Recenze VikingVPN

Na internetu je dnes k dispozici mnoho služeb VPN. Vidíme tolik špatných nebo nevýrazných příkladů, že může být příjemným překvapením, když narazíte na VPN, která má spoustu věcí v pořádku.


Dnes jsme’přinášíme naši recenzi VikingVPN, kde jsme’Projdu všechny podrobnosti, které budete potřebovat k pochopení toho, co způsobuje, že tato VPN zatrhne, a zda ano’je pro vás to pravé.

Přehled

První věc, kterou jsi’Stejně jako u naší revize VikingVPN je to, že služba využívá vysoký standard šifrování se spolehlivým protokolem, který účinně ochrání váš provoz před úniky a dalšími nebezpečími..

Program sám o sobě ne’t způsobovat významné zpomalení při připojení, což je obrovské plus, který otevírá mnoho možností pro tuto recenzi VikingVPN.

Jednou z oblastí, kde klient zasáhne zeď, je cena. Plány, které jsou k dispozici pro tuto službu, jsou na drahé straně, ale to’sotva se čeho bát vzhledem k vynikající bezpečnosti a dalším funkcím spojeným s touto VPN.

Klient sám má také podporu aplikací pro většinu standardních operačních systémů, včetně Windows, Android, Mac, iOS a Ubuntu. I když by bylo hezké vidět, jak se platforma rozšiřuje do některých specializovanějších oblastí, je to určitě kompetentní úroveň pokrytí zařízení.

Z hlediska všestrannosti v naší recenzi VikingVPN jsme si všimli, že program byl docela účinný při provádění řady úkolů, jako je například odblokování obsahu Netflix a účinné torrenting.

Další skvělou věcí, kterou jsme při výzkumu zjistili, je skutečnost, že se klient zdá být účinným řešením pro soukromé prohlížení v Číně. My’Budu o tom mluvit později v naší recenzi VikingVPN, ale ono’je to dobrá věc, na kterou si teď jen musíte pamatovat.

Společnost bohužel ne’Zdá se, že při tréninku specializovaného týmu zákaznických služeb je velmi gung-ho. To znamená, že sami provádějí zákaznický servis. To je dobré pro účinnost, ale špatné pro schopnost reagovat. My’Budu o tom mluvit níže.

Abychom toho všeho doplnili, klient se stává přímočarým a snadno použitelným. Takže, bez dalšího povyku, my’Budu pokračovat a pokračovat v naší revizi VikingVPN tím, že projdeme některé z bezpečnostních a bezpečnostních faktorů, které bychom měli zvážit při pohledu na tuto VPN.

Je VikingVPN bezpečné používat?

Existuje mnoho věcí, které činí VPN žádoucí nebo nevhodnou pro ochranu soukromí. První věcí, kterou se musíme při naší revizi VikingVPN obávat, je šifrovací standard.

VikingVPN myslí na bezpečnost vážně: používají šifrování AES-256 CBC s handshake 4096 RSA. Služba pracuje na protokolu OpenVPN, což je průmyslový standard a je více než schopné poskytnout vám zabezpečení’Budu potřebovat.

Když jsme testovali úniky, klient byl velmi solidní a netěsil žádné IP, WebRTC DNS nebo IPV6 informace. Celkově jsme v průběhu našeho přezkumu VikingVPN zjistili, že funkce šifrování a zabezpečení jsou celkem solidní.

Po přechodu na právní jurisdikci má společnost sídlo v USA se servery v USA a Velké Británii. Tyto arény’• nejlepší místa pro centrálu VPN nebo přítomnost serveru, protože tam jsou některé přísné zákony o shromažďování dat a soukromí. Nejdůležitější je mít na paměti, že tyto dvě země jsou součástí iniciativy 5 očí. To znamená, že vlády a orgány činné v trestním řízení v těchto zemích mohou sdílet údaje a informace shromážděné o svých občanech.

To je samozřejmě jen problém, pokud chcete porušit mezinárodní právo. Stále, to’Je důležité mít na paměti, že pokud’Budu něco dělat, když si prohlížíš, že tě přistane v horké vodě.

Další věcí, kterou bychom se měli zabývat, jsou zásady ochrany osobních údajů. Při zkoumání naší revize VikingVPN jsme zaznamenali jejich politiku, která uvádí, že shromažďují některé informace.

Hlavní informace, které shromažďují, jsou fakturační údaje a e-mailové adresy nezbytné pro správné fungování fakturace a služby. Zásady zdůrazňují, že věci, jako jsou fakturační údaje, jsou přísně důvěrné a zpracovává je smluvní strana pro platby.

Společnost’Web také shromažďuje některá data ve formě informací Google Analytics. To je nezbytné pro společnost, aby pochopila typ provozu, který’přichází a odchází z jejich stránek a tam’s plugin, který vám umožní odhlásit se z analytické sbírky.

Poslední věc, kterou společnost uvádí ve svých zásadách ochrany osobních údajů, je, že v případě škodlivého útoku bude možná nutné dočasně povolit protokolování, aby bylo možné problém vyřešit a chránit ho před problémem..

Přes všechno, podobně jako jejich šifrování, VikingVPN’s Zásady ochrany osobních údajů jsou poměrně solidní a nemají se čeho obávat, pokud jde o sdílení soukromí a informací.

Rychlost a výkon

Protože služba nemá žádnou bezplatnou zkušební verzi ani záruku vrácení peněz, jsme se nedostali’nedokážeme provádět naše vlastní testy rychlosti na službě. Jak již bylo řečeno, společnost je velmi přesvědčena o funkcích připojení a existuje mnoho online recenzí zákazníků, které poskytují hvězdné komentáře o výkonu této VPN.

Přestože mají server pouze v USA a Velké Británii, zákazníci na několika místech přiznávají minimální zpomalení a rychlosti efektivní pro streamování vysoce kvalitního obsahu nebo torrentování velkých souborů..

Rychlost je samozřejmě velmi subjektivní statistika, pokud jde o služby VPN, a není’t opravdu dobrý způsob, jak se zkontrolovat sami bez zakoupení předplatného.

Jak stáhnout a nainstalovat VikingVPN

VikingVPN je velmi přímá služba. Navigace na jejich webové stránky vás přistane na barevné malé stránce s několika přímými odkazy a základními informacemi o jejich službě VPN.

Domovská stránka VikingVPN

Kliknutím na “Zaregistrujte se hned teď” se dostanete na stránku s jejich platebními plány, kde se můžete zaregistrovat k prémiovým službám. Jednou’Mám zaregistrován váš účet a vy’znovu začít, můžete kliknout na “spojovací” rozbalovací nabídka a vyberte operační systém, který chcete použít s VikingVPN.

Pro Windows je instalace velmi jednoduchá a vyžaduje pouze instalaci samotného klienta. MacOS se stává o něco složitější, vyžaduje nějakou ruční instalaci a použití klienta třetí strany. Mobilní instalace jsou do značné míry stejné a vyžadují určitý proces, aby byla služba uvedena do provozu.

Na webu je spousta průvodců, které vám pomohou při každém kroku připojení k VikingVPN.
Po spuštění programu se setkáte s jednoduchým seznamem serverů připraveným k bezpečnému připojení a procházení.

Seznam zemí serveru vikingvpn

Ostatní klienti mají o něco složitější rozhraní, ale pro naši recenzi VikingVPN není nic příliš složitého.

Aplikace a rozšíření

Klient nabízí podporu pro Windows, MacOS, iOS, Android a Ubuntu. To’Je hezké vidět podporu některých méně populárních operačních systémů, jako je Ubuntu, ale stále je to docela standardní sada zařízení, která pokrývají. Bylo by hezké vidět, jak se platforma rozšiřuje do některých méně známých systémů, nebo pro ně, aby vyvinuli specializované klienty pro zefektivnění procesu na počítačích jiných než Windows.

Všestrannost

Toto je součást naší recenze VikingVPN, kde jsme’Projdeme několik funkcí, díky nimž bude VPN univerzální. Jedná se například o to, zda je klient užitečný pro odblokování Netflixu, torrentování nebo bezpečný přístup k internetu z Číny.

První věc, kterou jsme si v průběhu naší kontroly VikingVPN všimli, je, že klient je efektivní pro odblokování Netflixu. Přestože je k dispozici omezený počet umístění serveru, podařilo se nám bez problémů získat americký obsah bez blokování.

Pro torrenting to’Je důležité si uvědomit, že společnost nezakazuje torrenting z hlediska podmínek služby, a přestože existují určité obavy ohledně právní jurisdikce, které společnost a její servery spadají, vysoký standard zabezpečení a slušný profil výkonu činí z tohoto klienta docela efektivní sdílení souborů peer-to-peer.

Poslední věc, na kterou se musíme podívat v této části naší recenze VikingVPN, je to, jak klient funguje z Číny. I když nedostatek umístění na serveru a podobně vám může vyvolat dojem, že klient není pro použití v Číně užitečný, existuje ve skutečnosti mnoho uživatelů online, kteří tvrdí, že jsou schopni efektivně procházet při používání klienta.

Web je odblokován také v Číně, což je další dobrý signál pro naši recenzi VikingVPN.

Podpěra, podpora

Jak jsme již zmínili, společnost ano’Ve skutečnosti školit a udržovat specializovaný tým odborníků na služby zákazníkům. Zatímco to’je hezké, že tým zákaznické podpory se skládá hlavně z vývojářů, kteří skutečně chápou, jak služba funguje, to znamená, že jejich časy odezvy a možnosti podpory trochu chybí.

vikingvpn novinky

Poskytují přímou zákaznickou podporu prostřednictvím e-mailu a na svém webu mají k dispozici také pasivní blog podpory.

Ceny

vikingvpn možnosti cen

Jak vidíte, cenové plány jsou velmi jednoduché. Tři různé plány na tři různá období závazků. Nejdelší plán vám dává největší slevu, ale cena zůstává poměrně vysoká ve všech cenových bodech.

Dává to smysl’znovu platíte za mimořádnou bezpečnost a všestrannou funkčnost, ale tyto ceny jsou stále velmi vysoké, a to i ve srovnání s konkurencí, která může převyšovat VikingVPN’s úroveň bezpečnosti a funkčnosti.

Společnost zpracovává platby kreditní kartou, bitcoiny a Dash. To’Je hezké vidět soukromé možnosti, jako je bitcoin, ve svých možnostech platebních metod, ale v této části by se stále mohlo používat určité rozšíření.

Sečteno a podtrženo

VikingVPN je velmi solidní možnost, pokud jste’znovu se zajímáte o účinné používání vysokých standardů šifrování k ochraně vašeho provozu, aniž by to nepříznivě ovlivnilo vaši rychlost. Mají velké množství funkcí navržených tak, aby vaše prostředí VPN bylo co nejpohodlnější.

Přestože jsme zjistili, že jsou na drahém místě, s určitými určitými oblastmi pro zlepšení, celková zkušenost byla velmi solidní a tuto VPN bychom velmi doporučili každému, kdo je ochoten rozdávat peníze.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

64 − = 54