Recenze TapVPN

To’Není snadné najít jednoduchou, bezpečnou a spolehlivou Android VPN. Bohužel, TapVPN není’t jeden. Tento produkt má některé věci v pořádku, například rychlost a snadnost použití, ale postrádá základní bezpečnostní funkce a shromažďuje šokující množství dat. Zjistěte více v této recenzi TapVPN.


TapVPN nabízí bezplatnou a placenou VPN pro smartphony Android, která byla vyvinuta marketingovou společností Mobbo. Tento nástroj na ochranu osobních údajů je díky svému snadno použitelnému klientovi a rozumným rychlostem přitažlivý a trpí vážným nedostatkem informací o bezpečnostních prvcích, zatímco podpora zákazníků neexistuje..

Nebezpečně blízko k podvodnému produktu by si uživatelé měli být vědomi, když si stáhnou tento produkt a přečtou si naši TapVPN recenzi pro základní pozadí.

Zabezpečení a soukromí

Zabezpečení a soukromí znamenají všechno ve světě VPN, takže je rozumné zahájit naši recenzi TapVPN tam. A to’není to hezké místo. První věc, kterou si všimněte, je, že TapVPN nabízí hlavně bezplatnou službu, což často znamená, že její bezpečnostní funkce jsou méně rozsáhlé než placené možnosti. To může být případ, ale VPN’s Seznam Google Play neposkytuje žádné informace o šifrování, ochraně před únikem ani protokolech.

Vývojáři Mobbo tvrdí, že TapVPN je “Super rychlý, bezpečný & Zajistit,” ale ne’Neposkytujte konkrétní důkazy, které ujistí každého, kdo uvažuje o zahájení stahování. My ne’Nevím, jakou formu šifrování nástroj používá (pokud vůbec šifruje data), a to’s obrovským opomenutím ze seznamu VPN.

Navíc, když jsme se podívali na Mobbo’s obchodními aktivitami se ukázalo, že její VPN není’t vše o soukromí. Mobbo je společnost zabývající se vývojem digitálního marketingu, která se hrdě chlubí dodáním “vedoucí generace” na základě “mobilní technologie data.” Jinými slovy, to’Je to druh společnosti, kterou bude mnoho uživatelů VPN chtít vypnout ze svého online života. Takže my’d. musí dát TapVPN neúspěšný stupeň zabezpečení - jak pro nedostatek informací, tak pro společnost, kterou udržuje.

Protokolová TapVPN vaše data?

Krátká odpověď: ano.

Pokud jde o protokolování, věci se zhoršují. Můžete očekávat marketingovou společnost, která monitoruje “Více než 5 milionů aplikací & 1,5 milionu společností, které pomáhají [klientům] najít a dosáhnout nejlepších vyhlídek” vydělávat na své uživatelské základně pro Android. A ty’d mít naprostou pravdu.

TapVPN’s Podmínky jsou minovým polem, pokud jde o sběr dat. Společnost shromažďuje uživatele’ “Jméno, příjmení, číslo mobilního telefonu, IP adresa, fyzická adresa, e-mail, uživatelské jméno a heslo” spolu s “ID zařízení, data z nainstalovaných aplikací třetích stran, data výrobce, historie prohlížení, záložky a nastavení sítě.” To představuje obrovské množství údajů, k nimž by marketingoví pracovníci rádi přistupovali - a to samozřejmě prostřednictvím Mobbo’s další operace.

Ještě horší je, že VPN použije “pověření třetí strany” sbírat fotografie, kontakty, záložky a další z vašich účtů Facebook nebo Google. Že’Je to úžasný krok od nástroje pro ochranu osobních údajů a zcela vylučuje TapVPN pro seriózní uživatele.

Uživatelé mohou teoreticky zrušit tyto procesy sběru dat. Ale pokud ano, TapVPN to uvádí “nemůže zaručit, že budete moci [VPN] používat v plném rozsahu” - což zní jako diskriminace uživatelů, kteří si uvědomují soukromí. Opět, to’s neuvěřitelným chováním.

Lze požádat o odhlášení “jak je uvedeno v kontaktní části webu,” který také přichází se západkou: není’t oblast kontaktu.

All-in-all, to je VPN provozuje jednu z nejrozsáhlejších operací sběru dat kdekoli. Pokud si ji stáhnete, vy’Budu poskytovat vývojářům přístup k téměř všemu, co děláte online, s minimálním přínosem. Takže prostě zůstaňte volný.

Rychlost a výkon

To ne’Opravdu nezáleží na tom, jak rychle je VPN, pokud jsou její zásady zabezpečení a protokolování stejně špatné jako TapVPN, ale v každém případě ji provádíme skrze její tempo. Když jsme provedli jednoduchý test rychlosti, naše rychlost připojení se okamžitě snížila na polovinu z 30 Mbps na 15 Mbps a neudělala se’Na všech serverech, které jsme vyzkoušeli, se nad 20 Mb / s. Že’dostatek šťávy pro surfování po webu a - možná - streamování videa, ale to’nic podobného “super rychlý” rychlost stahování inzerovaná na VPN’s Záznam na Google Play.

Pokrytí serveru

Pokrytí serveru je oblast, kde TapVPN funguje poměrně dobře. Existují více serverů v USA, Francii, Velké Británii, Singapuru, Německu, Austrálii, Nizozemsku a Japonsku. Zjistili jsme, že místní servery byly mnohem rychlejší než servery ve vzdálených zemích, což lze očekávat.

Široké zeměpisné rozpětí však nabízí možnosti jak pro cestující, kteří potřebují obsah odblokovat doma, tak pro ty, kteří chtějí prozkoumat co’je k dispozici v zahraničí.

Snadné použití a podpora multiplatform

TapVPN je k dispozici pouze pro uživatele systému Android přes Google Play. Neexistuje žádná služba pro Mac nebo PC a žádná iPhone verze mobilní aplikace. Vše, co můžete udělat, je stáhnout klienta jako obvykle, což je docela bezbolestný proces.

Zdá se, že aplikace dobře funguje s nejnovější verzí systému Android a také s verzemi před několika lety, což je užitečné. A můžete si aplikaci stáhnout během několika sekund. Poté je začátek poměrně jednoduchý, i když při vytváření účtu očekávejte navigaci několika reklam.

Když vás’klient znovu vyhrál a běžel’nemám žádná překvapení. Obsahuje tlačítko Connect a seznam serverů. Je podivné, že servery nejsou’• Jsou seskupeny podle umístění nebo dokonce podle abecedy a jsou uvedeny v neuspořádaném formátu. Že’je to bizarní rozhodnutí o designu, ale poměrně malá chyba vzhledem k dalším problémům, které jsme měli s TapVPN.

Uživatelé mohou vidět data, jako je rychlost jejich stahování a stahování, a také to, jak velkou šířku pásma používají, což je úhledný dotyk. Ale za to, že’je velmi málo v nabídce. Můžeš’• Nehrajte si se servery označenými záložkami, nepoužívejte protokoly ani diagnostikujte přístup k opravě úniků. To’je velmi rozdrcený produkt bez připojených volánků.

Odblokování Netflixu a dalších streamovacích platforem

Odblokování služeb, jako je Netflix nebo Hulu, je jedním z hlavních důvodů pro stažení VPN VPN pro Android, ale bezplatné VPN, jako je Tap, se často příliš neodblokují. V tomto případě jsme byli příjemně překvapeni rozsahem TapVPN’s schopnost porazit geo-omezení.

Neměli jsme žádné problémy s přemístěním naší IP pro přístup k obsahu BBC iPlayer a geo-omezení YouTube bylo odfouknuto. To naznačuje, že pokud nic jiného, ​​TapVPn provozuje efektivní proxy službu.

Netflix byl trochu jiný příběh. Usilovali jsme o přístup do knihoven mimo USA, takže rozšíření našeho výběru obsahu nebylo’opravdu možnost. A Hulu také detekoval VPN bez problémů. Zase tam’na tom není nic neobvyklého - to’s rutina pro masové tržiště Android VPN.

P2P a torrenting

Don’ani přemýšlet o vytvoření P2P připojení přes TapVPN.

Vaše data budou sdílena nejen s třetími stranami po celém světě, ale VPN také stanoví širokou škálu nelegálních aktivit, které povedou k ukončení (nebo horšímu) vašeho připojení. Torrent stahování jsou téměř jistě zahrnuty. A v každém případě rychlosti poskytované touto sítí VPN nejsou’t dostatečně silný pro většinu proudů, natož zabezpečené torrentování.

Online cenzura v Číně a jinde

TapVPN slibuje schopnost “Obejít cenzuru, firewall & omezení obsahu proxy,” které mohou uživatele nadchnout v zemích, jako je Čína, Bělorusko, Saúdská Arábie nebo Rusko. Ale ne’• stiskněte toto tlačítko stahování příliš rychle.

Při zkoumání této recenze TapVPN jsme neviděli žádný důkaz, že tato tvrzení obsahují vodu. Aby bylo možné porazit systémy, jako je Velký firewall, musí VPN mít špičkové šifrování a schopnost odolat technikám, jako je Deep Packet Inspection. A obvykle nejsou’t jako promiskuitní, pokud jde o sběr a sdílení dat jako TapVPN. Mohli bychom’t Doporučit tento nástroj každému, kdo má obavy z online dohledu, v Číně nebo jinde.

Zákaznická podpora

Není divu, že TapVPN ne’nemám rozsáhlou zákaznickou podporu. Podpora je ve skutečnosti omezena na samotnou aplikaci a řídké informace poskytované na VPN’web. To zahrnuje smluvní podmínky a zásady ochrany osobních údajů.

Ale pokud existuje zařízení pro telefonickou podporu nebo live chat, nemohli bychom’nenajdu to. Uživatelé mohli kontaktovat vývojáře Mobbo, ale mohli bychom’doufám v hodně. Uživatelé jsou v zásadě vybaveni nulová podpora od TapVPN, a to’je otřesná situace.

Ceny

TapVPN je bezplatná VPN pouze pro Android, takže existuje’technicky není třeba poskytovat platební údaje a není třeba se učit o záležitostech, jako je společnost’s politika vrácení peněz nebo záruka vrácení peněz.

Když však načtete aplikaci, můžete’Brzy to zjistím’není zcela zdarma, jak uvádějí marketingové informace. Bezplatní uživatelé mohou pokračovat se základním klientem tak dlouho, jak chtějí, za předpokladu, že jsou rádi, že přijímají nekonečné reklamy a podléhají omezením šířky pásma. Ale to’je možné upgradovat na prémiový účet. Tady’s možnost ceny:

  • Měsíční balíček za cenu 5,45 $ / měsíc

Měsíční balíček eliminuje reklamy a omezení, ale ne’t řešit problémy s rychlostí, zabezpečením nebo protokolováním. A to’je dražší než mnoho elitních sítí VPN, jako je CyberGhost nebo PIA, což z něj činí těžký prodej. Tam’to také žádný roční balíček se slevami pro věrné zákazníky, což je zklamáním. Tam’s také žádná politika vrácení peněz, nebo alespoň ne ta, kterou jsme našli v podmínkách. Pokud tedy zakoupíte měsíční předplatné, vyhráli jste’Nemáte-li nárok, požádejte o pomoc, pokud služba ne’měřit.

Sečteno a podtrženo

I když poskytuje přiměřeně spolehlivý způsob, jak obejít geobloky a poskytované rychlosti nejsou’V dolní části balíčku TapVPN selže na mnoha úrovních. Tato Android VPN není’• předem o šifrování a protokolech, postrádá bezpečnostní funkce, jako je vypínač zabíjení, a poskytuje obrovské množství soukromých informací třetím stranám pro marketingové účely.

Jinými slovy, může’být vůbec popisován jako nástroj na ochranu soukromí. To’s aplikace pro sběr dat pro Mobbo’s klienty, a to’není to, co fanoušci soukromí potřebují. Zůstaňte přehlední a místo toho si vyberte něco ze seznamu nejlepších VPN VPN pro Android.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 15 = 18