VíceVPN Recenze

MoreVPN nabízí specializovanou službu IP, která vám umožní účinně obejít geografická omezení a zároveň trochu zlepšit vaše soukromí online. To však není’• nákladově nejefektivnější volba na trhu a její zabezpečení chybí.


MoreVPN, založená v Malajsii v roce 2009, je služba, která je k dispozici na všech hlavních platformách včetně Windows, MacOS, kromě mobilních operačních systémů iOS a Android. Lze jej nastavit na všech vašich zařízeních pomocí procesu ruční konfigurace. Telefonní karta této služby jsou vyhrazené adresy IP, které si můžete zakoupit v mnoha různých zemích nebo státech USA.

Jak však ukáže naše recenze MoreVPN, jedná se o velmi neúplný produkt, který postrádá zabezpečení a funkce.

Bezpečnostní funkce

Při investování do služby VPN by bezpečnost a soukromí měly být nahoře na seznamu priorit. Co nabízí MoreVPN? Služba je ve skutečnosti velmi nízká, pokud jde o funkce:

 • Žádné plně zabezpečené protokoly tunelování, pouze PPTP a L2TP / IPsec
 • Žádná ochrana proti úniku
 • Žádný tajný protokol
 • Žádné pokročilé funkce

MoreVPN nemá žádné vlastní aplikace, místo toho se spoléhá na nativní protokoly tunelování PPTP a L2TP / IPsec, které jsou podporovány ve většině operačních systémů. PPTP je kryptograficky nezabezpečený, zatímco zabezpečení L2TP / IPsec není úplně jasné po úniku Snowdenu.

Služba v zásadě nemá žádné bezpečnostní funkce - vše pochází z operačního systému. A to’není moc.

Ukládá protokol MoreVPN protokoly?

Ano.

MoreVPN uchovává některé protokoly, včetně (ale nejen) IP adres a dat prohlížeče. Podle webové stránky nelze žádné z údajů použít k identifikaci uživatelů, ale to se může stále týkat těch, kteří berou své soukromí online vážně.

Zatímco Malajsie není špatným místem pro provozování sítě VPN mimo, současně bylo známo, že cenzuruje některé webové stránky bez řádného procesu. Díky tomu není země určitě ideální.

Podívejte se na náš seznam nejlepších VPN bez protokolů.

Rychlost a výkon

Podle našich zkušeností jsme zjistili, že rychlosti a výkonnost nabízená společností MoreVPN, i když to nevadilo, byly dostatečné pro většinu online úkolů. To zahrnuje online hraní, streamování videa a obecné prohlížení webu.

Podívejte se na seznam nejrychlejších sítí VPN.

Pokrytí serveru

Díky MoreVPN máte k dispozici rozsáhlý výběr umístění serveru - oni’rozloženy do 60 zemí. Přesný počet serverů však nebyl’Poskytovatel je prozradil, což je překvapivé, když zvažujeme služby VPN častěji, než aby tyto informace na svých webových stránkách zobrazovaly, aby je viděli všichni.

Snadné použití a podpora multiplatform

Je funkce MoreVPN podporována na mnoha zařízeních nebo jen na několika? Že’je to otázka, kterou byste si mohli položit sami.

Koneckonců, podpora více platforem je něco, co mnoho lidí hledá, pokud jde o investování do VPN. S ohledem na to, vy’To zjistím u MoreVPN’je možné nastavit službu na všech hlavních platformách:

 • Okna
 • Operační Systém Mac
 • Android
 • iOS
 • Linux

Ale ne’nenechte se zmást - neexistuje nic jako aplikace MoreVPN. Je třeba mít na paměti, že tento konkrétní poskytovatel nemusí být pro nováčky nejlepší. Že’s, protože k tomu, aby věci fungovaly, je vyžadován proces ruční konfigurace.

Odblokování Netflixu a dalších streamovacích platforem

Vy’není pochyb o tom, zda je MoreVPN vhodný pro odblokování služeb, jako jsou Netflix, Hulu a BBC iPlayer, že? Pokud ano, vy’Rádi zjistím, že můžete použít MoreVPN k překonání geografických omezení, ale nepoužít sdílené předplatné IP -’Musím získat vyhrazenou IP adresu v kterékoli zemi’znovu se pokouším získat přístup k obsahu z. Pokud například chcete přistupovat ke službám založeným na USA, vy’Pro služby založené na Velké Británii si musíte vybrat vyhrazenou IP adresu USA’Budu potřebovat vyhrazenou IP adresu ve Velké Británii atd.

P2P a torrenting

Bohužel, MoreVPN ne’• Povolit P2P / torrenting na kterémkoli ze svých serverů, což znamená, že bezpečné torrenting není’• něco, z čehož můžete mít prospěch z MoreVPN.

Podívejte se na seznam nejlepších VPN pro Torrenting.

Online cenzura v Číně a jinde

L2TP / IPsec je lepší obejít Velký čínský firewall než OpenVPN, ale je to tak’není ideální. MoreVPN nemá “tajný protokol” a jednoduše postrádá potřebnou bezpečnost na vysoce rizikovém místě, jako je Čína. Tam’Není ochrana proti přepínání nebo ochrana proti úniku DNS, aby vám poskytl klid a úroveň šifrování také není skvělá.

Zákaznická podpora

Zákaznická podpora rozhodně není’t VíceVPN’je silná stránka. To je sotva překvapující vzhledem k tomu, že jeho webové stránky nejsou’t nejvhodnější a ve srovnání s webovými stránkami jiných poskytovatelů je poměrně obtížné navigovat.

Na stránce je sekce FAQ, ale není dostatečně podrobná, aby vyřešila běžné problémy. jestli ty’Rádi byste se spojili s poskytovatelem, jedinou možností by bylo poslat e-mail a doufat v to nejlepší, protože není k dispozici živý chat.

Ceny

Pokud jde o tvorbu cen, MoreVPN je na drahé straně, zejména ve srovnání s levnějšími možnostmi, jako je NordVPN. Cena se liší podle zvoleného umístění serveru. Zde jsou některé z možností, které máte k dispozici:

 • US DE UK NE VPN: 12,00 $ / měsíc
 • US Shared VPN: $ 8,00 / month
 • Celosvětová sdílená IP VPN (2 americké pobočky, 2 britské pobočky, 1 německá lokalita, 1 španělská lokalita, 1 francouzská lokalita, 1 holandská lokalita): 12,00 $ / měsíc

Jedná se o pobuřující ceny a neexistují žádné roční nebo delší plány předplatného.

Pokud jde o způsoby platby, můžete si vybrat rychlé nebo snadné platby prostřednictvím PayPal nebo kreditní karty. Ale pokud byste chtěli další vrstvu soukromí, vy’Budu ráda vědět, že máte také možnost platit za předplatné prostřednictvím bitcoinů.

MoreVPN pro vás vytvoří účet do 24 hodin od přijetí platby. Úroveň služeb: starověká.

Tam’s bezplatná zkušební verze nebo záruka vrácení peněz. Co’s více, dostanete pouze 1 zařízení na licenci, což je hrozné.

Sečteno a podtrženo

Don’t koupit MoreVPN, pokud vy’hrozí smrtící zbraní. V zásadě nemá žádné funkce, žádnou podporu P2P, není příliš rychlý a stojí jmění.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

85 + = 87