiné účely. Kromě odblokování služby Snapchat a dalších sociálních sítí budete možná muset zvážit také VPN’s dalšími vlastnostmi.

Doporučujeme používat NordVPN, což je nejbezpečnější a nejspolehlivější VPN na trhu.

NordVPN NordVPN 9.5 / 10 Bezchybné postupy v oblasti ochrany osobních údajů, pokročilé bezpečnostní funkce a spolehlivé funkce geodblokování dělají z NordVPN nesporného lídra v oboru. Ať už potřebujete cokoli, tato VPN vás pokryla - vše již od 3,49 $ / měsíc.

 • Vynikající zabezpečení
 • Skvělý seznam serverů
 • Úžasné pro Netflix
 • Dobré pro torrenting
 • Velmi snadné použití
 • Dostupné ceny

Stále na plotě? Tady’s co zvážit při hledání nejlepší VPN:

Rychlost připojení

Vybraná služba VPN by vám měla poskytnout rychlá a šifrovaná připojení. Pokud je rychlost správná, neměli byste mít žádný problém při odesílání nebo prohlížení videí na bázi Snapchat nebo jiného videoobsahu. Měli byste si však uvědomit, že vaše celková rychlost se bude lišit v závislosti na rychlosti vašeho základního připojení.

Podpora více platforem

Snapchat je k dispozici pouze na platformách zařízení Android a iOS, ale možná byste měli zvážit VPN’schopnost podporovat více platforem. Většina lidí má stolní zařízení, takže má smysl hledat VPN, která podporuje OS vašeho počítače - Windows, Mac, Linux atd.

Flexibilita přechodu z jednoho zařízení na druhé pomocí stejné VPN vám může pomoci odblokovat webové stránky a chránit vaše připojení k internetu pro streamingové služby a herní servery na kterémkoli zařízení, které se rozhodnete použít.

Zákaznická podpora

Někdy se mohou vyskytnout problémy s připojením VPN, což znamená, že používání služby Snapchat může být obtížné nebo zcela nemožné. V takových situacích budete možná potřebovat rychlou pomoc při opětovném připojení nebo položení otázek týkajících se služby VPN.

Poskytovatel VPN by proto měl mít vyhrazenou zákaznickou podporu a často kladené otázky na webových stránkách poskytovatele. Zákaznická podpora by měla být schopna rychle reagovat a v případě potřeby nabídnout pomoc.

Globální pokrytí serveru

Jako fanoušek Snapchat skončíte sledováním mnoha streamovaných videí a posloucháte spoustu streamované hudby. Přestože někteří poskytovatelé obsahu mohou omezit poslech nebo prohlížení obsahu pouze na určité oblasti, globální síť VPN vám umožní přístup ke všem obsahu. VPN by měla mít servery v co největším počtu zemí, aby umožnily flexibilnější způsob odblokování obsahu.

Cena

Přední VPN může stát o něco více ve srovnání s menšími VPN. Náklady se však obvykle shodují s nabízenou službou. K dispozici jsou také bezplatné služby VPN, které mohou být užitečné, pokud dobře fungují na požadovaném zařízení.

Se všemi uvažovanými okolnostmi může síť VPN usnadnit a bezpečně používat Snapchat a zároveň nabídnout stejný zabezpečení a přístup k obsahu pro jiné internetové aktivity. S ohledem na to zde’s jak používat Snapchat na školní wifi, pracovní wifi nebo omezené oblasti pomocí VPN:

 • Nejprve musíte projít nejlepší poskytovatele VPN a vybrat si toho, o kterém si myslíte, že bude vyhovovat vašim potřebám.
 • Zaregistrujte se do služby VPN výběrem cenového plánu a získáním uživatelských údajů (tj. Uživatelského jména a hesla VPN)
 • Poté do svého zařízení nainstalujte klienta VPN
 • Po instalaci spusťte VPN a připojte se k serveru mimo vaši oblast. (VPN přichází se seznamem serverů, ze kterých si můžete vybrat)
 • Po připojení k serveru stáhněte aplikaci Snapchat. U zařízení Android si stáhněte aplikaci z Obchodu Google Play. Uživatelé iOS si stáhněte aplikaci z App Store.
 • Nainstalujte si Snapchat do svého zařízení, zaregistrujte si účet pomocí své e-mailové adresy nebo se přihlaste, pokud jej již máte. Nyní můžete Snapchat používat, dokud bude vaše VPN aktivní.
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

92 − = 86