Ahoj VPN recenze

Ahoj VPN je bezplatný produkt pro jednoduché potřeby. Dokud ne’Nepotřebuji VPN pro nic vážného, ​​tohle udělá.


S více než 10 miliony stažení v obchodě Play Hi Hi VPN věří uživatelé na celém světě. Je však tato důvěra dobře vydělaná nebo špatně umístěná? Konec konců to populární pořekadlo říká “jestli ty’za to neplatíte, vy’produkt znovu.” Nechat’Podívejte se, kolik to platí pro Hi VPN.

Zabezpečení a soukromí: Ahoj VPN recenze

Ahoj VPN je omezena z hlediska zabezpečení, což lze očekávat od bezplatné služby VPN. Ve skutečnosti v tomto smyslu’je to trochu overachiever. Zde jsou funkce:

  • Plné šifrování (AES)
  • OpenVPN (UDP / TCP)
  • Stínové ponožky
  • Rozdělené tunelování

Tam’Není přepínač zabíjení, ale to lze očekávat u aplikace pro Android - operační systém má nativní funkci přepínání zabíjení zvanou Vždy zapnutá VPN. Pokud je pro vás důležité soukromí, zapojte se do něj.

Šifrování AES přes OpenVPN je prakticky nerozbitné, ale existuje’je to další, tajemnější volba protokolu v Shadowsocks. Pro ty, kteří si neuvědomují, je to protokol vytvořený pouze za účelem obcházení pokročilých pokusů o blokování provozu VPN. Jinými slovy, mělo by to učinit Hi VPN užitečným v zemích, jako je Čína, Saúdská Arábie a další cenzurní místa (i když nedoporučujeme používat v Číně - více o tom později).

A konečně, Hi VPN nabízí možnost vyloučit některé aplikace z práce pod VPN. Tomu se říká split tunneling a je to velmi užitečná funkce, která uživatelům poskytuje velkou flexibilitu.

Zajišťuje Hi VPN protokoly?

Stručně řečeno: ano, a docela dost

Ahoj VPN má zásady ochrany osobních údajů, které jasně stanoví vše, dokonce i pomocí tabulky, která pomáhá shrnout a vyjasnit.

Jednoduše řečeno, Hi VPN se skutečně přihlásí a může je sdílet s právními úřady. Tyto informace zahrnují vaši IP adresu, umístění atd.

To není žádným překvapením:

  • Ahoj VPN vlastní čínská společnost Hawk Internet Co., což znamená, že čínské úřady mají přístup ke všem datům procházejícím VPN’s servery
  • Služba je financována prostřednictvím cílených reklam, což znamená sběr a sdílení dat s třetími stranami

Pokud si to’s soukromí, které potřebujete, ne’t dokonce podívat ve směru Hi VPN.

Rychlosti a výkon: Ahoj VPN recenze

Ahoj VPN má dobré rychlosti pro bezplatnou VPN: pokles rychlosti stahování a rychlosti odesílání je rozumný a konzistentní se vzdáleností mezi uživatelem a serverem.

Pokud má být seznamu Google Play věřeno, Hi VPN nabízí “desítky tisíc” serverů. Že’je to očividná lež. V nejlepším případě mohou být čísla v rozsahu stovek.

Většina serverů je k dispozici pouze pro placené uživatele a je k dispozici pouze s předplatným. To ponechává uživatelům bezplatné verze tři servery (Singapur, Německo a New York ve Spojených státech). I když vás tyto prémiové servery mohou lákat, věřte nám, když vám řekneme, že existují výrazně silnější služby VPN, na které můžete utratit své peníze.

Snadné použití a podpora pro více platforem

Ahoj VPN je produkt pouze pro Android - tam’s Žádná aplikace pro Windows, Mac nebo iOS.

Můžete si ji stáhnout z Obchodu Play nebo, pokud nemáte’Nechcete, aby byl propojen zpět s vaším osobním účtem a informacemi o kreditní kartě, můžete si dokonce stáhnout Hi VPN .APK soubor přímo z webu.

Aplikace je celkem intuitivní a neexistují žádné pokročilé funkce. Můžete se připojit stisknutím tlačítka a změnit server z jiné nabídky. Můžete také procházet nabídkou v horní části a nastavit, které aplikace chcete chráněné sítí VPN a které chcete vyloučit.

Odblokování Netflixu a dalších streamovacích platforem

Uživatelé se dívají na VPN, aby jim pomohli obejít geo-omezení uložená streamováním obrů jako Netflix, Hulu, Amazon Fire a BBC iPlayer. Výsledkem je, že ne veškerý obsah je k dispozici všude na světě stejným způsobem.

Překvapivě i bezplatná verze Hi VPN vám umožní přístup do Netflix USA. Dobré rychlosti jsou zde velmi pozitivním bonusem navíc - pokud máte poloviční slušné připojení, mělo by být dobrý zážitek sledovat Netflix prostřednictvím Hi VPN..

Ahoj VPN recenze: P2P a torrenting

Pokud je nám známo, P2P a torrenting aren’t zablokován na kterémkoli z dostupných serverů, dokonce i na těch bezplatných. Ahoj VPN nabízí OpenVPN a Shadowsocks, což jsou dobré možnosti pro torrentování. Díky tomu se ujistěte, že to děláte s Always-On VPN, a zvažte, že Hi VPN není nejdůvěryhodnějším anonymním nástrojem.

Online cenzura v Číně a kdekoli jinde s Hi VPN

Čtenáři už možná slyšeli o velkém čínském firewallu: země vybudovala digitální zeď mezi sebou a internetem světa. VPN může pomoci uživatelům obejít takové překážky a protokol Shadowsocks, který nabízí Hi VPN, je skvělý v tom.

Přesto je společnost za Hi VPN čínskou společností, proto bychom důrazně nedoporučovali používat VPN v této zemi. Čínské společnosti VPN mají povoleno fungovat pouze proto, že dodržují pravidla, což znamená, že vaše data nebudou s touto službou v bezpečí.
Hi VPN může být vhodnější pro uživatele v jiných cenzurních zemích.

Zákaznická podpora

Bohužel, Ahoj VPN’Zákaznická podpora je téměř neexistující. Možnosti zahrnují:

  • Nejčastější dotazy s některými základními odpověďmi v aplikaci
  • Formulář pro zpětnou vazbu s e-mailovou adresou

To znamená, že’s žádná živá podpora ve formě chatu nebo horké linky. Že’zjevně není ideální, ale ne vůbec nečekané.

Ceny

Jak již bylo zmíněno, Hi VPN je v podstatě bezplatná VPN. Přesto existují prémiové servery, ke kterým máte přístup zakoupením předplatného. Plány plateb jsou jako takové:

  • 1 měsíc: 14,50 $
  • 1 rok: 96 $ (8,00 $ / měsíc)

Tam’Je také bezplatná zkušební verze pro VIP plán, ale neexistují žádné zásady pro vrácení peněz ani záruka vrácení peněz. Bezplatná zkušební verze trvá 3 dny, po které vy’Budou automaticky účtovány za měsíc.
Pro bezplatnou VPN není Hi VPN špatná, ale cena předplatného je naprosto pobuřující. Ani ty nejlepší VPN služby na trhu nejsou’t stojí stejně jako Hi VPN.

Sečteno a podtrženo

Ahoj VPN je slušná VPN zdarma s dobrými rychlostmi a schopností mimo jiné odblokovat Netflix. Díky protokolu Shadowsocks to’je docela dobré v překonávání online cenzury a mohlo by být dobrou volbou pro každodenní uživatele - za předpokladu, že mohou nosit nepřetržité reklamy.

Se vším, co říká, by se měl každý, kdo se stará o své soukromí, vyhýbat tomuto nástroji. Shromažďuje o vás mnoho údajů a nestydí se o jejich sdílení s úřady. Ještě horší je, že společnost za Hi VPN má sídlo v Číně, což činí aplikaci hrozné zejména pro tuto zemi.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

19 − = 15