Recenze jógy VPN

Stejně jako my’Rád bych zahájil naši recenzi na jógu VPN s jasnější poznámkou, jednoduchou skutečností’s zdarma pošle chill down naše páteře.


Většina lidí si je vědoma, že pro zabezpečení svých informací potřebují VPN, ale dlouhodobé předplatné může být drahé. Stejně jako u všeho zdarma, i z tohoto důvodu je jóga VPN vzrušující vyhlídka. Nemá však žádný web a informace v App Store / Google Play Store jsou velmi nejasné.

V důsledku toho existuje velké množství chybějících informací týkajících se bezpečnostních protokolů Yoga VPN a šifrovacího softwaru. I když můžeme otestovat rychlost VPN a ručně zkontrolovat, pro které aplikace je k dispozici, existují určité věci’Nevím, a to’je špatnou praxí tyto informace předem vynechat.

Přesto jsme spustili gamut a dali jsme Yoga VPN spravedlivý proces. Zkontrolovali jsme to pro vše, co by z toho uživatel mohl získat: odblokování Netflixu, torrentování a jak reagoval jejich tým podpory. Čtěte dále a dozvíte se více o Yoga VPN.

Je použití jógy VPN bezpečné?

Částečně kvůli skutečnosti, že síť Yoga VPN nemá svůj vlastní web, který mohl obsahovat sekci FAQ, nejsou k dispozici dostatečné informace o technických aspektech této VPN.

Proto nemůžeme s jistotou říci, jaké šifrovací šifry používá jóga VPN. My’d doufám, že podporuje průmyslový standard AES-256-bitové šifrování, ale bez jakékoli formy potvrzení v této věci prostě nemůžeme říct s jistotou.

Podobně společnost za serverem Yoga VPN nezveřejňuje žádné informace o protokolech podporovaných touto službou. To je další velká chyba, protože bez toho, že bychom věděli něco o technologii, která je za tím, to je’je jednoduše nemožné posoudit jeho schopnosti v oblasti zabezpečení vašich osobních údajů.

Konečně, jóga VPN nevzniká žádné nároky na přepínač zabíjení, který chrání vaše data v případě výpadku připojení.

Každá VPN používá šifrovací šifru a každá VPN musí podporovat jeden nebo více protokolů, ale ty, které nepoužívají’• inzerovat zabijákový spínač obecně’Nemám vůbec žádný. To je téměř jistě případ Yoga VPN.

Soukromí

Jóga VPN je registrována v Hongkongu. To by mohlo být poněkud zklamáním, protože Hongkong je pod rostoucí kontrolou lidí’s Čínská republika - jeden ze světa’nej represivnější země za svobodu sítě.

Ještě horší je, že v podstatě shromažďuje jakékoli informace, které se jí líbí. Všechny vaše protokoly a místní soubory jsou protokolovány sítí VPN a dokonce to otevřeně uvádí, že je’ll všechny tyto informace rádi předáme.

Skutečnost, že tato služba tvrdí, že zachovává vaše soukromí, je proto nesmyslná.

Rychlost & výkon

Jednou z mála informací, které společnost Yoga VPN zveřejňuje, je její serverová flotila, která podle jejího názoru pokrývá buď 10 zemí nebo 30 zemí a zahrnuje buď 500 jednotlivých proxy serverů nebo více než 1 000 jednotlivých proxy serverů.

Jak vidíte, tyto informace jsou pro každého málo užitečné, zejména s ohledem na to, že tyto specifikace produktu byly zveřejněny přibližně ve stejnou dobu.

My ne’Zvláště věřte každé postavě, která nás přivádí k rychlosti. Jóga’Rychlosti jsou v moderní službě VPN nepřijatelné.

Snadnost použití & Podpěra, podpora

Jak jsme již zmínili, služba nemá svůj vlastní web. To znamená, že nemá vlastní sekci FAQ nebo znalostní základnu a nemá ani funkci live chatu.

Vývojáři poskytují e-mailovou adresu, na kterou se lze obrátit v případě problému. Abychom byli brutálně upřímní, pomocí této e-mailové služby jsme se jich zeptali, které šifrovací šifry používá jóga VPN, a my’ještě od nich nic neslyším. Udělejte z toho, co budete chtít.

Jóga VPN pro Netflix

Přes jógu VPN’s katastrofálními rychlostmi stahování (které jsme testovali na YouTube), se ve skutečnosti podařilo obejít geo-omezení v USA Netflix a BBC iPlayer.

Přestože jsme při testování svých skutečných schopností při kontrole sítě VPN jógy testovali na silnici, zjistili jsme, že obsah streamovaný službou je na poměrně dobré úrovni. To je docela překvapivé vzhledem k rychlostním testům.

Jóga VPN pro torrenting

Na jejich mobilních zařízeních se torrentů moc lidí neteče, ale je to’Stejně tak stojí za to krátce se zabývat. Odpověď zní ne, jóga VPN nepodporuje torrenting nebo P2P připojení v nejmenším.

Je to dobré pro uživatele v Číně?

Rozhodně ne. Jóga VPN je tam založena a sdílí protokoly bez ohledu na soukromí. Pokus obejít velký čínský firewall s VPN zaregistrovanou na čínském území je katastrofální nápad.

Aplikace a rozšíření

Pokud jde o jeho dostupnost, Yoga VPN jen asi dosahuje holého minima (jednou). Je k dispozici v systémech iOS a Android bez přidané podpory pro stolní zařízení nebo Windows Phone.

Částečně proto’Jelikož je VPN pouze pro mobilní zařízení, jóga nenabízí žádnou podporu pro směrovače, což znamená, že nemůže obejít geo-omezení na Amazon Firestick a dalších takových televizních zařízeních. To také znamená, že pro Kodi nemůžete používat jógu VPN.

Možná byste si měli prohlédnout tyto průvodce:

Nejlepší VPN pro Amazon Fire Stick

Nejlepší VPN pro Kodi

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + = 10