Přezkum SwitchVPN

Čas od času objevujeme nové služby VPN, které tvrdí, že poskytují nejlepší kybernetickou bezpečnost. Mnoho z nich se rozpadá při bližším zkoumání, ale když jsme začali kompilovat výzkum pro naši recenzi SwitchVPN, byli jsme příjemně překvapeni.


Zdá se, že tato méně známá služba bublala pod radarem docela dlouho, téměř jako svět VPN’nejlépe střežené tajemství. Rychlý opakovaný přístup poskytuje skvělý první dojem, ale nechte ho’je kopat trochu hlouběji než to.

Před podrobnějším posouzením nám ještě několik dalších věcí vyniklo. Například má jednu z nejrozumnějších možností předplatného, ​​kterou my’narazil jsem. Stejně jako to, že’je také docela levné.

To není’• všechny broskve a smetana; SwitchVPN’Flotila serveru a výsledná rychlost připojení nejsou o čem psát, a rozsah jeho vlastních aplikací není’Obzvláště výjimečné.

Je SwitchVPN bezpečné používat?

SwitchVPN začíná s velkým startem Šifrovací šifra AES-256-bit, což není v roce 2020 průmyslovým standardem pro kybernetickou bezpečnost,’s také zlatý standard pro kybernetickou bezpečnost, období.

Jednoduše řečeno, žádný útok hrubou silou nemohl proniknout touto úrovní šifrování od nynějška až do konce času.

SwitchVPN také podporuje velké množství protokolů: OpenVPN, SSTP, IKEv2, L2TP / IPsec a Socks5.

Největší zájem o naši recenzi SwitchVPN jsou první tři. OpenVPN je již mnoho let oblíbeným odborníkem na kybernetickou bezpečnost a je známo, že je zcela spolehlivý.

IKEv2 a SSTP jsou novější protokoly a někdy jsou považovány za ještě bezpečnější než OpenVPN. IKEv2 je zvláště skvělý pro mobilní uživatele, zatímco SSTP je perfektním nástrojem pro uživatele, kteří chtějí obejít cenzuru obsahu v represivních zemích, jako je Čína..

Nakonec jsme’znovu nadšený, že SwitchVPN zahrnuje a zabít spínač ve svém arzenálu. To v zásadě zajišťuje, že vaše osobní informace jsou chráněny i při výpadku vašeho připojení VPN.

Soukromí

Je smutné, že SwitchVPN se nachází v USA, což znamená’přímo v srdci aliance Pět očí. SwitchVPN také odhalí vaše data příslušným úřadům, pokud je zjištěno jakékoli nezákonné chování.

To, že to mají schopnost, znamená, že zaznamenávají některá vaše data. Jako my’už jsem se zmínil, že se nachází v alianci Five Eyes znamená, že všech pět členských států má přístup k vašim osobně identifikovatelným informacím v kterémkoli daném bodě.

Na straně plus, SwitchVPN ne’• nedochází k únikům DNS, IPv6 nebo WebRTC. Aby’je přinejmenším plus.

Rychlost & výkon

SwitchVPN má 250+ serverů ve 43 zemích. To není’t ohromující počet serverů, ale není’ani hrozné.

S ohledem na to nabídl SwitchVPN při zkoušce jen málo překvapení. Ve skutečnosti to fungovalo přesně jako vy’d očekávejte vzhledem k výše uvedeným číslům. Jinými slovy, to’je dokonale obsluhovatelný s ničím, na co si opravdu stěžujete.

Snadnost použití & Podpěra, podpora

Přestože SwitchVPN’Rychlosti připojení jsou obecně v pořádku, jejich webové stránky se zdají být neuvěřitelně pomalé. Stahování souborů potřebných k instalaci trvalo mnohem déle, než by měly mít.

Bez ohledu na to, jakmile soubory dorazily, byl proces instalace rychlý a snadný. Jednoduše nastavte aplikaci tak, aby fungovala’ll se automaticky nakonfiguruje; po tom, ty’znovu v provozu. Vše na webu lze snadno najít, i když v technických aspektech často chybí FAQ.

Samozřejmě, že ne každý uživatel je obeznámen s pojmem kybernetická bezpečnost, ale existují určité informace, k nimž bychom rádi měli snadnější přístup. Jejich podpůrný tým je nicméně pohotový a dobře informovaný - poskytli nám všechny potřebné informace.

Ceny

My’znovu zapůsobil SwitchVPN’s cenami - to’s rozhodně jednou z levnějších možností.

Existují dva základní balíčky: SwitchVPN a SwitchVPN Plus. Jediný rozdíl je v tom, že první umožňuje dvě současná připojení, zatímco druhý balíček umožňuje pět.

To je docela rozumné vzhledem k tomu, že mnoho uživatelů pravděpodobně potřebuje pouze dvě souběžná připojení (na notebooku a telefonu).

Základní balíček má cenu 5,95 USD za jednodenní předplatné a 3,33 $ za měsíc po dobu dvanácti měsíců. Balíček Plus je 9,95 $ za jeden měsíc a 5,82 $ / měsíc za dvanáct.

Ještě lépe, ty’jsou schopni platit různými metodami. To zahrnuje běžné možnosti, jako jsou PayPal a kreditní / debetní karty, ale také bitcoiny, což samozřejmě umožňuje přísnější zabezpečení.

Špatnou zprávou je, že SwitchVPN nenabízí bezplatnou zkušební verzi, i když nabízí 30denní záruku vrácení peněz.

SwitchVPN pro Netflix

To’Je těžké vědět, co si vyrobit z SwitchVPN’s možností odblokování geograficky omezených streamovacích služeb.

Z nějakého důvodu to často mělo problémy s obejmutím Netflixu’s Detektory VPN. Na druhou stranu, to fungovalo dobře s BBC iPlayer.

Toto hláskuje špatné zprávy pro streamování fanatiků, kteří si mohou přát přístup do různých knihoven, nebo kteří prostě chtějí držet krok s jejich oblíbenými pořady na cestách do zahraničí.

Samozřejmě, že’není konec světa; že to občas funguje, znamená to, že přístup k Netflixu by vyžadoval jen trochu pokusu a omylu. Přesto pokus a omyl nemusí být něčím, s čím by se všichni chtěli vyrovnat - stačí si vybrat něco, co bude na Netflixu sledovat!

SwitchVPN pro torrenting

SwitchVPN aktivně podporuje torrenting. Na své domovské stránce uvádí, že v podstatě umožňuje používat P2P sítě na všech jejích serverech.

Nezapomeňte však, že torrentování materiálu chráněného autorskými právy je nezákonné a že SwitchVPN si vyhrazuje právo ukončit vaše předplatné, pokud budou vzneseny stížnosti týkající se takovéto činnosti.

Je to dobré pro uživatele v Číně?

V současné době není jasné, ale zdá se, že SwitchVPN nemá “tajnost” protokol obejít pozorné oko Deep Packet Inspection. To je důvod, proč bychom v kombinaci s uživateli VPN s vysokým podílem atmosféry v Číně doporučovali osvědčenou VPN pro obcházení Great Firewallu..

Aplikace & rozšíření

SwitchVPN’Dostupnost aplikace je v tom mírně zklamáním’s k dispozici pouze pro standardní řadu Windows – macOS – iOS – Android.

Existuje mírná útěcha v tom, že SwitchVPN lze nastavit manuálně na jiných platformách, ale toto není’nejjednodušší věc.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 62 = 70