Jak sledovat RTE mimo Irsko


RTE (Radio Telefís Éireann) je Irsko’s národním hlasatelem a jedním z nejlepších zdrojů čerstvých irských komedií, činů kriminality, historických epických událostí a živých sportovních událostí. Společnost sídlí v Dublinu a má celosvětový dosah díky hráči RTÉ, který běží na stolních počítačích, noteboocích a smartphonech a potenciálně otevírá obrovskou knihovnu irského obsahu, aby si ji mohl užít.

Ale tam’je to háček. Stejně jako u mnoha služeb streamování je přehrávač RTE Player často omezen mimo svou původní jurisdikci, což způsobuje frustrace irským divákům, kteří cestují, a zahraničním divákům, kteří chtějí kanál prozkoumat.’s obsahem.

Naštěstí může několik řešení usnadnit to, co si RTE může nabídnout. Tato řešení mohou zahrnovat:

  • Virtuální privátní sítě (VPN) - které anonymizují vaši IP adresu a šifrují vaše data
  • SmartDNS - který přiřadí váš webový provoz jinému serveru DNS
  • Proxy - které mění vaši IP adresu na úrovni aplikace bez šifrování
  • TOR - který poskytuje anonymitu litiny za nízkou cenu

Pokud pravidelně sledujete RTE’s komediemi, je třeba držet krok s místními zprávami prostřednictvím živého vysílání RTÉ mimo Irsko, nebo jen chtít jinou možnost při přístupu k americkým dramatům, která jsou franšízována v zahraničí, tento blog je pro vás zdrojem. Nechat’s zjistit, jak odblokovat RTE, a proč některé populární možnosti nejsou’až na úkol.

Odblokujte RTE pomocí VPN

Virtuální privátní sítě jsou snadno nejlepším nástrojem pro odblokování RTE. Jejich základní schopností je anonymizace vaší digitální identity a přiřazení nové IP adresy, která by mohla být kdekoli na světě.

To znamená, že pokud cestujete mimo Irsko, můžete si nastavit svou identitu jako v Dublinu nebo Limericku a - jako by magií - se přihlásit k RTÉ Player bez problémů. A pokud chcete zachytit nejnovější akci GAA, bude nalezení živého proudu RTE 2 mimo Irsko jednoduché.

Současně dobré sítě VPN šifrují vše, co vstupuje a odchází z vašeho zařízení, což zajišťuje, že když sledujete RTE ve městech ve Velké Británii, společnost vyhrála’t být schopen zkontrolovat svůj provoz získat stopy o vaší poloze.

Nejlepší VPN pro odblokování RTE

Co dělá dobrou VPN pro odblokování RTE? Rychlost záleží, samozřejmě (konec konců, my’znovu streamujte video zde). Dobré VPN nabídne také tisíce serverů, což zajistí lokalizaci a vynikající rychlost. Šifrování by mělo být alespoň 256bitové AES, zatímco úniky DNS a IP musí chybět.

Důležitá je také spolehlivost. Nikdo nechce, aby jejich spojení selhalo uprostřed epizody jejich oblíbeného dramatu.

S ohledem na to jsou zde tři sítě VPN, které se dobře hodí napříč deskou:

1. NordVPN

Logo služby NordVPN Navštivte NordVPN

Pravděpodobně nejspolehlivější VPN na světě, NordVPN nabízí širokou škálu serverů a zajišťuje, že kdekoli cestujete,’Přehrávač RTÉ budete moci používat bez jakýchkoli závěsů. Vysoce hodnoceno v oblasti šifrování, soukromí, podpory zákazníků a snadnosti použití’■ Snadná nejlepší volba pro odblokování RTE.

2. ExpressVPN

Logo služby ExpressVPN Navštivte ExpressVPN

ExpressVPN se sídlem na Britských Panenských ostrovech je výjimečně rychlá VPN, s vynikajícím šifrováním, vodotěsnou ochranou proti úniku DNS a IP a se silným záznamem, pokud jde o překonávání bloků streamování. Rozhodně to vyhrálo’nenechte fanoušky RTE, což jim poskytne globální dosah.

3. CyberGhost

Logo služby CyberGhost Navštivte CyberGhost

Cenově dostupný a rychlý, rumunský / izraelský VPN CyberGhost je docela účinný, pokud potřebujete sledovat RTE ve Velké Británii nebo kdekoli jinde. Šifrování vojenské úrovně, nulové protokoly, přes 6200 globálních serverů a solidní odblokovací záznam z něj činí dobrou alternativu k našim dvěma nejlepším.

Odblokujte RTE pomocí SmartDNS

SmartDNS je další způsob, jak obejít geo-blokování, takže teoreticky by použití SmartDNS ke sledování RTE mohlo být efektivní volbou. Tyto nástroje fungují tak, že nutí váš webový prohlížeč, aby při řešení dotazů používal jiný server DNS. To může často mít za následek anonymizaci vaší digitální identity a tam’Je to ve srovnání s VPN často velký bonus za rychlost.

Přes toto posílení je však SmartDNS mnohem méně efektivní než používání VPN. Pokud používáte SmartDNS samostatně, vaše IP adresa zůstane tak, jak byla, což je pro geoblokátory mrtvá prozradí. Z tohoto důvodu’s velmi zřídka dobrou volbou při přístupu k živému proudu RTÉ mimo Irsko.

Odblokujte službu RTE pomocí služby proxy

Předtím, než VPN přišly, byly servery proxy všechny vzteky, ale nyní jsou považovány za zastaralý a neúčinný způsob přístupu k obsahu v zahraničí. Proxy také přidělují uživatelům nové identity, které mohou být daleko od jejich skutečné polohy, ale jsou založeny na aplikacích, takže je obtížné nastavit pomocí prohlížečů nebo přehrávače RTE..

Trpí také, když se snaží narušit geobloky, protože se jim to nepodaří’Nenabízejte žádnou formu šifrování. To znamená, že’Je docela snadné pro společnosti jako RTE říci, kdy si lidé zakódují svou IP adresu. V důsledku toho, když sledujete video prostřednictvím proxy služeb, pravděpodobně to vyhrálo’t odblokování RTE.

Odblokujte RTE pomocí Tor

TOR (The Onion Router) je soukromý, ale relativně pomalý způsob anonymizace vaší online identity. Funguje to tak, že vaše data neustále přesměrujete z bodu na bod, “obal” je to v dostatečném množství vrstev, aby bylo pro cizince neprostupné.

TOR je přístupný prostřednictvím prohlížeče TOR, což může být dobrá volba pro irské uživatele, kteří jsou posedlí soukromí. To však není’t vám umožní změnit vaši geografickou polohu a dostupné rychlosti jej činí neoptimálním, pokud chcete sledovat živé vysílání RTE 2 mimo Irsko.

Proč je RTE blokováno v zahraničí?

Blokování může nastat z několika důvodů, ale hlavní příčinou je pravděpodobně ochrana autorských práv. Téměř všechny komerčně vyráběné televizní pořady jsou licencovány pro vysílání v každé jurisdikci - proto je třeba platit za jednotlivce, pokud je chtějí společnosti zobrazit ve Velké Británii, Francii nebo Bulharsku..

RTE, stejně jako ostatní streamingové služby, s největší pravděpodobností nabídne populární irské představení, výběr britských mýdlových oper a komedií, stejně jako velké americké vstupenky na výrobu vstupenek, ale vynechá více specializovaného obsahu, který je drahý na licence. Fanoušci těchto pořadů (a spousta irských sportů a zpráv) zvítězili’• mít k nim přístup prostřednictvím přehrávače RTE, takže je nezbytné najít spolehlivý způsob odblokování RTE.

Alternativy k RTE

Pokud nejste’t fanoušek RTE’s programování, to’Nejedná se o jediný irský kanál a mohou existovat i jiné způsoby, jak používat přehrávač RTE pro přístup k pořadům RTE. Pokud jde o irské televizní kanály, možná budete chtít sledovat TV3 nebo TG4, nebo platit za kanály, jako je Sky Ireland (dobrá volba pro sportovní a pohybové fanoušky).

  • Sky Ireland umožňuje divákům používat své krabice a aplikace Sky Go, což vám umožní sledovat fotbalové zápasy nebo oblíbená dramata na vašem smartphonu.
  • TG4 je free-to-air a nabízí svůj obsah prostřednictvím dobře navrženého přehrávače TG4, včetně silné kolekce regionálních programů, které mohou’nenajdete nikde jinde.
  • Poté tam’s Virgin Media Player. Virgin je velký televizní poskytovatel v Irsku, který mísí své vlastní kanály s britskými kanály, možnostmi CBS, Sky a Fox.

Sledujte anonymně RTE

Použití VPN je vynikající způsob, jak anonymně sledovat RTE a dát Irsko’je největší kanál v dosahu za všech okolností. S nainstalovanou sítí VPN můžete zajistit, že nikdo nebude mít ponětí o tom, kdy se přihlásíte, co sledujete, kolik dat spotřebujete a jak komunikujete s RTE’s tým zákaznických služeb nebo sociální média. Ve světě, ve kterém společnosti zakládají otázky autorských práv a IP, může být tato úroveň anonymity na nezaplacení.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

62 + = 67