Jak odblokovat zákaz Fortnite IP pomocí VPN


Zakázala společnost Epic Games vaši Fortnite IP bez důvodu, takže nemůžete získat přístup k serverům pro více hráčů a sledovat finále Světového poháru Fortnite? Nic velkého. Vy’Z bitevního autobusu znovu vyskočím.

My’Vysvětlím vám vše, co potřebujete vědět, abyste si mohli užívat svého oblíbeného střelce, aniž byste padli na odpor epickým hrám’ přehnaná bezpečnostní opatření. Tento víkend také budete moci streamovat finále Světového poháru Fortnite pomocí režimu obraz v obraze.

Proč Epic Games zakazují Fortnite IPs?

Na první pohled se to zdá opravdu podivné. Proč by tato hra obtěžovala tolik fanoušků nemotorným blokováním jejich IP adres? Ukazuje se, že Epické hry měly dobrý důvod k akci.

Důvodem zákazu je skutečnost, že Fortnite’s Režim Battle Royale je náchylný k podvádění.

Důvtipní hráči mohou hru hacknout několika způsoby

Brzy poté, co byl Fortnite propuštěn, hackeři vytvořili nástroje, které tyto hacky otevřely běžným hráčům. I když většina tohoto softwaru byla ve skutečnosti malware, mnoho hráčů našlo způsoby, jak manipulovat s hrou. A to byla špatná zpráva pro běžné hráče, kteří chtěli hrát spravedlivě.

V reakci na to Epic formuloval jejich podmínky služby, aby jim umožnil zakázat hráče, kdykoli se jim to líbí. Podívejte se na T&Cs, které přišly ke stažení, a vy’Uvidím to Epic může vyloučit kohokoli a oni ne’nemusím uvádět důvod.

Epické cílené IP adresy z mnoha důvodů. Měli dvě možnosti:

  • Dostávat zprávy o podvádění od ostatních hráčů a vzít na vědomí obžalovaného.
  • Zkusit detekovat podezřelé IP a automaticky je sundat.

Tisíce nevinných lidí zakázáno

Tato druhá technika bohužel znamenala, že tisíce hráčů, kteří používali Fortnite VPN pro přístup ke hře, se náhle ocitli uzamčení a obviněni z manipulace. A spousta lidí se snažila dostat zpět do hry’s servery poté, co jim byl zakázán jejich Fortnite IP bez důvodu.

Pravda je ale taková můžete hrát Fortnite a používat VPN současně, aniž by to vyvolalo hněv hry’s administrátory.

Odpojte se od Fortnite bez obrovského zvýšení počtu pingů

Obejděte svůj zákaz Fortnite IP pomocí bleskově rychlé VPN

Navštivte Astrill VPN ▸

Tak ať’Prozkoumejte nejlepší způsoby odeberte Fortnite IP zákaz a další problémy, které se vyskytly při hraní jednoho z 2020’největší hry.

Proč používat VPN k hraní Fortnite stejně??

Proč používat VPN k hraní Fortnite?

Než přejdeme k technickým opravám a jak obejít problémy spojené se zákazem IP, dovolte’je vidět, proč vy’d. Při hraní hry musíte použít VPN.

Ve skutečnosti existuje několik důvodů.

1. Porazit cenzory

Uživatelé v některých zemích, jako je Čína, se spoléhají na nalezení virtuální sítě VPN, protože by jinak’nebudu mít přístup ke hře’s servery vůbec. Čínská vláda rutinně blokuje hry jako Fortnite, takže použití VPN je nezbytné.

2. Ochrana osobních údajů

obohatit obavy o soukromí

Za druhé byste měli používat VPN kdykoli’re online, aby vaše soukromí co nejvíce vodotěsné.

Tam by neměl’t být důvodem k vynucení kompromisu mezi zábavou a soukromí, zejména pokud jste vy’děláte na pozadí něco jiného.

3. Boj proti zpoždění

Použití VPN může také přinést zlepšení výkonu, která bojují s nadměrným zpožděním a zastavit zobrazování chybových zpráv Fortnite.

Například:

  • jestli ty’jste v zemi, která’je daleko od hlavních serverů Fortnite.
  • Musíte použít pomalý místní server.

Chcete-li neutralizovat nevýhodu vaší polohy, můžete pomocí VPN propojit rychlejší server.

4. Throttling

fortnite Throttling

Někteří hráči Fortnite trpí škrtením na šířku pásma ISP, což může také radikálně snížit rychlost hry. VPN jsou často dobrým způsobem, jak se vyhnout škrtení, které pomáhá hráčům snížit jejich ping a připojit se k elitě.

5. Školní zákazy

Lidé se tak uchylují k Fortnite VPN k odblokování hry na místech, jako jsou školy a veřejné budovy.

Děti a studenti by se obecně měli soustředit na svou práci. To však znamená, že občas může malá hrací relace pomoci uvolnit páru. Pro mnoho studentů to není’To není možné bez VPN.

6. Podvádění

A pak jsou tu podvodníci. Ti podvodníci, kteří se obviňují za vaši potřebu tohoto obchvatu zákazu Fortnite IP, stále existují a snaží se získat nespravedlivou výhodu. Pokud tedy’S potěšením používat nástroje ke zlepšení svých herních schopností, VPN je zásadní.

Spolu s těmito důvody, VPN také přijali lidé, kteří chtějí odblokovat Fortnite IP zákazy.

Když je vaše IP adresa zakázána, můžete’jednoduše jednoduše přihlásit se asi po týdnu.

Namísto toho se vraťte do akce’Musím maskovat vaši IP, což je přesně to, co VPN dělají.

Odblokování zákazu Fortnite IP

Odblokování zákazu Fortnite IP

Nechat’s přejít na to, jak odblokovat váš Fortnite IP zákaz pomocí VPN.

Jak můžete’hádal jsem to’není to jednoduché. To proto, že vývojáři Fortnite tvrdě pracovali na blokování mnoha populárních masových trhů VPN. Některé však stále fungují dobře a poskytují přístup k serverům Fortnite po celém světě.

jestli ty’Nechal jsem vaše Fortnite IP zakázat bez důvodu, to’Je to dobrý nápad vyzkoušet ověřené VPN.

Zde je TOP 5 možností.

1. Astrill

Se svými neuvěřitelnými rychlostmi a automatickými systémy pro nalezení nejrychlejšího spojení se zdá být Astrill stvořen pro hráče Fortnite. Snadné nastavení, to’je skvělá služba pro jakoukoli herní platformu.

Jak odblokovat zákaz Fortnite IP pomocí VPN

Astrill VPN ▸

Hodnocení VPNpro: 9,3 / 10

Navštivte Astrill VPN ▸

2. ExpressVPN

ExpressVPN se může pochlubit obrovskou serverovou sítí a rychlými rychlostmi. Dodává se bez omezení přepínače a vynikající šifrování. All-in-all, to’je ideální pro fanoušky Fortnite.

Logo ExpressVPN

ExpressVPN ▸

Hodnocení VPNpro: 9,6/10

Navštivte ExpressVPN ▸

3. NordVPN

Fortnite’s vývojáři nemají’t praskl průmyslu’Nejlepší v oblasti ochrany soukromí a bezpečnosti, NordVPN. A to ne’Zdá se, že se pravděpodobně změní. Žádné protokoly a vysoké rychlosti jsou doplňky, díky kterým je vynikající volbou.

Logo NordVPN

NordVPN ▸

Hodnocení VPNpro: 9,5 / 10

Navštivte NordVPN ▸

4. PrivateVPN

Téměř stejně rychle a populárně jako lídři jako ExpressVPN, PrivateVPN má mimořádné skóre v oddělení zákaznických služeb, kteří by měli pomoci usnadnit začátečníky do světa VPN a budou vědět vše o tom, jak odstranit také problémy spojené se zákazem IP..

PrivateVPN recenze

PrivateVPN ▸

Hodnocení VPNpro: 8,5 / 10

Navštivte PrivateVPN ▸

5. VyprVPN

Super levné, ale spolehlivé a rychlé, Vypr’Servery 700+ poskytují dobrý výkon a neexistují žádné protokoly, kterých by se museli starat. To’s perfektním řešením pro rozpočet.

vypr vpn logo

VyprVPN ▸

Hodnocení VPNpro: 8,3 / 10

Navštivte VyprVPN ▸

Každá z těchto služeb má skvělé výsledky při stínění identity uživatelů Fortnite (a hráči jiných online her). Jako obvykle u VPN, existují mezi nimi určité rozdíly. Například ExpressVPN i NordVPN mají velké globální seznamy serverů. Díky tomu jsou ideální pro lidi, kteří potřebují najít nejrychlejší lokální server Fortnite.

Dobrý obecný návrh je Stáhněte si bezplatnou zkušební verzi o Fortnite VPN a zkontrolujte rychlosti serveru. Tam’je šikovný web s názvem Fortniteserverstatus což umožňuje čtení rychlostí serveru v reálném čase. Ony’měří se v různých regionech (nikoli na základě jednotlivých serverů) a poskytují dobrou představu o tom, kde jsou nejlepší připojení.

Změňte svou IP adresu a získejte přístup k Fortnite

Změňte svou IP adresu a získejte přístup k Fortnite

Našli jste VPN se správnou kombinací přístupnosti, hodnoty a rychlosti? Nechat’Použijte jej k odstranění vašich opatření zákazu Fortnite IP a vraťte se do srdce bitvy.

Než se ale ponoříte zpět, možná budete chtít vzít pár dalších akcí, které zajistí, že Epic dokáže’t detekovat váš návrat.

  1. Bohužel to znamená přeinstalaci Fortnite. Pokud se přihlásíte přímo zpět pomocí Fortnite VPN, existuje’Je to velká šance, že Epic’Varovný systém vás narazí rovnou zpět.
  2. První věc, kterou zde musíte udělat, je vytvořit nový uživatelský účet Windows a dát tento účet “Správní práva.”
  3. Přejděte na ovládací panel a přepněte na nového uživatele, kterého jste právě vytvořili,
  4. Zapněte si VPN a vydejte se na web Epic Games Fortnite.
  5. Chyťte si přeinstalovat Fortnite a založit zcela nový účet Epic Games. Udělejte to před stažením samotné hry. Když to’je hotovo, spusťte stahování a přihlaste se.

Pokud vás VPN’Vybrali jste je efektivní a vy’Vytvořili jsme si účet s čistou pokožkou’t být žádné problémy. Prostě Nezapomeňte, že podvádění může vést k náhlému zákazu IP, a tam’s vždy malá šance, že budou odstraněny omylem.

Naštěstí nyní, když víte, jak odblokovat zákaz Fortnite IP pomocí VPN, to by nemělo’t být masivní problém.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 3 =