Recenze VPN pro virtuální server

Newshosting je ve svém oboru velké jméno. Jak spolehlivé je však Newhosting jako služba VPN, viz-a-viz rychlost a bezpečnost? Cílem této recenze VPN v Newshostingu je zjistit.


VPN je primárně nabízena uživatelům jako pobídka ke koupi služeb Usenet Newshostingu. To’Je to dobrý marketingový plán, ale je dost dobrý na to, aby zdůvodnil zvýšené náklady?

Zabezpečení a soukromí

Síť Newshosting VPN je známá, stejně jako její skutečná mateřská společnost Usenet, společnost Newhosting, se zaměřením na bezpečnost. Produkt je skutečně hrdě uváděn na trh jako “VPN s nulovým protokolem”. VPN VPNhostingů má celou řadu různých způsobů ochrany vašeho prohlížení, jmenovitě:

 • NAT firewall
 • Zásady nulového záznamu
 • 256bitové šifrování SSL
 • Protokoly OpenVPN, PPTP a L2TP

Jednou znatelnou nepřítomností v tomto seznamu je často používaný a široce využívaný přepínač zabíjení, který VPN zahrnuje, aby se ujistil, že pokles připojení není’nenechávejte svoji skutečnou identitu vystavenou.

Dobrá věc je možnost vybrat si mezi protokoly, které chcete - to je užitečné, protože mnoho uživatelů ví nejlépe o svých potřebách a o tom, jaké kompromisy mají’jste ochotni učinit, což nemusí být případ VPN, kde je protokol vybrán pro vás (nebo je k dispozici pouze jeden).

Zajišťuje Newshosting VPN protokoly?

Zde by Newshosting VPN mohla ztratit nejvíce bodů v naší recenzi. Newhosting VPN’Nárok na nulové protokoly lze snadno napadnout. Teoreticky by mohli použít své Zásady ochrany osobních údajů jako právní odůvodnění k tomu, aby klečili na uživatele’s daty, protože by jim to mohlo dát právo.

V ideálním případě by VPN (zejména ta, která se prodává jako nulové protokoly) neměla’• Protokolovat veškerá data, ale Newshosting zaznamenává relace, včetně uživatele’s “přibližný” umístění, IP adresa, datum a čas přihlášení, soubory cookie a webové majáky. To lze teoreticky (a snadno) spojit a vytvořit osobní profil a propojit aktivitu s uživatelem.

Podívejte se na náš seznam nejlepších protokolů VPN bez protokolů

Rychlosti a výkon

Od Newshosting VPN v oblasti rychlosti máme dobrá očekávání a oni to neudělali’Nejméně nás překvapí: VPN v Newshostingu má rychlosti odpovídající nejlepším VPN.

Při připojení a přeskakování kolem různých serverů (pro rychlost stahování i odesílání) jsme byli schopni zachytit rychlosti stahování kolem 20-30 Mbps. Rychlost připojení byla podobně úžasná, s dobou odezvy v průměru 15 ms z jejich strany.

Velkým důvodem je skutečný počet serverů: Newshosting VPN má více než 70 serverů v téměř 20 zemích a více než 7 000 IP, které nabízejí uživateli v kteroukoli chvíli.

Snadné použití a podpora pro více platforem

Newshosting nabízí uživatelům možnost (a pokyny) k nastavení klienta VPN Newshosting ve Windows, MacOS a iOS, Android a dokonce i Ubuntu. Vlastní aplikace jsou k dispozici pro:

 • Okna
 • Mac

… ale můžete ji nastavit na prakticky většině zařízení, na která si vzpomenete, včetně směrovačů - to však přichází s háčkem.

VPN poskytovanou Newshostingem lze nastavit na směrovačích pomocí open source firmwaru od DD-WRT nebo Tomato. Zde dostupné protokoly budou OpenVPN a PPTP.

Samotná aplikace se snadno používá (pokud je k dispozici nativní klient) se seznamem serverů, rozloženým designem a možností automatického připojení.

Odblokování Netflixu a dalších streamovacích platforem

VPN jsou používány po celém světě k obcházení geoflokace Netflix a Hulu, kromě dalších služeb streamování (na mysli přijde i BBC iPlayer, který je dostupný pouze pro britské obyvatele).

Zvláště Netflix zakazuje mnoho VPN, které blokují vše, co vás televizní show nebo filmuje’doufám, že se budete dívat, dokud nevypnete proxy.

To’Je tedy překvapivé, když zjistíme, že Newshosting VPN je schopen snadno obejít jakékoli blokování specifické pro danou oblast, které na něj hodíme. Díky tomu je dobrá volba pro zábavní platformy s ohledem na dobré rychlosti.

P2P a torrenting

Jakákoli dobrá VPN, která stojí za její sůl, by měla být považována za všestrannou, odblokující P2P připojení a připravuje cestu pro bezpečné torrentování.

Zatímco Newshosting VPN nám umožnil torrent stahování na síti, kde to není’• Speciálně určené pro P2P (což znamená, že přemostění polohy je pevné)’Je jasné, že tam vidím’s žádné skutečné zaměření na uživatele, kteří by byli označeni jako “torrenters” jako štítek.

V takové situaci to je’je nejlepší hledat VPN, která si všimne, že je to dobré pro torrenty - nejlépe s proxy serverem SOCKS5 v nabídce.

Online cenzura v Číně a kdekoli jinde pomocí Newshosting VPN

Vzhledem k zoufalému stavu cenzury a online dohledu, který je v současné době na vzestupu v mnoha, mnoha zemích - z nichž si Čína zaslouží zvláštní uznání díky velkému firewallu - má smysl pouze to, že uživatelé se chtějí vyzbrojit VPN.

Dobrá VPN pro země, které mají regresivní přístup k internetu, může nabídnout režim utajeného připojení, dvojitou VPN, Tor over VPN, multi-hop atd..

Bohužel Namehosting nenabízí žádnou z těchto funkcí (to ne’ani nenabízejí vypínač). Doporučujeme vyhledat VPN specificky zaměřenou na to, aby se internet stal méně omezujícím místem.

Zákaznická podpora

Newshosting VPN nabízí zákaznickou podporu ve formě:

 • FAQs
 • Podpořte vstupenky
 • Fyzická adresa
 • Telefonická podpora pro fakturační dotazy

Bohužel jsme byli zklamáni Newshosting VPN’s nedostatkem živé podpory.

I když jsou často kladené dotazy podrobně popsány, naše interakce s jejich zástupci je stále velmi žádoucí. To se promítá do smutné realizace, že dostupné možnosti neexistují’Skvělé buď, s odpověďmi, které zabírají dny, pokud vůbec.

Ostatní recenze VPN VPN Newshostingu odrážejí tento sentiment, i když jsme je kontaktovali prostřednictvím společnosti, což je znepokojující.

Ceny

Newshosting v zásadě nabízí VPN jako součást svých služeb Usenet. Jako takový’s balíčky pro tyto služby:

 • Lite: 14,99 $ / měsíc
 • Neomezeno (roční platba): 12,95 $ / měsíc
 • XL Powerpack (roční platba): 15,83 $ / měsíc

Všichni tito mají bezplatnou 14denní zkušební verzi (nebo limit 30 GB, podle toho, co nastane dříve), ale tam’na stránce nákupu není žádná skutečná zmínka o zásadách vrácení peněz ani o záruce vrácení peněz. Z Smluvních podmínek jsme však zjistili, že politika vracení peněz je 7 dní.

Samotná VPN stojí 4 $ měsíčně, což je dobrá cena, ale bohužel to může’nelze zakoupit samostatně. Platební možnosti jsou také omezeny na PayPal a kreditní karty.

Sečteno a podtrženo

Newshosting’s VPN služba by měla být považována za doplněk, pokud jde o jejich služby Usenet. Většině to nemusí stát za to, vzhledem k nedostatku soukromí, nejasným zásadám protokolování a absenci některých základních funkcí ochrany osobních údajů. Nicméně, za tuto cenu, to’Je těžké tvrdit, že to není’t hodně.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 1