Jak zkontrolovat svoji IP adresu torrentu


Plánujete použít torrent? Vy’Jako součást požadované adresy budete muset zadat adresu IP “digitální stopa.” Systémy Torrent potřebují vaši IP adresu, aby vám poskytly přístup k filmům, hudbě a digitálním knihám, ke kterým chcete přistupovat, a vaši uživatelé ji také mohou vidět, aby mohli sdílet obsah.

Buďte v bezpečí, zatímco torrentingGet začal s jednou z nejlepších VPN pro torrenting: ExpressVPN ▸

Nejvýkonnější VPN na trhu pokrývá všechny torrentery’s požadavky na rychlost a zabezpečení.

NordVPN ▸

Nejen nejrychlejší VPN v současnosti, ale také ta, která má pro uživatele nějaké skvělé nabídky.

CyberGhost ▸

Levné a uživatelsky přívětivé - CyberGhost nabízí skvělý seznam serverů a dobré funkce P2P.

Poskytněte - pak masku

Jakmile je k dispozici, můžete pomocí služby VPN maskovat vaši IP. Proč? Protože klienti BitTorrentu to dokážou’t zaručit vaši anonymitu, když torrent. Jakmile maskujete svou IP, můžete ji zkontrolovat, abyste se ujistili, že vaše VPN služba funguje správně a že vaše skutečná IP adresa je skrytá kvůli anonymitě a aby bylo zachováno vaše soukromí online.

S ohledem na to si přečtěte dále naši příručku o:

 1. Jak rychle a snadno zkontrolovat svoji IP adresu torrentu
 2. Jak ji poté skrýt pomocí služby VPN.

Náš pohled na torrenting

Pamatujte, my’znovu zde není podpora nelegálních online aktivit. Ačkoli torrenting může být v některých kontextech zcela legální, existují i ​​jiné případy, kdy to bude porušovat autorské zákony. Než začnete používat torrent web, ujistěte se, že máte jasno v tom, co děláte a kde stojíte.

Co je to IP adresa?

Vaše IP adresa použije jedinečné číslo k identifikaci vaší konkrétní polohy. To’je digitální ekvivalent poštovní adresy, a to’s, které vám jako poskytovatel internetu přidělil váš poskytovatel internetových služeb. Vaše IP adresa je sdílena na jakémkoli zařízení připojeném k vaší domácí síti.

Klíčovou věcí, kterou zde musíte vědět, je však to, že vaši IP adresu lze vidět veřejně a při torrentování budete pravděpodobně chtít zachovat svou anonymitu. To znamená, že vaši IP adresu může vidět každý peer na torrent webu - a samotní majitelé webových stránek. Samozřejmě je třeba, aby mohli směrovat data do vašeho zařízení. Pokud jste však uživatelem torrentu’Je důležité maskovat vaši IP pomocí VPN.

Maskování vaší IP

Zvolená virtuální privátní síť nebo VPN vám umožní změnit vaši IP adresu přepnutím z veřejně viditelné výchozí na anonymní server. Účinně poskytuje zprostředkovatelskou službu.

Jakýkoli web, který vás sleduje - jako je Facebook nebo Google, stejně jako ostatní uživatelé torrentu, pak uvidí maskovací IP adresu, kterou vaše VPN poskytuje, nikoli skutečnou alokovanou prostřednictvím vašeho ISP..

Jak zkontrolovat torrent IP adresy

Dobrou zprávou je, že můžete rychle a rychle zkontrolovat svoji IP torrent a zjistit, zda je vaše maskovací služba na místě. Tímto jste vy’Budu moci provést rychlou kontrolu, zda vaše VPN služba funguje tak, jak by měla a bez problémů.

Svůj torrent zkontrolujete na webu, který k vaší torrentové službě přidá odkaz na malý magnet. Odtud stačí provést rychlé kliknutí a ověřit IP adresu torrentu.

Udělat toto:

 1. Přejít na webovou stránku kontroly IP (naše možnosti jsou níže)
  Chcete-li zkontrolovat adresy IP torrentu, přejděte na web, například IP Magnet nebo DOILeak. IPMagnet je nejrychlejší služba kontroly IP, ale DOILeak nabízí nejpodrobnější podrobnosti.
 2. Vyhledejte odkaz Magnet a kliknutím na něj jej stáhněte. Poté ji otevřete pomocí vybrané torrentové služby.
 3. Počkejte několik sekund a poté zkontrolujte svoji IP adresu torrentu a prohlížeč’s IP adresa. To vám umožní potvrdit, zda vše funguje tak, jak jste očekávali.
 4. Chcete-li v budoucnu snadno ověřit svoji torrentovou adresu IP, přidejte si vybraný web pro sledování IP do seznamu ke stažení a poté jen vyberte ‘sledovače’ pro rychlou záložku.

IP zkontrolovat weby k použití

Toto jsou některé z našich oblíbených webů pro kontrolu torrentů IP:

 • PMagnet Torrent IP Check - nejrychlejší z webových stránek pro kontrolu IP torrentu a krásně jednoduché použití se spoustou informací o nabídce pro uživatele. Ukáže vaši IP adresu, DNS server, prohlížeč a další.
 • DOILEAK - jedná se o web optimalizovaný pro mobily s jednoduchým plochým stylem a jednoduchým uživatelským rozhraním. Slouží k zjištění, zda při procházení neúmyslně sdílíte citlivá data. Tento druh úniku dat je v podstatě jakýkoli druh informací, které lze použít ke zpětnému dohledání a odhalení vaší identity. Systém provede kontrolu umístění IP adresy, aby se otestovaly případné pravidelné úniky. Může také zkontrolovat úniky IP na vašem torrentu. To je užitečné, pokud používáte proxy nebo VPN.
 • CBCDN - to nabízí nástroj IPMagnet, opět s intuitivním rozhraním a možností zjistit vaši IP adresu, server, prohlížeč a umístění a také nahlásit případné úniky dat, které by mohly umožnit odhalení vaší identity.
 • AirVPN IPLeak - jedná se o velmi solidní webovou stránku, která pomáhá snadno posoudit zabezpečení a bezpečnost VPN. To’Není to open source systém, ale ukazuje obrovské množství informací o službách, které jsou široce dostupné pro testování IP, od testů DNS nebo IP úniků až po účty Mime, Plugins a Google+..

…A člověk, kterému se lze vyhnout?

Méně rádi doporučujeme TorGuard, protože má strašně mnoho reklam a nevypadá’t odhalit svou IP historii.

Jak používat webové stránky s kontrolou IP

Chcete-li zkontrolovat adresy IP torrentu, jednoduše najděte odkaz ke stažení a vyberte jej, který chcete otevřít na serveru torrent. (IPLeak a IPMagnet vám nabízejí magnetické odkazy přímo.) Protože torrent monitoruje vaši IP, nikdy nebude magnet stahovat. Poté můžete klienta použít k zobrazení vaší IP nebo k dalšímu sledování při používání webu.

Výhodou monitorování webových stránek

Při kontrole své torrentové adresy IP můžete také sledovat historii IP adres. Pokud se vyskytnou nějaké problémy nebo pokud existují nějaké nesrovnalosti, které byste mohli chtít dále prozkoumat, rychle to nahlásíte. Pokud vaše síť VPN z jakéhokoli důvodu přestane fungovat úplně, bude vás o tom informovat. V neposlední řadě můžete identifikovat svého torrent klienta.

Jak skrýt Torrent IP

Jednou’Identifikoval jsem vaši IP, kterou můžete zvýšit svou bezpečností skrýváním. To’Dobře stojí za to vybrat si systém VPN pro torrentování obsahu, protože vás to ochrání před různými problémy se zabezpečením, ke kterým může dojít.

Můžete například skrýt využití torrentu od poskytovatele služeb Internetu a zachovat anonymitu online pomocí VPN. Při stahování obsahu online musíte samozřejmě zajistit, aby byla vaše IP adresa skrytá, takže musíte neustále sledovat IP pomocí poskytovatele BitTorrentu.

Závěrem

K dispozici jsou různé nástroje, které pomáhají milionům uživatelů Torrentu kontrolovat a udržovat připojení VPN nebo proxy a chránit jejich anonymitu a zabezpečení, když jsou online. Vaše schopnost zůstat v soukromí při torrentování je důležitá a rozhodně stojí za to ji aktivně udržovat.

Nezapomeňte zůstat na torrent serverech v bezpečí výběrem nejlepší služby VPN, která podporuje torrenting; něco, co jsme rozsáhle popsali v jiném propojeném průvodci, který vám pomůže co nejlépe využít váš bezpečný a soukromý zážitek z torrentu.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

78 + = 87