Jak se dívat na The Irishman online


Hrají legendární herecké legendy jako Robert De Niro, Joe Pesci, Al Pacino a Harvey Keitel, Martin Scorsese’s 209 minut dlouhým gangsterským eposem The Irishman měl celosvětové vydání Netflixu 27. listopadu 2019. S nadšenými recenzemi kritiků (96% RT skóre) a diváků (8,7 hvězdiček na IMDb) je film určitě natočen kol této sezóny ocenění.

jestli ty’mezi těmi, kdo zmeškali drama zločinu’s extrémně omezeným divadelním provozem a chcete sledovat Irský online, vše, co potřebujete, je aktivní předplatné Netflixu. I když je to skvělá zpráva pro většinu buldozerů, ne všechny knihovny Netflix jsou vytvořeny stejně. Vzhledem k licenčním obchodům nebo problémům s cenzurou online nemusí být Irishman ve vašem katalogu Netflix. Navíc, když je Netflix v Číně nedostupný, fanoušci Martin Scorsese sídlí v People’s Republic jsou také vynechány v chladu.

To už bylo řečeno’Je to stále způsob, jak sledovat Ir na Netflixu odkudkoli na světě. Pomocí kvalitní služby VPN se můžete podívat na Scorsese’s 3,5hodinová epizoda zločinu se odvíjí v celé své slávě.

Sledujte The Irishman na Netflixu pomocí VPN

Pokud máte aktivní předplatné Netflix a stále můžete’t sledovat The Irishman, to znamená, že film je geo-blokován ve vaší oblasti.

Dobrou zprávou je, že pomocí správné služby VPN můžete tuto překážku snadno překonat. Špatné zprávy? Vyhrála jen náhodná VPN’t práce - Netflix nepřetržitě pracuje na zákazu sítí VPN, aby obcházely své geoblokační opatření. To znamená, že naprostá většina služeb VPN jednoduše vyhrála’t odblokování Ir. Namísto toho vás Netflix jednoduše otravuje ještě víc zobrazením obávaný “Zdá se, že používáte proxy” chybové hlášení.

Že’to je proč’Sestavili jsme seznam nejlepších VPN, které stále mohou odblokovat Netflix, a umožnit vám streamovat Irce odkudkoli. Jediné, co musíte udělat, je získat jednu z těchto nejlepších služeb VPN, připojit se k serveru v zemi se správnou knihovnou Netflix - s USA se nikdy nemůžete pokazit - a kliknutím na Přehrát zahrajte The Irishman.

Nejlepší VPN pro sledování The Irishman online

1. NordVPN

Logo služby NordVPN Navštivte NordVPN

Minimální cena za měsíc: 3,49 $

Pokud jde o odblokování Netflixu, je NordVPN jednou z nejspolehlivějších VPN služeb, nemluvě o nadprůměrných rychlostech a pokročilých funkcích ochrany osobních údajů. Pro streamování je tak skvělý SmartPlay - funkce, která kombinuje technologie VPN a Smart DNS pro snadný přístup k geo blokovanému obsahu, jako je The Irishman na Netflixu nebo jakékoli jiné streamovací platformě. Jedná se o VPN, které vám umožní sledovat cokoli odkudkoli, včetně pohodlného streamování Irů zpoza Velké čínské brány firewall.

NordVPN má také masivní síť 5 200+ serverů v 59 zemích, což znamená vyšší rychlost a méně vyrovnávací paměti, pokud zvolíte server, který’je blízko vaší polohy. A se šesti současnými připojeními na účet je NordVPN také překvapivě cenově dostupný.

2. ExpressVPN

Logo služby ExpressVPN Navštivte ExpressVPN

Minimální cena za měsíc: 8,32 $

ExpressVPN je další skvělá služba VPN, která vyniká téměř ve všem, včetně neproniknutelné bezpečnosti, vysoce oktanového výkonu a spolehlivého geografického odblokování. Pro ExpressVPN neodpovídá žádný obsah blokovaný geo’flotila 3 000 serverů v 94 zemích a její funkce MediaStreamer, která byla vyvinuta speciálně pro platformy jako Netflix.

Přidejte k tomu nepřetržitou zákaznickou podporu, šifrování vojenské úrovně a pět současných připojení na jeden účet a získáte opravdu skvělou službu VPN pro sledování The Irishman na jakémkoli zařízení, které vlastníte, včetně Amazon Firestick, PlayStation 4, Xbox One , a více.

3. CyberGhost

Logo služby CyberGhost Navštivte CyberGhost

Minimální cena za měsíc: 2,75 $

CyberGhost je další vynikající VPN pro streamování Irů na Netflixu. To’je to rychlé’je bezpečné, a to’s super snadné použití. A nejlepší část? CyberGhost je nejlevnější možností ze tří pro sledování The Irishman online.

I když ne’t získat inteligentní DNS funkci jako u ExpressVPN a NordVPN, tam’s spoustou dalších výhod, které si můžete užít s CyberGhostem. Výhody jako 5 800+ serverů ve více než 80 zemích, nerozbitné šifrování, cenově dostupné cenové plány a neuvěřitelná 45denní záruka vrácení peněz.

Sečteno a podtrženo

Celkově vzato, pokud se chcete podívat na The Irishman na Netflixu, můžete’S některou z těchto tří sítí VPN se nepovede. Zatímco všechny tři mají své vlastní výhody - ať už je to tak’s počet serverů, rychlost nebo snadnost použití - oni’všechny krk a krk ve více aspektech než v jednom.

CyberGhost je nejlevnější, ale zaostává za NordVPN a ExpressVPN v oddělení zabezpečení a funkcí. ExpressVPN může být nejrychlejší, ale požadovaná cena může být pro některé uživatele příliš vysoká. A NordVPN může mít to nejlepší z obou světů, ale nemá’t mít routerovou aplikaci, která zajistí, že vaše Netflix bude stejně bezproblémová jako u ostatních dvou služeb.

Ať už si vyberete kteroukoli ze tří, jedna věc je jasná - vy’Budu moci sledovat Irského hráče online odkudkoli. Pokud však žádný z těchto tří sítí VPN nepochopil váš zájem, podívejte se na náš seznam Nejlepší VPN pro Netflix, kde najdete další skvělé možnosti..

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + 8 =