Jak se dívat na Popcorn Time na Kodi


Kodi je open source mediální centrum, které lze použít na celé řadě zařízení a platforem, jako jsou počítače, telefony, tablety, televizory a dokonce i Raspberry PI. Rychle se stává jedním z populárnějších kusů softwaru v digitální éře.

Popcorn Time je multiplatformní software, který poskytuje uživatelům obrovský katalog filmů a televizních pořadů zdarma. Když se Popcorn používá jako doplněk ke Kodi, stává se nezastavitelnou zábavní platformou.

Zde budeme diskutovat o tom, jak stáhnout Popcorn Time na Kodi.

O doplňku Popcorn Time Kodi

Kodi je považován za mistrovský kus softwaru pro zábavu. Může být použit pro streamování hudby, organizování fotoalb, streamování filmů a televizních pořadů.

Doplněk Popcorn Time pro Kodi je jednoduchý na instalaci a radost z používání! Před stažením stačí minimální nastavení. Nechat’je podívat.

Stáhněte si popcorn čas na Kodi

Pro stažení Popcorn Time na Kodi musíte nejprve upravit několik nastavení. V Kodi přejděte na Nastavení>Nastavení systému>Expertní režim>Addony a zapněte Neznámé zdroje.

Tím zajistíte, že si budete moci stáhnout Popcorn Time, protože se jedná o aplikaci třetí strany.

Pokud se objeví varovné pole, klikněte na Ano.

Nyní se vraťte na domovskou obrazovku Kodi a přejděte na Nastavení>Správce souborů>Přidat zdroj

Vybrat “žádný.”

Nyní zadejte “https://dimitrology.com/repo/,” pojmenujte to, co si pamatujete, a klikněte na OK.

Stáhněte si popcorn čas na Kodi

Jak nainstalovat Popcorn Time na Kodi

Vraťte se na domovskou obrazovku Kodi a vyberte Addony.

Klikněte na ikonu Ikona instalačního balíčku (vypadá jako otevřená lepenková krabice) v levém horním rohu.

Vybrat Instalace ze souboru ZIP a klikněte na níže uvedený soubor.

Jak nainstalovat Popcorn Time na Kodi

Počkejte, až se zobrazí oznamovací okénko a řekněte Markop 159 Repo povoleno.

Vybrat Instalujte z Repo a vyberte níže uvedený soubor.

nainstalovat z úložiště

Klikněte na Nainstalujte.

Zbytek instalačního procesu skončí sám. Když uvidíte “Doplněk Kodi Popcorn Time povolen” oznámení, že víte, že jste připraveni používat Popcorn Time na Kodi!

Založit

Nyní, když jste na Kodi oficiálně nainstalovali Popcorn Time, můžete se pohrávat s nastavením aplikace!

Nastavení v Popcorn Time jsou skvělá, protože umožňují upravit programový jazyk, nastavení mezipaměti a provádět složité úpravy nastavení titulků, aby zajistili příjemný zážitek ze sledování.

Jakmile se podíváte na nastavení a vyberete pro vás ty nejlepší specifikace, je čas vzít si Popcorn Time na roztočení!

Jak používat Popcorn Time na Kodi

Používání aplikace Popcorn Time ve společnosti Kodi je hračkou. Po dokončení instalačního procesu budete moci svou aplikaci Popcorn Time najít pomocí navigace na Doplněk v nabídce Kodi. Ve skutečnosti zde budou umístěny všechny doplňky, které si stáhnete do Kodi.

Když otevřete čas Popcorn, setkáte se se vstupní stránkou videa.

Knihovna médií Popcorn Time

Zde můžete procházet seznam aktuálních populárních filmů nebo se můžete rozhodnout pro vyhledávání jiným způsobem. Jedním ze způsobů, jak hledat, je přepnutí na televizní stránku, která je podobná filmové stránce. Můžete také hledat podle žánru, nebo jednoduše pomocí lišty pro ruční vyhledávání najít přesně to, co hledáte.

Chcete-li se lépe podívat na některé z titulů, klikněte na jejich obrázek. Tím se dostanete na vstupní stránku daného filmu nebo televizní show. Tato stránka obsahuje skvělé informace o vybraném programu. Zde můžete vidět délku programu, datum, kdy bylo poprvé vydáno, hodnocení / recenze a seznam epizod. K dispozici je také synops zápletky, který vám poskytne lepší představu o pořadu nebo filmu.

Úvod filmu Popcorn Time

Jednou’Rozhodl jsem se, že se můžete připravit na streamování. Nejprve budete chtít zkontrolovat nastavení v rozbalovacích nabídkách poblíž tlačítka Watch It Now. Tato menu vám umožní upravit váš jazyk i kvalitu streamování. Možná budete chtít streamovat v rozlišení 1080 HD, nebo možná máte pomalé připojení a chcete streamovat v rozlišení 480p. To’Je to vaše volba!

Až budou vaše rozhodnutí učiněna a vaše nastavení vypadají dobře, klikněte na Sledujte to hned začít streamovat s Popcorn Time!

Další informace - Popcorn Time Kodi

Kodi a Popcorn Time jsou open source. To znamená několik věcí, které uživatelé budou potřebovat vědět. Verze těchto programů se budou často měnit. To znamená, že budete muset zajistit, aby se vaše verze Popcorn Time shodovala s vaší verzí Kodi.

Použít Popcorn Time jako doplněk ke Kodi může být trochu víc práce, ale když vezmete v úvahu všechno ostatní, které Kodi přináší ke stolu, můžete opravdu vytvořit zábavní aplikaci ideální pro domácí kina, večírky nebo jen každodenní zábavu.

Význam VPN pro Popcorn Time

VPN nebo Virtual Private Networks jsou v moderním digitálním světě klíčové. I v těch nejlepších situacích budou vždy lidé, kteří se tam budou snažit sledovat vaše data, ukrást vaše informace nebo přidat cíle nevhodným způsobem.

Je důležité si uvědomit, že pomocí programu, jako je Popcorn Time, který funguje prostřednictvím sdílení P2P, jste mnohem zranitelnější vůči různým rizikům.

Dobrá VPN vás může ochránit před různými nebezpečími sdílení P2P - včetně těch zákonných, která se týkají autorských práv.

Renomovaná VPN vám poskytne šifrování na vojenské úrovni a skutečnou digitální anonymitu. Nikdo vás neuvidí, vašeho poskytovatele internetových služeb, vaši digitální stopu ani nic jiného’rád bych zůstal soukromý online. Pomocí virtuální privátní sítě můžete zažít skutečnou svobodu.

Při hledání sítě VPN se ujistěte, že najdete zásadu bez protokolů a skvělé recenze.

Chcete-li najít spolehlivého poskytovatele VPN, můžete začít tím, že se podíváte na náš seznam Nejlepší VPN pro Popcorn Time.

Závěr

Streamování s Popcorn Time může být skvělým způsobem, jak se orientovat v nutnosti hrst placených aplikací na vyžádání, které mají omezené katalogy. Popcorn Time bije jiné streamingové aplikace!

Pokud budete postupovat podle pokynů pro instalaci, používat software zodpovědně a chránit se pomocí virtuální privátní sítě, není zde žádná zábava, kterou můžete s těmito programy zažít. Popcorn Time a Kodi - zápas vytvořený v zábavním nebi.

Doporučené čtení:

Zdarma VPN pro Popcorn Time

Je Popcorn Time bezpečný?

Potřebuji VPN pro Popcorn Time

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

29 − = 24