LiquidVPN Recenze

Při surfování po síti, i jako jednotlivci, roste potřeba zlepšit bezpečnost. Jedním z těchto poskytovatelů zabezpečení je LiquidVPN - jak dobře se jim daří? Nechat’s zjistit v tomto přezkumu LiquidVPN.


LiquidVPN je malý, ale velmi inovativní poskytovatel VPN.

Jeho servery jsou umístěny ve Spojených státech, Velké Británii, Kanadě, Nizozemsku, Švédsku, Švýcarsku, Singapuru a Rumunsku.

Skvělou zprávou o LiquidVPN je jeho schopnost snadno obejít geobloky na Netflixu. Tato služba umožňuje peer to peer (P2P) připojení a také torrenting činnosti.
Další, dovolte’s podívejte se na LiquidVPN’s dalšími hlavními aspekty a to, zda tato VPN stojí za váš čas a peníze.

Je LiquidVPN bezpečné používat?

LiquidVPN využívá OpenVPN, SSTP, PPTP a L2TP s IPSec (Internet Protocol Security) pro šifrování, které jsou standardem všech odvětví. Jako předplatitel máte svobodu vybrat si kterýkoli z protokolů přímo od klienta’s rozhraní.

LiquidVPN také nabízí “Modulační IP” Vlastnosti. Funguje to změnou vaší IP adresy na sdílenou IP adresu při každém připojení k webovému serveru. Takže dříve, než se webová stránka načte úplně, by uživateli bylo přiděleno několik IP adres, a proto je pro uživatele obtížné určit jednu IP adresu. Zatím je LiquidVPN jediným poskytovatelem, který nabízí modulační IP.

Tato VPN také prošla testem úniku IP po použití testů ipleak.net, doileak.net a test-ipv6.com k testování úniků, takže si můžete být jisti, že tato VPN je zabezpečte netěsnost.

Jak stáhnout a nainstalovat LiquidVPN

Na rozdíl od jiných služeb VPN se před použitím klienta nemusíte registrovat na webu LiquidVPN.

  • Chcete-li nainstalovat LiquidVPN, musíte nejprve stáhnout soubor .exe.
  • Po stažení spusťte instalaci a klikněte na “další.”
  • Vy’Budete vyzváni k výběru cílové složky. V dalším okně vyberte umístění zástupce a klikněte na “další.”
  • Před dokončením instalace’Budete požádáni o instalaci terminálového přístupového bodu (TAP). TAP je další nástroj, který pomůže klientovi dobře fungovat. Při instalaci TAP zvolte pouze virtuální ethernetový adaptér TAP.
  • Když vás’Po dokončení instalace klikněte na “Dokončit.”
  • Spusťte klienta a klikněte na “Připojit” - vaše připojení je zabezpečeno.

Přestože pro jiné platformy mohou existovat malé rozdíly, základní myšlenka je stejná.

Rychlost & výkon

První věc, kterou byste si měli uvědomit o VPN, je to, že sníží rychlost vašeho připojení. Připojení k serveru ve vašem okolí však bude mít mnohem menší dopad na výkon.

Při rychlostních testech LiquidVPN spínal přiměřeně vysoké rychlosti za dobu nahrávání i stahování. Čísla byla zhruba stejná, ať už jsme se připojili k americkým nebo evropským serverům.

LiquidVPN pro Netflix a torrenting

V současné době LiquidVPN dobře funguje s Netflixem.

To je vzácné vítězství, ale nechte to’není příliš nadšený. Netflix vždy neúnavně pracuje na blokování VPN a uspěl téměř vždy. Ale prozatím alespoň víte, že LiquidVPN je možnost streamování.

LiquidVPN také podporuje P2P připojení pro torrenting. Dobrou zprávou je, že to umožňují na kterémkoli ze svých serverů, nejen na specializovaných serverech.

Uživatelé v Číně mohou používat LiquidVPN?

Čína je jednou z mála zemí, které zcela převzaly kontrolu nad používáním internetu v zemi. Většina sociálních médií a streamingových platforem není v Číně dostupná.

Pokud tedy navštěvujete Čínu, před vstupem na její území musíte mít nainstalovanou síť VPN. Neexistují žádné recenze od uživatelů (alespoň žádný, o kterých víme), že by mohli používat LiquidVPN v Číně, což z něj dělá obtížné doporučit jako VPN pro “lezení přes Firewall.”

Aplikace & rozšíření

LiquidVPN má klienty vyvinuté pro všechny obvyklé platformy včetně stolních operačních systémů a mobilních zařízení.

LiquidVPN lze ručně nastavit pomocí směrovačů DD-WRT a službu lze také použít s klienty OpenVPN. Konfigurační soubory lze snadno stáhnout a proces nastavení je snadné sledovat. Sekce nápovědy na webu poskytuje podrobné vysvětlení, jak používat oba.

Ceny

LiquidVPN nabízí tři typy plánů předplatného:

  • Sidekick: tento plán stojí 7,00 $ měsíčně. Můžete však platit ročně a stojí to 57 $ (4,75 $ měsíčně). Pro tento plán jsou povolena pouze 2 současná připojení.
  • Silniční válečník: to’Je nabízeno za 10,00 $ měsíčně, což se při ročním placení stává 69 $ ($ 5,75 za měsíc). S plánem Road Warrior jsou povolena 4 současná spojení. Nabízí servery v 11 zemích a přístup k souboru 2 168 IP adres.
  • Ultimátni: tento plán stojí 18,00 $ měsíčně, což je 105,96 $ (8,83 $ měsíčně) při roční platbě. Plán Ultimate umožňuje 8 současných připojení a stejně jako Road Warrior nabízí servery v 11 zemích a soubor 2 168 IP adres. Můžete platit kreditními nebo debetními kartami, PayPal a Bitcoinem..

Zákaznická podpora

LiquidVPN má poměrně dobrou zákaznickou podporu.

Doba odezvy na e-mail je průměrná, odpověď trvá přibližně hodinu a rozhodně se vaše problémy vyřeší, když odpoví na váš dotaz..

Oni mají žádný živý chat sekci, ale to lze přehlédnout, protože e-mailová odpověď je méně než hodinu. Sekce svépomoc, časté dotazy a úvodní část je však prvotřídní a velmi podrobná.

Sečteno a podtrženo

Vývojáři LiquidVPN učinili službu podle očekávání (i když ne příliš vysokých). Žádné úniky IP, plynulé torrentování, streamování Netflix a podrobná sekce svépomoc.

Služba však nemá zabudovanou funkci přepínače zabíjení, i když ji můžete povolit pomocí skriptu.

Jsou umístěny v USA, takže jsou součástí Five Eyes, takže pokud vaše informace o prohlížení vyžadují zákon, jsou povinny je zveřejnit.

Tato VPN se doporučuje pouze pro běžné prohlížení webu.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 2 =