Jak se dívat na Gotham online


Pátá sezóna série Gotham byla vysílána v lednu 2019, ale kvůli geo-omezením nebudou fanoušci mimo USA moci sledovat show. První epizoda zasáhne obrazovky 3. ledna a ke sledování pořadu, jak se začne vysílat nebo dohonit v předešlých obdobích, potřebujete VPN, abyste se dostali přes geobloky.

Gotham je velmi zábavná show. Je to produkce FOX, která vypráví příběh Batmana. Podle ukázky’Stvořitel Bruno Heller se rozhodl založit Gothamovu sérii kolem Bruce Wayna’rodiče byli zavražděni.

Hlavní postavou v pořadu je James Gordon, nábor do oddělení městské policie v Gothamu, který je spolu se svým partnerem pověřen vyšetřováním vražd Bruce Wayna’s rodiči. Ve své snaze najít osoby podílející se na vraždách Thomase a Jane Wayne se zapletl s hlavními pachateli zločinu v Gotham City, od členů gangu po rodiny zločinu. Tvůrci Gothamu prohlásili, že schopnost představit svět více darebákům je jednou z věcí, které v seriálu milují. Diváci mohou čekat ještě více v páté sezóně show.

Jak se dívat na Gotham online bez omezení

Video na vyžádání k televiznímu seriálu Gotham bylo uděleno Netflixu. Uživatelé, kteří na přehlídce vynechají, když vysílá v pondělí každého týdne, tak mohou dohonit sérii na streamovací platformě Netflix nebo na Fox’s streamingové platformy. U osob mimo USA však žádná z těchto možností nebude možná, protože platformy jako Netflix popírají určitým zemím právo na přístup k určitému obsahu. Toto je často děláno jako způsob kontroly trhu pro jejich show.

Když uživatelé Netflix přistoupí na platformu, budou přesměrováni na verzi Netflix dostupnou ve své domovské zemi (podle určení uživatele)’s IP adresa). Netflix nabízí odlišný obsah v závislosti na zemi, ze které je web přístupný. Televizní seriál Gotham je jedna show, kde se uplatňuje geo-omezení, a pro úspěšné sledování show a jeden by potřeboval VPN.

Sestavili jsme průvodce, jak sledovat Gotham na Netflix bez ohledu na umístění a primárním nástrojem k dosažení tohoto cíle je VPN. Tady’s seznam některých VPN, o kterých jsme si jisti, že odblokují geo-omezení.

1. ExpressVPN

Logo služby ExpressVPN Navštivte ExpressVPN

Špičkové bezpečnostní funkce, různé servery a funkce pro odblokování geografických omezení činí z ExpressVPN vynikající volbu pro sledování Gotham online. Tato VPN je také kompatibilní s různými operačními systémy a umožňuje připojení 3 různých zařízení současně. ExpressVPN také nabízí vysokorychlostní spojení s týmem podpory zákazníků, který zajišťuje včasné vyřešení problémů.

ExpressVPN má zastoupení v několika zemích světa. Má sídlo na Britských Panenských ostrovech a ve své síti má přes 3000 serverů. Servery nabízené ExpressVPN jsou rozmístěny po 90 zemích. Pro zajištění úplného soukromí přijímá ExpressVPN Bitcoin jako platební metodu. Pozoruhodnou bezpečnostní funkcí ExpressVPN je přepínač zabíjení (Network Lock), který zajišťuje, že přerušení připojení vyhráno’Výsledkem je únik dat.

2. NordVPN

Logo služby NordVPN Navštivte NordVPN

NordVPN je další skvělou volbou pro sledování Gothamu na Netflixu z kterékoli části světa. Nejen, že je to nejbezpečnější VPN na trhu, ale NordVPN je také skvělá při řešení geobloku.

NordVPN je kompatibilní s více zařízeními a umožňuje připojení až 6 zařízení.

Tato služba má 5500 serverů v 58 zemích světa a nabízí záruku vrácení peněz s flexibilním platebním plánem, včetně tříletého plánu, který platí 3,49 $ měsíčně.

3. SaferVPN

Logo služby SaferVPN Navštivte SaferVPN

Tato VPN nabízí zabezpečení, soukromí, různé servery a uživatelsky přívětivé rozhraní, zejména pro začátečníky. SaferVPN odblokuje geo-omezení bez závad a je skvělou volbou pro osoby, které hledají VPN pro sledování USA Netflix nebo streamování Gothamu na Fox’web.

SaferVPN podporuje několik protokolů včetně OpenVPN, SSTP a IPSec. Je k dispozici jako rozšíření prohlížeče a umožňuje až pět současných připojení. SaferVPN nabízí přepínač zabíjení, který zajišťuje maximální ochranu a zabezpečení s více než 700 servery rozloženými ve více než 30 zemích.

Co jiného by uživatelé měli vědět?

Pro konzistentní streamování na webu Fox je nutné televizní předplatné.

US Netflix přijímá platby za předplatné prostřednictvím platebních karet Paypal a USA. Pokud tedy nemáte americkou kreditní kartu, máte ji’Je to stále možnost platby Paypal. Musíte tedy vytvořit účet PayPal a přihlásit se k odběru Netflix placením peněz z vašeho účtu PayPal..

Tady’je rychlé shrnutí toho, jak sledovat Gotham online bez omezení. Získejte VPN, nainstalujte a aktivujte VPN. Otevřete Netflix nebo Fox’web s VPN pomocí kterékoli z VPN’s servery v USA. Proveďte platby pomocí Paypal a máte přístup ke všem epizodám Gotham, které si přejete. Vysoce kvalitní VPN poskytuje bezpečný, snadný a cenově dostupný přístup k televizním seriálům Gotham.

Geo-omezení jsou častým důvodem, proč lidé nemají přístup k nejlepšímu obsahu online, ale v souladu s étosem World Wide Web by diváci z každé země světa měli mít přístup ke stejným věcem. Že’proč jsou VPN nejlepším přítelem!

Doporučené čtení:

Nejlepší VPN pro Netflix

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 4 =