Jak se dívat na dospělé plavat online


Adult Swim je Cartoon Network’s noční programovací blok. Na rozdíl od obvyklého etického kodexu a cílové demografické struktury své mateřské sítě, Adult Swim plně využívá svůj programový slot po povodí, specializující se na přehlídky tlačící na hranici, které získaly kulturní následky.

Zahájena v roce 2001, aby mohla konkurovat “karikatury pro dospělé” jako Simpsonovi, Adult Swim se stal známým nejen svým původním programováním, ale i svými syndikovanými show Rodinný typ a americký táta! od Fox Network.

Přestože je síť Cartoon primárně přístupná prostřednictvím kabelu, začala, stejně jako mnoho jiných televizních sítí, streamovat většinu svého obsahu online - včetně Adult Swim. Tady’s průvodcem pro nůžky na šňůry, kteří si chtějí dopřát dospělého plavání’s zany, transgresivní komediální show online.

Které pořady jsou pro dospělé plavat?

Níže je uveden seznam dospělých plavání’nejoblíbenější originální programování.

 • Rick a Morty (2013 - současnost): oblíbená animovaná série o vysoce inteligentním vědci a jeho velmi nevědeckém vnukovi.
 • Eric Andre Show (2012 – dosud): hluboce bizarní chatová show hostovaná zjevně rozladěným Ericem Andreem, jehož technika rozhovoru zahrnuje emoční mučení.
 • Tim a Eric Awesome Show, skvělá práce! (2007–2017): znepokojující antikomediální skica, která satirizuje veřejný přístup k televizi.
 • Aqua Teen Hunger Force (2000–2015): animovaná situační komedie, která sleduje dobrodružství skupiny antropomorfních objednávek rychlého občerstvení

Jak sledovat online plavání dospělých

Adult Swim je k dispozici k přímému přenosu na oficiální domovské stránce. Programování probíhá ve vzduchu od 20:00 do 6:00, východního a tichomořského času. Kromě toho má Adult Swim také v USA k dispozici mnoho svých starších pořadů.

Blok je k dispozici také na internetových kabelových balíčcích, jako je Sling TV. Předplatné těchto služeb je obvykle drahé a pohybuje se mezi 40–50 USD (ačkoli Sling začíná na 25 USD), ale ve vašem předplatném zahrnuje velké množství dalších kanálů..

V poslední době získali všichni 4 práva na plavání pro dospělé, čímž poprvé zpřístupnili originální podsítě k prohlížení ve Velké Británii. Streamování je zdarma na webech All 4 i Adult Swim.

Bohužel však některé epizody a pořady nejsou k dispozici pro streamování VOD na webových stránkách Adult Swim nebo All 4, což je proto, že některé další služby, například Hulu a Netflix, si zakoupily práva na pořady..

Ustanovení o autorských právech také zakazují divákům mimo USA a Spojené království v prohlížení dospělých plavat. To může být bolest pro mnoho diváků, zejména pro obyvatele USA nebo Velké Británie, kteří cestují do zahraničí a chtějí držet krok se svými oblíbenými přehlídkami Swult pro dospělé.

Toonami

Toonami byl původně uveden jako součást Cartoon Network’s večerní programování, a byl navržen tak, aby apelovat na teenagery. Zatímco tam byly nějaké pokusy o originální programování na tomto bloku, Toonami historicky ukazoval většinou americké a japonské animované akční série.

Mezi pořady vysílanými po celém bloku’s historie jsou:

 • Dragon Ball Z
 • Ben 10
 • Fullmetal Alchemist: Brotherhood
 • Gundam Wing
 • Naruto
 • Pokémon
 • Samuraj Jack
 • Mladiství titáni

Cartoon Network se pohrává s Toonami od svého uvedení na trh v roce 1997 a nakonec ho v roce 2008 vypustil.’s žertem, než se přizná k ohromně pozitivním reakcím, které obdržela a obnovila je jako součást nočního slotu.

Nyní je Toonami k dispozici v sobotních nocích od 21:00 do 4:00 - sedmi pevných hodin vaší oblíbené akční anime. Stejně jako Adult Swim je k dispozici živé vysílání kdekoli na světě během vysílacích hodin a je přístupné tímto způsobem na webu Adult Swim.

Stejně jako u svého rodičovského bloku, Toonami show nejsou k dispozici na VOD mimo USA. Na rozdíl od Adult Swim však není Toonami k dispozici ve Velké Británii, pokud nemáte Sky TV. (Řezačky šňůr v USA jsou schopni prohlížet Toonami stejným způsobem jako Cartoon Network a Adult Swim: prostřednictvím přes-the-top (OTT) balíčků internetové televize, jako je Sling TV.)

Samozřejmě existují určité způsoby, jak streamovat Toonami a dospělé plavat, řekněme, neoficiálními prostředky a zdarma. My’d radit opatrně před uchýlením se k těmto metodám, protože jsou nejen nezákonné, ale také brání malwaru.

Navíc, pokud’na území, kde je porušování autorských práv běžně trestáno, se můžete dostat do vážných potíží při získávání těchto neoficiálních metod.

VPN pro dospělé plavání

Jak jsme již zmínili, sekce Adult Swim VOD je geograficky omezena na USA. Navíc, pokud’zkuste si prohlédnout živý stream pro dospělé plavat z méně přípustného území, možná to zjistíte’ani k tomu přístup.

Nejlepší řešení obou těchto problémů je použití virtuální privátní sítě (VPN). Toto zakrývá vaši skutečnou polohu zasláním vašich datových požadavků přes vzdálený server, který pak přiměje web hostitele, aby vás přemýšlel’úplně na jiném místě.

K této datové transakci dojde dříve, než vaše data dosáhnou vaší IP, takže pokud ano’na území, které zakazuje streamování amerických médií, existuje velká šance, že budete moci tyto brány firewall obejít úplně.

Naším hlavním doporučením je ExpressVPN, který pravděpodobně poskytuje nejlepší VPN službu na současném trhu. Doporučujeme však také přečíst si několik recenzí, než vyberete VPN pro dospělé plavání.

(Jako vedlejší poznámku’Je třeba poznamenat, že byste nikdy neměli být v pokušení poskytovatele bezplatné VPN. Provoz VPN je nákladný, a proto bezplatný poskytovatel bude pravděpodobně používat podřízené servery nebo poskytovat nežádoucí rychlosti šifrování nebo připojení.)

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

72 − = 66