Soukromá WiFi recenze

Soukromé WiFi má velmi malý počet serverů, ale to’je to jedna z nejlevnějších služeb VPN tam s placenými průběžnými platebními plány, které nemáte’obvykle nenajdu - a přesto to’Automaticky se k vám připojím k nejlepšímu možnému serveru, takže’je spousta potíží.


I když to může teoreticky odblokovat Netflix a další streamingové weby, to’Do vašich rychlostí připojení vložíte obrovský skok, což není pro Netflix ani pro torrentování vhodné.

Mohly by být aplikace dostupné v nejnovějších verzích Windows, MacOS, iOS a Android a snadno použitelné rozhraní a účinná podpora zákazníků ideální VPN pro uživatele, kteří chtějí chránit svá každodenní data? Cílem tohoto soukromého přezkumu WiFi bude ilustrovat.

Je soukromé použití WiFi bezpečné?

Zatímco privátní WiFi šifruje všechna odchozí a příchozí data, úroveň poskytované ochrany je 128bitová. Toto je nižší než běžnější šifrování AES-256-bit, které nabízí většina nejlepších sítí VPN.

Tohle ne’Pro použití privátní WiFi však není bezpečné, a 128bitový je stále standardní ochranou ve velkých bankách a z větší části se považuje za nerozbitný. Kromě toho je použit protokol OpenVPN, považovaný za bezpečný a spolehlivý protokol tunelování.

VPN také často chrání hrozbu náhodných úniků dat, z nichž dvě nejznámější jsou úniky DNS a úniky WebRTC. Pro účely této soukromé recenze WiFi jsme provedli testy, abychom zjistili přítomnost jedné z nich, a vrátili se s nulovými hrozbami.

S tím řekl, tam’V softwaru není nic, co by podle všeho indikovalo ochranu proti těmto únikům jako funkci, která by mohla způsobit problémy při přísnějších testech.

Absence spínače zabíjení je velkým problémem. Přepínač zabíjení je pohotovostní plán pro VPN, který se používá v případě přerušení vašeho připojení. Přepínač zabíjení v takové situaci okamžitě způsobí, že veškeré odesílání a přijímání dat přestane, takže vaše zařízení zůstane “skutečný” identita stále zmatená.
Konečně tam’je to otázka soukromého WiFi, které spadá pod jurisdikci USA, místo proslulé svým dozorem nad údaji a dalšími obavami o ochranu soukromí Existují také zprávy o ukládání protokolů připojení, což představuje potenciální narušení soukromí.

All-in-all, to není’t nebezpečné, ale není’hodně elitní bodyguard.

Rychlost & výkon

V našich testech jsme zjistili významné poklesy rychlosti na většině lokalit, s výjimkou nejbližších k našemu umístění.

Pravděpodobně, a při zohlednění nezávislých uživatelských recenzí z herních fór, se zdá, že soukromé WiFi nemusí být ideální pro nic těžkého, jako je stahování nebo online hry, kvůli rychlosti.

Jak jej stáhnout a nainstalovat?

Tato část je zcela jednoduchá. Software se nainstaluje během několika minut, aktivuje se během několika sekund a může se automaticky připojit při každém dalším spuštění.

Jednou z poznámek je však to, že neexistuje žádné přímé stahování bez registrace.

Na oficiálním webu zadáte své e-mailové ID pro aktivaci stahování. Ve svých Zásadách ochrany osobních údajů se podrobněji zabývají tím, jak tyto informace vyhrály’nebude použit pro zisk a poskytován třetím stranám bezohledným způsobem.

Oficiální web je poměrně minimalistický přístup. Někteří by však řekli příliš minimalistický, jak se zdá’je nedostatek technických informací a některé odkazy jsou v době psaní dole. Nicméně, to’není nechutný k pohledu a samotná vstupní stránka shrnuje téměř všechny hlavní body služby.

Aplikace a rozšíření

Soukromé WiFi je kompatibilní s Windows, MacOS, iOS a Android. Nic pozoruhodného tam, ale pokrývá základy.

Zároveň však existuje mnoho dalších služeb, které poskytují mnohem více (podpora pro Linux, směrovače, Amazon Fire TV, atd.), Což je negativní. Tam’s také žádná rozšíření prohlížeče nebo doplňky.

Uživatelské rozhraní je napříč těmito třemi platformami do značné míry stejné, což je plus, protože ukazuje jednotnost v myšlence a designu.

Soukromé WiFi pro Netflix

Naštěstí z omezeného rozsahu privátních WiFi serverů se v amerických městech, jako je Los Angeles, Missouri, New York a Virginie, dostanete docela slušné. Pokud si to’s Netflix US you’znovu doufám, že se odblokuje, je to pravděpodobné.

Žádáme vás však, abyste si sami vyzkoušeli sedmidenní bezplatnou zkušební verzi, abyste si byli jisti.

Tam jsou také obecně obecně spolehlivější VPN pro Netflix, protože Netflix je proaktivní, pokud jde o zákaz VPN, a pouze služby, které se zaměřují na odblokování Netflixu, vynaložily úsilí obejít se..

Soukromé WiFi pro torrenting

Soukromé WiFi nefunguje’Nezmínit torrenting na webu, což je špatné znamení. Dále bychom řekli, že bezpečnostní funkce a zejména chybějící přepínač zabíjení diskvalifikují tuto VPN z toho, že je jednou z nejlepších torrentů VPN.

Pokud hledáte VPN pro torrenting, podívejte se do našeho seznamu Nejlepší VPN pro torrentingg.

Je to dobré pro použití v Číně?

Ne, soukromá WiFi VPN není pro Čínu dobrá.

Za prvé, není’Nemám potřebné funkce pro obcházení Velkého Firewallu. Za druhé, to ne’• nenabízejí úroveň bezpečnosti, kterou uživatel v Číně potřebuje.

Podívejte se na náš seznam Nejlepší VPN pro Čínu

Podpěra, podpora

Možnosti zákaznické podpory nabízené privátním WiFi jsou omezené. Obsahují:

 • Systém podpory vstupenek
 • Stručný průvodce
 • FAQs

S vestavěnou částí podpory softwaru, tam’Je to určitě oko, které je chráněno před začátečníky na úrovni uživatelů. Společnost však vzdává důležitých věcí.

Pro účely této soukromé recenze WiFi jsme se pokusili oslovit anonymně e-mailem a v jeden pracovní den jsme dostali odpověď. Není to špatné, vezmeme-li v úvahu, že některé sítě VPN reagují na jednoduchý dotaz několik dní, ale nedostatek živé podpory je stále otravný problém..

Ceny

Cena je jedna z věcí, kde se zdá, že WiFi WiFi v soukromí skutečně inovuje. Díky plánům průběžného financování a řadě možností v závislosti na využití vašich dat’je něco pro každého’s potřebami - nebo tak to vypadá.

Cenové plány jsou následující:

 • Pay-As-You-Go: 1GB data na libovolném počtu zařízení: 1,99 $
 • Pay-As-You-Go: 10 GB dat na libovolném počtu zařízení: 7,99 $
 • Měsíční tarif pro 1 zařízení: 2,99 $
 • Měsíční tarif pro více zařízení (až 3): 9,99 $
 • Měsíční tarif pro více zařízení (až 5): 12,99 $
 • Roční plán pro 1 zařízení: 29,99 $ (2,49 $ / měsíc)
 • Roční plán pro více zařízení (až 3): 79,99 $ (6,66 $ / měsíc)
 • Roční plán pro více zařízení (až 5): 99,99 $ (8,33 $ / měsíc)

To, drazí přátelé, je nestydatá loupež.

Další oblastí, kde se zdá, že privátní WiFi má zkrácené rohy, jsou platební možnosti, přičemž jsou přijímány pouze hlavní kreditní karty (VISA, MasterCard, Discover, AMEX) a PayPal..

Tam’je to také 7denní zkušební verze zdarma a naštěstí jsme to neudělali’Abychom se k tomu dostali, nemusíte zadat naše platební údaje’s malou útěchou.

Sečteno a podtrženo

Abychom ukončili naši soukromou kontrolu WiFi, jedná se o poměrně základní VPN bez skutečných zvláštních funkcí, s výjimkou cen. Za tyto ceny byste mohli získat doslova nejlepší VPN službu na dnešním trhu - místo toho to udělejte!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

34 + = 35