SecureVPN.to recenze


Přehled

SecureVPN.to, založená v roce 2014, je relativním nováčkem ve světě VPN. Pro zajištění anonymity při šifrování vašeho internetového připojení má tato konkrétní služba přísné zásady bez protokolování, což je nesmírně uklidňující vyhlídka, pokud máte jakékoli obavy ohledně vašeho soukromí online.

V naší recenzi SecureVPN.to se budeme věnovat všemu, co o službě potřebujete vědět, abyste se mohli informovaně rozhodnout, zda je vhodný pro vaše konkrétní potřeby. Pokračujte ve čtení, protože se hlouběji věnujeme přesně tomu, o čem tato VPN je.

S prémiovými servery se sídlem v 17 zemích po celém světě’Budu si moci vybrat místa, včetně Velké Británie, USA, Německa a dalších.

Zabezpečení a soukromí

Z hlediska zabezpečení nabízí SecureVPN.to následující balíček funkcí:

 • Neporušitelné šifrování AES-256
 • OpenVPN prostřednictvím protokolů TCP a UDP
 • SOCKS5 proxy
 • Žádný zabiják

Při připojení k serveru SecureVPN.to je váš provoz zabezpečen šifrováním AES-256, pro výměnu klíčů se používá 4096bitových klíčů RSA a existuje také SHA-512 HMAC. Tyto bezpečnostní protokoly společně zajišťují maximální ochranu vašich osobních údajů při procházení webu a provádění různých dalších online úkolů.

Bylo však zjištěno, že existuje ochrana zabíjení bez zabití - preventivní opatření, které vás ochrání v případě přerušení vaší služby. Toto je vlastnost, kterou používá mnoho jiných sítí VPN. Není k dispozici, je to určitě zklamání.

Celkově SecureVPN.to’Bezpečnostní prvky jsou přinejmenším průměrné. Přinejmenším by přidání funkce zabíjení změnilo věci na přijatelnou míru.

Protokol SecureVPN.to zaznamenává vaše data?

Krátká odpověď: ne.

Pokud jde o protokolování, vy’Zjistím, že časová razítka spotřeby šířky pásma a připojení nejsou protokolována. Vaše IP adresa, požadavky DNS a provozní data nejsou skvělé ani pro ty, kteří se obávají o soukromí.

V kombinaci se skutečností, že Secure.to nemá centrální sídlo, by vaše osobní údaje měly být chráněny před poškozením’houpat.

Rychlost a výkon

Naše testy prokázaly pokles rychlosti o 75% při používání SecureVPN.to, což je v porovnání s ostatními službami VPN spíše průměrné.

Jak jsme již zmínili dříve, nedochází k omezování rychlosti, zatímco každý ze serverů těží z dobré dostupnosti. V kombinaci se skutečností, že můžete využít neomezenou šířku pásma, je to rozhodně obrovský plus bod.

Podpora více platforem

Teoreticky je SecureVPN.to k dispozici na všech hlavních platformách:

 • Okna
 • Operační Systém Mac
 • Linux
 • iOS
 • Android

Nicméně, ty’Zjistím, že vyhrazená aplikace je k dispozici pouze pro Windows operační systém.

Pro všechny ostatní platformy, bude muset využít Aplikace OpenVPN Connect, s výjimkou Mac OS, se kterým budete muset používat Tunnelbrick.

Odblokování Netflixu a dalších streamovacích platforem

Existuje pouze omezený počet serverů pro streamování. Nicméně, to’Není jasné, zda je účinné obcházet omezení, která jsou zavedena online streamingovými službami, jako je Netflix. Proto je to’Zpočátku je vhodné investovat do kratšího předplatného, ​​protože není k dispozici žádná bezplatná zkušební verze.

P2P a torrenting

Jednou z největších výhod SecureVPN.to je to umožňuje P2P / torrenting na všech jeho serverech. To znamená, že vy’Budu moci bezpečně a anonymně stahovat torrent. V tomto dni a věku byste měli brát vážná opatření. Konec konců, nechránění vaší online identity vás může přivést do hromady problémů, pokud vás chytí stahování nebo streamování materiálu chráněného autorskými právy.

Online cenzura v Číně a jinde

SecureVPN.to lze použít k obcházení vládní cenzury a firemních firewallů, což znamená, že vám umožní přístup k blokovaným webům jako Facebook a YouTube v Číně..

Ujistěte se však, že používáte VPN správně, když jste v dané zemi. Použití jednoho pro nezákonné účely by mohlo vést k záběhu u úřadů.

Zákaznická podpora

Pokud jde o podporu, SecureVPN.to má mnoho prostoru pro zlepšení. Jejich oficiální web ne’t nenabízí mnoho podpory svým zákazníkům:

 • Krátký návod k nastavení VPN
 • FAQ
 • Systém prodeje jízdenek podpory zákazníků

Pokud se průvodce nebo sekce FAQ nedostanou’t vám odpovědi, které hledáte, pak vy’Budu mít možnost kontaktovat zákaznickou podporu. Za tímto účelem se budete muset přihlásit ke svému účtu a poté můžete získat pomoc 7 dní v týdnu. I když to tak je omezeno na 9-5 východního standardního času. Chcete-li využít podpory týmu, musíte otevřít online lístek na podporu vyplněním online formuláře.

Ceny

SecureVPN.to nabízí následující strukturu cen:

 • 1-měsíční plán za 11,30 $
 • 3-měsíční plán za 9,41 $ / měsíc
 • 6měsíční plán za 8,47 $ / měsíc
 • Jednoletý plán za 7,06 $ / měsíc
 • Dvouletý plán za 5,65 $ / měsíc

Můžete platit různými anonymními metodami včetně Bitcoin, Perfect Money, Dash a další. Ale mějte na paměti, že můžeš’t platit přes PayPal nebo kreditní kartou, což může být problém pro některé. Bez ohledu na to se žádná z vašich platebních informací nepřenáší na žádné externí zdroje, což je velmi uklidňující.

Až 25 současných připojení jsou povoleny, což je mnohem velkorysejší, než co je vidět na mnoha jiných službách, kde je často omezeno na maximálně 5 zařízení na licenci.

To’to také stojí za zmínku, že tam jsou bohužel žádné bezplatné zkoušky dostupný.

To znamená, že existuje bezplatná verze který poskytuje přístup k omezenému počtu serverů. Vezměte však na vědomí, že jste omezeni na používání služby pouze 20 minut najednou. Kromě toho získáte každý měsíc pouze příspěvek 1 GB.

Sečteno a podtrženo

jestli ty’znovu zvažuje investice do Secure.to’Doporučuje se začít s kratším předplatným. Jinak byste to mohli jen najít’znovu přilepená s dlouhým předplatným, který ne’nevyhovuje vašim konkrétním potřebám. Koneckonců, tam’s žádná záruka vrácení peněz. Takže, nezapomeňte na to, než začnete kupovat předplatné.

V kombinaci s nedostatkem specializované mobilní aplikace byste se mohli raději rozhodnout pro službu, jako je ExpressVPN nebo NordVPN - které nabízejí přístup k celé řadě serverů, výjimečné metody zabezpečení a ochrany soukromí a ještě mnohem více.

Přesto to vy’Zjistím, že tato služba využívá solidní šifrovací a zabezpečovací protokoly. V kombinaci se skutečností, že vaše data vyhrála’Nebudete přihlášeni, vaše osobní údaje budou uchovávány v bezpečí a mimo dosah zvědavých očí.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 5 = 15