Recenze Spyoff VPN

Spyoff VPN, zcela nový ve světě VPN, nabízí technický přístup k zabezpečení online. Je to typ VPN pro vás? Pokračujte ve čtení naší recenze a zjištění Spyoff VPN.


Spyoff VPN, jak název napovídá, udržuje špiony a hackery daleko. Noví v oboru, sídlí v San Marinu a využívají nejmodernější šifrovací technologii pro bezpečnou výměnu dat. V této recenzi sítě Spyoff VPN podrobně prostudujeme, co může síť Spyoff VPN nabídnout, a pokud to lze doporučit.

Za prvé, Spyoff VPN má k dispozici různé bezpečnostní protokoly. Jedná se o protokoly OpenVPN, L2TP / IPsec, PPTP.

Spyoff VPN lze použít s různými operačními systémy, jako jsou Windows a Mac. Má také klienty pro mobilní zařízení, jako jsou iOS a Android, a můžete službu nakonfigurovat ručně na jiných platformách, pro něž není postaven vlastní klient..

Náš výzkum pro naši recenzi na Spyoff VPN ukazuje, že mají funkci přepínače kill, která pomáhá zastavit připojení, když dojde k výpadku vašich služeb VPN. Když jsme testovali Spyoff VPN na úniky IP a DNS, test Spyoff VPN vyhověl. Nemusíte se tedy obávat úniku DNS.

Proces stahování a instalace klienta je velmi snadný. Pokud budete postupovat podle pokynů uvedených v části nápovědy, nebudete mít žádný problém.

Spyoff VPN může odblokovat Netflix a BBC iPlayer, ale při testování této recenze Spyoff VPN to může dosáhnout pouze s jedním ze svých serverů. Tato služba VPN umožňuje také činnosti torrentingu.

Jejich cenový plán je ve dvou kategoriích, bezplatný a prémiový. V závislosti na vašem rozpočtu si můžete vybrat ze tří různých plánů. Mají měsíční, šestiměsíční a roční plán. Všechny plány vám poskytují plný přístup k funkcím Spyoff VPN.

Dobrá věc na jejich službě je, že umožňují neomezené připojení. Platba probíhá pouze kreditní kartou, PayPal a Bitpay. K týmu podpory se můžete dostat pouze pomocí kontaktního formuláře.

Je Spyoff VPN bezpečné používat?

Spyoff VPN používá pro šifrování dat vojenský standard Advanced Encryption Standard-256 (AES-256). Toto šifrování je kompatibilní s jakýmkoli zařízením, bez ohledu na technologii, na které běží.
Spyoff VPN využívá protokoly OpenVPN, L2TP / IPsec a PPTP.

Při testování prošli únikem IP a DNS a má funkci přepínače kill, která pomáhá zastavit připojení, když dojde k výpadku sítě VPN.

Aplikace však běží na serverech třetích stran, což je poněkud podezřelé, protože nemají úplnou kontrolu nad nakládáním s daty.

Jak stáhnout a nainstalovat Spyoff VPN

Chcete-li stáhnout a nainstalovat klienta Spyoff VPN, musíte se nejprve zaregistrovat na svých webových stránkách.
Poté obdržíte přihlašovací údaje.

  • Bude vám zaslán odkaz ke stažení klienta.
  • Po stažení dvakrát klikněte na soubor .exe - objeví se okno s výzvou k výběru umístění složky.
  • Klikněte na “další” a přečtěte si smluvní podmínky, potvrďte, že jste si je přečetli, a klikněte na “další”.
  • Dalším krokem je čekání na extrahování souborů. Spusťte klienta a připojte se.
  • Pokud vše proběhlo dobře, můžete nyní procházet.

Tato aplikace nefunguje automaticky ve starých operačních systémech (OS), jako je Windows XP. V části Časté dotazy však existují podrobné pokyny, jak ručně nainstalovat zařízení Spyoff VPN na staré operační systémy.

Rychlost & výkon

Spyoff VPN nabízí své služby směrováním uživatele’s provoz přes přes 1000 serverů ve 40 zemích. Sotva před několika měsíci to bylo 395 serverů ve 21 zemích.

Přestože SpyOff inzeroval vysokou rychlost, nebylo to vždy tak, hodinami v bolestně nízkých počtech. Nyní, s přidáním stovek nových serverů, se tím zvýšila rychlost.
Chcete-li maximalizovat rychlost, připojte se k serveru, který je vám blízký, a serveru, který je méně pravděpodobně přetížen.

Aplikace & rozšíření

Klient Spyoff VPN je kompatibilní s různými platformami, jako jsou operační systémy Windows a Mac (OS), a také s mobilními zařízeními běžícími na platformách Android a iOS..

Používání rozhraní aplikace je poměrně snadné a přepínač zabíjení funguje stejně snadno jako “zasuňte, vysuňte.”
U ostatních zařízení, jako je Linux a směrovače, musíte postupovat podle manuální konfigurace uvedené v podrobnostech. Ale není’• Podpora chytrých televizorů nebo herních zařízení.

Spyoff VPN pro Netflix a Torrenting

Některé platformy omezují svůj obsah na některá místa kvůli místním předpisům. Pomocí služby VPN získáte přístup k tomuto geo-omezenému obsahu.

Netflix, jeden z největších webů pro streamování videa, aktivně blokuje jakoukoli službu VPN, která obchází jejich omezení. Naštěstí může Spyoff VPN odblokovat Netflix, ale fungoval pouze jeden ze serverů. To je problém, protože to může mít konečný dopad na vaše rychlosti streamování.

Můžete také torrent pomocí Spyoff. jestli ty’Pokud se chystáte přenést velké soubory přes internet, aniž by došlo ke snížení kvality, je torrenting cestou.

Torrenting je v mnoha zemích omezen ne proto, že by samotný čin byl nezákonný, ale kvůli autorským právům. Někteří uživatelé přenášejí soubory bez potřebného povolení.

Při používání této služby se bezpodmínečně řiďte zásadami společnosti Spyoff VPN týkajícími se torrentování.

Mohou uživatelé v Číně přistupovat ke Spyoff VPN?

Kromě geo-omezeného obsahu některé země úplně omezily používání internetu. Je tomu tak v Číně, kde byl internet extrémně řízen. Mnozí to označují jako “Velký Firewall v Číně“.
V Číně nebyl žádný uživatel, který by tvrdil, že používá Spyoff VPN, ani nebyl na webu uveden. Proto nás váhá doporučit tuto službu používat v ČLR.

Ceny

SpyOff VPN nabízí tři různé typy předplatných plánů, které nabízejí stejné funkce, ale přicházejí za různé ceny.

  • Za startovací službu můžete získat měsíční tarif za 12,53 $.
  • Plán 16 měsíců stojí 5,36 $ / měsíc.
  • Třetí plán je šestiměsíční plán, který stojí 10,25 $ / měsíc.

Všechny plány mají 30denní záruku vrácení peněz, takže v případě, že se vám jejich služby nelíbí, můžete mít peníze zpět.

Jakýkoli plán předplatného vám poskytuje přístup k neomezené šířce pásma, více přihlašování a ke všem poskytovaným serverům.

Spyoff VPN nabízí určitou flexibilitu v oddělení platebních metod. Můžete platit kreditní kartou, PayPal a BitPay.

Zákaznická podpora

Zákaznická podpora Spyoff VPN je dosti omezená, protože nenabízí funkci živého chatu. Můžete je kontaktovat prostřednictvím formuláře na stránce podpory, což není vždy v souladu s rychlou odpovědí. Někdy je reakce rychlá, jindy pomalá.

V sekci nápovědy mají také sekci FAQ, která je podrobně popsána, ale není nutné ji snadno sledovat, zejména pro začátečníky.

Závěr

Spyoff VPN stále zřizuje své služby a pravděpodobně řeší problémy podle priority. Bezpečnostní funkce jsou dostatečně dobré k použití a je zde přepínač zabíjení.

Se společností se sídlem v San Marinu, vy’bez dohledu, ale vaše informace, z nichž některé jsou zaznamenány, mohou být uchovány a použity z jiných důvodů.

Zvýšená umístění serveru zvýšila rychlost a je možné torrenting / Netflix. Aplikace se snadno používá také.

Jeho kompatibilita se zařízeními je však omezená a podpora zákazníků je pomalá. Z důvodu nedostatku dalších funkcí máme pocit, že cena je o něco vyšší, a to i s neomezeným šířkou pásma a přístupem na všechny servery. Můžete získat něco lepšího za stejnou měsíční cenu. Vyčkejte chvíli a možná Spyoff VPN přidá další funkce pro váš dolar.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

63 + = 69