Přístup obejít webové stránky obejít: 3 metody


Jen málo věcí je tak frustrujících jako příjem “Přístup odepřen” webová zpráva. A díky stále rostoucímu využívání geoblokovacích a regionálních filtrů k řízení toho, k čemu mají uživatelé webu přístup, se tento druh zpráv stává depresivně běžnou.

Ale my ne’Nemyslím si, že by lidé měli omezovat svobodu online jen proto, že to vyhovuje společnostem, jako je Netflix nebo cenzurní vlády. Naštěstí existuje ve skutečnosti několik způsobů, jak obejít a přistupovat k odepření oznámení o webu, takže žádný web nemusí být mimo limity - bez ohledu na to, jak moc ho vlastníci mohou chtít.

V tomto článku budeme diskutovat 2 způsoby, jak získat vždy přístup. Oni jsou:

  • VPN (virtuální privátní sítě)
  • Služby SmartDNS

Pokud tedy ne’Nepáči se mi myšlenka digitálních překážek omezujících vaši svobodu, čtěte dál.

Jak opravit oznámení o odmítnutí přístupu na web

Jako my’Viděli jsme, že když obdržíte zprávu o odepření přístupu na web, důvody se mohou lišit. Ale bez ohledu na příčinu odmítnutí jsou řešení obvykle spojena. Zde je několik tipů k použití, které by vám měly umožnit porazit i tu nejpřísnější online blokádu.

1. Nainstalujte spolehlivou virtuální soukromou síť

Dobrá VPN je řešením číslo jedna pro řešení oznámení o odepření přístupu na webové stránky. Žádné jiné nástroje nemají schopnost maskovat vaši online identitu a oklamat webové stránky, aby vás přemýšlely’nachází se poblíž.

Jak VPN spravují tento trik? Pracují tak, že uživatelům přiřazují zcela novou IP adresu, která by se mohla nacházet na druhé straně světa. Pokud nedochází k úniku IP adresy (což se může stát u bezplatných nebo nekvalitních VPN), weby vyhrály’Nemám ponětí o podvodu. Takže ty’Budete se moci přihlásit na jakékoli zábavní platformy nebo portály pro rezervaci leteckých společností, které si přejete.

Navíc sítě VPN šifrují každý paket dat odesílaných přes web, což ztěžuje detekci vaší identity.

Získejte to vše s jednou z nejlepších VPN v oboruVyužijte výhody NordVPN’s obrovským seznamem serverů, bezchybným záznamem o ochraně osobních údajů a vodotěsnými bezpečnostními funkcemi - to vše již od 3,49 $ / měsíc. Získejte NordVPN

Doporučené čtení:

Jak získat americkou IP adresu

Jak získat britskou IP adresu

Jak získat australskou IP adresu

2. Zkoumejte současnou situaci týkající se odblokování Netflixu

Než stáhnete nejnáročnější VPN kolem, je třeba opatrně. Netflix si dobře uvědomuje, jak lze VPN použít k obcházení geoblokátorů, a podnikl kroky k neutralizaci mnoha populárních poskytovatelů.

Pokud VPN nejsou’Pokud jsou vodotěsné, uživatelé vydávají kontrolním signálům, že jsou používány. A weby jako Netflix jsou stále citlivější na tyto příznaky.

Z tohoto důvodu nejlepší VPN zahrnují funkce, které skrývají skutečnost, že dokonce používáte VPN. Tento “Dvojitá VPN” Tato funkce se pravděpodobně stane nezbytnou pro streamování fanoušků v blízké budoucnosti, proto se ujistěte, že ji zvolená VPN obsahuje.

3. Použijte nástroj Inteligentní DNS

Pokud ne’Chcete-li nainstalovat plnohodnotnou síť VPN, můžete k získání podobných výsledků použít aplikaci Smart DNS. Chytré nástroje DNS (známé také jako proxy)’• zašifrovat vaše data. Směrují však váš provoz přes alternativní servery a přiřazují vám novou identitu.

To má některé výhody. Například rychlost streamování může být rychlejší kvůli absenci šifrování. Tak, že’stojí za to vyzkoušet si inteligentní DNS. Ale ne’Nebuďte překvapeni, pokud se oznámení o odmítnutí přístupu vrátí.

Problém je v tom, že proxy není’• Velmi efektivní při klamání sofistikovanějších geoblokátorů a jsou stále méně užitečné. Stále mají své místo. Některé sítě VPN také přicházejí s možností přepínání na rychlejší připojení, takže mohou jít o ty.

Proč webové stránky omezují přístup běžným uživatelům webu?

Pro ty otravné je spousta důvodů “přístup odepřen” zprávy se objevují a většinou se týkají obchodních modelů přijatých prodejci online.

Například americká letecká společnost Southwest rutinně odepírá přístup uživatelům ze zemí mimo USA a společnost přísně omezuje místa, kde si můžete zakoupit lístky. Tímto způsobem mohou minimalizovat své náklady a zajistit úplnou kontrolu nad zásadami prodeje vstupenek.

Stejně tak nabízí svůj televizní kanál HBO “Jít” streamovací služba (tagline “To’s HBO. Kdekoli”). Ale pokud žijete mimo USA, vy’Budu mít štěstí. Místo velkého množství skvělého obsahu přináší platforma jednoduchý “Není v servisní oblasti” oznámení.

Důvodem je v tomto případě především správa digitálních práv. Platformy jako HBO mohou’• Zákonně nabízet každou show nebo film do každé jurisdikce, aniž by docházelo k velkým platbám. Zatímco weby, jako je obsah přídělu Netflix, z národa na národ, HBO si vybere plošný zákaz. Ať tak či onak’je špatná zpráva pro fanoušky zábavy.

V jiných případech mohou platformy chtít žonglovat s nabídkou, která jsou k dispozici v různých zemích, protože vkus se liší. A hostování obsahu, který nikdo nechce sledovat, může být plýtváním zdroji.

Britové to možná už zažili, když se snažíte sledovat BBC iPlayer v zahraničí. BBC je velmi silná při omezování přístupu, když opouštíte britské pobřeží, což turistům způsobí, že zmeškají epizody svých oblíbených pořadů..

Mohou však existovat nesouhlasnější úvahy. Například maloobchodníci mohou nabízet stejné produkty za velmi rozdílné ceny v různých zemích, přičemž využívají úrovně poptávky k maximalizaci svých zisků.

Pak je venku cenzura. Například ve Velké Británii bylo zablokováno více než 600 000 webů - obvykle z důvodu porušení právních předpisů. Mnohé z nich pravděpodobně budou legitimními weby, které byly nesprávně nebo tvrdě ošetřeny.

Co’ve skutečnosti se to tady děje? Jak weby blokují uživatele?

Pod kapotou je internet překvapivě jednoduché prostředí a techniky používané webovými stránkami nejsou’Všechno to složité. Společnosti jako Jihozápad většinou používají IP adresy k určení polohy uživatele. Pokud tato adresa spadne mimo určitou oblast, přístup je odepřen.

Pro ty, kteří ne’Nevím, vaše IP adresa je obvykle 12místný kód, který obsahuje řadu identifikačních údajů - včetně umístění vašeho serveru. Pokud tedy používáte poskytovatele internetových služeb ve Velké Británii, webové stránky v USA to snadno dokážou říct.

Rozbijte geoblokátory a osvobodte internet

Nyní byste měli mít docela dobrý nápad, jak opravit přístup k odepřenému obsahu webových stránek. S vysoce kvalitní VPN byste měli být schopni surfovat na streamovacích platformách nebo maloobchodech, aniž byste se museli dostávat do dráždivých oznámení.

A když tak učiníte, můžete být překvapeni některými výhodami. Například lety mohou být mnohem levnější, když si je objednáte v některých zemích, stejně jako půjčovna aut nebo hotely. Takže experimentujte a nakupujte. A především si užívejte, jaké to je být při používání webu skutečně svobodné.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

83 − = 80