Jak opravit zpoždění PUBG

Vyvinutý společností PUBG, dceřinou společností BlueHole, PlayerUnknown’s Battlegrounds, jinak známý jako PUBG, je online hra, ve které hráči soutěží proti sobě ve vaší typické bitvě royale typu hry.


Inspirace pro PlayerUnknown’Bojiště byla čerpána z předchozích modů vytvořených Brendanem Greenem, jinak známým jako nepolapitelný “PlayerNeknown.” Greene založil své mody na filmu Battle Royale a nakonec je rozšířil do samostatné hry, která se stala známou jako PUBG.

Ve hře je až na sto hráčů upuštěno na ostrov, kde musí hledat vybavení a zbraně, aby zabili ostatní hráče, zatímco se snaží co nejdéle přežít.
Každý zápas má k dispozici bezpečnou zónu, ale s postupem hry se zmenšuje, což nutí setkání mezi hráči. Nakonec vyhraje poslední tým nebo jednotlivý hráč, který přežil.

PUBG zpoždění problémy

Přestože PlayerUnknown’s Battlegrounds se stal velmi oblíbeným favoritem mezi hráči, mnoho hráčů zažilo zpoždění nebo koktání při hraní hry. Pokud tedy’zažil jsem některý z těchto problémů, vím, že ty’Nejste sami a existuje několik věcí, které můžete udělat, abyste se pokusili problém vyřešit.

Níže jsme’znovu projdeme některé z nejčastějších problémů, které způsobují koktání PUBG, a my’Vysvětlím také, jak je opravit.

Ale než se pokusíme přijít na to, jak opravit PUBG zpoždění, to’Je důležité zajistit, aby váš systém splňoval minimální systémové požadavky pro správné fungování hry.

Systémové požadavky PUBG

Níže jsme’Projdu jak minimální, tak doporučené systémové požadavky pro spuštění aplikace PlayerUnknown’s Bojiště. Jen mějte na paměti, že zatímco vy’Stále budete moci spustit hru splněním minimálních požadavků, vy’Pravděpodobně se vyskytnou problémy, protože váš počítač bude jen stěží schopen držet krok s náročnými požadavky hry.

Minimální systémové požadavky

 • Procesor: Intel Core i5-4430 nebo AMD FX-6300
 • RAM: 8 GB
 • Grafická karta: Nvidia GeForce GTX 960 2 GB nebo AMD Radeon R7 370 2 GB
 • Úložiště: 30 GB
 • Operační systém: 64-bit Windows 7, 8.1 nebo 10

Doporučené systémové požadavky

 • Procesor: AMD Ryzen 5-1600 nebo Intel Core i5-7600k
 • RAM: 16 GB
 • Grafická karta: Nvidia GTX 1060 6 GB nebo vyšší
 • Úložiště: 30 GB
  Operační systém: 64-bit Windows 10

Pokud tyto systémové požadavky splníte a vy’Pokud stále dochází ke zpoždění a koktání, možná budete schopni vyřešit tyto problémy vyzkoušením jedné z následujících oprav.

PUBG koktání způsobené zpožděním serveru

Jednou z nejčastějších příčin koktání a třpytení je zpoždění serveru PUBG.
Protože však tyto servery jsou ovládány přímo hrou’s vývojáři, tam opravdu není’Všechno, co s tím můžeme udělat. Existuje však několik jednoduchých změn, které můžeme udělat pro zvýšení vašeho počítače’s ping a vyřešit problém koktání nebo zpoždění.

To zahrnuje omezení přístupu k internetu pro ostatní, kteří používají vaše připojení, a zvýšení vašeho internetového balíčku’s šířku pásma, nebo jednoduše pomocí kabelového připojení, na rozdíl od bezdrátového připojení, hrát hru.

Tyto opravy by však měly fungovat pro většinu problémů s koktáním PUBG, pokud ano’Zobrazuje se chybová zpráva, která říká, “Byla detekována síť PUBG”, podívejte se na tohoto podrobného průvodce, který vám pomůže vyřešit váš problém.

Aktualizujte grafickou kartu a síťové ovladače

Chcete-li získat nejlepší možný výkon z hardwaru, je to’Je důležité zajistit, aby všechny vaše ovladače byly aktuální a aktuální. Aktualizace ovladače grafické karty může někdy zlepšit výkon až o 30%.

Na druhé straně chybějící nebo zastaralé ovladače síťových karet pravděpodobně přispějí k prodlevám v síti a připojení.

Proto doporučujeme zkontrolovat a aktualizovat všechny ovladače zařízení, které chybí nebo jsou zastaralé. To lze provést ručně nebo automaticky pomocí nástroje automatické aktualizace.
Chcete-li aktualizovat ovladače zařízení ručně, musíte’Musím najít nejnovější verzi ovladačů od výrobce’web. Poté je stáhněte a nainstalujte do počítače. Restartujte hru a zkontrolujte, zda to nezměnilo váš problém s latencí.

Nejjednodušší metodou pro aktualizaci ovladačů je použití nástroje automatické aktualizace. To jsou vynikající pro ty, kteří si to nedělají’Nemáte čas ani dovednosti pro správné stažení a instalaci nových ovladačů. Software jednoduše prohledá váš počítač a najde všechny ovladače, které chybí nebo jsou zastaralé, a poté automaticky nainstaluje nejnovější verze.

Opravte zpoždění PUBG pomocí VPN

Při používání sítě VPN jsou všechna data, která opouští váš počítač, automaticky šifrována, což zajišťuje bezpečnost a ochranu vašich informací při cestování tam a zpět do sítě’s server. Síť VPN může pomoci s rychlostí, zejména pokud váš poskytovatel připojení omezuje rychlost připojení. Pomáhá vám také připojit se k hernímu serveru pomocí rychlejšího připojení tím, že vám umožní vybrat server, který je nejblíže herním serverům PUBG, čímž minimalizuje rychlost výpadku.

Chcete-li použít VPN, musíte’Nejprve si musíte vybrat poskytovatele VPN (vhodného pro hraní her) podle svého výběru a poté si stáhněte a nainstalujte software do svého počítače. Po instalaci otevřete program a připojte se k jednomu z vysokorychlostních serverů ze seznamu možností.

Pak ty’můžete začít hrát hru a hrát PUBG prostřednictvím rychlého, bezpečného a zabezpečeného připojení.

Omezte aplikace na pozadí

Jedním jednoduchým způsobem, jak zajistit, aby váš počítač fungoval na optimální úrovni, je omezit všechny zbytečné aplikace na pozadí, které by mohly být čerpány z vašeho systému.’s prostředky.
Chcete-li to provést, otevřete Správce úloh a prohledejte v seznamu všechny programy, které nejste’t právě používá. Klikněte pravým tlačítkem myši na aplikace, které chcete zavřít, a vyberte “Ukončit úlohu”.

To by mělo uvolnit trochu vašeho počítače’s RAM a může stačit k vyřešení problémů, které vy’už jsem měl.

Omezte využití místní sítě

Zpožďuji vás’Může to být také způsobeno nedostatečnou šířkou pásma způsobenou jinými lidmi nebo zařízeními připojenými k vaší síti.

Proto se ujistěte, že jste’jediná osoba připojená k síti a že žádná další zařízení nevyužívají žádnou ze svých šířek pásma.

Můžete dokonce zkusit změnit své internetové heslo, abyste se ujistili, že ve směrovači není nikdo’Okolí ukradne vaše spojení. Pokud změníte heslo a zdá se, že váš problém zmizel, pravděpodobně to způsobila jiná osoba používající vaši síť.

Snižte rozlišení

Někdy, pokud je vaše rozlišení nastaveno příliš vysoko, může to přispět k zpoždění při hraní PUBG. Chcete-li to vyřešit, vy’budete chtít vytvořit zástupce hry PUBG. Poté klikněte pravým tlačítkem na zástupce’Právě jste vytvořili a vyberte Vlastnosti.

Vyberte kartu Zástupce a v poli Cíl ponechte prázdné místo a potom zadejte nižší rozlišení, například 1024 x 768.

Poté nahrajte svou hru, abyste zjistili, zda spuštění v nižším rozlišení nevyřešilo problém se zpožděním’už jsem měl.

Nastavit PUBG jako vysokou prioritu

Jako my’již jsem zmínil, můžete použít svůj systém’s Správce úloh, abyste získali užitečný přehled o tom, jak dobře funguje váš počítač. Kromě omezení aplikací na pozadí a ukončení zbytečných úkolů, které používají váš systém’s RAM, můžete ji také použít k nastavení PUBG jako vysoké priority.

To umožní hře čerpat všechny zdroje potřebné k řádnému fungování. Chcete-li to provést, otevřete správce úloh a klepněte pravým tlačítkem myši na PUBG na kartě Podrobnosti. Poté jednoduše změňte jeho prioritu na Vysoká a klikněte na OK.

Zvyšte svůj PC’s výkon

Existuje také několik nastavení, která můžete zkusit změnit, abyste vylepšili svůj počítač’s výkon. Pro začátečníky se ujistěte, že váš počítač běží v herním režimu, což samo o sobě stačí k vyřešení problému s latencí, který vy’už jsem měl.

Můžete také zkusit proniknout do ovládacího panelu a vybrat Systém a zabezpečení. Poté klikněte na Systém, Upřesnit nastavení systému. Poté na kartě Výkon ještě jednou klikněte na Nastavení a vyberte “Upravte pro nejlepší výkon”. Konečně, udeř “Aplikovat” a váš počítač by nyní měl být optimalizován tak, aby fungoval efektivně.

Optimalizace nastavení, jako je toto, nemusí úplně vyřešit váš problém s PUBG zpožděním, ale zajistí, že váš počítač bude pracovat s maximální účinností pro hraní.

Zahrajte si PUBG na celou obrazovku

Jedním z jednoduchých a efektivních způsobů, jak omezit problém s latencí, je zajistit si to’znovu spusťte hru v režimu celé obrazovky. Za tímto účelem během hry jednoduše stiskněte Alt a Enter současně a hra by se měla přepnout na celou obrazovku.

Změňte svůj počítač’s možnosti napájení

Pro uživatele notebooků je zde’s jedním posledním tipem, který vám pomůže problém vyřešit.

Většinu času, náš počítač’s plány napájení jsou ve výchozím nastavení nastaveny na vyvážené nebo úsporné. I když je to vynikající způsob, jak šetřit životnost baterie, může to také ohrozit váš počítač’s provozní kapacita a celkový výkon.

Proto je to’Doporučuje se přepnout nastavení napájení na vysoký výkon, který může vybít baterii rychleji, ale může stačit vyřešit problémy související se zpožděním.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 4 = 9