Přehled IVPN

IVPN je solidní, rychlá a spolehlivá služba VPN, která přichází s mnoha vynikajícími funkcemi a kontroluje všechna správná pole.


IVPN začíná skvěle - s vynikajícím cenovým plánem a příslibem jisté bezpečné konektivity. Software pochází od Privatus Limited a byl vytvořen již v roce 2009, takže’je to už nějakou dobu.

Věci i nadále vypadají dobře, když se vydáte na jejich pěkný a snadno použitelný web. Společnost opět rozšiřuje své vlastní úrovně bezpečnosti, přičemž se snaží zdůraznit, že během registrace není třeba poskytovat žádné osobní údaje, což je velké plus. Poskytují řadu možností zabezpečení, spolehlivých bezpečnostních protokolů a šifrování. Jak se ukazuje na internetu, je osvěžující zaměření na soukromí společnost’s umístění Gibraltaru.

Mezi další oblasti, na které se může pochlubit, patří mít žádné úniky, vedení protokolů, nabídka rychlých serverů, a nespočet dalších funkcí. Nicméně, oni jen mají 70+ serverů přes 20+ zemí - vy’d očekávat mnohem víc, i když všechny jsou holé kovy. Naše recenze IVPN se snaží zjistit, zda existuje’Je to něco pro všechny pozitivní stránky uvedené na webu IVPN.

Zabezpečení a soukromí

Tento nástroj bere zabezpečení vážně. Všechna jejich připojení jsou šifrována některými z nejvyšších dostupných úrovní šifrování, což znamená, že veškerý provoz provozovaný v jejich sítích je prakticky nemožný hacknout.

Šifrování AES-256 s 4096-bitovými RSA klíči je tak silné, že ho nemohou dokonce dešifrovat ani vlády.

IVPN také nabízí zabít spínač, něco, co tvrdí, je jedním z nejbezpečnějších v okolí. Přepínač zabití je nezbytný pro jakoukoli službu VPN - připojení nevyhnutelně poklesne, potenciálně vysílá uživatele’s IP adresa přes web. Vypínač zabrání tomu, že zastaví veškerý provoz.

Tato služba také Ochrana proti úniku IPv6 a DNS a nabídky OpenVPN, IKEv2 / IPSec a WireGuard bezpečnostní protokoly.

Konečně IVPN nabízí AntiTracker - jejich vlastní reklamu a blokování sledování. Své “hardcore režim” může zcela vypnout všechny pokusy o poklepání od Googlu a Facebooku.

Celkově vzato se nám líbí, co tento nástroj nabízí z hlediska bezpečnosti.

IVPN podporuje WireGuard

WireGuard by mohl být nový OpenVPN. Tato open-source aplikace a protokol je řešení příští generace zabezpečeného síťového tunelování že’má v budoucnu nahradit IPSec a OpenVPN. To’je registrovaná ochranná známka Jasona A. Donenfelda od Edge Security, výzkumné a poradenské společnosti odborných hackerů.

Proč se podpora IVPN WireGuard liší od ostatních konkurentů’? Pro jednoho, pro uživatele IVPN’s jen jedno kliknutí - není nutná těžkopádná ruční konfigurace. Jako preferovaný protokol musíte jednoduše vybrat WireGuard.

Pod možností WireGuard je samozřejmě varování, které vysvětluje, že tento protokol je stále ve vývoji a experimentální. Tak, že’Není doporučeno pro kritické situace, kdy je bezpečnost nezbytná.

I když IVPN není’Pokud jde o jednu z našich oblíbených sítí VPN, určitě si ceníme snahy zůstat up-to-date a inovativní.

Protokolová IVPN vaše data?

IVPN neshromažďuje ani nezaznamenává žádné osobní údaje o svých uživatelích.

Vykopali jsme se hlouběji a zjistili jsme, že to tak není’ani používat cookies - to’Skvělá zpráva pro všechny zúčastněné. Společnost připouští k uchování uživatelských jmen, hesel a platebních údajů ale ve vší upřímnosti je to standard pro většinu sítí VPN.

Co’s více, IVPN publikoval etický manifest druhů - něco, co jsme neměli’Dosud mezi poskytovateli VPN nevidím. Prohlášení vyžaduje spravedlivou a morální soutěž, která ne’• používat sledovače, pixely, sledovací reklamy, placené recenze nebo falešné sliby a rovněž doporučuje vyhýbat se konfliktům zájmů. Později IVPN pokračuje příkladem a uvádí, že čtyři ze sedmi hlavních marketingových metod jsou považovány za nepřijatelné. Bude zajímavé zjistit, zda tato výzva k morální akci nebude mít dopad na jiné poskytovatele VPN.

Rychlost a výkon

Rychlost je nabízena jako jeden ze silných obleků. Ve skutečnosti by bylo těžké najít službu VPN slibující vyšší rychlosti. nicméně, “slibný” je zde klíčové slovo.

Udělali několik věcí, aby zvýšili rychlost, včetně investic do některých z lepších serverů DNS na trhu, optimalizaci jejich firmwaru a softwaru pro použití ve vlastních nativních systémech. Užitečné je samozřejmě mít umístění serveru po celém světě. Naše testy pro tuto revizi IVPN však objevily některé poměrně pomalé rychlosti stahování, zejména ze serveru v Hongkongu.

To ale s malou sítí udělali’musí být zasažen a zmeškán, zejména ve srovnání s některými předními poskytovateli. To znamená, že některé servery se mohou přeplnit a zpomalit.

Pokrytí serveru

V době psaní má IVPN více než 70 serverů ve více než 20 zemích. Tato čísla přirozeně znamenají, že některé regiony budou podceňovány a trpí z hlediska rychlosti, i když všechny IVPN’Servery jsou holé kovy. Takže pokud ne’Pokud se tento poskytovatel nachází v Severní Americe nebo Evropě, nemusí být vhodný.

Snadné použití a podpora pro více platforem

IBVPN poskytuje 2 nebo 7 současných spojení s členstvím Standard a Pro, také vám dává aplikace pro tyto platformy:

 • Okna
 • Operační Systém Mac
 • iOS
 • Android

Tento nástroj lze také nakonfigurovat pro Směrovače, Linus a NAS. K dispozici je také předem nakonfigurovaný směrovač Vilfo.

Použití IVPN je neuvěřitelně jednoduché. Jakmile jste v aplikaci, stačí vybrat server, který chcete použít. Každá z nich je jasně označena aktuální rychlostí. Bít “Připojit” dostane vás online a vy’Po připojení budete upozorněni.

IVPN hlavní stránka

Firewall můžete zapnout a vypnout sami, pokud se rozhodnete, ale z větší části se vypne automaticky při odpojení od serverů IVPN.

V sekci předvoleb je spousta doplňků, které si můžete prohlédnout a zahrnout například automatické připojení VPN od přihlášení, připojení ke konkrétním serverům, výběr portu, nastavení brány firewall, předvolby protokolu OpenVPN a další..

Nastavení IVPN

Rozhraní je ve skutečnosti jedním z nejjednodušších způsobů použití, které je vysoce na seznamu použitelnosti a funkčnosti.

Odblokování Netflixu a dalších streamovacích platforem

S tolika servery v USA byste si představovali, že by to fungovalo pro Netflix. Je smutné, že testy pro tuto recenzi IVPN ukazují, že’není tomu tak. Někteří uživatelé hlásí úspěch s Netflixem, ale rozhodně to není spolehlivé řešení - sotva překvapení nízkým počtem serverů.

Vyhrál jsi’nebudete moci používat ke sledování obsahu Netflix.

IVPN vyniká tím, že poskytuje sadu nástrojů, které všichni spolupracují, aby zajistili bezpečnost uživatelů při online a streamování platforem’nevstoupím do té vize. Netflix se stal velmi důvtipným v blokování VPN. Ve skutečnosti existuje opravdu jen několik nástrojů, které vám umožní prohlížet a streamovat obsah z Netflixu.

jestli ty’při hledání VPN, která vám pomůže získat přístup k Netflixu z jiné země než USA, může být lepší podívat se za hranice IVPN.

P2P a torrenting

Než použijete tuto VPN pro sdílení peer-to-peer, musíte vědět několik věcí.

První věcí, kterou je třeba poznamenat, je, že stahování torrentů není nezákonné, a proto je IVPN rádi umožněno svým uživatelům používat torrent klienty. Některé problémy se však objevují kvůli skutečnosti, že uživatelé mají tendenci sdílet obsah chráněný autorskými právy. IVPN zjevně dostává od amerických zákonodárců řadu právních upozornění ohledně jejich politiky umožňující sdílení P2P.

Proto, aby se předešlo problémům, majitelé IVPN žádají své uživatele, aby využívali servery se sídlem mimo USA.

Online cenzura v Číně a jinde

Krátká odpověď je, že IVPN lze v Číně použít, a to i přes Velký firewall - i když to někdy vyžaduje trochu řešení.

Obecně mohou zákazníci z Číny využívat službu VPN bez problémů jednoduše tím, že používají buď server USA West Coast nebo využívají funkci multhop. Systém multhophopů, který tato VPN používá, umožňuje uživatelům rozhodnout, ze které země budou zaslány své žádosti a ze které země obdrží jejich informace.

Zákazníci z Číny mohou používat službu VPN jednoduše připojením k serveru USA na západním pobřeží USA nebo využitím funkce multihop.

V některých případech Čína’s Velký Firewall získává lepší z této sítě. V takovém případě mají uživatelé příležitost učinit své soukromí ještě o krok dále tím, že povolí obfsproxy z aplikace Windows nebo Mac OSX. Toto nastavení zamlčuje veškerý provoz, který jde a přichází z IVPN’s servery.

Stručně řečeno to znamená, že šifrované informace jsou kódovány ještě dále, aby se skryla skutečnost, že byla šifrována službou VPN. Bohužel není možné tuto funkci na smartphonu povolit.

Zákaznická podpora

Uživatelé IVPN najdou mnoho způsobů, jak získat pomoc:

 • Podpora 24/7 živého chatu
 • E-mailová podpora
 • Solidní znalostní báze
 • Dobrý seznam často kladených otázek
 • Vývěsky
 • Sociální média

Nejrychlejší způsob, jak se zmocnit personálu na IVPN, je prostřednictvím internetu Funkce 24/7 živého chatu. Vyzkoušeli jsme chat pro tuto recenzi IVPN a zážitek byl celkově pozitivní.

Dalším způsobem, jak se ptát, je použití nástěnky ve společnosti’s web, a konečně, IVPN provozuje živý Twitter účet kde lze také klást otázky. Pro obecná témata to’je to dobrá cesta. Pro velmi specifické průvodce a návody mohou uživatelé najít některé možnosti přímo na webových stránkách.

Existují průvodce nastavením pro všechny dostupné operační systémy a aplikace, existují průvodci v oblasti ochrany osobních údajů a existuje dlouhý seznam často kladených otázek.

Ceny

Existují dva cenové plány, z nichž každý je k dispozici měsíčně nebo ročně:

 • Standardní měsíční - 6 $ / měsíc
 • Standardní roční - 5 $ / měsíc
 • Pro Měsíčně - 10 $ / měsíc
 • Pro Roční - 8,33 $ / měsíc

Cenové plány IVPN se liší počtem povolených simultánních zařízení - to’s 2 pro Standard, 7 pro Pro. Uživatel Pro také získává dvě další funkce - přesměrování portů a multi-hop.

Věříme, že standardní plán by se neměl brát déle než měsíc nebo dva, pokud víte, že jste vyhráli’Nenechte si ujít výše uvedené funkce Pro. Když už mluvíme o druhém, je to’buď roční plán, nebo nic, protože můžete získat mnohem lepší VPN za podobnou cenu za měsíc. Abych byl upřímný, dokonce i roční plán Pro je příliš drahý.

Tady je 3denní zkušební období což je ve skutečnosti záruka vrácení peněz. Přidání do “pravidelný” 7denní vrácení peněz vám dává deset dní na přemýšlení o vašem vztahu s IVPN.

Sečteno a podtrženo

IVPN je pozoruhodná služba VPN. I když na serverech malý a nízký, VPN se může pochlubit několika skvělými bezpečnostními údaji a ideály. Jsou umístěny v jurisdikci přátelské k VPN a ne’t udržet hodně v cestě protokoly.

Tato služba obsahuje aplikace pro všechna hlavní zařízení a může uživatelům pomoci mnoha důležitými způsoby, například poskytováním zabezpečení při torrentování nebo obcházení online cenzury v Číně..

IVPN však není nejvšestrannější službou v okolí - vyhrála’Nechte například streamovat Netflix USA, ale určitě má své místo! Kdyby to bylo trochu levnější…

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

85 − = 80