Jak sledovat strážce Galaxie


Guardians of the Galaxy or GotG je film superhrdiny a televizní seriál vytvořený z klasické komiksy Marvel z roku 1969. Film’Režisérem je James Gunn, který spolu s Nicole Perlmanem napsal scénář filmu. Chris Pratt hraje hlavní roli jako Peter Quill, hvězdný lord, který slouží jako mezihvězdný policista.

Film i televizní seriál, který měl premiéru v září 2015, nemají po celém světě nedostatek fanoušků. Před 12. listopadem 2019 byli na Netflixu k dispozici strážci Galaxie. Nyní můžete sledovat pouze strážce Galaxie nebo je streamovat prostřednictvím služby streamování videa Disney +, která je v tuto chvíli k dispozici pouze v šesti zemích..

Ale nezoufejte - stále to můžete sledovat, pokud získáte solidní službu VPN, jako je NordVPN. Čtěte dál a zjistěte jak.

Jak sledovat strážce Galaxie na Disney + s VPN

Pokud se nenacházíte v Americe, Kanadě, Nizozemsku, Austrálii, Novém Zélandu nebo Portoriku, budete muset počkat na přístup k Disney Plus. Tato služba je naplánována na rozšíření svých služeb do sedmi evropských zemí 31. března 2020. Pokud se nenacházíte v žádné z těchto zemí, můžete přistupovat k Disney + pomocí VPN odkudkoli na světě.

VPN je prostě aplikace, která vám umožní připojit se přes server v jiné zemi. Maskuje vaši IP adresu a vypadá tak, jako byste vypadali vy’znovu na jiném místě. Například, pokud potřebujete streamovat GotG z místa, které není způsobilé pro streamování, můžete přistupovat k Disney Plus prostřednictvím služby VPN v kterékoli ze způsobilých zemí.

Nejlepší VPN pro streamování Strážců Galaxie

Tato část vám poskytuje podrobné informace o nejlepších VPN, které vám umožní streamovat Strážce Galaxie z jakéhokoli místa.

Každá VPN nabízí jinou rychlost, úroveň zabezpečení a typy serverů s různými náklady. Proto byste se měli při výběru VPN rozhodnout, jaké funkce potřebujete. NordVPN, ExpressVPN a CyberGhost jsou tři nejspolehlivější VPN služby pro streamování obsahu Disney Plus.

1. NordVPN

Logo služby NordVPN Navštivte NordVPN

Minimální cena za měsíc: 3,49 $

NordVPN je jednou z mála VPN služeb, které mohou odemknout geoblokovaný obsah Disney Plus.

Ve srovnání s jinými vysoce kvalitními VPN je spolehlivý a výrazně levnější. Jeho 5500 serverů je umístěno v 58 zemích. NordVPN také nabízí funkci Smart DNS (SmartPlay) pro hladký chod. Je to skvělé pro streamování obsahu, jako je GotG, protože může plynule maskovat vaši IP adresu.

2. ExpressVPN

Logo služby ExpressVPN Navštivte ExpressVPN

Minimální cena za měsíc: 8,32 $

ExpressVPN poskytuje vysokorychlostní přístup k různým serverům po celém světě.

S ExpressVPN můžete pomocí této VPN snadno sledovat Guardians of Galaxy prostřednictvím různých serverů’vlastní inteligentní funkci DNS (MediaStreamer), která usnadňuje přístup k obsahu Disney Plus, který je blokován geo. Pro zajištění bezpečnosti a soukromí VPN nefunguje’sledovat uživatele’ má silné šifrování a nabízí funkci přepínače zabíjení, která zabraňuje únikům.

Software funguje dobře s různými zařízeními a operačními systémy. Umožňuje také tři simultánní připojení VPN pro více zařízení. ExpressVPN také poskytuje zákaznickou podporu na vyžádání.

3. CyberGhost

Logo služby CyberGhost Navštivte CyberGhost

Minimální cena za měsíc: 2,75 $

CyberGhost je levná a spolehlivá aplikace VPN, která vám umožní sledovat strážce Galaxie z libovolného místa. Stejně jako ostatní maskuje vaši IP adresu, aby vám pomohl získat přístup ke službám Streaming Disney +.

CyberGhost je kompatibilní s různými typy zařízení a má rozhraní pro nováčky. Dostupnost a snadnost použití této VPN kompenzuje nedostatek funkce inteligentního DNS.

Strážci filmů a televizních seriálů Galaxy

Na základě komiksu Guardians of the Galaxy byly vyrobeny tři televizní seriály a dva filmy. Celý tento obsah je k dispozici ve službě streamování Disney +. Stručný popis každé show / filmu je uveden níže.

Zázrak’s Guardians of Galaxy TV Show Series 1 (2015)

V této sezoně se tým při používání mapy snaží najít a zničit silnou zbraň zvanou Kosmické semeno, která dokáže vytvořit jiný vesmír. Peter Quill a jeho tým udělají vše pro to, aby zabránili darebákovi Thanosovi dostat ruce na Kosmické semeno.

Zázrak’s Guardians of Galaxy TV Show Series 2 (2017)

Po porážce Thanos se tým zmocnil sarkofágu, který se později stal Adamem Warlockem. Tým mu pomáhá najít svůj účel.

Zázrak’s Guardians of Galaxy TV Show Series 3 - Breakout Mission (2018)

Třetí a poslední sezóna je Mission Breakout, kde viděl tým zarámovaný pro krádež položky zvané Kree. Jiné Marvel postavy, včetně Spider-Man a Venom, se objevily v crossover různých Marvel televizních seriálů.

Strážci Galaxy sv. 1 (2014)

Peter Quill získá kouli, díky níž je hlavním cílem Ronana, darebáka. Quill shromažďuje tým zvaný Strážci Galaxie, aby mu pomohl porazit darebáka a chránit galaxii.

Strážci Galaxy sv. 2 (2017)

Poté, co porazili Ronana, se strážci hrdinů galaxie pokusili Quillovi pomoci odhalit jeho přesný původ.

Disney + možnosti předplatného

Strážci Galaxie a veškerý streamovaný obsah Disney + můžete streamovat přihlášením k odběru některého ze svazků Disney +.

Můžete se rozhodnout pro standardní balíček Disney +, který stojí 6,99 $ každý měsíc, nebo můžete ušetřit 14 $ za roční předplatné. Můžete mít také přístup k dalšímu obsahu, jako je Hulu a ESPN + za měsíční poplatek 12,99 $.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 4