Recenze VPNReactor

Někteří z nás potřebují při procházení webu trochu více bezpečnosti a klid. Levné a méně známé spotřebitelské VPN ne’t vždy mít funkce, které potřebujeme, a může být obtížné posoudit sami, zda vaše služba dělá vše, co potřebujete.


Že’s proč dnes, my’Přinášíme vám recenzi VPNReactor, sebe prohláseného “nejvýkonnější VPN, jaká kdy byla vytvořena!”

Otázkou je, zda VPNReactor žije v humbuk, že’vytvořili jsme pro sebe? Doufáme, že na tuto otázku odpovíme pomocí této recenze VPNReactor.

Přehled

VPNReactor je údajně výkonná služba VPN, která nabízí nejbezpečnější a nejefektivnější dostupné řešení soukromého prohlížení. Náš přezkum VPNReactor zjistil, že se zdálo, že služba při testování připojení vytékala některé informace DNS.

Bohužel jsme nebyli’nemohli jsme se připojit k serverům, když jsme se pokusili otestovat jejich bezplatnou službu. Klient by nám umožnil přihlásit se do služby, ale automaticky by se odpojil na 30%, bez ohledu na zařízení nebo typ připojení, které jsme vyzkoušeli.

Jak již bylo řečeno, zákazníci online, kteří byli schopni tuto službu skutečně využívat, mají o tom mnoho dobrých věcí, o kterých my’Za chvíli budu mluvit o víc.

Služba je nabízena na omezeném počtu platforem, včetně MacOS, Windows a hrstky mobilních systémů. Podpora zařízení je celkem standardní a neexistuje’Na té frontě nemůžu moc mluvit.

Při zkoumání naší recenze VPNReactor jsme si všimli, že služba sama o sobě má řadu cenových bodů, což vám obecně dává větší počet podporovaných protokolů nebo použitelných serverů, když jdete do vyšších cen.

Na druhou stranu se zdá, že VPNReactor je alespoň částečně účinný při odblokování obsahu pro USA Netflix. Torrenting je rovněž povolen ve službě, ačkoli právní obavy jsou stále faktorem, který je třeba zvážit.

Klient je také velmi snadno použitelný, s jednoduchými tlačítky a nastavením v prosté angličtině.

Takže, bez dalšího povyku, ať’s dostat se do drzý štěrk naší recenzi VPNReactor.

Je použití VPNReactor bezpečné?

Tato otázka má mnoho aspektů. Pro naši recenzi VPNReactor jsme’Zaměřím se na skutečné bezpečnostní funkce a na právní důsledky, které vy’Při používání služby se budete muset obávat.

Nejdříve první, šifrování. VPNReactor tvrdí, že používá 128bitové šifrování podporované širokou škálou protokolů. Seznam je rozsáhlý, což jsme zjistili jako velmi dobrý bod. Mezi podporované protokoly patří:

 • OpenVPN
 • PPTP
 • L2TP / IPSec
 • SSTP
 • IKEv2
 • HTTPS
 • a další

I když šifrovací standard ve srovnání s mnoha konkurenty trochu chybí, široká škála podpůrných protokolů je příjemná, takže můžete mít určitou kontrolu nad typem připojení VPN, které budete používat..

Když jsme však službu testovali na úniky, zjistili jsme, že služba skutečně odhalila některé z našich informací o DNS, což znamená, že není’t tak bezpečné, jak bychom doufali v naši kontrolu VPNReactor. Celkově tato služba rozhodně chybí pro společnost, která tvrdí, že je nejsilnější VPN, jaká kdy byla vytvořena.

Skutečné šifrovací standardy a široký rozsah podporovaných protokolů však stále nejsou’• zcela mimo vykoupení.

Pokračujeme v naší recenzi VPNReactor, my’znovu se podívám na některé ty legální věci’Pravděpodobně budete chtít mít na paměti při používání služby.

Za prvé, společnost má sídlo v USA, což znamená, že podléhají jurisdikci 14 očí. To znamená, že jakákoli data o vaší identitě nebo zvycích prohlížení, která jsou shromažďována vládou nebo aktéry LEA, mohou být sdílena s několika dalšími zeměmi spadajícími do jurisdikce.

To je samozřejmě jen problém, pokud máte v úmyslu porušit mezinárodní zákony svými zvyklostmi v prohlížení, ale je to’Je to stále dobrá věc mít na paměti, pokud vy’znovu novinář zakrývající nespravedlnosti za totalitního režimu.

Dalšími věcmi, které je třeba zvážit, jsou společnost’skutečné zásady ochrany osobních údajů a jejich filozofie při protokolování dat. Pro účely našeho přezkumu VPNReactor, my’Nyní půjdu přes tuto informaci.

Společnost uchovává záznamy o svých obchodních transakcích a některých údajích o připojení až po dobu pěti dnů. Data připojení, která shromažďují, jsou udržována na straně klienta a nejsou’• Přihlášen nikde na jejich skutečných serverech. Skutečnost, že některé z těchto informací zaznamenávají, je trochu bummer, ale je to tak’Je příjemné, že společnost je transparentní, pokud jde o jejich sběr dat.

Nakonec tam’je pár věcí, které vy’Budu chtít mít na paměti, jestli vy’jdu s VPNReactorem, ale pokud to tak není, rozhodně by to mělo být více než dost z hlediska bezpečnosti’Také se obávám úniku DNS.

Rychlost & výkon

Jak rychle to je? V rámci kontroly VPNReactor jsme se pokusili stáhnout svého klienta, abychom si mohli vyzkoušet bezplatnou službu ve snaze dát si měřítko, podle kterého můžeme posoudit výkon služby..

Bohužel, jak již bylo zmíněno, klient se nepřipojil, a to ani poté, co jsme se mohli do služby přihlásit z více zařízení.

Nechat’s podívejte se na testy rychlosti, abyste získali dobrý nápad pro naši recenzi VPNReactor.

Recenze VPNReactor

Toto byl základní test, který ukázal docela standardní přenosové rychlosti a ping.

Recenze VPNReactor

A tady’je test zezadu VPNReactor’s bezpečnostní služby. Jak vidíte, nebylo’To má velký vliv na ping, ale rychlost stahování byla asi 15% základní značky. Jedná se o významné zpomalení výkonu, což je obrovské ne-ne, když vaše služba také uniká DNS informací a stojí příslovečné rameno a nohu ve srovnání s konkurenčními VPN službami.

Ale přesto, pokud nejste’příliš se zabýváte rychlostí stahování a vy’znovu s úrovní zabezpečení, kterou poskytuje VPNReactor, stále to může být služba VPN pro vás.

Jak jej stáhnout a nainstalovat

Jedna dobrá věc, kterou my’s potěšením vložit naši recenzi VPNReactor je, že služba je neuvěřitelně snadná instalace a použití.

Recenze VPNReactor

Na úvodní stránce jejich webových stránek si všimnete odkazů ke stažení pro všechny jejich různé klienty. Po stažení můžete provést malou malou instalaci, abyste mohli službu začít používat.

Budete si muset zaregistrovat účet, i když’pouze využívám bezplatnou službu, která je jakousi bummerem. Registrace účtu vyžaduje potvrzení e-mailem, takže vy’Pokud budete chtít, budete chtít použít odkládací e-mail’obávám se soukromí.

Jakmile je aplikace nainstalována a vy’Po opětovném nastavení vašeho účtu můžete spustit klienta, abyste mohli začít zabezpečovat připojení.

Jak vidíte, rozhraní je velmi jednoduché. Než se budete moci připojit, budete muset zadat informace o svém účtu a přihlásit se. Jakmile zasáhnete “Připojit,” klient zobrazí indikátor průběhu zobrazující průběh připojení.

Recenze VPNReactor

K dispozici jsou karty pro přístup k nastavení účtu a prohlížení dalších plánů, což je výhodné, pokud máte v úmyslu upgradovat svůj účet. Celkově je rozhraní pěkné a oříznuté, s jednoduchou a efektivní funkčností.

Aplikace & rozšíření

Služba má podporu klientů pro MacOS a Windows, stejně jako iOS a Android. To je docela standardní, a to’Je to škoda, že tam není’• další podpora platforem, jako je Amazon Firestick nebo směrovače s podporou VPN.

To bylo řečeno’Je více než pravděpodobné, že tato úroveň pokrytí zařízení bude pro běžného uživatele VPN více než dostatečná.

Jednou další věcí, kterou byste si mohli všimnout, je to, že počet současných zařízení na stejném účtu je omezen na 1. To je poměrně přísné ve srovnání s některými konkurenty, ale není to tak špatné, pokud vaše procházení nepůsobí’nevyžadují více současných zabezpečených připojení.

Je to dobré pro torrenting, Netflix a Čínu?

Takže nyní, pro naši VPNReactor recenzi, jsme’Podívám se na některé z funkcí, díky nimž je klient všestranný. Jedná se o věci, jako je to, zda je VPN použitelná v Číně, či nikoli’s efektivní při odblokování obsahu pro Netflix.

Pokud jde o Netflix, my’s potěšením oznamujeme, že tato služba se zdá být účinná při odblokování obsahu uzamčeného pro region ve službě Netflix. To je obrovské plus, protože Netflix se neustále vylepšuje, když zakazuje služby jako jsou tyto.

Na méně šťastnou poznámku, zatímco služba tvrdí, že je použitelná z vnitřní Číny, samotný web je nepřístupný. Ačkoli se zdá, že služba je dostatečně bezpečná, aby se dostala přes Velký firewall, uživatelé v Číně budou muset najít jiný způsob, jak skutečně přistupovat na web, aby si mohli stáhnout a používat klienta, což zjevně poráží účel začít.

A co torrenting? Při zkoumání našeho přezkumu VPNReactor jsme zjistili, že zatímco pro činnost torrentu byla slibná široká škála protokolů a různých platebních možností, pokrytí serveru pouze ve 3 zemích bylo trochu omezené. Použijte podle svého uvážení, pokud se chcete nad touto službou přenést.

Podpěra, podpora

Společnost nabízí podporu prostřednictvím rozsáhlé znalostní knihovny dostupné registrovaným uživatelům. Je to trochu složité, protože vyžaduje přihlášení vždy, když chcete získat přístup k podpůrným kanálům.

Znalostní základna a rozsáhlá síť často kladených otázek a konzultací nejsou ničím, na co by se mělo bránit, a všechny informace jsou aktuální a transparentní.

Něco, co je trochu nevýhodou, je však způsob, jakým VPNReactor zpracovává přímou zákaznickou podporu. Mají k dispozici podporu prostřednictvím vstupenek na podporu, které doporučují. Mají také e-mailovou podporu s různými úrovněmi priority na základě vašeho předplatného.

Je to trochu mastné a ne’t velmi spravedlivé pro uživatele, kteří platí za nižší plány. Přesto jsme v průběhu kontroly VPNReactor zjistili, že podpora byla ve skutečnosti rychlá a užitečná, jakmile jsme se dostali skrz.

Ceny

To je další velký. Kromě bezplatné služby nabízí VPNReactor několik různých placených odběrů, které vám umožňují přístup k více protokolům a umístěním na serveru:

 • Plán zdarma nabízí pouze omezené protokoly PPTP a OpenVPN a jediný server založený na USA.
 • Základní plán za 7,99 $ měsíčně nabízí širší škálu umístění serverů.
 • Plán Max za 9,99 $ měsíčně vám umožní přístup ke všem protokolům, navíc ke všem funkcím levnějších plánů.
 • Plán Pro vám umožňuje přístup k vyhrazeným serverům IP za 17,99 $ měsíčně.

Tyto ceny jsou ve skutečnosti docela slušné ve srovnání s velkou konkurencí. I když to není’Nejlevnější, rozhodně nejde o nejdražší VPN, zejména pro vyhrazený plán IP.

Sečteno a podtrženo

Přestože naše recenze VPNReactor našla několik nedostatků s touto službou, které by mohly být velkým problémem pro uživatele, kteří více dbají na zabezpečení, celková zkušenost byla poměrně solidní a efektivní pro širokou škálu aplikací..

Hlavními problémy se službou jsou nedostatečné přizpůsobení, potřeba platit za předplatné s cílem získat přístup k dobrým funkcím a skutečnost, že web není z Číny přístupný..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

46 − = 41