Recenze ChillGlobal VPN

Někteří lidé’Hlavním důvodem pro použití VPN není zabezpečení, které poskytuje, ale spíše potenciál pro přístup k několika webovým serverům pro streamování. To’pro ty lidi, které ChillGlobal existuje.


Web ChillGlobal výslovně uvádí, jak se nejedná o standardní VPN, ale spíše o nástroj, jehož prostřednictvím můžete sledovat televizní kanály po celém světě. Jedná se o nesmírně odlišný přístup, než většina VPN, protože se snaží obsluhovat co nejvíce zákazníků najednou.

To samozřejmě má mnoho nevýhod. Jedním z nich je nedostatek bezpečnosti které máte, kdykoli používáte ChillGlobal. Don’Nechápejte nás špatně, používání je stále bezpečnější než procházení Internetu bez VPN, ale prostě není tak dobré jako správná VPN se šifrováním a spoustou serverů.

Vzhledem k povaze této VPN existují určitá omezení pro uživatele (například skutečnost, že nemůžete torrent), ale to’vynahradil nízká cena které tato VPN nabízí.

Navíc se zdá, že tato služba myslí vážně, jak důležité je pro její uživatele soukromí’Pokračujte a podívejte se na některé z jejich bezpečnostních funkcí, které mohou chránit vaši anonymitu.

Je ChillGlobal bezpečný pro použití?

První věc, kterou potřebujete vědět, je, že ChillGlobal přichází pouze ve formě rozšíření Chrome a Firefox. Tohle znamená tamto váš internetový provoz není nijak šifrován a někdo by mohl zachytit váš provoz. Z tohoto důvodu jsme’d Doporučujeme nepoužívat ChillGlobal kdykoli’znovu připojeno přes veřejné Wi-Fi.

Povaha VPN samozřejmě neznamená, že nebudete mít na výběr mnoho přizpůsobitelných možností, jako je přepínač zabíjení nebo mnoho protokolů, ale opět to není VPN, která by vám měla poskytovat to nejlepší ochrana. To’má být použit pro streamování a odemykání obsahu, což se mu docela daří.

Celkově má ​​ChillGlobal slušné zabezpečení toho, co to je, ale doporučujeme ChillGlobal pro ochranu nebo soukromí.

Protokol ChillGlobal zaznamenává vaše data?

Jedna dobrá věc na ChillGlobal je to nezdá se, že by zaznamenaly vaše data. V jejich zásadách ochrany osobních údajů se jasně uvádí, že se nehlásí nic kromě anonymních statistik používání (které se lze bezpečně přihlásit a všechny VPN je protokolovají), a nenašli jsme žádný důvod věřit jinak.

ChillGlobal VPN je hostitelem v Německu, které je zemí s velmi přísnými zákony o autorských právech.

Z tohoto důvodu doporučujeme používat ChillGlobal pouze pro legální streamování, aby bylo na bezpečné straně. Přesto bude pro vás těžké přibít něco kvůli tomu, že nemáte žádné záznamy o vaší činnosti.

Rychlost a výkon

bohužel, to’Nelze urychlit test ChillGlobal protože mají firewall, který nám to brání. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli otestovat připojení, k čemu to bylo určeno, Netflix.

Při nechráněném připojení jsme mohli snadno streamovat Netflix v kvalitě 4K (UHD). Jakmile jsme se připojili k americkým serverům ChillGlobal, stále jsme byli schopni streamovat v HD kvalitě, ale 4K byla docela laggy.

Pokrytí serveru

ChillGlobal ano servery na celkem 15 místech. Jak byste mohli očekávat, máte k dispozici všechny země s hlavním Netflixem a dalším datovým proudem.

Zjistili jsme, že služba je docela nesoudržný mezi servery. Například britský server nebyl dostatečně rychlý, aby mohl jednoho dne streamovat Netflix v HD, ale bezvadně to dokázal příští.

Při přechodu na některé z ostatních serverů jsme zjistili podobné nesrovnalosti (byť spravedlivé, mohlo to být také kvůli vzdálenosti mezi námi a servery, které vedou k vysoké latenci).

Podpora více platforem

Jak jsme již uvedli výše, ChillGlobal přichází pouze ve formě rozšíření prohlížeče. Můžete si buď stáhnout Chrome verze Firefox verze.

Obě rozšíření jsou si navzájem velmi podobná a docela snadné použití. Jakmile rozšíření otevřete, můžete zapnout ChillGlobal a vybrat jeden ze serverů, ke kterému se chcete připojit. Jakmile to uděláte, budou všechna vaše data směrována přes jeden z ChillGlobal’s servery a můžete začít procházet.

Přestože bychom ocenili skutečného klienta VPN, ChillGlobal’s hlavním účelem je v pořádku, že nemá žádné specializované aplikace. Tímto způsobem oni’můžete snížit náklady a zajistit, aby si lidé mohli užívat své služby za nízkou cenu.

Streamování a odblokování Netflixu

Protože toto je základní účel ChillGlobalu, nepřekvapilo nás, když jsme zjistili, že ChillGlobal není schopen odblokovat Netflix, ale také většinu ostatních streamovacích webů, jako je Hulu..

Zjistili jsme, že Netflix pracuje jak v USA, tak ve Velké Británii.

Viděli jsme však, že VPN nepodařilo pracovat s iPlayerem BBC, což by mohlo odradit mnoho britských uživatelů od produktu.

Pokud jde o rychlosti, byly poměrně konzistentní a my jsme byli vždy schopni streamovat v HD. Jak jsme uvedli výše, UHD pro nás nefungovalo, ale může to být pro někoho s rychlejším připojením, protože VPN obvykle snižuje procento vaší skutečné rychlosti.

P2P a torrenting

Protože ChillGlobal je rozšíření prohlížeče, to’Nelze jej použít pro torrentování. Kromě toho to bylo uvedeno společností za ChillGlobal sami neočekávají, že jejich služby budou použity pro torrenting, protože to lze nainstalovat pouze do vašeho prohlížeče.

Vzhledem k tomu, že společnost ChillGlobal sídlí v Německu, důrazně doporučujeme, abyste ji používali pouze pro legální streamování a neúčastnili se stahování obsahu chráněného autorskými právy..

Čína a online cenzura

Společnost nezmiňuje, zda jejich služby pracují v Číně. V Číně jsme však tuto službu několikrát testovali a zjistili jsme, že to vůbec nefunguje.

Protože se Čína aktivně snaží zakázat VPN, není divu ChillGlobal nefungoval. Pouze velcí chlapci v odvětví VPN mají technický pokrok nutný k zatemnění jejich serverů VPN a spolehlivé práce v Číně, což je důvod, proč středně velká VPN, jako je ChillGlobal, nefunguje pro lidi v Číně..

Zákaznická podpora

Ačkoli VPN ChillGlobal má žádné nemají funkci živého chatu, měli jsme opravdu příjemné setkání s jejich zákaznickou podporou. Naše dotazy byly zodpovězeny během několika hodin a podpora byla docela dobře informována o produktu.

Kromě toho je tu docela dost znalostní báze na webu ChillGlobal, který vám řekne o všech základech. Nejenže poskytují informace o VPN, ale také, jak to může být užitečné a které televizní kanály na něm pracují. Jen si pamatujte, že ne všechny televizní kanály, které tvrdí, že odemknou, stále pracují na službě.

Ceny

Za prvé, dostanete 20 hodin každý měsíc zdarma jako zkušební verze. Pomocí této doby můžete otestovat jejich služby a zjistit, zda blokuje všechny sledované kanály. Mezi další plány patří:

  • 1-měsíční plán za 7,50 $ / měsíc
  • Šestiměsíční tarif za 3,45 $ / měsíc
  • Jednoletý plán za 5,70 $ / měsíc

Nejpodivnější je, že roční plán je dražší než jejich šestiměsíční plán. Nemáme ponětí, proč.

Pozitivní je, že můžete kdykoli požádat o vrácení peněz získejte peníze zpět do 7 dnů. Budou vám samozřejmě účtovat poplatky za služby, které jste již použili.

Služba bohužel nabízí žádné nevysledovatelné platební metody jako je kryptoměna, takže musíte použít svůj kreditní karta nebo vaše PayPal účet za to zaplatit.

Sečteno a podtrženo

Pokud jste někdo, jehož primárním důvodem pro použití VPN je nejlepší možné zabezpečení, doporučujeme použít něco jiného, ​​jako je NordVPN..

ChillGlobal je ideální pro lidi, kteří chtějí aplikaci, která může být použita pro přístup k geoblokovanému obsahu. Nejenže vám pomůže odblokovat streamingové služby, ale také vám pomůže obejít omezení, která se na vás vztahují ve vaší škole nebo kanceláři.

Celkově jsme velmi ohromeni kvalitou služeb, které nabízejí, navzdory malým nedostatkům, které mají. Pokud jste někdo, kdo miluje streamování obsahu, ale nemá rozpočet na nákup plnohodnotného datového proudu VPN, může být pro vás ChillGlobal perfektní.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

56 + = 65