Recenze FlashVPN

Velmi málo bezplatných sítí VPN pro Android poskytuje vynikající zabezpečení a výkon. Bohužel FlashVPN není’t mezi elitu Android. VPN neposkytuje téměř žádné informace o funkcích a trpí mnoha problémy s výkonem. To’je to určitě kolem.


FlashVPN je virtuální soukromá síť / proxy dostupná pouze pro Android, která je k dispozici na Google Play, takže ji můžete při hledání soukromí smartphonu setkat. A když jste to udělali, mohlo to být lákavé. Od cenovky (nula) po jednoduché rozhraní, přísliby bezpečného šifrování a spolehlivého odblokování webů po celém webu, prostě to zní skvěle,’t? Nechat’je vidět, co to má v obchodě.

Zabezpečení a soukromí

Bez šifrování, ochrany proti úniku DNS, spolehlivých protokolů a přepínače kill, VPN nejsou’Opravdu VPN. A s VPN zdarma mohou zákazníci často žádnou z těchto věcí získat. To’Je velmi těžké říci, co je řešení s FlashVPN - tam’Není žádný web s informacemi o druhu šifrování, které používá, nebo o metodách jeho ochrany proti úniku, takže vše, co dostaneme, je popis na Google Play. To slibuje:

  • ”Bezpečné šifrování VPN”

A to’je to.

Víme, že VPN’Aplikace vyžaduje četná oprávnění, která by VPN zakázala’t nutně potřebovat, například znalosti o příchozích hovorech (potenciálně cesta k zachycení cenných kódů IMEI). Flash také žádá o přístup k uživatelům’ mediální knihovny, včetně hudebních souborů, fotografií, videí atd. Proč? Nemáme tušení, ale snadno to může být pro škodlivé účely.

Funkce jako skrytý režim nebo vypínač arény’t uvedeny, tak to’Je bezpečné předpokládat, že nejsou’t zahrnuto. A tam’nic o OpenVPN / IKEv2 nebo jiných zabezpečených protokolech, aby se uživatelé mohli spolehnout na zastaralé formáty.

Vede FlashVPN VPN protokoly?

Protokolování je jedním z hlavních hříchů VPN, ale pokud je to možné, můžeme tolerovat malé množství dat’Je to čistě pro zlepšení služby a nic víc. Ale co’s horší je, když VPN poskytují nulové informace o svých postupech zpracování informací. Bohužel to’s případem FlashVPN, což ne’ani předstírat, že provozujete “nulové protokolování” politika.

Takže znovu, pokud si stáhnete tuto aplikaci, vy’Budu létat slepě. Vzhledem k tomu’je zdarma a uživatelé mohou být “produkt,” to není’riziko stojí za to vzít.

Vývojáři FlashSoftware navíc neposkytují žádné podrobnosti o tom, kde jsou založeni, což může být obrovský problém.

Rychlost a výkon

I při nedostatku informací o zabezpečení a umístění by toto hodnocení FlashVPN mohlo poskytnout další kredit za poskytnutí rychlé a dostupné služby - pokud tomu tak bylo. Když jsme provedli test rychlosti Android, výsledky se nezvýšily’To slibné. Naše normální rychlost připojení 20 Mb / s klesla na méně než 10 Mb / s navzdory připojení k nedalekému serveru, který nebyl’t katastrofický, ale v žádném případě nebyl skvělý. Takže to není’• VPN, která vyrovnává špatné zabezpečení rychlostí blesku. To ne’Opravdu se nedaří dobře počítat.

Pokrytí serveru

FlashVPN bohužel nemá’Investoval do obrovské sítě serverů. Servery dokumentů se seznamem Google Play ve třech zemích: ve Spojených státech, Velké Británii a Japonsku. Pouze tři země jsou jen malinkým řešením dostupných moderních sítí VPN a geografické omezení ponechá mnoho uživatelů v chladu. Pokud potřebujete lehkou mobilní VPN pro použití v blízkosti těchto míst, můžete to udělat dobře, ale kdokoli jiný není’Dobře sloužil FlashVPN.

Snadné použití a podpora multiplatform

Uživatelé, kteří se snaží vyzkoušet FlashVPN, si mohou stáhnout pouze aplikaci pro Android.

Že’je to. Na druhou stranu, když stáhnete aplikaci, proces je rychlý a jednoduchý a vyhrál’t trvat déle než několik sekund. Ale tam’s žádná služba pro Windows nebo MacOS a nic pro uživatele iOS nebo Windows Phone.

Samotný klient je velmi jednoduchý a snadno použitelný. Stačí ji načíst, zavřít všechny vyskakovací reklamy, které se objeví (ano, existuje spousta reklam), a pak stiskněte klávesu Připojit knoflík. Teoreticky by vás FlashVPN měl spojit s nejbližším a nejrychlejším serverem, i když, jak ukazuje zpětná vazba na Google Play, mnoho uživatelů se vzdává kvůli problémům s připojením.

Odblokování Netflixu a dalších streamovacích platforem

FlashVPN slibuje “Odblokujte geograficky omezené weby,” což zní skvěle. Jak se měří? Ne dobře. Pro začátečníky je obcházení geo-restrikčních systémů irelevantní, pokud dojde k rychlosti’až do nuly a většinu času jsme se snažili dosáhnout funkčních spojení. Když jsme však spravovali stabilní a přiměřeně rychlé připojení, spolehlivě jsme pracovali na geografickém blokování BBC iPlayeru stejně jako na evropském obsahu YouTube, který by za normálních okolností byl mimo limity.

Netflix nebyl’Takový šťastný zážitek. Když jsme se pokusili nasměrovat naše spojení přes USA a Japonsko (které má jednu z největších knihoven Netflix), neměli jsme štěstí. Připojení přes Spojené království nebylo’t možnost. Že’to není překvapující. S bloky Netflix téměř nepracují žádné mobilní sítě VPN a FlashVPN není výjimkou. Pokud tedy chcete sledovat svou oblíbenou televizní show v zahraničí, zapomeňte na to.

P2P a torrenting

Torrenting na telefonech s Androidem je do značné míry výklenkem, ale některé platformy pro stahování videa se při poskytování obsahu spoléhají na stahování torrentů. A tyto platformy (jako Kodi) vyžadují vynikající zabezpečení, aby uživatelé zůstali plně anonymizováni.

Pokud to zní jako vy, vyhněte se FlashVPN. Rychlosti jsou v každém případě příliš bezpečné pro bezpečné torrentování’Není přepínač zabíjení a použité šifrování je záhadou. Don’ani přemýšlet o riskovat vaše soukromí. V okolí jsou mnohem lepší možnosti.

Online cenzura v Číně a jinde

Většina bezplatných sítí VPN může’V Pekingu dokonce ani nečte’s Velký firewall, který udržuje citlivý webový obsah uzamčený. FlashVPN není v tomto smyslu neobvyklé. Pokud hledáte nástroj pro otevření webu a porazit online dohled, není to’t to. Chcete-li se cítit opravdu bezpečně před sledovacími nástroji, jako je Deep Packet Inspection, vy’Budete potřebovat těžké VPN (obvykle placené), jako je NordVPN, nikoli lehké bezplatné verze, jako je FlashVPN.

Trochu znepokojivější, tam’Je to velká šance, že tato VPN je vlastněna Čínou, což způsobuje potíže všem, kteří ji používají v Číně.

Zákaznická podpora

Pokud narazíte na problémy při používání FlashVPN, můžete’znovu na vlastní pěst. Na Google Play můžete odeslat rozzlobenou recenzi, ale to’Není pravděpodobné, že by hodně pomohl. Společnost za touto mobilní sítí VPN nemá’tam neuvádí žádné kontaktní údaje’s žádné fórum, žádný živý chat a rozhodně žádná šance na přímou telefonickou podporu. Tam’Není to ani FAQ, které by poskytovalo základní informace o zákazníkovi. Že’Je to naprosto nedostatečné pro seriózního poskytovatele, ale není vzácné ve světě bezplatných VPN.

Ceny

Jak jsme již uvedli, FlashVPN je zcela zdarma. Tam’Není třeba se hádat s Bitcoinem nebo PayPal peněženkami, abyste mohli provádět anonymní platby, a vy jste vyhráli’nemusím číst o společnosti’s politiky vrácení peněz. Místo toho si uživatelé mohou aplikaci stáhnout a začít ihned. Ve skutečnosti, že’Je to asi nejpřitažlivější aspekt této VPN.

Sečteno a podtrženo

Inzerováno jako “Zdarma VPN proxy,” FlashVPN je velmi základní aplikace pro ochranu osobních údajů smartphonů, díky které se běžná platforma slibuje anonymitě, odblokování, obcházení cenzury a šifrování uživatelských dat. Na papíře se mluví o dobré hře, což může být důvod, proč tolik uživatelů Androidů bylo v pokušení vyzkoušet si je. Ale když se podíváte hlouběji, tam’není toho moc.

FlashVPN nabízí tak málo informací o tom, jak to funguje a jak se porovnává s jinými VPN, takže nemusí fungovat jako “VPN” vůbec. “Proxy” v názvu je prozradí, a znamením, že pokud máte opravdu obavy o soukromí, měli byste místo toho prověřit nejlepší VPN VPN pro Android.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 69 = 75